Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1132, 1133, 1134 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 19:41:55 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
aga point ju ongi selles et sa mängid seda mängu nii nagu mäng võimaldab.ja hetkel ilmselgel sina seda teha ei taha ju.vaid nutad kui keegi laseb siin parema penega ammot icon_smile.gif ja ütle siis enda konto nimi ka vaatan siis kui hea sa ka oled WOT icon_smile.gif ja veelkord mängus ei ole nii et lased parema pen ammot ja võit.kahjuks pead sa ka oskama liikuda olla õigel ajal kohas kus vaja.siis peaks ju kõik mängima ühte ja sama tanki ka kui räägita võrdsusest ..sest siin mängus pole võrdseid tanke icon_smile.gif mängude eripära ongi ju see


See pole sport, sinu jaoks on, paljude jaoks on see tülgastav. Minu konto on nagu ikka p6kk, vaata replaysid, kui keegi laseb mu vastu kulda siis ma panen esc ja lähen mängust välja. Kulla spämmer pole minu jaoks ammu enam mingi mängija, ükskõik mis numbreid esitled, kui sul on tankis üks kuldmoon, oled jobu.
Ära räägi mulle mida ma ei oska eks:D Pigem sina ei oska mängida kui spämmid kulda, sest sa võidad ju ainult neid kes sinu vastu kulda ei spämmi. Kui kõik spämmiks kulda, siis oleks halb lugu.


mulle meeldib sinu enesekindlus ja järjekindlus kuidas arvad et parema pen moona lastes on alati võit:D. ja teiseks mängus lastakse minumeelest ikka enamus ajas parema pen ammot ja hoolimata sellest ma ju ikka võidan rohkem kui sina icon_smile.gif küsin veelkord miks siis arendad tanki <b>ül<font color=red>d</font>se</b> lahti ja ei mängi stock?


Ära võrdle mind endaga eks. Sa oled kullaspämmer, sa pole sportlane.

Vaata https://tinyurl.com/yak76ye6

Kui sa ei suuda mängida ilma kullata, siis mis sa üldse argumenteerid? Sasd ju aru et wot ong pay2win mäng, võidavad need kes tulistavad kulda ja 60% mängijatest ei tulista kulda kuna pole raha. Sa võidad kulda tulistades ainult seepärast et sul on raha, mitte sellest et oled parem mängida. Kui oleksid hea mängida, mängikisd ilma kullata, ga sa pole. Saan aru et sul on madal enesehinnang, vaidled vastu, leiad kambasõpru juurde, aga mängijana oled ikka keskpärane? või ei ole?

Oled sa mõne takin 3 margi välja mänginud ilma ühtegi kuldmoona tulistamata? Oled? Vist pole.


mängus on 3 valikut ammo laskmiseks . ja igaüks teeb oma valikud..ja sina tahad suruda teistele peale seda et lasta tohib ainult 1 moona icon_biggrin.gif .sa ei osa kasutada mängu ära maksimaalselt eks icon_smile.gif ja mis enesehinnangust sa siin räägid. hetkel on ju aru saada kuidas sa ei suuda ise leppida sellega et teised kasutavad mängu ära paremini kui sina.
ja 60% mängijaid ei tulista parema pen ammot:D selles eksid sa ikka palju..ja hoolomata sellest tulevad võidud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 19:56:07 vasta tsitaadiga

Sina ju tulistad kulda. nõus WOT on venelaste mäng, rahade välja petmiseks, et inimesed läheks hasarti ja maksaks üha rohkem raha mängu ja vastutasuks kulla tulistamisele nad võidavad mänge. Sinu mängustiil on odav ja lihtne, selles pole sporti. Pole vaeva nägemist, ma aktsepteerin seda, aga ei pea saavutuseks. Ole hea ja ära ena mind tüüta oma magedate mängudega icon_biggrin.gif Iga titt oskab kulda spämmides võita, aga see pole mäng ega saavutus, oled ju nõus? Näita kullavabasid mänge, näita saavutusi. kui pole, siis ütle. Nagu dakzillar ja see leedu autoovargast skill.

