Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 20:45:57 vasta tsitaadiga

Ma ei suuda otsustada kumba kasutada icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2020 22:01:33 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Ma ei suuda otsustada kumba kasutada icon_biggrin.gif

kui mõlemad müüdavad, siis kasutaks dignet
chilwell toodab rohkem coini ja basicuga on digne ründes sitaks kasulikum oma statide poolelt, samas ta on kaitsvama iseloomuga
https://www.futbin.com/21/compare/25199/689?chem=basic,basic&pchem=10,10&schem=100,100
mina paneks chilwelli müüki

samas chilwelli müügiga ootaks ikka kindlalt nädala, tõmbab veel hinna üles - fuck chilwell selle nädala kaart
aga chelsea jugendile must have kaart, mis raudselt kruvib hinna üles, kasvõi ajutiselt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2020 10:27:23 vasta tsitaadiga

Päris ulme, kuidas packidest nüüd hunter/shadow chemstyle kaarte tuleb. Sain ühest megapackist 2 hunter ja 1 shadow.

Rivalsis praegu pmst iga meeskond kellega mänginud 90+ pace'iga ja enamjaolt vastu ei saa. Tegin nüüd ka vähe väledama satsi, eks näis kuidas läheb. Varsti katsetan ära: https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dpua8z8pnUnOO:FFA21PCC
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noreserved
HV vaatleja
noreserved

liitunud: 08.07.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2020 11:13:49 vasta tsitaadiga

Palju PC platvormil transfer listis kaarte on? xboxil alla 2 miljoni veidi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2020 15:20:41 vasta tsitaadiga

Esimest korda Fifas ja FUTis.
Keegi peale FUTBINi ja EA enda comp appi oskab soovitada mingit head linki algajale FUTijale/mingit youtuberit kes head infot annab?

Ma aastaid NBAd pelanud ja viimased 3 aastat Maddenit, aga kuna UT mängulaad kõnetab, siis mõtlesin, miks mitte Fifat ka vaikselt lasta.

Pakkide ostja üldiselt ei ole, et suuremosa videod pm kasutud, ja sisuloojaid nii palju, et satub igasuguste otsa ja kuna ma Fifast midagi ei tea, siis on raske hinnata kui asjalik jutt on.
icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 09.10.2020 16:35:11 vasta tsitaadiga

maddog, ma ise youtubereid absull ei jälgi. Futbin on jah põhivahend koos käepikendajatega(webapp ja companion app)
Fifa redditis on ka hea silma peal hoida ja nõu küsida. Või otsida konkreetset abi, alles hiljuti jäi seal sama küsimus silma - et keegi soovitaks youtuberit:
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/hxdolz/what_are_some_good_fifa_youtubers/
Pole küll kursis kas antud tüübid ka õpetavad või ainult mängivad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2020 17:02:55 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Esimest korda Fifas ja FUTis.
Keegi peale FUTBINi ja EA enda comp appi oskab soovitada mingit head linki algajale FUTijale/mingit youtuberit kes head infot annab?

Ma aastaid NBAd pelanud ja viimased 3 aastat Maddenit, aga kuna UT mängulaad kõnetab, siis mõtlesin, miks mitte Fifat ka vaikselt lasta.

Pakkide ostja üldiselt ei ole, et suuremosa videod pm kasutud, ja sisuloojaid nii palju, et satub igasuguste otsa ja kuna ma Fifast midagi ei tea, siis on raske hinnata kui asjalik jutt on.
icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


https://www.youtube.com/channel/UC0sB_mkyZZlWmnpF61a7ZXg
https://www.youtube.com/channel/UCXadYw41ybbis_JnSseBt2g

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2020 17:44:02 vasta tsitaadiga

Suured tänud! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 09.10.2020 21:04:16 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Esimest korda Fifas ja FUTis.
Keegi peale FUTBINi ja EA enda comp appi oskab soovitada mingit head linki algajale FUTijale/mingit youtuberit kes head infot annab?

Ma aastaid NBAd pelanud ja viimased 3 aastat Maddenit, aga kuna UT mängulaad kõnetab, siis mõtlesin, miks mitte Fifat ka vaikselt lasta.

