Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 770, 771, 772 ... 885, 886, 887  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 28.07.2020 15:57:32 vasta tsitaadiga

t666nu kirjutas:
Tellisime mõned kuud tagasi Elisa elamuse. Saime suure paksu valge ruuteri ja digiboxi. Mõlemad lähevad nii tulikuumaks, et võiks vabalt mune peal praadida.. eriti suvel sellise kuumusega küll ei taha, et küttekehad väikses elutoas veel oleks, mis paar kraadi juurde kutaks. Ei ole mingi ulme kiirus ka 150/20 vms. Isegi siis kui ei kasuta nad minuarust kuumad koguaeg. Keegi veel tähele pannud seda ja kas võimalik välja vahetada jahedamate seadmete vastu??


Meil oli zyxeli ruuter elisalt kontoris laua aknalaual. Mingi toimetuse käigus jäi ta aknalauale lapiti paariks päevaks, nüüd on valge aknalaua peal suur pruun laik. Jahutuse seisukohast ikka väga optimeeritud tänapäeval need võrguseadmed, kui "tuul" läbi ei puhu pidevalt siis lähevad küpsema kiirelt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 15:23:48 vasta tsitaadiga

Kuidas Elisa kvaliteediga on , oskab keegi öölda ? Internet ja TV . Mulle surutakse peale , tehti pakkumised kuigi ma olen Telia klient icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 15:33:58 vasta tsitaadiga

koaksi, optikasse? " üle õhu"?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 15:36:53 vasta tsitaadiga

Mul nelja aasta jooksul pole coaxiga probleeme olnud, selle aja jooksul on ainult paar pisemat katkestust olnud. Samas coax puhul pead arvestama, et sümmeetrilist ühendust ei saa ehk see kiirus mida müügimees sulle ütleb on download ja upload on ca 5x aeglasem.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 17:32:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
koaksi, optikasse? " üle õhu"?

koaksi kaabel sisse ikka mitte optika ega üle õhu

Hetkel 200/200 kiirused ja nemad pakkusid 150/20 vist oli selline pakett neil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 17:38:28 vasta tsitaadiga

No siis ütleks, et kvaliteet on ju OK, aga saadki need lubatud numbrid. Kui numbrid sobivad ja hind on selline, et motiveerib teenusepakkujat vahetama, siis anna minna. Aga kui sul Elisa optika majja ei tule, siis 200 upload kiirust ei saa ka hiljem nende käest juurde tellida kui peaksid kunagi tulevikus sellest puudust tundma.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 17:50:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No siis ütleks, et kvaliteet on ju OK, aga saadki need lubatud numbrid. Kui numbrid sobivad ja hind on selline, et motiveerib teenusepakkujat vahetama, siis anna minna. Aga kui sul Elisa optika majja ei tule, siis 200 upload kiirust ei saa ka hiljem nende käest juurde tellida kui peaksid kunagi tulevikus sellest puudust tundma.


Asi ei ole vahetamisest , küsin otse. Palju siin inimesi kes kasutab ja rahul elisa kvaliteediga , ega vist neid palju pole
Elisal ainult Tallinnas optika sisse veetud , mujal pole näinud et oleks .
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 17:59:20 vasta tsitaadiga

No kirjutasin ju, et olen rahul ja kasutan coaxi. Tõsi, seda siiski Tallinnas. Neli aastat kasutanud ja kaks pisemat(alla 1h) katkestust on selle aja jooksul olnud ja ühenduse kiirus on ka lubatud numbrite piires.
Ise muidugi praegu mõtlen, et Elisas saan modemi bridge mode-i panna ja kasutada oma ruuterit, mis on minu jaoks suur pluss, aga tahaks sümmeetrilist ühendust ja sellega on vist paras PITA kuna Elisa ei anna infot, kuidas selle otsas oma ruuterit kasutada. Seda siis juhul kui TV teenust ka tahad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 18:02:30 vasta tsitaadiga

Coaxi puhul minu jaoks suur eelis, et ei pea eraldi digiboksi kasutama, kaabel otse telekasse ja toimib.
Teenuse kvaliteediga olen ligi kaheaastase kasutuse järel igati rahul.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 01.08.2020 18:58:16 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
Kuidas Elisa kvaliteediga on , oskab keegi öölda ? Internet ja TV . Mulle surutakse peale , tehti pakkumised kuigi ma olen Telia klient icon_smile.gif