Näita oma hardcore mänge, kus sa mängid raske vastase vastu alamõõdulistena ja võidad?. Tulistada laste vastu kulda, võida, see on labane. se on nii igav ja nüri. Võidad mingit titte ja kuna spämmid talle kulda kuna mängus on kuld, tõeline saavutus aastal 2020.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 19:56:26 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
Sina ju tulistad kulda. nõus WOT on venelaste mäng, rahade välja petmiseks, et inimesed läheks hasarti ja maksaks üha rohkem raha mängu ja vastutasuks kulla tulistamisele nad võidavad mänge. Sinu mängustiil on odav ja lihtne, selles pole sporti. Pole vaeva nägemist, ma aktsepteerin seda, aga ei pea saavutuseks. Ole hea ja ära ena mind tüüta oma magedate mängudega icon_biggrin.gif Iga titt oskab kulda spämmides võita, aga see pole mäng ega saavutus, oled ju nõus? Näita kullavabasid mänge, näita saavutusi. kui pole, siis ütle. Nagu dakzillar ja see leedu autoovargast skill.


icon_biggrin.gif ok hea et sa suudad saavutada midagi, hoolimata et lasen parema pen on mul 46 mil hõbetat kontol icon_biggrin.gif mul on oskus ka t10 teenida plussi niiet jah icon_smile.gif minul oma valik sinul oma.samamoodi ära sina siin hüppa et lased ainult tavamoona ja oled tegija või sportlane:D pane uninstall game nagu paned ESC alati icon_smile.gif ja mind tõesti ei huvita sinu arvamus. see on osa mängust ...tee mäng endale siis selline mis on sinu järgi tehtud


viimati muutis EESTISamur 04.07.2020 20:01:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 20:01:14 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
Sina ju tulistad kulda. nõus WOT on venelaste mäng, rahade välja petmiseks, et inimesed läheks hasarti ja maksaks üha rohkem raha mängu ja vastutasuks kulla tulistamisele nad võidavad mänge. Sinu mängustiil on odav ja lihtne, selles pole sporti. Pole vaeva nägemist, ma aktsepteerin seda, aga ei pea saavutuseks. Ole hea ja ära ena mind tüüta oma magedate mängudega icon_biggrin.gif Iga titt oskab kulda spämmides võita, aga see pole mäng ega saavutus, oled ju nõus? Näita kullavabasid mänge, näita saavutusi. kui pole, siis ütle. Nagu dakzillar ja see leedu autoovargast skill.


icon_biggrin.gif ok hea et sa suudad saavutada midagi hoolimata et laseMul oli 200n parema pen on mul 46 mil hõbetat kontol icon_biggrin.gif mul on oskus ka t10 teenida plussi niiet jah icon_smile.gif minul oma valik sinul oma.samamoodi ära sina siin hüppa et lased ainult tavamoona ja oled tegija või sportlane:D pane uninstall game nagu paned ESC alati icon_smile.gif


Miks sa selles hõbedast räägid? Mis see loeb? Sama hea miks ma ei võiks kasutada laser sihikuid kui mul on arvutis ju ruumi. Mäng peaks olema sport. Sa spämmid kulda, mis oskust sul seal ikka on? Labane ja tühine, Laste skill. Vaata mu replaysid ja tee järele kui ei suuda, kui suuda siis ütlegi nii ja spämmi oma kulda edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 20:05:17 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
Sina ju tulistad kulda. nõus WOT on venelaste mäng, rahade välja petmiseks, et inimesed läheks hasarti ja maksaks üha rohkem raha mängu ja vastutasuks kulla tulistamisele nad võidavad mänge. Sinu mängustiil on odav ja lihtne, selles pole sporti. Pole vaeva nägemist, ma aktsepteerin seda, aga ei pea saavutuseks. Ole hea ja ära ena mind tüüta oma magedate mängudega icon_biggrin.gif Iga titt oskab kulda spämmides võita, aga see pole mäng ega saavutus, oled ju nõus? Näita kullavabasid mänge, näita saavutusi. kui pole, siis ütle. Nagu dakzillar ja see leedu autoovargast skill.


