Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 21.10.2020 14:10:52 vasta tsitaadiga

eShelobik, loyalty kätte saab siis on ikka chem 10(kui manager klapib)
Chem 9 ja 10 vahe pole palju, aga miskit ikka:
https://www.futbin.com/21/compare/784/784?chem=hunter,hunter&pchem=10,9&schem=100,100
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2020 14:47:47 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
eShelobik, loyalty kätte saab siis on ikka chem 10(kui manager klapib)
Chem 9 ja 10 vahe pole palju, aga miskit ikka:
https://www.futbin.com/21/compare/784/784?chem=hunter,hunter&pchem=10,9&schem=100,100


Ehk siis kaardil olev RW, RM , CAM, CM ei muuda midagi, niikaua kui chemistry 10 saavutatud.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 21.10.2020 14:54:52 vasta tsitaadiga

eShelobik, jah, ei muuda meeste "iseloomus" midagi. Tihtipeale inform/promo kaardid tulevad ka üldse teisel positsioonil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.10.2020 17:34:00 vasta tsitaadiga

uus patch, loodetavasti parandab selle bardaki, mis viimase patchiga korraldati
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2020 18:38:23 vasta tsitaadiga

kui kiirelt teil mäng käivitub, kui launcherist play vajutate? Mul on kiirel nvme kettal mäng ja 15-20 sekundit, enne kui mäng käivitub...
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 21.10.2020 19:57:38 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Kui ma näiteks Bale'i RW kaardi panen RM positsioonile, näitab, et on 9 chemistry. Kas ta positsiooni muutmine RM peale annab mulle midagi muud ka peale chem 10? Ehk siis kas ta on kuidagi halvem kaart, kui tal on vale positsioon kaardil ...


kui on ostetud kaart ja loyalitit pole siis ongi 9 valel positsioonil , võta prem mananger või tee 10 pela ja asi korras , 10 vs 9 chem on minimaalne et seal statsid pea ei muutugi , paljud pelavad off position kaarte 7-8 chemiga , need on samuti ok , futbinis saad vaadata palju ta stats kaotab
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.10.2020 19:59:45 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
kui kiirelt teil mäng käivitub, kui launcherist play vajutate? Mul on kiirel nvme kettal mäng ja 15-20 sekundit, enne kui mäng käivitub...
pole kunagi selline küsimus morjendanud, õigemini on see täiesti ebaoluline aeg icon_idea.gif icon_exclaim.gif

anyway mul nüüd viimastel päevadel totter kogemus, et oma play stylega suudan teisel poolajal raskest seisust välja tulla või siis lausa võita, jube harjumatu icon_biggrin.gif
viimane mäng olin juba maha jäänud mängu lõpuminutitel ja unustasin, et võiks korraks high pressingu peale panna (sel aastal on see ajatatud setting thumbs_up.gif)
lülitasin sisse ja kohe esimene rünnak värav ja siis penalt otsa, mille ka suutsin realiseerida ning 5:5 viik, vastase skill rating ka kõrgem kui mul


eelmine fifa tiksusin terve aasta div 10's, polnud võimalustki - nüüd aga noolin div6'te

loomulikult ka see aitab, et WLis rivalsi punkti kasvatamise võimaluse kaotanud mängijad puhkavad, siis mina mängin nonde vastu, kes wli ei pääsenud, ehk nõrgematega.

