Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 02.06.2020 21:37:18 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
flameas kirjutas:
Kui USAst tellimine ja kerge tollimaks pole probleemiks, siis drop.com pakub https://drop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-headphones ja https://drop.com/buy/drop-hifiman-he4xx-planar-magnetic-headphones
(Kumba eelistada? Maitse asi, soovitan youtubest mõne review otsida, peaks olema ka selliseid kus konkreetselt neid kahte võrreldakse)

Koos posti ja maksuga läheks küll veidi üle kahesaja aga minu hinnagul raske midagi paremat saada. Eestist leiaks ehk Beyerdynamic DT880-e okei hinnaga.


Euroopa Amazonis on muidu neid Beyerdynamic DT880 küll: link

Ei ole küll eriline ATF fänn, aga seal ka 160€ http://atf.ee/audio/headphones/beyerdynamic-dt-880/

USA-st tellimisega pole probleemi, aga kas see hetkel mingi eriti kaua ei võta?


Ei oska öelda icon_biggrin.gif Kui siis praeguste sündmuste tõttu, koroona tõttu ei usu. Just tellisin hiinast Thieaudio Legacy 3-med ja DHLiga tuli nädalaga
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 23:55:36 vasta tsitaadiga

Võtsin https://drop.com/buy/94955 ehk HiFiman HE4xx ligi.

Kuigi seal paljudel tarnega probleeme, siis vist rohkem USA suunal hetkel.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2020 13:06:48 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
SKG kirjutas:
SKG kirjutas:
Kui kellegi mahti, voiks soovitada midagi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=775274

Tanud

Votsin Sony WH-XB900N.


Oled rahul, kuidas need k6lavad?
https://open.spotify.com/playlist/19TGUNYKnJ8N1bFe0oA5lv

Olen vaga rahul. Ostsin nad peamiselt filmide vaatamiseks, mitte muusika kuulamiseks (5.1 helisysteem on küll olemas, kuid laps kodus ja peale 10pm ei saa seda kasutada, seega ainuke voimalus filme normaalselt nautida on korralikud klapid).
Bass on vagev. Vibreerivad peas hehe. See EXTRA BASS on feature on taiesti tunda. Seisavad peas hasti, ka joostes.

Naisele ostsin WH-CH700N ja need on muusika kuulamiseks paremad. Pole liialt domineerivat bassi. Aga no. action filmid (ja gaming), kus tulistamised, plahvatused jne on XB900N paremad.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.06.2020 13:23:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Olen vaga rahul. Ostsin nad peamiselt filmide vaatamiseks, mitte muusika kuulamiseks (5.1 helisysteem on küll olemas, kuid laps kodus ja peale 10pm ei saa seda kasutada, seega ainuke voimalus filme normaalselt nautida on korralikud klapid).
Bass on vagev. Vibreerivad peas hehe. See EXTRA BASS on feature on taiesti tunda. Seisavad peas hasti, ka joostes.

Naisele ostsin WH-CH700N ja need on muusika kuulamiseks paremad. Pole liialt domineerivat bassi. Aga no. action filmid (ja gaming), kus tulistamised, plahvatused jne on XB900N paremad.


thumbs_up.gif
Kusjuures filmide vaatamiseks on avatud (open back) klapid ägedad. Kuid siis pead sa arvestama heli lekkimisega (mis antud juhul on välistatud) ning need on enamasti kaabliga, väga suured ning m6ned neist on päris kallid.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 08.07.2020 14:54:13 vasta tsitaadiga

Oskab keegi nõu pakkuda avatud klappide suhtes.

Olen nimelt kasutanud pikki aastaid kinniseid klappe ning selle kõrvalmõju on, et vahepeal ei saa aru, kui kõvasti ma räägin mikrisse sõpradega mängides ja õhtuti kui laps magab on see probleem. Nüüd siis eraldi mikker (hyperx quadcast) tellitud ja otsin soovitusi avatud klappidele. Olen väga pikka aega HyperX Cloud II'sid kasutanud (täidavad oma funktsiooni väga hästi), kuid seetõttu pole üldse kursis, mis on head open backid. Enamasti ikka mängimise jaoks + muusika (söön kõike, mis parajasti keskenduda aitab).