icon_biggrin.gif ok hea et sa suudad saavutada midagi hoolimata et laseMul oli 200n parema pen on mul 46 mil hõbetat kontol icon_biggrin.gif mul on oskus ka t10 teenida plussi niiet jah icon_smile.gif minul oma valik sinul oma.samamoodi ära sina siin hüppa et lased ainult tavamoona ja oled tegija või sportlane:D pane uninstall game nagu paned ESC alati icon_smile.gif


Miks sa selles hõbedast räägid? Mis see loeb? Sama hea miks ma ei võiks kasutada laser sihikuid kui mul on arvutis ju ruumi. Mäng peaks olema sport. Sa spämmid kulda, mis oskust sul seal ikka on? Labane ja tühine, Laste skill. Vaata mu replaysid ja tee järele kui ei suuda, kui suuda siis ütlegi nii ja spämmi oma kulda edasi.



ausalt oled imelik:D elu polegi võrdne ja sinusuguseid on hea ära kasutada:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 20:10:14 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
Sina ju tulistad kulda. nõus WOT on venelaste mäng, rahade välja petmiseks, et inimesed läheks hasarti ja maksaks üha rohkem raha mängu ja vastutasuks kulla tulistamisele nad võidavad mänge. Sinu mängustiil on odav ja lihtne, selles pole sporti. Pole vaeva nägemist, ma aktsepteerin seda, aga ei pea saavutuseks. Ole hea ja ära ena mind tüüta oma magedate mängudega icon_biggrin.gif Iga titt oskab kulda spämmides võita, aga see pole mäng ega saavutus, oled ju nõus? Näita kullavabasid mänge, näita saavutusi. kui pole, siis ütle. Nagu dakzillar ja see leedu autoovargast skill.


icon_biggrin.gif ok hea et sa suudad saavutada midagi hoolimata et laseMul oli 200n parema pen on mul 46 mil hõbetat kontol icon_biggrin.gif mul on oskus ka t10 teenida plussi niiet jah icon_smile.gif minul oma valik sinul oma.samamoodi ära sina siin hüppa et lased ainult tavamoona ja oled tegija või sportlane:D pane uninstall game nagu paned ESC alati icon_smile.gif


Miks sa selles hõbedast räägid? Mis see loeb? Sama hea miks ma ei võiks kasutada laser sihikuid kui mul on arvutis ju ruumi. Mäng peaks olema sport. Sa spämmid kulda, mis oskust sul seal ikka on? Labane ja tühine, Laste skill. Vaata mu replaysid ja tee järele kui ei suuda, kui suuda siis ütlegi nii ja spämmi oma kulda edasi.



ausalt oled imelik:D elu polegi võrdne ja sinusuguseid on hea ära kasutada:D


eks sa oled noor poiss, pole veel suureks kasvanud. suureks saades ju saad aru et trikkide abil võitmine on labane. kui oled suurepärane mängija, siis üritad elada võimalikult läbipaistvalt ja väärikalt. Sa võid oma kulda edasi spämmida, minu jaoks pole sa mängija. Me kõik võiks laste vastu kulda lasta ja võita (sest see mäng ongi selliseks rahamasinaks ehitatud),aga see pole väärika inimese sport. Sa pead veel kasvama, lapsed saama, täiskasvanuks saama. M mõistan seda, seepärast ma ei pea sind enda vastaseks ka, ma 10x parem mängija praegu kui sina. Sul läheb selle arusaamiseks veel palju aega.


viimati muutis uhhupeast 04.07.2020 20:10:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.07.2020 20:10:42 vasta tsitaadiga

Pange bann sellele mõrapeale. Eriline aju. Krediiti tuleb ilma prem kontota lebolt sisse ja lase palju tahad kulda.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 20:11:40 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Pange bann sellele mõrapeale. Eriline aju. Krediiti tuleb ilma prem kontota lebolt sisse ja lase palju tahad kulda.