homme ilmselt ma rivalsisse ei trügi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2020 21:03:35 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
eShelobik kirjutas:
kui kiirelt teil mäng käivitub, kui launcherist play vajutate? Mul on kiirel nvme kettal mäng ja 15-20 sekundit, enne kui mäng käivitub...
pole kunagi selline küsimus morjendanud, õigemini on see täiesti ebaoluline aeg icon_idea.gif icon_exclaim.gif

anyway mul nüüd viimastel päevadel totter kogemus, et oma play stylega suudan teisel poolajal raskest seisust välja tulla või siis lausa võita, jube harjumatu icon_biggrin.gif
viimane mäng olin juba maha jäänud mängu lõpuminutitel ja unustasin, et võiks korraks high pressingu peale panna (sel aastal on see ajatatud setting thumbs_up.gif)
lülitasin sisse ja kohe esimene rünnak värav ja siis penalt otsa, mille ka suutsin realiseerida ning 5:5 viik, vastase skill rating ka kõrgem kui mul


eelmine fifa tiksusin terve aasta div 10's, polnud võimalustki - nüüd aga noolin div6'te

loomulikult ka see aitab, et WLis rivalsi punkti kasvatamise võimaluse kaotanud mängijad puhkavad, siis mina mängin nonde vastu, kes wli ei pääsenud, ehk nõrgematega.

homme ilmselt ma rivalsisse ei trügi


Seletage keegi mis teema tapselt selle weekend league ja voi rivalsiga on.

Saan aru et weekend league - mängid võimalikult palju, mida rohkem võidad mange, seda rohkem auhinud saad. Aga kuidas see rivalsiga seostub. Ja kuidas see pääsemine sinna välja näeb

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2020 21:23:15 vasta tsitaadiga

https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=d7enO5nbnUBL1:FFA21PCC
Sellise teami siis kokku saanud, peab tunnistama, et nii fun pole mul fifas varem old kui see aasta. ehk isegi ei kao huvi enne jõule ära nagu tavaliselt icon_biggrin.gif

Ja see aasta mängin world classiga, enne oli pigem semi pro. div8'st div 7 roninud icon_smile.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 21.10.2020 21:47:09 vasta tsitaadiga

Amphor, rivalsit mängides kogud kvalifikatsiooni punkte weekendi jaoks, kui 2000 punni koos saad pääsme lunastada ja osaleda weekend leagues(aka champions), mis toimub nädalavahetusel 3 päeva.
Weekendil on kokku 30 mängu, mida rohkem võidad seda paremad auhinnad. Lisaks iga weekendi mänguga saab 400 rivalsi punkti, kui teed kõik 30 weekendi mängu ära siis on ka kõik kirja minevad rivalsi mängud tehtud ja 12000 punni omastatud, mis peaks tagama enamik divides rank 2. Ehk siis ühe korraliku weekendiga(30 mängu) võib teenida päris vihased auhinnad, mis saab kätte neljap kell 09.55(rivals) ja 11.00(weekend).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.10.2020 21:47:24 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
libe kirjutas:
eShelobik kirjutas:
kui kiirelt teil mäng käivitub, kui launcherist play vajutate? Mul on kiirel nvme kettal mäng ja 15-20 sekundit, enne kui mäng käivitub...
pole kunagi selline küsimus morjendanud, õigemini on see täiesti ebaoluline aeg icon_idea.gif icon_exclaim.gif

anyway mul nüüd viimastel päevadel totter kogemus, et oma play stylega suudan teisel poolajal raskest seisust välja tulla või siis lausa võita, jube harjumatu icon_biggrin.gif
viimane mäng olin juba maha jäänud mängu lõpuminutitel ja unustasin, et võiks korraks high pressingu peale panna (sel aastal on see ajatatud setting thumbs_up.gif)
lülitasin sisse ja kohe esimene rünnak värav ja siis penalt otsa, mille ka suutsin realiseerida ning 5:5 viik, vastase skill rating ka kõrgem kui mul


eelmine fifa tiksusin terve aasta div 10's, polnud võimalustki - nüüd aga noolin div6'te

loomulikult ka see aitab, et WLis rivalsi punkti kasvatamise võimaluse kaotanud mängijad puhkavad, siis mina mängin nonde vastu, kes wli ei pääsenud, ehk nõrgematega.

homme ilmselt ma rivalsisse ei trügi


Seletage keegi mis teema tapselt selle weekend league ja voi rivalsiga on.

