Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
madis1989
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 29.07.2020 13:54:19 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Omniva sõnumis oli koodiks ikka seesama eelpoolviidatud kood?


Jah, ikka.

"Tere! Sulle on saabunud Omniva Tallinna Pääsküla RIMI pakiautomaati pakk UB080562617LV."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 13:59:09 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
siis on mõni tädi oma töö tegemata jätnud.


Ei ole. Ei peagi näitama, sest tegu pole tracktiava pakiga.

See et seda kuskil ja kuhugi maale näha on, see on prii boonus.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 16:30:40 vasta tsitaadiga

14 juuli tehtud tellimused juba laekuvad beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.07.2020 16:41:49 vasta tsitaadiga

mul sel aastl tellitud asjad kõik kadunud, dispute ja raha tagasi.
Ongi hea, meeltesegaduses ostetud asjade peale oleks muidu mõttetult kulunud icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001




sõnum 29.07.2020 19:14:01 vasta tsitaadiga

17 juuli tellitud
19 juuli pandi posti
29 juuli sain postkontorist kätte

väga viis

_________________
O sancta simplicitas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 23:04:26 vasta tsitaadiga

Kui aliexpressi äpis seda kupongide mängu mängida saab tasuta kuponge mis kehtivad kõigele, seal kirjas non refundable, kas see tähendab seda, et kui ma kupongiga ostan midagi siis disputega raha tagasi ei saa kui probleem tuleb või saab vaid ise makstud raha osa tagasi? Või vaid tähendab seda, et rahana ei saa neid välja võtta?
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 23:07:07 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
Kui aliexpressi äpis seda kupongide mängu mängida saab tasuta kuponge mis kehtivad kõigele, seal kirjas non refundable, kas see tähendab seda, et kui ma kupongiga ostan midagi siis disputega raha tagasi ei saa kui probleem tuleb või saab vaid ise makstud raha osa tagasi? Või vaid tähendab seda, et rahana ei saa neid välja võtta?


refundi korral kupongit tagasi ei saa, makstud raha saad tagasi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2020 00:04:19 vasta tsitaadiga

Kevadel sai tellitud terve hunnik nänni, 14-16 pakki, neist paar jõudis õigel ajal, ülejäänute eest ammu raha tagasi kantud. Osa kaupa on tagantjärgi siiski tulnud,
ausa inimesena proovin nendega siis ühendust võtta ja raha maksta.
Juulis olin lõpuks targem, kasutasin aliexpress standard shippingut, 14.07 tellisin paar pakki, 29.07 jõudsid mõlemad korraga kohale.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 30.07.2020 09:17:34 vasta tsitaadiga

Millist taktikat peaks kasutama, kui defektsete kõrvasisete klappide korral nõutakse video tõestust. Probleem - üks kanal ragiseb kergelt. No ei ole ju võimalik seda videosse püüda ...
Kui ei saada videot - klient ei esitanud tõendeid. Kui esitan aga sealt midagi kuulda ei ole - viga ei ole ...
Kas pean hakkama videotöötlusega möllama või ... icon_eek.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2020 09:22:35 vasta tsitaadiga

Mul on praegu ühe Alixpressi tellimusega segane lugu. Tegin tellimuse ~50€ asjale, pärast mida müüja hakkas hämama, et pakk võeti tollis vahele ja avagu ma dispute, et oma raha tagasi nõuda. Samas jälgimiskoodi järgi pakk nagu liikus ja toimetati isegi saajale. Trackingu järgi jälgimiskood muutus ja Omniva näitab, et uue koodiga pakk on tõesti väljastatud Lasnamäe Centrumi postkontoris, kuigi Aliexpressis on mul ainult üks Tartu aadress. Kuna mina sellest pakist midagi ei tea, avasingi dispute'i. Nüüd müüja väidab, et olen asja kätte saanud ja keeldub refundist. Kusjuures müüjale on jäetud 11 tagasisidet ja sealjuures vaid üks kallima eseme kohta ning sellel on negatiivne kommentaar, et jälgimiskood oli vale.