Eelarve poolest sinna 100 ringi ideaalis, aga kui peaks olema ka oluliselt paremat 150-200 kandis siis võiks ka mainida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2020 17:11:51 vasta tsitaadiga

https://drop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-headphones
Mul on 6xx-id mis on 220 usd, aga need peaks ka väga head olema.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2020 17:54:26 vasta tsitaadiga

karvane, ainult üks valik.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Audio-Technica-ATH-ADG1X-offenes-Gaming-Headset-215500

Need klapid on müügile tulnud kui 300eurised, pikemat aega istusid 200€ peal ja nüüd paar päeva tagasi hüppasid 160€ peale.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2020 18:00:27 vasta tsitaadiga

https://europe.beyerdynamic.com/tygr-300-r.html
review https://www.youtube.com/watch?v=X3NlwRfGDTo
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2020 18:10:26 vasta tsitaadiga

karvane, või siis https://www.eposaudio.com/en/ee/gaming/products/game-one-black-4d176c01-gaming-headset-1000236

Tasuta post kodulehelt. Neid enam poest müügilt ei leia (discontinued).

NB. pakun ainult koos mikritega variante.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 09.07.2020 19:59:19 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
https://europe.beyerdynamic.com/tygr-300-r.html
review https://www.youtube.com/watch?v=X3NlwRfGDTo


Need täitsa paistavad huvitavad, kodukalt ei paista küll eestisse tellimise võimalust, saadan neile maili.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2020 21:08:15 vasta tsitaadiga

eshopwedrop aitab
esmaselt tellimuselt saab 10€ teenustasust alla

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rometaidla
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2012




sõnum 15.07.2020 16:56:40 vasta tsitaadiga

Kes Sony WF-1000XM3 ostmise peale mõtleb, siis tasub arvestada, et kui peaks üks klappidest või siis laadimiskest kaduma minema, siis küsib Sony hingehinda asendamise eest. Ma suutsin laadimiskarbi ära kaotada ja Sony Centerist hinda kuuldes jäi suu lahti. 125€ laadimiskarbi eest + 50€ klappide ja karbi sidumise eest (laadimine toimub ka ilma sidumiseta) icon_eek.gif . See on juba peaaegu uute klappide hind, mistõttu põhimõtte pärast juba polnud seda nõus maksma.

Vaatasin ka Airpodsi asenduse hindasid ja Apple küsib üllatuslikult mõistlikkumat hinda.

Nüüd mul siis seisavad 3 kuud vanad nööbid nurgas. Kui kellelgi akukarp üle (üks klappidest kaduma läinud vms), siis võib pakkuda (vahet pole mis värvi). Vaatasin järelturult ka, aga koopiad tunduvad suht kehva kvaliteediga ja Ebay-st Euroopast ei leidnudki originaali.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2020 11:18:43 vasta tsitaadiga

Võib-olla tasub see mujalt osta kui Sony Centerist. Kunagi oli mul ostetud Razeri kõrvaklapid Photopointist, aga need läksid u 6-9 kuu jooksul alati katki ja nii sai käidud 5 korda järjest asendust küsimas.

Mul samad Sony kõrvaklapid muidu, hea ilus heli midend luxury brändi kohta, aga ei püsi eriti hästi kõrvas (mul kõigiga see probleem, pole Sony süü). Noise cancellation on sellel tugev.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2020 15:26:50 vasta tsitaadiga

Ehe näide miks razeri tooteid vältida
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.07.2020 18:54:52 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Võib-olla tasub see mujalt osta kui Sony Centerist. Kunagi oli mul ostetud Razeri kõrvaklapid Photopointist, aga need läksid u 6-9 kuu jooksul alati katki ja nii sai käidud 5 korda järjest asendust küsimas.

Mul samad Sony kõrvaklapid muidu, hea ilus heli midend luxury brändi kohta, aga ei püsi eriti hästi kõrvas (mul kõigiga see probleem, pole Sony süü). Noise cancellation on sellel tugev.
kas sony klappidel kõigil on sarnase karakteriga saund? mõtlen just in-earse. vaikselt ila voolab suunurgast nende xm3'de peale. hetkel juhtmega need messingist kõrvasisesed, mudelit ei oska peast öelda, saundiga väga rahul ja kui juhe saba peaks andma, siis järgmiseks võtaks kindlasti sonyd.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 16.07.2020 23:20:49 vasta tsitaadiga

Mul on ka WF1000-XM3 kasutusel ja ootasin neist ausalt öeldes rohkemat. Hiljuti sain võrdluseks proovida Samsung Galaxy Buds+ klappe, mis on parema heliga (oluliselt soliidsem madal ots, selgemad kesksagedused) ja maksavad peaaegu poole vähem. Küll aga puudub neil ANC.

Sony'del lülitasin muidu ANC täiesti välja, sest linnas liikudes ei andnud see soovitud tulemust (liiklusmüra kostab ikka teatud määral läbi) ja samas moonutab see heli (nt elektroonilist musa kuulates oleks justkui kõik clap'id ära filterdatud jne).