Pakkide ostja üldiselt ei ole, et suuremosa videod pm kasutud, ja sisuloojaid nii palju, et satub igasuguste otsa ja kuna ma Fifast midagi ei tea, siis on raske hinnata kui asjalik jutt on.
icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


kui tahad natuke huumorit siis nepethnez , ja kui tahad pro playeri tippe siis boraslegend

krt lasin pangakonto õhku 12.5k promo pakkidega ,sain mingi 25k tagasi vist
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2020 22:51:01 vasta tsitaadiga

ma vist eelmine fifa ostsin veidi pakke alles siis, kui mäng oli juba ära tüüdanud ja ei osanud coinidega enam midagi teha
absull ei näe pointi nende pakkide ostmisel

tasuta pakke jagatakse nii lihtsalt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2020 07:57:51 vasta tsitaadiga

aga kuidas soovitused neilt, kes eelnevalt on kauem mänginud, kui kaarte koguneb - Kas hoida SBCde jaoks või müüa kõik mis võimalik ...
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2020 13:52:11 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
aga kuidas soovitused neilt, kes eelnevalt on kauem mänginud, kui kaarte koguneb - Kas hoida SBCde jaoks või müüa kõik mis võimalik ...
kui ikka kedagi väga soovid, siis peab raha tegema
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribenski
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2020




sõnum 10.10.2020 14:06:50 vasta tsitaadiga

Igal juhul on ka saadud üle nädala mängitud. Tiim siukene




Keskväljale oleks midagi paremat vaja. Tänu EAPlay ostmisele sain eile õhtul OTW packi, kust hüppas välja Suarez. Tore, aga mängus 0 kasuteguriga, hea, et palli suudabki hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2020 22:02:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
eShelobik kirjutas:
aga kuidas soovitused neilt, kes eelnevalt on kauem mänginud, kui kaarte koguneb - Kas hoida SBCde jaoks või müüa kõik mis võimalik ...
kui ikka kedagi väga soovid, siis peab raha tegema


kuna 85 rating team koos, siis mõtlesin proovida järjest kaarte müüa ja ostsin ~8 seda 15k gold packi ja 2-3 seda 25k gold packi... noh, niipalju sain tagasi, et sain lubada endale neid packe... aga midagi head sealt küll ei tuld, kallim müük oli vist 7-8k.
kui see packide avamine nii fun poleks aint ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2020 01:21:41 vasta tsitaadiga

norm, mingi lambi 75+ gold pakist tõmbasin otw allani

phpBB [media]


vaevalt ta TOTWi üldse saabki, aga hetkel abiks ikka

eShelobik, Kribenski, rockbeach, maddog, thanq, X-Tream99,
te kõik PC mängijad, mis origini kasutaja on, saaks ehk mõnikord objesid mugavamalt teha vms

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribenski
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2020




sõnum 11.10.2020 02:44:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
norm, mingi lambi 75+ gold pakist tõmbasin otw allani

phpBB [media]


vaevalt ta TOTWi üldse saabki, aga hetkel abiks ikka

eShelobik, Kribenski, rockbeach, maddog, thanq, X-Tream99,
te kõik PC mängijad, mis origini kasutaja on, saaks ehk mõnikord objesid mugavamalt teha vms


Kribenski, võid lisada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 07:40:15 vasta tsitaadiga

Shelobik võid lisada.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 09:06:35 vasta tsitaadiga

Mul F4k3N3ws
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaiden
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2012




sõnum 11.10.2020 12:56:01 vasta tsitaadiga

Otsustasin ka esimest korda kohe peale release'i mängu osta. Tegin origini kaudu preorderi. Mis see vene PRO teema mulle juurde oleks andnud muidu?

Igatahes Rivalsis esimesed 5 mängu proovisin täiega panna ja saingi kõik võidud, ühe mängu võitsin isegi 9-1 ning viimases mängus vastane loobus 0-4 pealt. Divisioniks tuli 2 ja pappi 125k vist oli. Igatahes point on selles, et FIFA 20nes ma ei saand väga 9ndast divisionist edasi (kuigi ostsin selle vist alles kevadel ja ega liiga palju ka ei mängind). Seega väga hea tunne ei olnud seal Div 2s enne mänge ja tuligi kohe mingi 5 kaotust järjest icon_biggrin.gif Nüüd olen kolmandas divisionis. Umbes 5 kaotust olen veel saanud samas juba esimesed võidud ka, viimane oli juba 4-0.

Panen koosseisust pildi ka. Bundesligas nii palju häid mängijaid ei leia nagu premmis aga pigem soodne teema. Ostsin 100k eest Sane aga müüsin maha kuna mõtlesin, et Coman pmst sama hea aga 3 korda odavam ja ülejäänd raha eest saan teistele positsioonidele panustada. Meeldib see, et keskväljale sain kõik küllaltki jõulised vennad. Äärtele lisanduvad Davies ja Mbuba ja esialgu väga rahul aga eks näis mis nendest pakikestest tulema hakkab (pole väga kursis teemaga) aga äkki hakkan millalgi premmi koosseisu arendama.

https://imgur.com/a/9VIZBtd

EDIT: ei oska pilti postitada, näe kobakäppa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2020 13:17:18 vasta tsitaadiga

Kaiden kirjutas:
Otsustasin ka esimest korda kohe peale release'i mängu osta. Tegin origini kaudu preorderi. Mis see vene PRO teema mulle juurde oleks andnud muidu?