Õige, küüdita ära, tee avaldus Vene saatkonnale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 20:22:57 vasta tsitaadiga

sa võrdled siin spordiga ...aga miks siis must jookseb kiiremini kui eestlane:D miks nad pole võrdsed....kas siis peaks jooksmise lõpetama:D
ka spordis kellel on rohkem raha ja võimalusi on ka paremad...elus pole mitte midagi samamoodi..mis maailmas sa elad
ausalt tee mis tahad.....sina tahad et kõik teeks nii nagu sina tahad aga elu ei käi sinu järgi.tee mis tahad ja las teised teevad nagu ise tahavad.sina pole mingi ütleja ...minu jaoks oled sa samamoodi mittekeegi ..lase mida tahad


viimati muutis EESTISamur 04.07.2020 20:25:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 04.07.2020 20:24:13 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
...

Aga sa ei pea mängima kui see nii ebavõrdne ja halb mäng on. Või millest see masohistlik sõltuvus tuleb? eusa_think.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 20:28:46 vasta tsitaadiga

ja sulle p6kk ei pea ma midagi tõestama..mängin nii nagu mulle meeldib ja et oleks nauditav icon_smile.gif nutta ja ESC vajutada on ikka väga nõrk enesekindluse näitamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 20:39:39 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
sa võrdled siin spordiga ...aga miks siis must jookseb kiiremini kui eestlane:D miks nad pole võrdsed....kas siis peaks jooksmise lõpetama:D
ka spordis kellel on rohkem raha ja võimalusi on ka paremad...elus pole mitte midagi samamoodi..mis maailmas sa elad
ausalt tee mis tahad.....sina tahad et kõik teeks nii nagu sina tahad aga elu ei käi sinu järgi.tee mis tahad ja las teised teevad nagu ise tahavad.sina pole mingi ütleja ...minu jaoks oled sa samamoodi mittekeegi ..lase mida tahad


Kasvad suureks, saad meheks, võtad naise, saad lapsed, saad aru millest räägin. Võimalik et sa pole isegi ajateenistust läbinud, mingi arvutroll kelle jaoks kerges stiilis mäng on võit mida esile tuua, aga olgu, kasva, usun et kunagi saad sellest aru.
Nagu ma ütlesin, too mõni mäng välja tavamoonaga ja teed sama tulemuse mis mul, ei tulnud mingit vastust. Ju siis pole millegagi kekata, kui mina suudan samu mänge teha kullata mis sina, siis on ju taseme vahe? sina ju seda ei suudaks.
Miks sa siis vaidled? võida oma kulla mänge, Pljude jaoks pole see saavutus, sinu ja sinu sõprade jaoks on, erinevad maailmad. Mis me ikka vaidleme, mul ka kontol oli krediiti 100 miljonit, ikkagi ei spämminud kulda. Soovisin mängida hardcore stiilis, sinu jaoks on see ulme....
Kasvad suureks, saad vanemaks, hakkad mõistma.