Äkki on kellelgi millegi sellisega kogemusi. Kas oli pakil vale aadress, Omniva viga või müüjapoolne pettus?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 30.07.2020 09:22:54 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Millist taktikat peaks kasutama, kui defektsete kõrvasisete klappide korral nõutakse video tõestust. Probleem - üks kanal ragiseb kergelt. No ei ole ju võimalik seda videosse püüda ...
Kui ei saada videot - klient ei esitanud tõendeid. Kui esitan aga sealt midagi kuulda ei ole - viga ei ole ...
Kas pean hakkama videotöötlusega möllama või ... icon_eek.gif


Analoogsetes olukordades olen ma neile kirjutanud, et "This can't be shown/proven on the video" vms ning on rahule jäädud ning raha tagastatud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2020 10:32:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Panin tellimuse teele, autosse juhtmevaba laadija ja ports juhtmeid lisaks. Pakun, et tavalised 2-3 nädalat läheb icon_cool.gif

Nagu arvata oli, 2 nädalat ja pakike automaadis thumbs_up.gif

Aga fasttechi pakk küll seikleb kusagil pärapõrgus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 02.08.2020 19:51:25 vasta tsitaadiga

Läheb ilmselt esimest korda ajaloos tagasi saatmisele - AE arvas parku samuti, et defekt ei ole tõendatud icon_evil.gif .
On mingeid nõuanded saatmisele - rahvusvaheline standardpakk + CN23 + CP71 ja kogu lugu?

SiMka kirjutas:
kris kirjutas:
Millist taktikat peaks kasutama, kui defektsete kõrvasisete klappide korral nõutakse video tõestust. Probleem - üks kanal ragiseb kergelt. No ei ole ju võimalik seda videosse püüda ...
Kui ei saada videot - klient ei esitanud tõendeid. Kui esitan aga sealt midagi kuulda ei ole - viga ei ole ...
Kas pean hakkama videotöötlusega möllama või ... icon_eek.gif


Analoogsetes olukordades olen ma neile kirjutanud, et "This can't be shown/proven on the video" vms ning on rahule jäädud ning raha tagastatud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.08.2020 07:56:47 vasta tsitaadiga

Kas on kuidagi tagantjärgi võimalik toote/tellimuse hinnangut muuta?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2020 10:16:15 vasta tsitaadiga

Ei saa
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2020 12:23:44 vasta tsitaadiga

Jüri Öö kirjutas:
Mul on praegu ühe Alixpressi tellimusega segane lugu. Tegin tellimuse ~50€ asjale, pärast mida müüja hakkas hämama, et pakk võeti tollis vahele ja avagu ma dispute, et oma raha tagasi nõuda. Samas jälgimiskoodi järgi pakk nagu liikus ja toimetati isegi saajale. Trackingu järgi jälgimiskood muutus ja Omniva näitab, et uue koodiga pakk on tõesti väljastatud Lasnamäe Centrumi postkontoris, kuigi Aliexpressis on mul ainult üks Tartu aadress. Kuna mina sellest pakist midagi ei tea, avasingi dispute'i. Nüüd müüja väidab, et olen asja kätte saanud ja keeldub refundist. Kusjuures müüjale on jäetud 11 tagasisidet ja sealjuures vaid üks kallima eseme kohta ning sellel on negatiivne kommentaar, et jälgimiskood oli vale.

Äkki on kellelgi millegi sellisega kogemusi. Kas oli pakil vale aadress, Omniva viga või müüjapoolne pettus?

Paistab, et tegemist on suhteliselt levinud petuskeemiga Aliexpressis. Esmalt väidab müüja, et saatmisel ilmes tõrge ja palub avada dispute, valides põhjenduseks "other" või "personal", et vältida mainekahju müüjale. Sellisel juhul on viga justkui ostjas ja kogu vastutus jääb ostja kanda ning hiljem probleemide tekkimisel enam uut dispute'i avada ei saa ( ?). Siis määrab müüja jälgimiskoodiks suvalise samasse riiki mineva paki koodi. Kuna jälgimiskood näitab, et pakk on õigesse riiki kohale toimetatud, siis on Aliexpressi jaoks müüja kõik õigesti teinud. Nii ei peagi müüja mitte midagi saatma ning ostja on oma rahast ja asjast ilma.