Saan aru et weekend league - mängid võimalikult palju, mida rohkem võidad mange, seda rohkem auhinud saad. Aga kuidas see rivalsiga seostub. Ja kuidas see pääsemine sinna välja näeb
see on fifas endas ka seletatud
aga iga WL mängu eest saad 1 rivals mängu kirja ja 400p selle eest - rivals mängud on piiratud 30ga, mille eest punkte saad
muud huinjaad nagu skill pointse ja asju saad edasi, lihtsalt rivals ranki see ei toida

sisuliselt pead valima, millised auhinnad võtad - tulemuseks on vähem rage quite mõlemas, samuti paljud on oma viimase cl mänguyd annetanud, nüüd kasutavad neid rivalsites - selle ka ei ole enam tasuta suutäisi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
rivalsites saavad nood tegelased, kes muidu weekendisse naljalt ei pääsenud, lihtsama tee wli'i, kuna vähem huvilisi rivalsis wl'i ja selle järgsel ajal - nonde skill score kasvab, saavad rohkem wl punkte ja neid ahvatleb wl - ka nemad saavad vähem rivals punkte

summa summarum mõne nädala pärast on rivals punktide summa madalam ja nood, kes wli pääsevad, teevad oma trenni reedel. ja isegi, kui wlis sitasti läheb, siis rivalsis toidab auhinnad ära

https://realsport101.com/fifa-21/fifa-21-ultimate-team-fut-champions-points-scheme-explained-weekend-league-division-rivals-rewards-next-gen-gameplay/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2020 22:54:41 vasta tsitaadiga

Ise olen mõelnud, et need rank3s 2 tradable või 4 untradable pakki on paremad kui rank 2s 27500 coinsi icon_smile.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 09:05:14 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Ise olen mõelnud, et need rank3s 2 tradable või 4 untradable pakki on paremad kui rank 2s 27500 coinsi icon_smile.gif

Sõltub, coinsid on kindla peale minek. Packidest võid ainult discard 75-80 rated mängijaid saada. icon_biggrin.gif

Aga WL puhul päris hea, kui iga mängu eest veel lisaks 400 punkti rivalsisse saab, nädala sees seni jõudnud nkn ca 10-15 rivalsi mängu teha ja rank III saavutatud tavaliselt. Kehvem seis on vist tõsisematel mängijatel, kuna kui nv 30 mängu juba tehtud, siis nädala sees pole vist väga midagi teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 22.10.2020 09:16:26 vasta tsitaadiga

thanq, coinid on igav valik. Neid hädiseid coine valides rikkaks ei saa, pakkidega on vähemalt lootus ja lisaks huvitavam. Esimene fifa, kus Rivals tuli siis mingi hetk talvel arvutasin palju ma oleks saanud coine valides ja siis parimate meeste müügisummad ning olin ca kahekordselt plussis pakkide valimisega, kuigi mingi täiesti beaste ei saanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 09:19:53 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
thanq, coinid on igav valik. Neid hädiseid coine valides rikkaks ei saa, pakkidega on vähemalt lootus ja lisaks huvitavam. Esimene fifa, kus Rivals tuli siis mingi hetk talvel arvutasin palju ma oleks saanud coine valides ja siis parimate meeste müügisummad ning olin ca kahekordselt plussis pakkide valimisega, kuigi mingi täiesti beaste ei saanud.