Kui isegi seda on raske arusaada, et ma räägin hardcore mängustiilist,kus mängid võimalikult nõrga setupiga ja võidad. Aga lumehelbekesed ei saa ju aru, no kuidas mängid ilma kullata. Naerma ajab.
rohkem ei viitsi postida siia teemasse, siin pole nn spordipoisse.
spämmige oma kulda, esitlege oma tühiseid mänge, see on teie maailm. Teie tase. las olla, aksepteerin.
Võtke see kuld mängust, teen teile kõigile pähe:D


viimati muutis uhhupeast 04.07.2020 20:41:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 20:42:15 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
sa võrdled siin spordiga ...aga miks siis must jookseb kiiremini kui eestlane:D miks nad pole võrdsed....kas siis peaks jooksmise lõpetama:D
ka spordis kellel on rohkem raha ja võimalusi on ka paremad...elus pole mitte midagi samamoodi..mis maailmas sa elad
ausalt tee mis tahad.....sina tahad et kõik teeks nii nagu sina tahad aga elu ei käi sinu järgi.tee mis tahad ja las teised teevad nagu ise tahavad.sina pole mingi ütleja ...minu jaoks oled sa samamoodi mittekeegi ..lase mida tahad


Kasvad suureks, saad meheks, võtad naise, saad lapsed, saad aru millest räägin. Võimalik et sa pole isegi ajateenistust läbinud, mingi arvutroll kelle jaoks kerges stiilis mäng on võit mida esile tuua, aga olgu, kasva, usun et kunagi saad sellest aru.
Nagu ma ütlesin, too mõni mäng välja tavamoonaga ja teed sama tulemuse mis mul, ei tulnud mingit vastust. Ju siis pole millegagi kekata, kui mina suudan samu mänge teha kullata mis sina, siis on ju taseme vahe? sina ju seda ei suudaks.
Miks sa siis vaidled? võida oma kulla mänge, Pljude jaoks pole see saavutus, sinu ja sinu sõprade jaoks on, erinevad maailmad. Mis me ikka vaidleme, mul ka kontol oli krediiti 100 miljonit, ikkagi ei spämminud kulda. Soovisin mängida hardcore stiilis, sinu jaoks on see ulme....
Kasvad suureks, saad vanemaks, hakkad mõistma.


kuule mis sa siin mingist suureks kasvamisest räägid...olen 30+ ja mängin seda nii nagu mulle meeldib.võin ka väga vabalt mängida tava moonaga aga milleks seda vaja kui on elus võimalus kasutada paremat ammot.hetkel tundub et sa oled väike ja kes ei saa aru et võimalused kõigile samad.see et sina surud peale et tee nii nagu sina tahad.võin ju sama sulle et lase kulda ja näita sama tulemust mis mina:D mina sinu pilli järgi ei tantsi ja tõesti ei huvita sinu arvamused....oled ju suur mees ja elus kõik võrdne sinu jaoks:D ja võimalikult nõrga siis ära arenda tanki ka ...miks seda teed? pane minimap kinni jne.....nüüd ajad sa juba puhast sitta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 20:42:47 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
sa võrdled siin spordiga ...aga miks siis must jookseb kiiremini kui eestlane:D miks nad pole võrdsed....kas siis peaks jooksmise lõpetama:D
ka spordis kellel on rohkem raha ja võimalusi on ka paremad...elus pole mitte midagi samamoodi..mis maailmas sa elad
ausalt tee mis tahad.....sina tahad et kõik teeks nii nagu sina tahad aga elu ei käi sinu järgi.tee mis tahad ja las teised teevad nagu ise tahavad.sina pole mingi ütleja ...minu jaoks oled sa samamoodi mittekeegi ..lase mida tahad


Kasvad suureks, saad meheks, võtad naise, saad lapsed, saad aru millest räägin. Võimalik et sa pole isegi ajateenistust läbinud, mingi arvutroll kelle jaoks kerges stiilis mäng on võit mida esile tuua, aga olgu, kasva, usun et kunagi saad sellest aru.
Nagu ma ütlesin, too mõni mäng välja tavamoonaga ja teed sama tulemuse mis mul, ei tulnud mingit vastust. Ju siis pole millegagi kekata, kui mina suudan samu mänge teha kullata mis sina, siis on ju taseme vahe? sina ju seda ei suudaks.
Miks sa siis vaidled? võida oma kulla mänge, Pljude jaoks pole see saavutus, sinu ja sinu sõprade jaoks on, erinevad maailmad. Mis me ikka vaidleme, mul ka kontol oli krediiti 100 miljonit, ikkagi ei spämminud kulda. Soovisin mängida hardcore stiilis, sinu jaoks on see ulme....
Kasvad suureks, saad vanemaks, hakkad mõistma.


