Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 21.09.2020 22:42:29 vasta tsitaadiga

Odavam on relee asemel smart implant puldi külge joota.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 22.09.2020 03:23:05 vasta tsitaadiga

Edz, mhm, sellepärast mainisingi, et
tsitaat:
mitte kõige soodsam kuid lahendus mille puhul pole vaja juhtmeid nuppude külge joota vms
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k8heksa
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2020




sõnum 24.09.2020 22:22:32 vasta tsitaadiga

Kas zigbee/zwave pirnidest odavaim variant on ikea oma?
Smarthingsiga peaks ühilduma ja üle wifi ei taha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2005




sõnum 25.09.2020 11:07:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada Zigbee koodipaneeli välitingimustesse? Nagu Danapad V3 vms. Või mingitmoodi ümbernurga lahendus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.09.2020 11:33:28 vasta tsitaadiga

Keegi iPadi seinapaneeli toidab läbi POE to Lightning toiteadapteri ka, kust neid hea osta oleks?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002




sõnum 26.09.2020 15:05:35 vasta tsitaadiga

jägaja, olen ise ka otsinud ja vaadanud. Kahjuks Eestis kas pole leidnud ilusat või hind on sama mis osta kõrvale teine iPad icon_smile.gif
Hetkel on jäänud sõelale ja mõtlen tellida kas siit või siit või siit

_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.09.2020 15:40:16 vasta tsitaadiga

Seda esimest varianti müüb Indome ka, hind on tõesti kõrgem odavamast iPadist.
Üks iPad on hetkel minu poole teel, mõtlesin seda just seinale panna, ilmselt peab seda raami asja ise vaatama, kas teeb millestki või ostan mingisuguse soodsama asja, kuid toidet on neile ikka vaja ning sellie link oleks sinna hea kasutada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002




sõnum 26.09.2020 15:51:11 vasta tsitaadiga

jägaja, need raamid mille linke ma jagasin, enamusel POE adapter on raamiga kaasas. Kui sa aga hakkad enda lingil välja toodud seaded tellima ja tüliks pole, vb annad mulle ka teada ja ma liituks tellimisega. Ennem pean muidu ära mõõtma, kas see adapter seinatoosi mahub ära.
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 26.09.2020 21:01:29 vasta tsitaadiga

Jägaja, me müüme ainult raami, toitekat mitte. Kui tahta soodsalt ka ojei lahendust saada, siis pane 24to5v toitekas mida ipad sööb raami taha toosi ja ipadi enda usb laadima. Raamina olen näinud kasutusel ka ipadi ümbrist mis on mõeldud nö tagumiseks katteks minimaalsete servadega. Selle monteerid sobivale kõrgusele seinale ja pistad ipadi sisse.

Isiklik soovitus on muidugi üldse mitte ipadi või muud sarnast tahvlit sellisel moel seinale monteerida. Akud ei pea vastu ja paari aastaga lähevad paiste.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.09.2020 21:05:57 vasta tsitaadiga

ahsoo, mulle see iPad sobib just seetõttu, et kodunupuga on lihtsam äratada, kui et androidi oma serva tagant otsida.
Muidugi, on veel igasugu lahendusi ekraani äratamiseks.
Muidu oli plaanis switchi POE porti toitekaabel torgata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 26.09.2020 21:16:32 vasta tsitaadiga

See asi on ju valmiskujul olemas ja peaks neti ka ilma wifita ipadile saatma (teine nõrk koht koduautomaatika tahvlil).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.09.2020 21:41:20 vasta tsitaadiga

Ma pole reaalselt sellist tahvlit pikemaks kasutuseks seinale integreerinud, Nexuse tahvel oli, kuid see ei tahtnud kuidagi ärgata ja 24/7 ekraani hiilgamas ka ei taha näha.

Mõte oli iPadiga proovida, kuid mulle tundub, et mu raha ja aega üritatakse kokku hoida?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 26.09.2020 22:11:36 vasta tsitaadiga

On kogemusi kus iPade vahetatakse iga aasta/kahe aasta tagant kuna pidev vool järgi olemine tõmbab pika peale aku paiste.

Üleüldse juhiks ma asju nutitelefonist või tahvlist, mis ei ole pideva voolu all. Mugavam kui koguaeg seinajuures nö puutepaneeli juures käia - telefon vast ikka käeulatuses on. Veel mugavam kui asja juhib automaatika, või häälkäsklused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.09.2020 22:54:04 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
On kogemusi kus iPade vahetatakse iga aasta/kahe aasta tagant kuna pidev vool järgi olemine tõmbab pika peale aku paiste.

Üleüldse juhiks ma asju nutitelefonist või tahvlist, mis ei ole pideva voolu all. Mugavam kui koguaeg seinajuures nö puutepaneeli juures käia - telefon vast ikka käeulatuses on. Veel mugavam kui asja juhib automaatika, või häälkäsklused.


Ma tegin ipadile sonoffiga scheduletud laadimise. Homey kontrollib ipadi wifi staatust, kui see võrgust kaob, paneb laadimise taha. Tõsiküll, ega seda padi väga vaja ei ole küll, sest kõik käibki automaatselt, mis ongi nutikodu mõte.

tsitaat:
Kas zigbee/zwave pirnidest odavaim variant on ikea oma?


Ikead on head ja odavad küll jah. Alternatiiv oleks Xiaomi omad, aga neid peab tellima ja ootama. Osramil on ka, aga need on kallid ja jebivad kordades rohkem, kukuvad pidevalt võrgust välja jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 26.09.2020 23:48:35 vasta tsitaadiga

Markos, kiidan lähenemisviisi, aga eks ta nii ole jaa selle kasutamise osas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 27.09.2020 20:55:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma pole reaalselt sellist tahvlit pikemaks kasutuseks seinale integreerinud, Nexuse tahvel oli, kuid see ei tahtnud kuidagi ärgata ja 24/7 ekraani hiilgamas ka ei taha näha.

