Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.06.2020 22:38:25 vasta tsitaadiga

Panin taldriku sileda laua peale, seal ka laperdas, st. ei olnud kogu serv ühtlaselt vastu lauaplaati.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 10.06.2020 00:11:17 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Kuidagi vaikseks on jäänud see teema.
Tõin täna sellise asja omale koju:


Mõned plaadid on jube krabisevad ja tolmused, ei taha kuulatagi. Pesen ära mingi vaba päev ja siis jagan kogemusi ka.
Üks ülevaade ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

kust sellist asja leiab?

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2020 00:19:42 vasta tsitaadiga

-steven--, https://m.thomann.de/intl/search.html?q=knosti&i11l=en_GB%3AEE.EUR%3AEUR
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.06.2020 09:19:50 vasta tsitaadiga

-steven--, Eestist saab ka, ma käisin kohapealt toomas, aga kui e-mail saata saab postiga ka. Sai kohe kätte ja rahaliselt natuke odavam.
http://www.hificlassic.ee/index.php?page=91&group_id=30

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 10.06.2020 09:32:45 vasta tsitaadiga

https://www.djservice.ee/seek.php?sok=knosti

Siin on samuti kohapeal olemas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.06.2020 15:15:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Kommentaarid,
Võtsin kohe ette "muna praadimis" häälega plaadi, millelt sai ühte lugu kuulata ja pärast seda oli tolmupall nõela otsas, pesin ta siis ilusti puhtaks. 15 ringi ühtepidi ja 15 ringi teistpidi. Panina peale ja icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Null krõpsu, mõni tutikas otse kilest krapsub ka rohkem. Nüüd sain endale tööd juurde, kogu plaadi kogu käib sealt vannist läbi icon_cool.gif

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acid Mew
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2003




sõnum 02.07.2020 14:45:12 vasta tsitaadiga

Palju kellelgi kogemusi on paindes plaatidega?

Sain USAst kaua oodatud Mac Milleri kätte ja täiesti tutikas plaat, mille ise kilest välja võtsin on mängijas selline:

Link

Ilmselgelt on tegu tehasepraagiga ja õnneks tuldi sealtpoolt ka vaidlemata vastu, et saadetakse uus, kuid tont teab, millal uus batch tuleb ja tegelikult tahaks plaati kuulata.

Olen lugenud nii klaasplaatide vahel ahju panekust kui ka lihtsalt pressi alla jätmisest pikemaks ajaks, kuid kas on keegi ise mõnd plaati edukalt ka sirgemaks saanud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 03.07.2020 10:37:53 vasta tsitaadiga

Acid Mew kirjutas:
Palju kellelgi kogemusi on paindes plaatidega?

Sain USAst kaua oodatud Mac Milleri kätte ja täiesti tutikas plaat, mille ise kilest välja võtsin on mängijas selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ilmselgelt on tegu tehasepraagiga ja õnneks tuldi sealtpoolt ka vaidlemata vastu, et saadetakse uus, kuid tont teab, millal uus batch tuleb ja tegelikult tahaks plaati kuulata.

Olen lugenud nii klaasplaatide vahel ahju panekust kui ka lihtsalt pressi alla jätmisest pikemaks ajaks, kuid kas on keegi ise mõnd plaati edukalt ka sirgemaks saanud?

Pole enda oma isegi lahti teinud veel, peaks vaatama kas äkki sama jama icon_confused.gif

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 03.07.2020 12:42:31 vasta tsitaadiga

sirgemaks pole saanud. kõveramaks küll.
tagasi üles
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2020 17:27:01 vasta tsitaadiga

Transpordil äkki liigset kuuma saanud? Võimalik muidugi, et kohe praak. Masendav lugu igatahes, pärast pikka ootamist selline jama.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 03.07.2020 18:54:10 vasta tsitaadiga

Ma olen lugenud, et autosse päikse kätte unustades võib täpselt sama asi juhtuda. 2h pidi piisama. Ise kuskilt pakist uue plaadi saanud, üritan alati kuhugi varju panna.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 04.08.2020 21:56:56 vasta tsitaadiga

Vajan veidi nõu.