Ma ka pikalt Telia klient olnud, aga mobiil Elisas... lõpuks otsustasin täiega Teliasse minna, kuna säästab nii kokku 10+ euri kuus. 2 tundi peale Telias käimist juba tulid kõned peale, et äkki jääd meile ikka ja ulme pakkumised... vahetult enne üleminekut küsisin pakkumisi siis polnud midagi pakkuda icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.08.2020 19:24:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ma olen paar korda pärinud ka juba, aga kui Event Viewer näitab DHCPNACK errorit ja ruuter näitab ka logis errorit ja uuendamist, siis kas tegu ruuteri jama või ikka ISP serveri kala?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 19:40:39 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
napoleon kirjutas:
No siis ütleks, et kvaliteet on ju OK, aga saadki need lubatud numbrid. Kui numbrid sobivad ja hind on selline, et motiveerib teenusepakkujat vahetama, siis anna minna. Aga kui sul Elisa optika majja ei tule, siis 200 upload kiirust ei saa ka hiljem nende käest juurde tellida kui peaksid kunagi tulevikus sellest puudust tundma.


Asi ei ole vahetamisest , küsin otse. Palju siin inimesi kes kasutab ja rahul elisa kvaliteediga , ega vist neid palju pole
Elisal ainult Tallinnas optika sisse veetud , mujal pole näinud et oleks .


Tartu on ka üsna kaetud.. osades uutes ainult optika.
Mina koaksi pealt optikasse ei taha. Mina saan oma võrgu valutult ümber teha aga kui remont tehtud, tuleb lammutada.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2020 23:30:00 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
... Palju siin inimesi kes kasutab ja rahul elisa kvaliteediga , ega vist neid palju pole

Elisa coax'i teenuseid kasutanud kahel erineval aadressil ~17 aastat. Ajast, kui Tähemees müüs punases karbis "stardikomplekte" ja kiirused olid kuskil seal paari MB/s kandis. Selle aja sisse on mahtunud üks modemi suremine (kooles toitekas ja võttis modemi kaasa) ja umbes ühe kämbla sõrmedele ära mahtuv arv enamvähem märkimist väärivaid katkestusi.
Elisa alla minekuga läks klienditeenindus potist alla.. teenuses mina märgatavat vahet tuvastanud ei ole.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 00:10:57 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
estdata kirjutas:
... Palju siin inimesi kes kasutab ja rahul elisa kvaliteediga , ega vist neid palju pole

Elisa coax'i teenuseid kasutanud kahel erineval aadressil ~17 aastat. Ajast, kui Tähemees müüs punases karbis "stardikomplekte" ja kiirused olid kuskil seal paari MB/s kandis. Selle aja sisse on mahtunud üks modemi suremine (kooles toitekas ja võttis modemi kaasa) ja umbes ühe kämbla sõrmedele ära mahtuv arv enamvähem märkimist väärivaid katkestusi.
Elisa alla minekuga läks klienditeenindus potist alla.. teenuses mina märgatavat vahet tuvastanud ei ole.
Suht sarna teema. Starmanis olin esimestest päevadest alates kui sai ( ei suuda meenutada täpset aega.Ja on olnud mõned üksikud jamad. Kaks korraldatud tehnikute poolt icon_mad.gif Ühte võib laurx thumbs_up.gif kommenteerida teine oli suht sama. Muidu probleeme polnud erilisi icon_rolleyes.gif Praegu optika otsas, aegajalt mõni digbox visakab villast(loe kaotab võrgu), aga ei kurda icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 08:34:05 vasta tsitaadiga

-Margus-, ma ei mäleta midagi.. mingi seadmejama oli vist..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 09:27:54 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Coaxi puhul minu jaoks suur eelis, et ei pea eraldi digiboksi kasutama, kaabel otse telekasse ja toimib.
Teenuse kvaliteediga olen ligi kaheaastase kasutuse järel igati rahul.
miskised piirangud salvestamise/järelvaatamise teenusega justkui oli?
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 09:30:22 vasta tsitaadiga

conaxi mooduliga teeb sinu salvestamise / järelvaatamise telekas.