kuule mis sa siin mingist suureks kasvamisest räägid...olen 30+ ja mängin seda nii nagu mulle meeldib.võin ka väga vabalt mängida tava moonaga aga milleks seda vaja kui on elus võimalus kasutada paremat ammot.hetkel tundub et sa oled väike ja kes ei saa aru et võimalused kõigile samad.see et sina surud peale et tee nii nagu sina tahad.võin ju sama sulle et lase kulda ja näita sama tulemust mis mina:D mina sinu pilli järgi ei tantsi ja tõesti ei huvita sinu arvamused....oled ju suur mees ja elus kõik võrdne sinu jaoks:D


No kui 30+ mees spämmib kulda siis on ikka mage värk. Spämmi edasi, minujaoks sa pole mängija, las olla eks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 20:44:48 vasta tsitaadiga

[quote="uhhupeast"]
EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
sa võrdled siin spordiga ...aga miks siis must jookseb kiiremini kui eestlane:D miks nad pole võrdsed....kas siis peaks jooksmise lõpetama:D
ka spordis kellel on rohkem raha ja võimalusi on ka paremad...elus pole mitte midagi samamoodi..mis maailmas sa elad
ausalt tee mis tahad.....sina tahad et kõik teeks nii nagu sina tahad aga elu ei käi sinu järgi.tee mis tahad ja las teised teevad nagu ise tahavad.sina pole mingi ütleja ...minu jaoks oled sa samamoodi mittekeegi ..lase mida tahad


Kasvad suureks, saad meheks, võtad naise, saad lapsed, saad aru millest räägin. Võimalik et sa pole isegi ajateenistust läbinud, mingi arvutroll kelle jaoks kerges stiilis mäng on võit mida esile tuua, aga olgu, kasva, usun et kunagi saad sellest aru.
Nagu ma ütlesin, too mõni mäng välja tavamoonaga ja teed sama tulemuse mis mul, ei tulnud mingit vastust. Ju siis pole millegagi kekata, kui mina suudan samu mänge teha kullata mis sina, siis on ju taseme vahe? sina ju seda ei suudaks.
Miks sa siis vaidled? võida oma kulla mänge, Pljude jaoks pole see saavutus, sinu ja sinu sõprade jaoks on, erinevad maailmad. Mis me ikka vaidleme, mul ka kontol oli krediiti 100 miljonit, ikkagi ei spämminud kulda. Soovisin mängida hardcore stiilis, sinu jaoks on see ulme....
Kasvad suureks, saad vanemaks, hakkad mõistma.


kuule mis sa siin mingist suureks kasvamisest räägid...olen 30+ ja mängin seda nii nagu mulle meeldib.võin ka väga vabalt mängida tava moonaga aga milleks seda vaja kui on elus võimalus kasutada paremat ammot.hetkel tundub et sa oled väike ja kes ei saa aru et võimalused kõigile samad.see et sina surud peale et tee nii nagu sina tahad.võin ju sama sulle et lase kulda ja näita sama tulemust mis mina:D mina sinu pilli järgi ei tantsi ja tõesti ei huvita sinu arvamused....oled ju suur mees ja elus kõik võrdne sinu jaoks:D


No kui 30+ mees spämmib kulda siis on ikka mage värk. Spämmi edasi, minujaoks sa pole mängija, las olla eks.[/quot

icon_biggrin.gif oh sind las jääb jah icon_smile.gif mis tähtsust on vanusel icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.07.2020 21:08:37 vasta tsitaadiga