Plaan oli upgrade teha ja hetkel sellised pakkumised laual, mida soovitate:

SYSTEMDEK IIX (väga heas korras, originaal)

helipea valikud:
Nagaoka MP110 (uus)
Ortofon Blue (uus)
Nagaoka MP 150 (uus)
Shure M35X + Asendusnõel
Shure M447 + Asendusnõel



Hetkel mõtlen kas osta see legendaarne mängija ja mis helipeaga (bassi poolest pidavat M447 kõige tummisem siit olema) Või on 447.-le vahepeal ka soodsaid alternatiive tulnud.

Või kiigata poodi ja soetada garantiiga toode. Koos 447 helipea ja asendusnõelaga tuleb hind 400.- tuuri.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 22:02:16 vasta tsitaadiga

Mina kasutan isiklikult Ortofon’i päid ja nõelu aga mul natuke teine usecase kah... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 04.08.2020 22:06:31 vasta tsitaadiga

Kaks esimest nõela on sul hoopis teisest hinnaklassist kui ülejäänud. Mina olen ainult kahte esimest kuulnud, MP110 on seal minu kõrvale parem.
400€ kokku tuleb mängija ja pea + asendusnõel?

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 04.08.2020 22:17:19 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Kaks esimest nõela on sul hoopis teisest hinnaklassist kui ülejäänud. Mina olen ainult kahte esimest kuulnud, MP110 on seal minu kõrvale parem.
400€ kokku tuleb mängija ja pea + asendusnõel?



Tegelikult ei ole. Nagaoka on kuskil 100.- euri kallim aga Blue suht samas vääringus. 447 peaks ka dj nõel olema, laia tonaalsusega. Uurin pigem ehk keegi omanud. Enne kui pimesi ostan.

Kokku jah 400.-

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 04.08.2020 22:21:04 vasta tsitaadiga

Nagaoka on 100 kallim kellest?

Kokku 400 on küll hea hind. Kiire google näitab, et mängija ise maksab tavaliselt nii palju.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 04.08.2020 22:22:57 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Nagaoka on 100 kallim kellest?

Kokku 400 on küll hea hind. Kiire google näitab, et mängija ise maksab tavaliselt nii palju.


Nagaoka helipeaga tuleb hind kuskil 500.- suts peale. Aga too uus ka. Eks nopin ära siis. Püüan sotti saada lihtsalt millise helipeaga. Ega ilmselt poest 500.- tuuris ka paremat kombot ei saa.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 04.08.2020 22:28:06 vasta tsitaadiga

MP110 peaks kõige odavam nendest nõeldest olema.
Siis blue
Siis 150
DJ nõeladest ma ei tea midagi, aga google järgi need tunduvad jah odavamad.
Ühesõnaga ajasin algul ise segast.
Ehk on need videod abiks:
https://www.youtube.com/watch?v=9U5ANqGccmk&t=113s
https://www.youtube.com/watch?v=eyosUmVSzxg
https://www.youtube.com/watch?v=ZhSFP0PJCE4&t=147s

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 22:40:10 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Vajan veidi nõu.