salvestada ja vaadata saad samal ajal ainult sama muxi sees. või mida sa silmas pead? boksiga järelvaatamisteenus ainult küsib serverist streami.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 09:54:56 vasta tsitaadiga

No kui tv ei oska salvestada või pole kuhugi salvestada..
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 10:17:19 vasta tsitaadiga

Telekale käib kandja külge.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 10:22:23 vasta tsitaadiga

nojah.. siis pole vahet, kas üks box ees või taga

--
ja 2-aastane pakkumine peaks kah tänaseks lõppenud olema - eks seda ole järgmiselt arvelt näha

krt, totakad on need M L XL paketid igal teenusepakkujal
võiks siis olla, et saab klient ise valida 15-30-90 kanalite seast omale sobivamaid, mitte et tellid kõikse odavama ja siis mõned noppekanalid mis nn premium paketis on; või selle puudumisel kõik mis pakutakse

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 11:36:41 vasta tsitaadiga

kanalid vahendatakse piirkondadesse ka läbi mingi vahendusfirma, mis vahendab mitut kanalit, on lihtsam müüa kui ühekaupa. kliendile pannakse sama rajaga edasi. kõiks mis "M" paketis sisse ostetud, lähevad selles ka välja.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 12:16:54 vasta tsitaadiga

Õhtu kaudu siiani Starmani/Elisa osas etteheiteid pole. Töötanud nüüd päris pikalt iga ilmaga.
Ainuke jama on aeg-ajalt Dirhami kandis, kus vahepeal tekib situatsioon, et õhu kaudu EuroNews ja Kanal 11 kaovad ära. Teised kanalid toimivad samal ajal normaalselt. Lihtsalt must ekraan ja "Signaal puudub" vms teade ees. Mingil hetkel hakkab uuesti mõlemaid kanaleid näitama. Vana Starmani logodega kaart ja digiboks kasutusel.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 12:44:51 vasta tsitaadiga

https://levira.com/programm.pdf

sul peab siis terve mux3 pildituks jääma.
kas õues on mingi kaabli liitekoht? kas see liitekoht, mis antenni külge läheb, on üle vaadatud ja roostest puhas?

sinu puhul on elisa seotud ainult selle läbi, et vahendas sulle lahti lukustamiseks seadmed. ülekanne toimub kõik levira võrgus. ma ütlen, et viga on sinu antennisüsteemis aga telekas on piisavalt hea, et madala kvaliteediga signaalist korraliku pildi.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 02.08.2020 12:46:22 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
Kuidas Elisa kvaliteediga on , oskab keegi öölda ? Internet ja TV . Mulle surutakse peale , tehti pakkumised kuigi ma olen Telia klient icon_smile.gif

Tallinnas toimis Elisa/Starmani kaabliga internet ideaalselt. Läksin üle Teliasse, kuna tahtsin sümmeetrilist ühendust. Tagantjärgi mõeldes pole mul selle sümmeetrilise internetiga tegelikult midagi peale hakata. Aga eks ilusad tehnilised parameetrid eksitasid. Minu meelest Wifiga ei olnud samuti probleeme.

Aga Elisa/Starmani TV ei toiminud mul üldse. Pilt hakkis tihti, heli jooksis kokku ning lõppude lõpuks salvestamine ei toiminud ka.

Ajad on nüüd muutunud ka ja mitte positiivses suunas. Küsivad isegi koduste seadmete eest renti nagu Telia. Üks tädi Maali just küsis isiklikult, kas Teliasse tasub üle minna, sest tal Elisa TV pilt ja heli hakib Tallinnas kaabli otsas kogu aeg.

Ise pead proovima, siis saad teada, kas Elisa TV kuskile kõlbab ka, aga ma ei mäleta isiklikult ühtegi inimest, kes Elisa TV teenusega rahul oleks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 12:53:30 vasta tsitaadiga

Need ilma boksita asjad käivad väga ilusti, nii õhust kui kaablist. Klient veel varasemast kui starman üldse ilmale tuli.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 770, 771, 772 ... 885, 886, 887  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.