Lõuapooliku staatust ja AM erijärku oleks vaja... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 04.07.2020 21:17:06 vasta tsitaadiga

Härjased sportlased!
Pange end treening platsil üles, laduge oma skillid peale ja mis veel lisaks ning tehke jõukatsumine 5 lahingut kokkulepitud tanki ja kaardiga, et selgitada kumb on "Tegija".
Sellest ettevõtmisest pange replay üles, et ka teised saaksid kaeda mida tehti ausalt ja avameelselt. Tavaliselt ju e-spordis nii käibki kui wot oma turnasid avalikult näitab.

Nii et andke aga hagu!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2020 21:38:44 vasta tsitaadiga

See uhhupeast on ju vipu/p6kk/44444/...
+ veel paar kontot.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=71455
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=77215

Aegajalt vist saavad rohud otsa vms ja siis kukub siin jälle möllama. Mängida justkui oskab aga närvikava jätab soovida...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.07.2020 14:43:32 vasta tsitaadiga

Esiteks, ärge ennast halvasti tundke jah tema ütlemiste tõttu, tegu on meditsiiniliselt ebaadekvaatse inimesega.

Need vaidlused on ammu ära vaieldud. Kõige läbipaistvamalt mängivad need, kes julgevad videosid üles panna ja striimida - EESTISamur on seda teinud. Pole veel kordagi näinud, et mõni p6kki sugune vandenõuteoreetik-wotikommunist striimiks laivis oma mänge.

Panna IS-7 mäng, millel vaevu 5,5K dämmi nagu mingi tippsaavutus siia üles icon_lol.gif Sellise mängu üle võib rõõmu tunda küll - kui see on IS-3 peal tehtud!

Enda arust ma hiljuti panin siia teemasse sarnase vaidluse lõpetamiseks oma Leopard PTA sessiooni, kus lasin soolos puhast standardmoona. Peaks selle üles otsima, aga kui väga mööda ei pane, siis WR oli 90% kandis ja avg dam oli ka mingi 3600+ vms. Mida ma tahan öelda - väga head mängijad teavad weakspotte paremini kui teised, ja suudavad neid ka lasta, sõltumata moonast. Pole veel näinud, et p6kkidest saaks üleöö kullaspämmiga superuunikum. Superuunikumid aga suudavad ka standardmoonaga superuunikumideks jääda.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 05.07.2020 15:45:19 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Esiteks, ärge ennast halvasti tundke jah tema ütlemiste tõttu, tegu on meditsiiniliselt ebaadekvaatse inimesega.

Need vaidlused on ammu ära vaieldud. Kõige läbipaistvamalt mängivad need, kes julgevad videosid üles panna ja striimida - EESTISamur on seda teinud. Pole veel kordagi näinud, et mõni p6kki sugune vandenõuteoreetik-wotikommunist striimiks laivis oma mänge.

Panna IS-7 mäng, millel vaevu 5,5K dämmi nagu mingi tippsaavutus siia üles icon_lol.gif Sellise mängu üle võib rõõmu tunda küll - kui see on IS-3 peal tehtud!

Enda arust ma hiljuti panin siia teemasse sarnase vaidluse lõpetamiseks oma Leopard PTA sessiooni, kus lasin soolos puhast standardmoona. Peaks selle üles otsima, aga kui väga mööda ei pane, siis WR oli 90% kandis ja avg dam oli ka mingi 3600+ vms. Mida ma tahan öelda - väga head mängijad teavad weakspotte paremini kui teised, ja suudavad neid ka lasta, sõltumata moonast. Pole veel näinud, et p6kkidest saaks üleöö kullaspämmiga superuunikum. Superuunikumid aga suudavad ka standardmoonaga superuunikumideks jääda.