Mõte oli iPadiga proovida, kuid mulle tundub, et mu raha ja aega üritatakse kokku hoida?


Me oleme nutikodu kortereid teinud mitusada ning arendaja soovil on ikka mingi laiatarbe tahvel seina läinud, Lenovo, Acer, iPad - kõigiga on mingi hetk tekkinud muresid, kus akud lähevad paiste. St mitte kõikide tahvlitega aga kõigi mudeltiega. See tähendab, et sinu iPad võib kesta muretult ka 3-4a, siis ta vananeb moraalselt niikuinii ja on aeglane ning tuim ja ei sobi ühegi uue äpi jaoks.

Wifi teema on rohkem korterites, ma ei tea kas sa elad eramus, ridakas või korteris, aga kortermajades on tahvel seinal automaatikat juhtimas üle wifi selline - töötab peaaaegu koguaeg lahendus. Kui vähegi võimalik oleme ise pannud nüüd tahvli millel PoE ja nett samast kaablist. Akut pole ning suletud android peal - see piirab muidugi ära lõppkasutaja torkimist, aga sellistes kohtades ongi nii õige. Endale koju ma arvan võid iPadi julgelt panna, aga ära ehmata kui aasta-kahe pärast ekraan kummi läheb ja iPad lollitama hakkab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.09.2020 21:01:30 vasta tsitaadiga

Selge. Tänud selgitamast Lauri_s thumbs_up.gif

Mis tahvlit te kasute, millel akut pole ja POE toitega saab kasutada? e-poes teil neid väljas mu teada pole

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2020 22:59:36 vasta tsitaadiga

Mul juhtus ipadiga sama asi. Viskasin punnis aku minema ja panin prooviks asemele 2x18650 koos USB laadimismooduliga. Toide läheb emaplaadile läbi orig aku laadmismooduli. Proovisin ka ilma moodulita/akuta, aga siis tahab korra lightningust toidet saada kui el. ära käib, muidu ei lülita sisse. Nüüd on sedasi käinud ilusti 2-3 nädalat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 28.09.2020 04:01:08 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Selge. Tänud selgitamast Lauri_s thumbs_up.gif

Mis tahvlit te kasute, millel akut pole ja POE toitega saab kasutada? e-poes teil neid väljas mu teada pole


https://shop.indome.ee/et/a/akuvox-fono-siseosa-c317s-10-android

Erineva mõõduga mudeleid peaks veel olema aga neid vaja vist küsida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.09.2020 07:21:13 vasta tsitaadiga

raitl, tänud, ma arvasin, nende liigituse järgi, et need on videofono paneelid doh.gif icon_biggrin.gif , mitte nutikodu juhtpaneelid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k8heksa
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2020




sõnum 28.09.2020 10:47:13 vasta tsitaadiga

Soovitage LED riba (K vahetavat ja RGB) ja drivereid, mis ühildusks üle Zigbee või Z-wave-i (Smartthings).
Kvaliteedi ja hinnasuhe võiks olla paigas icon_smile.gif

Köögi ehitamine hetkel käsil ja kappide alla oleks midagi vaja + magamistuppa voodi alla ja äkki mõnda kohta veel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 28.09.2020 21:17:28 vasta tsitaadiga

jägaja - neid tahvleid leiab erinevaid. Meil fonona Akuvox praegu valikus ja nende kallimad mudelid jooksevad Androidi peal ja võimaldab nö nutikodu paneelina ka kasutada jah.

k8heksa - Fibaro RGBW2+Sonoff LED RGB riba 5m läheb mul endal trepi valguseks käiku. Või kui tahad/oskad siis mul jääb sonoffi wifi kontroller üle (Riba võtan endale). Ma ei tea muidugi kas smartthings seda söödavana võtab kuidagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k8heksa
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2020




sõnum 28.09.2020 22:09:58 vasta tsitaadiga

Lauri_s kirjutas:

k8heksa - Fibaro RGBW2+Sonoff LED RGB riba 5m läheb mul endal trepi valguseks käiku. Või kui tahad/oskad siis mul jääb sonoffi wifi kontroller üle (Riba võtan endale). Ma ei tea muidugi kas smartthings seda söödavana võtab kuidagi?


Kust ostad neid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.09.2020 22:35:07 vasta tsitaadiga

https://www.oomipood.ee/product/sf_l1_2m_sonoff_l1_nutikas_wifi_rgb_led_riba_komplekt_2m
või hiinamaalt..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2020 16:53:45 vasta tsitaadiga

Küsiks, kas Somfy on nö kuulikindel valik kui sooviks elutuppa kardinaid jooksma vastavalt enda soovile. Juhtida telefonist äpiga, võlusõnu öeldes, ajatades: a la kell 8:00 liiguvad ise eest jne. Ühesõnaga, mida nutikam ja vaiksem, seda parem. Kuna tegu on uue korteriga, siis otsin täislahenduse pakkujat ja edasimüüjaid Somfy-l tundub olema: https://www.somfy.ee/where-to-buy - julgeb keegi soovitada, millise ettevõtte poole võiks pöörduda, kus keegi viitsiks kaasa mõelda ilma, et ma peaksin ette söötma. Kuu tagasi saatsin Avaeksperdid OÜ kodukalt neile päringu ja jäingi vastust ootama...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.