Mis plaadikeerutaja sul praegu on? Räägin sulle oma kogemusest. Äkki saad ridade vahelt ka endale mingit infot. Nimelt sain paar aastat tagasi endale tutika TEAC TN-200 odava grammeri. Mõtlesin, et teen ta natuke paremaks ja ostsin sellele pillile Denoni headshelli ja Ortofoni 2m Red helipea. Heli läks läbi tippklassi Pioneer ressiiveri PHONO võimu korralikesse suurtesse kõlaritesse. Hakkasin agaralt plaate ostma ja üldiselt olin heliga igati rahul. Samas kripeldas kogu aeg, et võiks ju mingi ägedam mängija olla ja mingi hetk ostsingi endale uue Pro-Ject 2Xperience Classic Acryl mängija tonni euriga. Külge läks sama Ortofon 2M Red helipea. No mängija oli muidugi ilusam, aga mida ei olnud kuulda, polnud kuulda kvaliteedi paranemist. Võrdlesin erinevate plaatidega ja kutsusin erinevaid inimesi kuulama... No ei mingit vahet heli kvaliteedis icon_sad.gif Hakkasin kahtlustama, et äkki mu Pioneeri ressiiveris olev PHONO võim pole piisavalt võimekas. Ostsin siis väikeste vahedega kolm erinevat välist PHONO võimu hinnaklassis alates sotist kuni 8 sotini. No ei saanud ikka mingit vahet TEAC-il ja Pro-Ject-il. Muutis lausa kurvaks, et milleks ma ostsin selle viis korda kallima mängija, kui kvaliteedi vahet ei ole. Ja tasapisi hakkas mulle närvidele käima see täis manuaalsus. Hämaras toas ja napsisena on ikka üsna raske nõel õigesse kohta langetada ja siis peab kogu aeg püsti hüppama, et vaadata, kas see oli nüüd viimane lugu, et nõel vaja plaadi pealt ära koristada jne. Hakkasin tõsiselt mõtlema täisautomaatse mängija ostmise peale. Ostsin mingi vana Technicsi, aga see ei vastanud mu ootustele ja läks müüki. Siis hakkasin valima, et kas osta mingi vana mint konditsioonis klassik, millede hinnad on tonnides või osta tutikas odavma otsa mängija. Lõpuks otsustasin, et uus asi on ikka uus asi. Sõelale jäid Denon DP-300F ja Pioneer PL-30-K. Kuna juhtumisi oli parasjagu ühes poes Pioneer väga hea hinnaga ja ress mul ka Pioneer, siis kaldus valik Pioneeri poole ja kuigi sel mängijal olevat aastaid tagasi mootoritega probleeme olnud, siis ära ma ta siiski ostsin. Külge läks see sama Ortofon 2M Red. Sel hetkel oli mul kodus siis kolm mängijat ja kolm erinevat PHONO võimu. Sai koos tuttavatega testitud nii ja naa pidi ja helikvaliteedil ei saanud keegi mingit vahet. Lõpuks otsustasin PHONO võimud ja kaks esimest mängijat maha müüa ja jätsin endale ainult Pioneeri koos Pioneeri ressi PHONO võimuga tööle. Ja siiani igati rahul. Võitsin mugavuses 10 korda ja helis ei kaotanud midagi. Eks selle jutu peale tahaksid Rega või Pro-Jecti müüjad või paadunud audiofiilid mind põlema panna, aga oma kogemuse põhjal tegin mina järelduse, et suht poogen on, mis aparaat seda saviplönni keerutab ja kõige tähtsam on helipea. Selle nagu välistaks, et elevant mulle või mu tuttavatele millalgi kõrvapeale astunud on. Millalgi tahaks veel proovida Ortofon 2M Blue peale upgreidida, aga täisautomaadist ma enam kindlasti ei loobu. Ehk tekitab mu jutt ka sinus mingeid mõtteid icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 04.08.2020 22:52:34 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile kaasamõtlejatele.


Mängija ostsin just hetk tagasi ära, liiga legendaarne ja ilmselt ei kahetse. Helipea osas tuhlan veel netis. Oli kasutusel stanton t60. Pigem olen vanema tehnika usku rohkem, kuigi ei väida et uued asjad kehvad oleks. Lihtsalt ise kuulan muusikat seinast seina ja teatud helipeadel pidavat madal ots veidi parem olema. Seetõttu ka ei kiirusta.

Täisautomaatika oli algset endal ka mõttes aga siiski seekord lähen veel manuaalse teed.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.08.2020 22:54:04 vasta tsitaadiga

Mul on Nagaoka MP-110.
Asendus stylused on ebays ainult 40€, kui vintis peaga juhtud ära lõhkuma.... nende hindu tasub ka vaadata.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 22:59:22 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Oli kasutusel stanton t60.


Kui nüüd uuele mängijale parema helipea paned, siis ehk tajud ka kvaliteedi paranemist. Edu igatahes icon_wink.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 04.08.2020 23:17:14 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Mul on Nagaoka MP-110.
Asendus stylused on ebays ainult 40€, kui vintis peaga juhtud ära lõhkuma.... nende hindu tasub ka vaadata.


Sellega ei ole muret kuna isik kellelt mängija ostsin pakub ka neid mõistliku hinnaga. Kuidas 110 madal ots on?

