Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Plex üldteema (player/server) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lowry84
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2020




sõnum 17.09.2020 20:16:02 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Lowry84, kuna Sa saad täpselt sama vea, mis enne re-installi, siis mul on kuri kahtlus, et maha võeti ainult Plexi teenus ja kõik häälestus jäi alles. Tõsi, ma pole Plexi kunagi Windowsi all pidanud kasutama, seega ei tea täpselt, kui põhjalik see maha installimise protsess seal on.
Kas pärast uuesti installimist pidid midagi uuesti ka häälestama (a'la "kaustasid uuesti kirjeldama") või kõik töötas kohe nagu ennegi?

Tuginedes ametlikule dokumentatsioonile, hoiab Plex oma konfi kasutaja profiili all. Proovi korra nii:
1) Pane Plexi teenus seisma
2) Võta lahti %LOCALAPPDATA% kaust (kirjuta see Windows Exploreri aadressireale)
3) Otsi sealt üles "Plex Media Server" kaust ja nimeta see ringi (või kustuta ära)
4) Pane teenus uuesti käima. Vähemalt teoorias võiks see tähendada seda, et Plex alustab täiesti puhtalt lehelt.


Leidsin tõesti nüüd peale teistkordse uninstalli ka AppData/Local 2 Plex Media folderit. Panin kustutama aga kokku oli seda 8-9g... Päris mahukad. Kustutasin ära ja nüüd tõesti ikka meediad uuesti looma jne.
Ja tundus, et see ka aitas. Et neid filme mida enne ei näidanud, nüüd näeb. Igal juhul tänud kõigile, kes kaasa mõtlesid. Nüüd peaks vaatama, et miks see arvuti ja Plex nii tihti kokku jooksevad. Sellest vist on ka need errorid tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2020 21:44:56 vasta tsitaadiga

Lowry84 kirjutas:
warwas kirjutas:
Lowry84, kuna Sa saad täpselt sama vea, mis enne re-installi, siis mul on kuri kahtlus, et maha võeti ainult Plexi teenus ja kõik häälestus jäi alles. Tõsi, ma pole Plexi kunagi Windowsi all pidanud kasutama, seega ei tea täpselt, kui põhjalik see maha installimise protsess seal on.
Kas pärast uuesti installimist pidid midagi uuesti ka häälestama (a'la "kaustasid uuesti kirjeldama") või kõik töötas kohe nagu ennegi?

Tuginedes ametlikule dokumentatsioonile, hoiab Plex oma konfi kasutaja profiili all. Proovi korra nii:
1) Pane Plexi teenus seisma
2) Võta lahti %LOCALAPPDATA% kaust (kirjuta see Windows Exploreri aadressireale)
3) Otsi sealt üles "Plex Media Server" kaust ja nimeta see ringi (või kustuta ära)
4) Pane teenus uuesti käima. Vähemalt teoorias võiks see tähendada seda, et Plex alustab täiesti puhtalt lehelt.


Leidsin tõesti nüüd peale teistkordse uninstalli ka AppData/Local 2 Plex Media folderit. Panin kustutama aga kokku oli seda 8-9g... Päris mahukad. Kustutasin ära ja nüüd tõesti ikka meediad uuesti looma jne.
Ja tundus, et see ka aitas. Et neid filme mida enne ei näidanud, nüüd näeb. Igal juhul tänud kõigile, kes kaasa mõtlesid. Nüüd peaks vaatama, et miks see arvuti ja Plex nii tihti kokku jooksevad. Sellest vist on ka need errorid tulnud.

Noh.. Plex Windowsi peal.. ja kui seda masinat ka veel muuks tegevuseks kasutatakse, siis mida sealt ikka oodata.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.09.2020 05:01:55 vasta tsitaadiga

SKG, mul plex linuxi peal ja ühe sarjaga on ka praegu mingi jama mul. ei süüdistaks windowsi kohe.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lowry84
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2020




sõnum 18.09.2020 08:09:48 vasta tsitaadiga

No ma ka seda Windowsi veel ei süüdistaks. Mul serveriks sõbra vana nö gameri kast, kus korralik riistvara peal ja muud selle kastiga väga ei tehta ka. Lihtsalt jäänud windows uuendamata ja jookseb veel Win7 peal. Ja kuna vahepeal siin igasugu jama täis tõmmatud, siis on see hooldamata ja jookseb kokku(vähemalt mulle tundub nii). On üldse Plexil seda ka vahet, et mis Windows peal ta jookseb? Tahaks jättagi selle kasti ainult serveriks, kuigi vahest harva teen sellega ka videotöötlust icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2020 08:20:27 vasta tsitaadiga

