Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2020 15:44:28 vasta tsitaadiga

selle jutu pale tahaks öelda, et kas autotootja ei saa aru, milleks ta neid USB pesasid autosse topib, ja veel mitu tükki kohe. Ise reklaamib veel, et telefoni laadimiseks Ning autotootja saab ka aru, et auto pole teps mitte arvuti ning isegi mingit andmesideühendust ole pesade külge liidetud.
Kahjuks on aga tõsi, et igal alal tehakse uskumatut jama kokku.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2020 16:19:03 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ning autotootja saab ka aru, et auto pole teps mitte arvuti ning isegi mingit andmesideühendust ole pesade külge liidetud.
Kahjuks on aga tõsi, et igal alal tehakse uskumatut jama kokku.


Mul on autos, kõikdiel USB pesadel andmesideühendus küljes, ainult vali vastav headunitist... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2020 19:31:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
2019 a Kia Sportage sellest usb pesast Android Autot kasutades telefon vähehaaval isegi kaotab aku%
vaatasin täna. Sama aasta Ceed-l igaljuhul telefon teatab, et rapid charge (arvuti usb aukude peale ütleb slow charge) ning tartu - võru - põlva otsaga oli telo miski 55%pealt kenasti 100% peale laadinud.
Huvitav siis, et Sportagel ei suuda või siis kehv kaabel?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2020 19:44:54 vasta tsitaadiga

2019 Sportage ja carplay-d kasutades saab telefon kenasti laetud
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2020 19:45:56 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
2019 Sportage ja carplay-d kasutades saab telefon kenasti laetud

No siis peab olafsand uue kaabli hankima
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 08.10.2020 08:35:04 vasta tsitaadiga

Siis võib kaabli viga olla jah. Samas see kaabel toas näitab fast charging (originaaladapteriga ultra fast, S20 ultra on telefon).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.10.2020 08:56:46 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
selle jutu pale tahaks öelda, et kas autotootja ei saa aru, milleks ta neid USB pesasid autosse topib, ja veel mitu tükki kohe. Ise reklaamib veel, et telefoni laadimiseks Ning autotootja saab ka aru, et auto pole teps mitte arvuti ning isegi mingit andmesideühendust ole pesade külge liidetud.
Kahjuks on aga tõsi, et igal alal tehakse uskumatut jama kokku.

Ma ei tea, millisest autost sina räägid, millel ongi spetsiaalsed laadimispesad, millel andmeside igasugune puudub ja samas on USB 2.0 standardile vastav.
See on ikka veider kombinatsioon küll sel juhul. Laadimispesa nagu ei saagi USB 2.0 standardile vastata, kui tal ainult toide seal taga on.
USB 2.0 tähendab ikkagi andmesidet peamiselt ja 0,5A voolu piirang on vaid üks parameetritest. USB 2.0-le saab vastata sel juhul ainult see voolupiirang ja sel juhul ei tähistataks pesa USB 2.0-ga tõenäoliselt.

Minu auto on muidugi kõnealustega võrreldes eelajalooline 2012. aastal toodetud 2011. aasta mudel ja ainuke USB pesa ongi USB 2.0 ja peamiselt mälupulga või USB ketta jaoks seal muusikafailide mahamängimiseks mõeldud. Neile toitest piisab. Droidist meediafaile lugeda ei oska igatahes. Mingist laadimisest pole juttu.
Ammu pole seda üldse millekski kasutanud, muusika striimib telefonist ja üle BT, laadimiseks on adapter sigaretisüütaja pesas (kus süütajat ennast pole kunagi olnud ja pesa sulgub kaanega - see on mittesuitsetajatele ehitatud mittesuitsetaja auto)

Veel kolm-neli-viis aastat tagasi polnud ju poe, sh ka mobiiliopekate esindustes letikaubana 0,5A võimsamaid adaptereid müügilgi. Tean, sest ise otsisin sobivat ja ei leidnudki. Hädaga sai üks 0,5A autoadapter neurooniksist ostetud ja see vaid pikendas aku tühjenemist, kui telefonis navi üritasid kasutada (vanal autol ei olnud mingit USB pesa sel ajal, adapter oli ainus võimalus)

Arvutijuppide e-poodidest hästi hoolega otsides sai ikka tellida võimsamaid ka, aga muidu olid ainult telefonidele tootja poolt kaasa pandud adaperid 0,5A võimsamad.
Ja veel enne seda oli ainus koht Eestimaal Oomipood, kust 2,1A ja 3A adaptereid eraldi sai (ilma telefoni või tahvlita) osta. Pole suurem asi ime, et samal ajal disainitud või ka toodetud automudelitel USB pesades rohkem vurtsu pole kui samal ajal poelettidel müüdud adapterites. Kui paari aasta vanustel mudelitel sama häda küljes on, siis on lugu juba veidram muidugi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 09:04:58 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Veel kolm-neli-viis aastat tagasi polnud ju poe, sh ka mobiiliopekate esindustes letikaubana 0,5A võimsamaid adaptereid müügilgi.


