Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 11.10.2020 17:48:47 vasta tsitaadiga

tegin yota ära ja sain if cresswelli , mingi algeline team täitsa olemas , allison oli avapäeva untradeable monkey.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


ma olen originis cliffbeach , võib lisada coop rivaalide jms jaoks samuti
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2020 17:53:55 vasta tsitaadiga

rockbeach kirjutas:
tegin yota ära ja sain if cresswelli , mingi algeline team täitsa olemas , allison oli avapäeva untradeable monkey.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


ma olen originis cliffbeach , võib lisada coop rivaalide jms jaoks samuti
see bronze benching ei toida, ei ole vahet, mis sul rating - matchmakingut see ei mõjuta ja enne mängu alustamist sa vastase ratingut ei näe icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 11.10.2020 18:00:35 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
rockbeach kirjutas:
tegin yota ära ja sain if cresswelli , mingi algeline team täitsa olemas , allison oli avapäeva untradeable monkey.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


ma olen originis cliffbeach , võib lisada coop rivaalide jms jaoks samuti
see bronze benching ei toida, ei ole vahet, mis sul rating - matchmakingut see ei mõjuta ja enne mängu alustamist sa vastase ratingut ei näe icon_rolleyes.gif


placebo icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2020 18:01:50 vasta tsitaadiga

rockbeach kirjutas:
libe kirjutas:
rockbeach kirjutas:
tegin yota ära ja sain if cresswelli , mingi algeline team täitsa olemas , allison oli avapäeva untradeable monkey.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


ma olen originis cliffbeach , võib lisada coop rivaalide jms jaoks samuti
see bronze benching ei toida, ei ole vahet, mis sul rating - matchmakingut see ei mõjuta ja enne mängu alustamist sa vastase ratingut ei näe icon_rolleyes.gif


placebo icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
just, pane parem max vennad pingile, saad ehk 85 rated squadi kokku ja sellega teenitud väravate ja assistidega saad 2 ultimate packi vms
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 11.10.2020 18:03:41 vasta tsitaadiga

proovisin , max 84 moment , pean mingeid suurema ratinguga vendi leida pakkidest
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2020 18:05:11 vasta tsitaadiga

rockbeach kirjutas:
proovisin , max 84 moment , pean mingeid suurema ratinguga vendi leida pakkidest
laenukaid pole ?
paremad laenukad saad objesid tehes

laenukad pingile ja vsjo

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 11.10.2020 20:54:03 vasta tsitaadiga

Ma juba selle lühikese ajaga lüpsin need 85+ rating objective'd ära icon_biggrin.gif (pakke hoian seniks kuni mingi normaalne totw vms tuleb, hetkel pole pakkides midagi, mis huvi pakuks)
Suurema reitinguga vendasid on suht odavaid ka marketil kui vaja on:
https://www.futbin.com/21/players?page=1&player_rating=85-99&version=gold_rare&sort=pc_price&order=asc
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 21:58:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

eShelobik, Kribenski, rockbeach, maddog, thanq, X-Tream99,
te kõik PC mängijad, mis origini kasutaja on, saaks ehk mõnikord objesid mugavamalt teha vms

Mu kasutaja kasparppp, kõik võivad lisada
Tõmbasin OTW packist Ake, not great not terrible. Tõenäoliselt IF ei tule, aga hetkel vähemalt saan asendada tavaversiooni vastu.

Igaksjuhuks mainin, et preorder packid tuleb nädala jooksul avada. Vastasel korral järgmine nädal enam ei saa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2020 09:13:48 vasta tsitaadiga

Minu pack luck pre-order packidest täna hommikul icon_smile.gif



Ja hetkel siis selline 85 rating team icon_smile.gif
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dYFU9ZkknUq7M:FFA21PCC
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.10.2020 20:52:59 vasta tsitaadiga

kurat praegune fifa gameplay meeldib mulle ikka väga, see dribbling on mõnus hoo mahavõtmiseks ja meeste leidmiseks

ilusat mängu on lihtsam saada, kui varem thumbs_up.gif

mulle meeldib seda barca tikutakut mängida, isegi kui ära ei löö, siis sitta kah icon_biggrin.gif


kas too on cheater?
lõi viigivärava, mõtlesin reinforcementi sisse tuua, aga siis error ees ja viik
okei tegelt vist oli ikkagi coop vastane ja üks osapooltest quitis - seega tasub matchmakinguks panna single player only