Ma ei taha ära sõnuda, aga jookseb palju aastaid win peal, no problemos icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.09.2020 10:18:21 vasta tsitaadiga

Lowry84 kirjutas:
No ma ka seda Windowsi veel ei süüdistaks. Mul serveriks sõbra vana nö gameri kast, kus korralik riistvara peal ja muud selle kastiga väga ei tehta ka. Lihtsalt jäänud windows uuendamata ja jookseb veel Win7 peal. Ja kuna vahepeal siin igasugu jama täis tõmmatud, siis on see hooldamata ja jookseb kokku(vähemalt mulle tundub nii). On üldse Plexil seda ka vahet, et mis Windows peal ta jookseb? Tahaks jättagi selle kasti ainult serveriks, kuigi vahest harva teen sellega ka videotöötlust icon_rolleyes.gif
kui muud sellega ei tee võid windowsi välja juurida ja linux asmele istutada. see ei restardi omapäid. vähemalt endal rpi4'ga pole probleeme olnud.

muidugi kui juba windowsi keskkonnas teenuse sulgemine ja failide otsimine üle jõu käib, siis vast linuxi peale kolida pole kõige targem mõte. ragistad mitmed ööd ja päevad googlet ja ajusi, et süsteem tööle saada selliselt, nagu ise tahad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lowry84
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2020




sõnum 18.09.2020 11:44:46 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Lowry84 kirjutas:
No ma ka seda Windowsi veel ei süüdistaks. Mul serveriks sõbra vana nö gameri kast, kus korralik riistvara peal ja muud selle kastiga väga ei tehta ka. Lihtsalt jäänud windows uuendamata ja jookseb veel Win7 peal. Ja kuna vahepeal siin igasugu jama täis tõmmatud, siis on see hooldamata ja jookseb kokku(vähemalt mulle tundub nii). On üldse Plexil seda ka vahet, et mis Windows peal ta jookseb? Tahaks jättagi selle kasti ainult serveriks, kuigi vahest harva teen sellega ka videotöötlust icon_rolleyes.gif
kui muud sellega ei tee võid windowsi välja juurida ja linux asmele istutada. see ei restardi omapäid. vähemalt endal rpi4'ga pole probleeme olnud.

muidugi kui juba windowsi keskkonnas teenuse sulgemine ja failide otsimine üle jõu käib, siis vast linuxi peale kolida pole kõige targem mõte. ragistad mitmed ööd ja päevad googlet ja ajusi, et süsteem tööle saada selliselt, nagu ise tahad.


10 aastat tagasi võibolla oleks veel viitsinud proovida icon_biggrin.gif täna rahuldab mind enamus ajast Android, Google ja Windows icon_smile.gif ja kõik suhtlevad omavahel piisavalt. Ja kujutan ette, et kui serveri arvutile uue Windwosi peale paneks ja algusest peale ainult Plexi serveriks kasutaks, ei oleks sellega ka probleeme... Ma pigem õpiks videotöötluse või kujundamise programme paremini käsitlema, kui süveneks veel Linuxi maailma icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2020 18:16:11 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
SKG, mul plex linuxi peal ja ühe sarjaga on ka praegu mingi jama mul. ei süüdistaks windowsi kohe.

Mis sari ja mis probleem tapsemalt?

Enda loetu-nahtu pohjal jaab mulje, et pea koik probleemid on Windowsi peal. Voi siis - Linuxi kasutajad on padevamad ja leiavad probleemidele ise lahenduse.

Windowsiga tuleb nii palju bloati kaasa, mis on Plexi seisukohalt taiest ebavajalik voi isegi segav.
Samuti tarbib oluliselt rohkem riistvaralisi resursse. See pole muidugi probleemiks kui on voimas raud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.09.2020 08:08:58 vasta tsitaadiga

SKG, "minu pere". vabalt võib ka mingi koodeki jama olla chromecastiga. midagi sai nagu transcodetud, ju jäid mingid osad tegemata.

peale täielist transcodemist oli library rescan tegemata jäänd, nüüd korras kõik.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2020 04:41:01 vasta tsitaadiga

Ohoh.
https://support.plex.tv/articles/hdr-to-sdr-tone-mapping/


edit:
Testisin, töötabki.

HDR tone mapping OFF


HDR tone mapping ON


Ehk siis nüüd on võimalik näiteks 4K x265 HDR filme -> 1080p x264 SDR transcodeda, ilma et filmid pleekinud värvidega (washed out) välja näeks. thumbs_up.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006




sõnum 30.11.2020 12:33:10 vasta tsitaadiga

Vaatasin ,et täna pakutakse viimast päeva veel 25% soodsamalt Plex Lifetime Passi.
Mida see mulle juurde annaks. Kas see on see eluaegne ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2020 13:17:06 vasta tsitaadiga

Eluaegne jah, parem kui maksta igakuiselt/-aastaselt
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2020 14:52:10 vasta tsitaadiga

Sai ka see lifetime ligi võetud soodukaga, aga vaatsin et ennem olin jõudnud 130 euri eest juba kuumakseid teha krt icon_lol.gif

See sooduskood muideks täitsa töötab veel kuigi oli kirjas nagu et ainult kuni black friday lõpuni.