Kuule mida sa ajad, https://www.hinnavaatlus.ee/277293/sony-lisavarustus-autolaadija-microusb-12-a/ oli 8a tagasi HV-s olemas ja Sony Centeris letikaup, arvatavasti ka mujal poodides. Annab kenasti 1,2A välja. Ja see on ainult üks näide.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.10.2020 09:24:36 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Veel kolm-neli-viis aastat tagasi polnud ju poe, sh ka mobiiliopekate esindustes letikaubana 0,5A võimsamaid adaptereid müügilgi.


Kuule mida sa ajad, https://www.hinnavaatlus.ee/277293/sony-lisavarustus-autolaadija-microusb-12-a/ oli 8a tagasi HV-s olemas ja Sony Centeris letikaup, arvatavasti ka mujal poodides. Annab kenasti 1,2A välja. Ja see on ainult üks näide.

Näita mulle, kus asub Haapsalus Sony Center, kust 8 a tagasi letikaubana seda osta sai icon_lol.gif
Mul oli seda kohe ja kiiresti vaja, käisin kõik opekate esindused läbi ja jõudsin järjega Euronicsisse - adaptereid oli küll, aga 500mA. Telefoniks oli siis veel ZTE Blade mul, kui ma õigesti mäletan, aga mitu aastat tagasi see täpselt oli, paraku mitte. Üle viie kindlasti. 6-7, võib-olla ka 8 pigem vist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 08.10.2020 09:25:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 09:24:43 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:

Näita mulle, kus asub Haapsalus Sony Center, kust 8 a tagasi letikaubana seda osta sai icon_lol.gif
Mul oli seda kohe ja kiiresti vaja, käisin kõik opekate esindused läbi ja jõudsin järjega Euronicsisse - adaptereid oli küll, aga 500mA.

Näita mulle kus sa Haapsalust rääkisid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.10.2020 09:28:58 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Dogbert kirjutas:

Näita mulle, kus asub Haapsalus Sony Center, kust 8 a tagasi letikaubana seda osta sai icon_lol.gif
Mul oli seda kohe ja kiiresti vaja, käisin kõik opekate esindused läbi ja jõudsin järjega Euronicsisse - adaptereid oli küll, aga 500mA.

Näita mulle kus sa Haapsalust rääkisid? icon_biggrin.gif

Mu asukoht on avatari all icon_rolleyes.gif
Kui räägin letikaubast, siis ikka sellisest, mille leidmiseks ei pea poolteist tundi sõitma kuhugi. Kes see veel nii kaugel poes käib? icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 09:39:29 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:

Mu asukoht on avatari all icon_rolleyes.gif
Kui räägin letikaubast, siis ikka sellisest, mille leidmiseks ei pea poolteist tundi sõitma kuhugi. Kes see veel nii kaugel poes käib? icon_lol.gif


Kust mina tean kus sa 8a tagasi elasid ja kust letist sa neid otsimas käisid icon_rolleyes.gif Ole siis teinekord täpsem, vähem segadust.
OT lõpp.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.10.2020 10:45:42 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Dogbert kirjutas:

Mu asukoht on avatari all icon_rolleyes.gif
Kui räägin letikaubast, siis ikka sellisest, mille leidmiseks ei pea poolteist tundi sõitma kuhugi. Kes see veel nii kaugel poes käib? icon_lol.gif


Kust mina tean kus sa 8a tagasi elasid ja kust letist sa neid otsimas käisid icon_rolleyes.gif Ole siis teinekord täpsem, vähem segadust.
OT lõpp.


Eeldada, et kõik Eesti elanikud elasid Tallinnas 8 a tagasi on ka veider nagu. icon_lol.gif Aga ei, ma ei ole mingi nomaad, elan ühes ja samas kohas kogu aeg.