Spoiler Spoiler Spoiler


phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 15.10.2020 10:46:31 vasta tsitaadiga

Kuna laadna tiim koos siis veits aega untradeable pakke kogunud, avan reedel uue OTW tiimi tulekuga ära, kollektsioon järgmine:
2x100k, 4x15k, 3x25k, 1x50k, 6x35k pakid ja lisaks mõned lambikad. Kerge pakiralli hype üleval(eriti kuna see fifa pole pakkidest veel mitte midagi head saanud, et aus oleks midagi nüüd saada) icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2020 19:27:27 vasta tsitaadiga

Täna tulnud silver objectives oli päris fun ja lihtsad. Soovitan ära teha, silver TOTW saab pmst kahe mänguga kätte ja rare mega packi 5 mänguga. Lõpuks naeratas ka õnn ja tõmbasin packist Kante.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2020 21:16:48 vasta tsitaadiga

Lmao. Kaitses ärge küll niimoodi mängiga. Kohutav viga vastase poolt. Disconnectis kohe pärast seda.

Spoiler Spoiler Spoiler


Imeline mäng. Jäin 0:3 taha, suutsin järgi võtta ja pmt viimasel minutil tuli selline 4:3. 4-1-2-1-2 (2) counter on ikka surmav.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.10.2020 03:52:18 vasta tsitaadiga

X-Tream99, kuidas kurat sul närvi nende trainer tekstidega mängida on?
ja millega sa recordid, jube lag

aga kui võrgus läheb sitasti, siis teie vastased on lihtsalt tugevamad
https://www.tv2nord.dk/hjoerring/14-aarige-anders-er-udraabt-til-verdens-stoerste-fifa-talent
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2020 15:02:58 vasta tsitaadiga

Kohtunikud on see aasta küll alla igasuguse arvestuse. Sattusin rivalsis vastase otsa, kes 2 korda slide tackle'is viimase kaitsjaga mu ründajat, mõlemal korral kollane kaart. Keskväljal samuti libistas igast nurgast sisse ja ainult kollased... On kellelgi siit õnnestunud otse punane ka saada? icon_biggrin.gif Penalteid jagatakse ka väga lihtsalt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 18.10.2020 16:18:08 vasta tsitaadiga

thanq, täitsa alguses mäng välja tuli siis sai punaseid küll, aga vist esimese patchiga keerati pekki. Mul ikka suht palju olukordi olnud, kus vastane kasutab viimast õlekõrt kuna suure tõenäosusega pääseb punasest.
Üldse see weekend on vihane närvidemäng olnud, eks esimene weekend vist peabki olema - noobid ja casual mängijad paljud pole pääset veel saanud. Järgmine weekend peaks ilmselt leebem olema.
Aga ei tea kas mul peas kinni või, kuid iga mäng kui eduseisus olen siis hakkab mäng alates ca 70'ndast minutist vihaselt sabotaazima, et vastane saaks viigile. Kõik kaotused siiamaani eduseisust... Samal ajal ka ise suht palju võitnud kaotusseisust... (söödud lähevad aeglaseks ja ebatäpseks, võibolla mängijad väsinud... aga kaotusseisus olevad mängijad küll sedamoodi ei tundu)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.10.2020 17:49:43 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
thanq, täitsa alguses mäng välja tuli siis sai punaseid küll, aga vist esimese patchiga keerati pekki. Mul ikka suht palju olukordi olnud, kus vastane kasutab viimast õlekõrt kuna suure tõenäosusega pääseb punasest.
Üldse see weekend on vihane närvidemäng olnud, eks esimene weekend vist peabki olema - noobid ja casual mängijad paljud pole pääset veel saanud. Järgmine weekend peaks ilmselt leebem olema.
Aga ei tea kas mul peas kinni või, kuid iga mäng kui eduseisus olen siis hakkab mäng alates ca 70'ndast minutist vihaselt sabotaazima, et vastane saaks viigile. Kõik kaotused siiamaani eduseisust... Samal ajal ka ise suht palju võitnud kaotusseisust... (söödud lähevad aeglaseks ja ebatäpseks, võibolla mängijad väsinud... aga kaotusseisus olevad mängijad küll sedamoodi ei tundu)
mul juba algusest peale see mulje jäänuf, et mingi 60 minuti teema, kus meestel järsult söödud ei toimi
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 18.10.2020 19:01:14 vasta tsitaadiga