Kood on: SURVIVETHESEASON
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 30.11.2020 15:35:58 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Vaatasin ,et täna pakutakse viimast päeva veel 25% soodsamalt Plex Lifetime Passi.
Mida see mulle juurde annaks. Kas see on see eluaegne ?


hw transcoding toe saad. mulle oli see üks tähtsamaid asju.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2020 19:03:00 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Vaatasin ,et täna pakutakse viimast päeva veel 25% soodsamalt Plex Lifetime Passi.
Mida see mulle juurde annaks. Kas see on see eluaegne ?

Plexi lehel ju kirjas, mida annab.
https://www.plex.tv/plex-pass/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2020 20:54:30 vasta tsitaadiga

Sai ka aastane eluaegseks tehtud.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 264
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2020 12:38:22 Plex subtiitrid automaatselt mängima vasta tsitaadiga

Tere!

seadistasin kuidagi oma telekas kunagi kuidagi nii, et hakkab alati sube automaatselt mängima. Ei mäleta kuidas vms. Enam ei leia/oska teistes telekates seda tööle saada. Alati peab käsitsi juurde valima. Palun targematelt nõu!

Tänan ja meeldivat pühade aega!

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2020 16:59:56 Re: Plex subtiitrid automaatselt mängima vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
Tere!

seadistasin kuidagi oma telekas kunagi kuidagi nii, et hakkab alati sube automaatselt mängima. Ei mäleta kuidas vms. Enam ei leia/oska teistes telekates seda tööle saada. Alati peab käsitsi juurde valima. Palun targematelt nõu!

Tänan ja meeldivat pühade aega!

vaata üldseadeid, seal olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2020 18:40:38 Re: Plex subtiitrid automaatselt mängima vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
Tere!

seadistasin kuidagi oma telekas kunagi kuidagi nii, et hakkab alati sube automaatselt mängima. Ei mäleta kuidas vms. Enam ei leia/oska teistes telekates seda tööle saada. Alati peab käsitsi juurde valima. Palun targematelt nõu!

Tänan ja meeldivat pühade aega!

Teadmata, mis teleriga tegu, pakun:
Settings -> Advanced -> Subtitles icon_question.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2020 18:50:56 vasta tsitaadiga

Igal seadmel on eraldi seaded ehk siis nagi SKG ütles, telekas näpi neid
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 26.12.2020 09:37:06 Re: Plex subtiitrid automaatselt mängima vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
Tere!

seadistasin kuidagi oma telekas kunagi kuidagi nii, et hakkab alati sube automaatselt mängima. Ei mäleta kuidas vms. Enam ei leia/oska teistes telekates seda tööle saada. Alati peab käsitsi juurde valima. Palun targematelt nõu!

Tänan ja meeldivat pühade aega!
https://plex.tv/users/profile
Siit lingilt saad muuta kõigi seadmete vaikimisiseadeid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2021 22:12:45 vasta tsitaadiga

Arcade mängude emuleerimise tugi.

https://forums.plex.tv/t/plex-arcade/682945

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2021 13:48:08 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks:
https://www.bleepingcomputer.com/news/security/plex-media-servers-actively-abused-to-amplify-ddos-attacks/
https://www.netscout.com/blog/asert/plex-media-ssdp-pmssdp-reflectionamplification-ddos-attack
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2021 07:58:27 vasta tsitaadiga

Eks see kehtib iga sarnase lahenduse kohta, kui serverit seadistada ei mõista ja monitoorida ei oska, siis pigem vaata Netflixi icon_rolleyes.gif

https://forums.plex.tv/t/security-regarding-ssdp-reflection-amplification-ddos/687162

e:

Plaasterdage nüüd siis oma Plexid kihku-kähku ära:

tsitaat:
Plex Media Server 1.21.3.4015 is now available to Plex Pass users in the Beta update channel.
Plex Media Server 1.21.3.4014 is now available to everyone.

FIXES:

(Security) Mitigate against potential DDoS amplification by only responding to UDP requests from LAN


https://forums.plex.tv/t/plex-media-server/30447/396

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2021 14:18:00 vasta tsitaadiga

Ruuter oigesti konfitud. Ei muretse. icon_smile.gif
Aga lasin patchi ka peale.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Plex üldteema (player/server) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.