Ja mul pole aimugi, mis Tallinnas 8 a tagasi tavaline letikaup oli. Arvasin, et enam-vähem sarnane igal pool, vähemalt mobiilioperaatorite ja Euronicsi valiku poolest oleks eeldanud, et nemad oleks pidanud hästi varustatud olema.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 11:19:47 vasta tsitaadiga

Vahet pole kas Tallinn või Obinitsa, võimalus oli et letist saab 0.5A laadija ja võimalus on et ka autodes on samasuguseid.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 11:39:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.10.2020 11:44:47 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Right back @ you
iga kord, kui keegi järjekordselt samastab Tallinna ja terve Eesti.

Olgu pealegi. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joel
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2007




sõnum 08.10.2020 13:44:40 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Eeldada, et kõik Eesti elanikud elasid Tallinnas 8 a tagasi on ka veider nagu.

Eeldada, et iga näide peab ka kuskile suvalise Eesti küla konteksti sobima on ka veider nagu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 13:47:19 vasta tsitaadiga

Me ju ei tea kus külas see auto kokku pandi kus kaamera virvendama hakkas.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2020 15:08:05 vasta tsitaadiga

Joel kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Eeldada, et kõik Eesti elanikud elasid Tallinnas 8 a tagasi on ka veider nagu.

Eeldada, et iga näide peab ka kuskile suvalise Eesti küla konteksti sobima on ka veider nagu.

Noo pole midagi teha, mõni samastab Haapsalu ja terve Eesti. Haapsalus midagi ei müüda ergo kusagil Eestis ei müüda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.10.2020 15:29:58 vasta tsitaadiga

Eks ma oleks pidanud arvestama sellega, et ma oleks pidanud teadma Sony Centeri letikaupade nimekirja 8 aastat tagasi ja eeldasin, rumal ja naiivne nagu ma olen, et moblavarustuse müügiga tegelevad ettevõtted omavad nende kaupade osas parimat sortimenti sõltumata sellest kas nende esindus asub Tallinna kesklinnas või Kapa-Kohilas.

Minu süü, palun vabandust mineviku kohta valeinformatsiooni levitamise pärast.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anduu
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2019




sõnum 09.10.2020 12:10:20 vasta tsitaadiga

Väga huvitav ja hariv lugemine olnud. Tänud! Aga üks tähelepanek. See kaamera,mis viimase kuuga trikitanud ehk siis "virvendanud" ja sisse välja lülitunud, töötas eelnevalt sama auto peal ideaalselt üle poole aasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2020 12:22:08 vasta tsitaadiga

Anduu kirjutas:
Väga huvitav ja hariv lugemine olnud. Tänud! Aga üks tähelepanek. See kaamera,mis viimase kuuga trikitanud ehk siis "virvendanud" ja sisse välja lülitunud, töötas eelnevalt sama auto peal ideaalselt üle poole aasta.

Ehk siis lõpuks läks seal miskit läbi.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.10.2020 18:00:27 vasta tsitaadiga

Õnneks mõeldakse ka telefoni laadimise peale
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufonaut21
HV kasutaja
ufonaut21

liitunud: 02.04.2003




sõnum 24.12.2020 16:42:18 vasta tsitaadiga

https://www.photopoint.ee/kaamerad/1565675-prestigio-autokaamera-roadrunner-450gpsdl

On keegi sellist kasutanud, kuda selline võiks olla? Näeb kena välja igatahes.
Kas näiteks viofo hk3 hardwire kiti selle toiteks ka annab paigaldada? Ilmselt süütetuvastus vist ei toimiks, aga pinge langedes kaamera väljalülitamine peaks vast toimima?

_________________
Tervitusi kosmosest!!!!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011




sõnum 09.03.2021 13:09:52 vasta tsitaadiga

70Mai Pro Plus muudab peale igat käivitust kellaega. Alati on kell 6 tundi ees. Olen üritanud muuta ajatsooni -6h, polnud kasu. Sai isegi tehase resa tehtud, kuna arvasin, et näppisin ise miskit ära. Kuupäev ja minutit püsivad õiged, vaid tunnid lähevad paigast. Komplekt on nö püsipaigaldatud. Paigaldaja on muidugi kehva riigikeeleoskusega ei saanud aru, et hard wire kit oli ka tagaistmel ja ta lõikus autolaadija juhtme ribadeks, kuid see ei tohiks mõjutada sest mäletamistpidi oli see jama ka enne seda. On kellelgi sarnaseid kokkupuuteid olnud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.