Ehk siis soovitan alati kontrollida müüja tausta ning uusi ja vähese tagasisidega müüjad vältida.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 17:43:47 vasta tsitaadiga

Ma olen tähele pannud, et peale omniva virisemist pakkidele triipkoodide kleepimise pärast, pole enam pakkidel triipkoode mida omniva varasemalt kleepis kõigele ja on hakanud tulema läbi erinevate riikide postide, tsehhi post, saksa post, soome post, iiri post, läti post, leedu post, need reaalselt tulevad hiinast mitte nendest riikidest, ehk siis keegi oskab logistikat õppinud inimene lahti seletada selle omniva äriskeemi miks nad enam ise midagi eesti ei võta ja teiste riikide poste kasutavad?
Läti postiga tulevad enamus pisipakke nüüd, mis muidugi kohale ei jõua enam, kuigi kirjas trackingus sent to last mile 16 juuli.
Läti pakke saab jälgida siit https://pasts.lv/en/Category/Tracking_of_Postal_Items/

Samuti pakid pakikoodis algusega S ja L on kohale tulnud või kallimad pakid reaalse trackinguga ja kõik mis mujalt nagu läti ei tule kohale.
Samas üks 30 eurone pakk saadeti koodiga mis pole jälgitav ja pakk pole kohale tulnud, arvatavasti tuleb dispute varsti.

Palju kirutud liege punktis seisvad pakid jõuavad alati ikka lõpuks kohale, seega kõik pakid võiks sealt läbi minna, et kohale jõuaks.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 11:56:14 vasta tsitaadiga

Need aliträkid peksavad ikka täiega segast...ikka ja jälle potsatab meilikasti teade alilt et a-la Order 801******** is in your country! ...ja kui vaatad alilehelt siis seal jahh selline pilt ...aga kui vaadata 17track või omnivat siis seal teine pilt kui üldse miskit näitab... ...ja nii paljude pakkidega..
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 11:58:29 vasta tsitaadiga

Tuleb vaadata ainult Omniva tracking infot, mitte midagi muud ala aliexpress jne.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.08.2020 12:15:06 vasta tsitaadiga

Minu pakkide ajaloo põhjal läks asi jamaks peale seda kui tekkisid Aliexpressi vahelaod. Nende traking näitab "riiki" jõudmist juba siis, kui pakk jõuab Euroopa vahelattu. Omnivasse jõuab info alles siis, kui pakk vahelaost liikuma hakkab - "Saadetis pandi teele" vms.
Seega esmasest liikumisest ei ole Omnival mingit infot.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.08.2020 12:31:16 vasta tsitaadiga

17track seepärast dispuutides abiks. Mul näitas ka Ali jälgimine, et kohal, aga dispuuti laadisin 17tracki kuvapaugu ja sain raha tagasi. Mis siis, et 2.02€. icon_lol.gif peale otsust läks päev või kaks ja siis tegi pank "kõll" ja oligi korras.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 06.08.2020 13:30:21 vasta tsitaadiga

Kõik juba >10% odavam võrreldes aasta algusega ja kukub veel (USD/EUR) thumbs_up.gif

EDIT: UBXXXXXXXXLV 23. aprill pakk tuli nüüd kohale icon_razz1.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2020 15:03:32 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et viimasel 10 tellimusel on tellimuse viimased 4 numbrit identsed. Kas AliExpressil on mingi oma süsteem, mille järgi tellimuste numbreid genereeritakse?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 14.08.2020 15:22:49 vasta tsitaadiga

2tk 5. mai UB...LV pakki tilkusid veel.
Niiet kui üle 3kuu siis lootus võib veel jääda.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2020 15:42:03 vasta tsitaadiga

24.04.2020 02:09 Registreeriti Omnivas.

Paar päeva tagasi jõudis kohale. Sain juba vahepeal refundi, sest no kole kaua võttis aega.

Aga näe, jõudis siiski ja olin ise ka imestunud beer_yum.gif (25 EURine jublakas).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.