ei ega ma ennast halvasti ei tunnegi icon_smile.gif sain aru et ta on LOLL aga vähemalt järjekindel enda jutuga:P selliseid on ka vaja nii mängu kui foorumi et paremad saaks neid farmida dopinguga icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.07.2020 18:16:57 vasta tsitaadiga

Krt ma vaatan et ma alles 5. mail olen selle medikamendikangelase postitusele vastanud koos eksperimendiga: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10434970#10434970

Tundub, et vennal rohud aeguvad iga 2 kuu tagant 5. kuupäeval icon_biggrin.gif

Anyway,sain toona sellised tulemused. Peale sellist räuskamist - tee üle, p6kk. Puhas Standard B soolo WR ainult standardmoona lastes randomis.


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 05.07.2020 18:57:08 vasta tsitaadiga

Ei maksa unustada, et kõige hardcoreimad mehepojad vajutavad ennem lahingu algust v-klahvi ja võidavad kõik ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2020 18:58:51 vasta tsitaadiga

erick, Standard B pole väga hea näide, tolle 268mm APCR pene on parem kui enamusel tier X-l medidel (140, T-62A, 430U, M48A5, B-C 25t, STB-1, TVP T 50/51, UDES 15/16).

Leo PTA oma 278mm penega on tier 9-s samamoodi anomaalia, peneb sama hästi kui mõni tier X TD.

Võta nt. T 55A, tolle AP pene on 221 ja vaata mis siis ilma kullata 16 mänguga sessiooni keskmiseks tuleb.
Või M46 Patton oma 218mm penega. Igati lahe tank aga ilma "kulda" kaasas kandmata pole sellega suurt midagi teha kui just tier 7 MM ei satu.

TVP T 50/51 on samas tier X selline tank kus kulla puudumist nagu eriti tähelegi ei pane. Sõitsin sellega rankedit ilma olulist miinust omale tekitamata.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 05.07.2020 19:33:13 vasta tsitaadiga

ei saa ju nüüd et see tank ei sobi sest tava moona pen on juba hea:D mis värk on...tehakse test tavamoonaga ikka ei sobi:D nagu ma ütlesin nüüd on minu jaoks mängumees see kes üldse tankis mooduleid lahti ei arenda ja sõidab stock icon_smile.gif ka siis on ebavõrdne kuna teatud tankid on ka nii sitaks paremad:P
on arusaamatu kuidas üritavad lihtsalt WOT mängijad raamida teisi mängijad mängima nii nagu nemad tahaks.Mängu mängitakse alati nii nagu võimaldab mängu arendajate poolt seatud piiridega
lõpp kokkuvõttes mängigu igaüks nii nagu ise tahab ja nagu mängi võimaldab.hetkel ei näe ma kuskil probleemi et oleks keelatud midagi WOT enda poolt:d
ega tavaliselt ju nutavad need kes ise peksa saavad ja kaebama jooksevad et tugevamad ja osavamad tegid liiga ning minu enda tase ei saa nendele vastu icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.07.2020 20:59:20 vasta tsitaadiga

Pisut imlelik mõelda, et "kuldmoon" on mingi teema wot'is aastal 2020. Hõbeda teenimine on nii lihtsaks tehtud võrreldes selelga mis oli see mäng 10 a. tagasi, et sisult võib öelda, et hõbe on selles mängus täielikult devalveerunud. Kuna ise väga aktiivselt ei mängi enam, samas vaatan ikka veel wot'i stream'e. Siis trend ikka tugevalt special ammo kasuks liikunud, mis on loogiline, see on taskukohane järjest suuremale wot'i populatsioonile. K.a. f2p kontodele.

Kõik armoriga tankid on hetkel selles mängus balanseeritud sellele, et tier 10's lastakse kulda 30-40% ulatuses vähemalt. Nii, et idee mitte kulda lasta tundub üsna tobe, anda eelis automaatselt tugeva soomusega tankidele ei tundu kuigi loogiline. Aga noh, see lihtsalt minu arvamus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1132, 1133, 1134 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.