Ahjaa, mul ka XM3 kõrvas 100% korralikult ei püsi - jooksma nendega ei läheks. Galaxy Buds'idega seda probleemi polnud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 13:18:04 vasta tsitaadiga

Mis oleks hea bang-for-buck väärtusega kõrvapealsed BT klapid algklassi vanuses lastele telefoni külge Spotify kuulamiseks?
Hetkel kodus kapis seismast leitud ühed JBL T450BT, mis tundub, et täitsa enamvähem selleks otstarbeks, kuid aku väsinud.

Aku võiks päeva ära kesta ja ehituselt sellised, mis kohe kätte ära ei lagune.
Usb-c laadimine oleks ka boonuseks, kuid see vist tõstab oluliselt hinnaklassi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2020 13:27:50 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ehe näide miks razeri tooteid vältida

Aga Razer oli nii hea, et võimaldas nii head garantiid.
Ja heli oli ka väga mahlane, olgugi et mitte täpne.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rometaidla
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2012




sõnum 17.07.2020 18:48:19 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Võib-olla tasub see mujalt osta kui Sony Centerist. Kunagi oli mul ostetud Razeri kõrvaklapid Photopointist, aga need läksid u 6-9 kuu jooksul alati katki ja nii sai käidud 5 korda järjest asendust küsimas.

Mul samad Sony kõrvaklapid muidu, hea ilus heli midend luxury brändi kohta, aga ei püsi eriti hästi kõrvas (mul kõigiga see probleem, pole Sony süü). Noise cancellation on sellel tugev.


Ostan mingi hiinaka ilmselt Amazonist, ~35 euri. Natuke pettumus lihtsalt, et after support nii kehv Sony poolt on. Suht tüütu on oma aega raisata selle alternatiivi otsimise peale.

Ei püsi mul ka hästi kõrvas need, niisama pole probleemi, aga mingit aktiivset tegevust nendega ei teeks. Mul on Sony ülekõrva klapid ka ja nende noise cancelling on oluliselt parem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.07.2020 10:00:20 vasta tsitaadiga

Soetasin endale Tygr 300R avatud klapid ja olen väga rahul.

Otse tootjalt, kes deliveris saksamaale tasuta ja eshopwedrop teenuse kaudu jõudis kaup 10 päevaga kohale (reede tellisin ja ülejärgmine esmaspäev oli käes, 2 nädalavahetust midagi ei liikunud)


Tänud skyTronic klappide ja Early Access delivery soovituste eest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2020 01:03:43 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Palju kõik kokku maksis?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.07.2020 13:22:16 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
thumbs_up.gif Palju kõik kokku maksis?


~142 €. Klapid 140, Saksamaale delivery oli tasuta + eshopwedrop esimene tellimus 10€ ulatuses ka kinni makstud nende poolt (võtsin kindlustuse otsa, seega maksin tiba üle 2€ neile kokku, muidu oleks lihtsalt transport maksnud 8 ja kopikad).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 24.07.2020 00:28:37 vasta tsitaadiga

karvane, võtsin ka omale samad klapid ette. Eshopwedropiga tulid ilusti kohale.
Väga head klapid on, eriti veel selle raha eest.
Emaplaadi int. heli ei suuda ainult korralikult ära toita neid ja hetkel kasutan USB DAC taga (õnneks oli muude toimetuste jaoks varasemalt olemas) ja no väga korralik edasiminek võrreldes eelmiste suurte lahtiste klappidega.
Väga mugavad on ka - võib tundide kaupa peas olla ja nagu oleks äsja pähe pannud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.07.2020 19:34:04 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
karvane, võtsin ka omale samad klapid ette. Eshopwedropiga tulid ilusti kohale.
Väga head klapid on, eriti veel selle raha eest.
Emaplaadi int. heli ei suuda ainult korralikult ära toita neid ja hetkel kasutan USB DAC taga (õnneks oli muude toimetuste jaoks varasemalt olemas) ja no väga korralik edasiminek võrreldes eelmiste suurte lahtiste klappidega.
Väga mugavad on ka - võib tundide kaupa peas olla ja nagu oleks äsja pähe pannud thumbs_up.gif
beyerid on alati väga mugavad olnud

aga mikker on neil lisaseade ja ausaltöeldes avatud klapid kostavad jubehästi läbi

olen endal soundblasteri mikkerit paaril korral kasutanud ja poole meetri kaugusel võis klappidest heli mikrisse kosta


anyway

ostsin vahepeal omale mingid BT klapid, täna sain kätte ja ausalt öeldes ajavad asja ära
eks paista kaua nad vastu peavad lahmava higi korral icon_biggrin.gif
https://www.head-fi.org/showcase/kz-s2.24302/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 19:00:25 vasta tsitaadiga

Kui hästi nende avatud klappide puhul heli läbi tuleb, st., kas samas toas mängijaga on reaalselt häiriv või ei pea nii valjuks kruvima?
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.