Ega ma tegelt ise valin ka packid alati. Suurem dilemma on kas võtta tradeable või untradeable icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 22.10.2020 09:21:33 vasta tsitaadiga

thanq, see topelt kogus untradeable pakke on jah ahvatlev, eriti kui mingi asjalik promo käsil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 09:37:03 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
thanq, see topelt kogus untradeable pakke on jah ahvatlev, eriti kui mingi asjalik promo käsil icon_biggrin.gif


Paremad SBCd tahavad nagunii häid 85+ kaarte ka saada, ehk siis ise lähen untradable teed sel aastal ja proovin SBCdega tasa teha selle icon_smile.gif
veidi praegu kahetsen, et 300+ kaarti suht alghindadega/quick selliga maha müüsin, et raha saada ja siis 130k eest osta Bale ja Agüero .. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 22.10.2020 11:41:29 vasta tsitaadiga

eShelobik, eks tagant järgi tarkused jah...
Ma ise ostsin kasutatavaid mehi kokku, et hinnad peaks tõusma hakkama... aga siiamaani nad aina langenud, ilmselt kõik mõtlesid nii ja nüüd panic selling icon_biggrin.gif
Küllap siiski varsti hakkavad tõusma - inimestel weekendite jaoks võimalikult häid tiime vaja.

Weekendi ja Rivalsi pakid paras lohk, aga sain vähemalt red picksist korraliku kiiperi:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2020 11:01:01 vasta tsitaadiga

krt, miks nad pushivad seda fut friendly stuffi objectivetega... proovisin 1 õhtu mängida ei leia mänge ja ausaltöeldes ei taha ka üldse. samas seal on niipalju expi, et season level rewarde saada icon_sad.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 24.10.2020 14:04:24 vasta tsitaadiga

eShelobik, otsisid ikka fut friendly live mängu mitte tavalist friendlyt?
Friendly live on see nimekirjas vasakult esimene alati, hetkel siis silver teema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 25.10.2020 01:34:03 vasta tsitaadiga

Kas need cdkey/ kinguini lehelt ostetud võtmed toimivad probleemideta või on seal mingi konks juures? Steamis-Originis mängu hinnaks 60 eurot, cdkey/ kiniguin 32-33 eurot...

Poiss käib nagu uni peale, et vaja 19 asemele 21 osta... eusa_wall.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 25.10.2020 09:22:42 vasta tsitaadiga

Delta, toimivad ilma konksudeta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaiden
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2012




sõnum 25.10.2020 21:08:26 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kas need cdkey/ kinguini lehelt ostetud võtmed toimivad probleemideta või on seal mingi konks juures? Steamis-Originis mängu hinnaks 60 eurot, cdkey/ kiniguin 32-33 eurot...

Poiss käib nagu uni peale, et vaja 19 asemele 21 osta... eusa_wall.gif


Olen ise päris palju mänge G2A lehelt ostnud ja ainult korra oli probleem, et key ei töödand vms aga sain suht kiirelt asja korda ja anti uus key. Korra sai FIFA ka sealt ostetud ning samuti kõik oli ok.



Mul endal FIFAs mingi julm lääg olnud ja pole saand väga mängida aga pmst nüüd avastasin, et kui modemil on veel teine arvuti ka küljes siis on asi palju hullem kui ilma selleta. Telekas on ka juhtmeta netis aga see tundub, et nii palju ei mõjuta. Igatahes mingi jura selle FIFAga peab olema sest tegin näiteks Rocket League online'i üle pika aja (väga tuus mäng, soovitan kõikidele FIFA mängijatele, kes pole proovind) ja väga norm oli kõik.
Proovinud ka igasugu Nvidia 3D Settinguid ja miskit veel aga päris korras ikka veel ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 25.10.2020 21:59:34 vasta tsitaadiga

ega keegi sellise firma tooteid pole eesti näinud kuskil? https://www.kontrolfreek.com/collections/thumbsticks , prismast sain mingid vuhvlid nagu klickis jms müüakse samu
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2020 04:56:01 vasta tsitaadiga

Ja mina mõtlen, et jube raskeks on igasugusena penaltite ja karistuslöökide sihtimine tehtud. Aga mulle tundub ,et mul on puldil vasakul analoogil midagi viga - see sihtmärk liigub alati kaskele tagasi kohe kui kuskile liigutan
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.