Igatahes Rivalsis esimesed 5 mängu proovisin täiega panna ja saingi kõik võidud, ühe mängu võitsin isegi 9-1 ning viimases mängus vastane loobus 0-4 pealt. Divisioniks tuli 2 ja pappi 125k vist oli. Igatahes point on selles, et FIFA 20nes ma ei saand väga 9ndast divisionist edasi (kuigi ostsin selle vist alles kevadel ja ega liiga palju ka ei mängind). Seega väga hea tunne ei olnud seal Div 2s enne mänge ja tuligi kohe mingi 5 kaotust järjest icon_biggrin.gif Nüüd olen kolmandas divisionis. Umbes 5 kaotust olen veel saanud samas juba esimesed võidud ka, viimane oli juba 4-0.

Panen koosseisust pildi ka. Bundesligas nii palju häid mängijaid ei leia nagu premmis aga pigem soodne teema. Ostsin 100k eest Sane aga müüsin maha kuna mõtlesin, et Coman pmst sama hea aga 3 korda odavam ja ülejäänd raha eest saan teistele positsioonidele panustada. Meeldib see, et keskväljale sain kõik küllaltki jõulised vennad. Äärtele lisanduvad Davies ja Mbuba ja esialgu väga rahul aga eks näis mis nendest pakikestest tulema hakkab (pole väga kursis teemaga) aga äkki hakkan millalgi premmi koosseisu arendama.

https://imgur.com/a/9VIZBtd

EDIT: ei oska pilti postitada, näe kobakäppa!
play proga oleks saanud 1. oktoobrist juba mängida.
ja play pro on sisuliselt mängu rent, ehk maksad mingi 48€ aastamaksu (vene vpn) ja iga aasta uus fifa olemas ja palju muudki. mõttetu neid mänge omada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaiden
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2012




sõnum 11.10.2020 13:31:42 vasta tsitaadiga

Selge pilt. Kui järgmine aasta pakkumine olemas siis peaks jah ilmselt seda kasutama hoopis.


Kusjuures ilmselt ebapopulaarne arvamus aga ma isegi natuke pettusin, et fitness teemat enam pole. Nimelt kuna ma reeglina väga ei viitsi fitnessi peale coine panna siis olen tihti omanud teist tiimi vahetuseks. Enne 21 release'i just mõtlesin, et oleks äge teine tiim näiteks MLSi põhjal ehitada aga no nüüd pole enam suurt motti esimest tiimi välja vahetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2020 13:43:23 vasta tsitaadiga

Eks tegelikult Fitness ja Contractid jms erinevates UTides on see, et kui oleks tehtud huvitav feature ja viis kuidas neid saada ja manageerida viisakas, mitte puhas coin collector ja "mott" pakke avada icon_redface.gif icon_biggrin.gif

Sest ka teistes sportides see erinevatel aastatel, et kas äärmus et vaevu saad pöhi mehi mängida või et antakse nii palju, et lihtsalt tüütu ajaviit. või pöhjus pakke ostma meelitada. Et siis ka pigem röömus kui neid pole, aga otseselt mul poleks selle vastu midagi kui peaks kasutama rohkem mehi mingil normaalsel põhjusel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 11.10.2020 14:43:40 vasta tsitaadiga

Kaiden kirjutas:
Kusjuures ilmselt ebapopulaarne arvamus aga ma isegi natuke pettusin, et fitness teemat enam pole. Nimelt kuna ma reeglina väga ei viitsi fitnessi peale coine panna siis olen tihti omanud teist tiimi vahetuseks. Enne 21 release'i just mõtlesin, et oleks äge teine tiim näiteks MLSi põhjal ehitada aga no nüüd pole enam suurt motti esimest tiimi välja vahetada.

Ma mõtlesin ka sellepeale, et ma alati esimesed kuud fitness kaardid maha müünud, hea kasumi sealt saanud. Lisaks huvitavam kahe squadiga mängida, hetkel oleks väga viisakas Hiina liiga fitness squad teha, aga pole mõtet kui fitness teemat pole...
Aga üldkokkuvõttes siiski meeldib, et ei pea fitnessiga enam jändama, iga mäng parimad mehed parimad vormis - isegi alla 80 stamina pole enam probleem...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009




sõnum 11.10.2020 15:09:26 vasta tsitaadiga

Career modes saab nüüd ka Eestist noori talente scoutida icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2020 15:20:48 vasta tsitaadiga

priitval kirjutas:
Career modes saab nüüd ka Eestist noori talente scoutida icon_smile.gif
seda märkasin jah, samas pointless, kuna koondist esindada ei saa
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.