Vahetasin meeskonda endal(Mertens ja Papu toimivad paremini kui kallid Salah ja Hazard) ja viimased 3-4 mängu jällegi oluliselt mingit praaki ei tekkinud viimased 30 minti nagu teistes mängudes, et ei oska midagi arvatagi, mis keiss on.
Gold 2 kindlustasin weekendilt selle kolliga: https://streamable.com/f4oh18
Homme laseb edasi, gold 1 võiks ära võtta...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 19.10.2020 05:54:17 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
thanq, täitsa alguses mäng välja tuli siis sai punaseid küll, aga vist esimese patchiga keerati pekki. Mul ikka suht palju olukordi olnud, kus vastane kasutab viimast õlekõrt kuna suure tõenäosusega pääseb punasest.
Üldse see weekend on vihane närvidemäng olnud, eks esimene weekend vist peabki olema - noobid ja casual mängijad paljud pole pääset veel saanud. Järgmine weekend peaks ilmselt leebem olema.
Aga ei tea kas mul peas kinni või, kuid iga mäng kui eduseisus olen siis hakkab mäng alates ca 70'ndast minutist vihaselt sabotaazima, et vastane saaks viigile. Kõik kaotused siiamaani eduseisust... Samal ajal ka ise suht palju võitnud kaotusseisust... (söödud lähevad aeglaseks ja ebatäpseks, võibolla mängijad väsinud... aga kaotusseisus olevad mängijad küll sedamoodi ei tundu)


tore esimene WL sattusin 3 korda finesse kooderi otsa (jälle see hämmastav windows key anticheat icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif okse.gif okse.gif okse.gif ), millest 2 kaotust

gold3 vähemalt olemas , sai tiim ümber tehtud peale 10 wl pela
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2020 08:00:55 vasta tsitaadiga

rockbeach kirjutas:

tore esimene WL sattusin 3 korda finesse kooderi otsa (jälle see hämmastav windows key anticheat icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif okse.gif okse.gif okse.gif ), millest 2 kaotust

gold3 vähemalt olemas , sai tiim ümber tehtud peale 10 wl pela
Spoiler Spoiler Spoiler

Kurb, et EA endiselt PC rahvale kooderite ja coinmakerite osas tähelepanu ei pööra. Ise mängiksin drafti, aga see on täiesti mõttetu üritus.

Seoses WL'ga uuriksingi, mis tasemel mängijad siin foorumis üldse on - mis divisionis keegi mängib? Ise kõigun hetkel div3/4 vahel, suht kordamööda kaotan ja võidan icon_biggrin.gif
Plaanin mingi nv aega teha ja WL osaleda. FIFA20 gameplay mulle üldse ei istunud, seega oma närvikava säästmiseks ei mänginud kordagi WL'i. Kas kellelgi WL mängimise osas mingeid häid soovitusi?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.10.2020 15:38:33 vasta tsitaadiga

thanq, eelmine fifa tiksusin div 4 kandis, aga alustasin mängimist alles veebruaris, et selles võis asi olla.
See fifa sain kohe div 2 ja siiamaani tiksun seal, 2x olen võidu kaugusel olnud div 1'st, aga siis ikka pekki keeranud.
Weekend selles suhtes huvitavam, et saab erinevate skillidega vastaseid(vähemalt esialgu), kui div 2 teha siis seal garanteeritud, et iga vastane on tugev.
Weekendil ka leiab suht kiirelt alati vastaseid isegi hommikusel ajal, aga sellegipoolest vahel on servud läägised(kerge input lag tunda). Enamjaolt õnneks läägi pole, kuna eelmine aasta tulid Rootsisse ka EA servud, Eestile piisavalt lähedal.
Weekendil soovituslik ka supersube omada, mängud lähevad lisajale siis mõndadel ikka kopsud koos.