Tänud Telex thumbs_up.gif

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 05.08.2020 08:47:56 vasta tsitaadiga

Go Kane!, Need lingid mis ma saatsin, need võrdlevad üsna hästi neid nõelu. Video kommentaarides on ka kirjas 10 palli süsteemis bass, trebel jne näitajad. Tasub neid piiluda. MP110 on bassi osas ikka mahlane. Sõltub muidugi meediast. 80'nentate vinüülidel seda eriti ei ole icon_smile.gif

Telex, Lugesin su kogemused ja küsin? Kas sa ressi vahetusele ei mõelnud? Sa küll ei kirjutanud mis seadmega tegu on, aga üldiselt su kogu jutu põhjal tundub et pudelikaelaks võis olla ress või koguni kõlarid.
Suures plaanis ma olen su jutuga täiesti nõus, ei ole mõtet üle mõelda ja meeletuid summasid asjade peale kulutada. Olen ise üsna sarnase tee läbinud ja käin seda veel tänagi icon_cool.gif


Vinüülplaadi mängija - tasub valida välimuse ja featuuride järgi. Tasub muidugi WoW & Flutteri numbreid ka vaadata, aga 100+ vinüülikatel on see osa juba piisav. Sama asi on käpa siseste juhtmetega. Osadel mängijatel on muidui eelvõim masinas ja neid ei saagi välja lülitada nii, et see võib ka osutuda piduriks. Aga 95% müüdavatest vinüülikatest sobib meile kõigile. Ise olen samamoodi seda meelt, et täis manual ei kõlba. No alati ei saa plaadi viimase loo ajal kõrval seista. Või rihma tõstes koguaeg kiirust vahetada. Mul on päris palju 45rpm'iseid plaate.

Phono võim - Ei tasu ulme numbritesse minna (300+). Tihti sobib korraliku ressi/võimu oma. Eriti vanakooli masinatel. Aga meeles peab pidama, et kui ress maksab 400€ siis seal sees on phono võim heal juhul 5€ väärtuses. Endal on eraldiseisev olemas umbes 150€ ringis ja mina ei saanud hinnalipiku tõustes enam kvaliteedi tõusust aru. Muidugi pole ma ka kõiki phono võime kasutanud mis maailmas olemas.

Võimendi / ress - Siin on mu kogemused tiba lahjad. Aga täna, hetkel olen ma veendumusel, et ressiiverit ostes tuleb arvestada 4 kohalise numbriga. Kuna ta on tehtud nii universaalseks, kuulata saab spotifyd, raadiot, filme jne, siis ta ei saa kõike odava rahaga hästi teha. Nii palju ma neid uurinud siis enamusel kannatab just analoog heli ja korralikult. Neil on just eelvõimu osad halvad. Digitaal heli võimendamine käib natuke teistmoodi. Seega kui sa tahad ressi kõigeks siis tuleb natuke rohkem raha välja käia. Stereovõimudega on asi lihtsam. 400€ saab juba kõrvale päris hea asja. Paraku mulle tundub, et stereo võim on ka kuidagi parem vinüülile, igasugu konvertereid ja filtreid vähem. Kuigi ma ise täna hetkel sellist asja ei oma, aga proovimiste põhjal nii tundub.

Kõlarid - Kunagi üks audiofiilist tuttav ütles: esikõlarite paar osta sama kallis kui on ressiiveri hind või 2x stereovõimu hind. Siis peaks saama hea. Rusikaga lüües, mulle tundub, et see vastab tõele. Aga on agasid. Igal tootjat ma siiski ei ostaks, soovitaks ülevaateid lugeda ja kasutajate kommentaare. Mõndadel kõlaritel maksab puhtalt nimi juba korralikult.

Juhtmed - Kindlasti on see osa minu jaoks ussi õli. Kõlari juhtmed võta esimestele 2.5ruutu ja täis vask, tagumistele suht savi, pea-asi et päris niidid ei ole. RCA täis vask ja topelt varjestusega piisav. Ei ole vaja 500€'seid kaableid, kui sa just elektrijaamas ei ela.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 10:34:15 vasta tsitaadiga

Mul hakkab MP-100 väsima, olena neid ebay MP-110 piilunud, kuid hinna osas kahtlema löönud. Äkki tegu odavate koopiatega. Sul kogemus olemas, paistavad õiged asjad?

jaank kirjutas:
Mul on Nagaoka MP-110.
Asendus stylused on ebays ainult 40€, kui vintis peaga juhtud ära lõhkuma.... nende hindu tasub ka vaadata.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.