EDIT: Weekend lõpetatud, 1 võit jäi eliidist puudu icon_cry.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 19.10.2020 18:41:52 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:

Seoses WL'ga uuriksingi, mis tasemel mängijad siin foorumis üldse on - mis divisionis keegi mängib? Ise kõigun hetkel div3/4 vahel, suht kordamööda kaotan ja võidan icon_biggrin.gif
Plaanin mingi nv aega teha ja WL osaleda. FIFA20 gameplay mulle üldse ei istunud, seega oma närvikava säästmiseks ei mänginud kordagi WL'i. Kas kellelgi WL mängimise osas mingeid häid soovitusi?


ma mingi div 5 vms , fifa20s tegin ennast madalamale swapside jaoks aga noh eks näis mis aasta see toob , minu jama on et ei jõua 30 ära mängida kui töö ei luba , 15 pela päevas on üsna jube , saaks reede alustada teeks 10 kaupa...eelmine fifa sai paar korda kuld2 peale aga kui kuld1 ei suuda mängida ega siis ei ole üle g3 mõtet punnitada , g3 pakid paremad
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2020 19:44:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
X-Tream99, kuidas kurat sul närvi nende trainer tekstidega mängida on?
ja millega sa recordid, jube lag

aga kui võrgus läheb sitasti, siis teie vastased on lihtsalt tugevamad
https://www.tv2nord.dk/hjoerring/14-aarige-anders-er-udraabt-til-verdens-stoerste-fifa-talent
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea, absull ei häiri. Salvestan Xboxi puldi gamebar'iga, kus saab viimased 30 sekundit purki võtta. Veidral põhjusel on sel mingi lag jah, aga paremat süsteemi pole leidnud, sest ma ei viitsi tervet mängu ka filmida ja siis hiljem cuttida sealt välja parimaid palu.
Weekend Leagues sel nädalal siis Silver 1 tulemuseks, loodetavasti saab Mega & Jumbo Premium packidest midagi asjalikku ka. Korralikult andmist oli sel nädalal Weekend Leagues, tase ikka väga palju tugevam kui Fifa 21 Weekend League kevadel, aga asi vist selles et hetkel oli ligipääs Weekend League'le ka vist enamus ainult prodel (või siis noliferitel nagu mina).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2020 19:51:35 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
libe kirjutas:
X-Tream99, kuidas kurat sul närvi nende trainer tekstidega mängida on?
ja millega sa recordid, jube lag

aga kui võrgus läheb sitasti, siis teie vastased on lihtsalt tugevamad
https://www.tv2nord.dk/hjoerring/14-aarige-anders-er-udraabt-til-verdens-stoerste-fifa-talent
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea, absull ei häiri. Salvestan Xboxi puldi gamebar'iga, kus saab viimased 30 sekundit purki võtta. Veidral põhjusel on sel mingi lag jah, aga paremat süsteemi pole leidnud, sest ma ei viitsi tervet mängu ka filmida ja siis hiljem cuttida sealt välja parimaid palu.
Weekend Leagues sel nädalal siis Silver 1 tulemuseks, loodetavasti saab Mega & Jumbo Premium packidest midagi asjalikku ka. Korralikult andmist oli sel nädalal Weekend Leagues, tase ikka väga palju tugevam kui Fifa 21 Weekend League kevadel, aga asi vist selles et hetkel oli ligipääs Weekend League'le ka vist enamus ainult prodel (või siis noliferitel nagu mina).
paremat võimalust pole leidnud?

FFS
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/geforce-experience/
täiesti lagi vaba salvestamine juba aastaid, pane või otse youtube

kasutan ka seda ja viimast 1 minutit pidevalt salvestan

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2020 13:07:19 vasta tsitaadiga

Kui ma näiteks Bale'i RW kaardi panen RM positsioonile, näitab, et on 9 chemistry. Kas ta positsiooni muutmine RM peale annab mulle midagi muud ka peale chem 10? Ehk siis kas ta on kuidagi halvem kaart, kui tal on vale positsioon kaardil ...
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.