Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 461, 462, 463 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2020 22:54:08 vasta tsitaadiga

Endiselt on minu jaoks imelik, et keegi selliselt installitud tarkvaraga masinaid müüb. Ehe piraatlus segatuna lollusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2020 22:58:49 vasta tsitaadiga

müüdi masin.. keegi lihtsalt arvas, et teeb head.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fantomas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2008




sõnum 22.06.2020 23:43:55 vasta tsitaadiga

See keegi müüb neid ikka rohkemalt, kui üks masin ja arvuti mille seotasin ei olnud uus.Samas ma ei usu nüüd, et tegu on varastatud kraamiga, kuna müüb ta ju neid odavaid kaste tihti üle vabariigi ja juba pikema aega.Ehk on üldse võimalik,et antud isik aktiveerib operatsioonisüsteemi enne saatmist arvuti kastil oleva koodiga ära ja lihtsalt seekord ununes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2020 00:17:10 vasta tsitaadiga

Ma laseks juba põhimõtte pärast kellegi võõra poolt paigaldatud Windowsi maha. Võibolla "unustas" ka peale vale litsentsi sulle sinna nt. keyloggeri või muud sama "huvitavat"...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2020 08:14:13 vasta tsitaadiga

Fantomas kirjutas:
See keegi müüb neid ikka rohkemalt, kui üks masin ja arvuti mille seotasin ei olnud uus.Samas ma ei usu nüüd, et tegu on varastatud kraamiga, kuna müüb ta ju neid odavaid kaste tihti üle vabariigi ja juba pikema aega.Ehk on üldse võimalik,et antud isik aktiveerib operatsioonisüsteemi enne saatmist arvuti kastil oleva koodiga ära ja lihtsalt seekord ununes.

Arvuti polegi varastatud, aga müüja tundub, et ei tea, mida teeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2020 10:09:55 vasta tsitaadiga

1909 puhul on mingi lollus kaasa tulnud, et peale magama panekut jookseb hybernate peale, siis tööle pannes hakkab uuendusi laadima ja teeb restardi selle lõpetamiseks ja kiidab taas takka, et läheb natukene aega, ära muretse, hoolime sinust ja bla bla icon_evil.gif
Vaja korraks mingit asja vaadata ja tead, et aknad jne on lahti, tõbrast teeb sellise triki, oota selle järgi ja saad lisaks tühja ekraani ka thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2020 10:19:23 vasta tsitaadiga

draiverid?
sul on seal kuidagi liiga palju sellist jampsi. ehk peaks puhta installi tegema?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2020 10:29:15 vasta tsitaadiga

laurx, selline asi on teinud viimased uuendused - Security intelligence updates for Windows Defender Antivirus. Sisuliselt üle päeva.
Mis ajast w10 viirusetõrjele andmebaaside uuendus nõuab restarti. Naljakas on see, et kui lihtsalt niisama läpakat sees hoida, siis ei tule ainsatki teadet, et uuendus vajab resa sellel.

Stabiilselt kaks läpakat ja üks lauakas, mis majapidamises on, lihtsalt ilmutavad ennast sellised imelikud asjad. Ühel uuendused kinni keeratud (proua oma, ei jaksa seda näo peksu ära saada, kui mingi uuendus jälle omavoliliselt asju kustutanud või uusi/maaletooja enda kodukalt draivereid tahab saada. Enda kaks looma puutumata kujul seadistus ja sitta voolab.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2020 11:56:45 vasta tsitaadiga

tuleb w7 peale tagasi minna. see ei paista veel kuhugi kaduvat..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.06.2020 12:50:14 vasta tsitaadiga

kjaups, on 1909 Pro ja njii nqgu mõned versioonidtagasi hibernate seatud sai, on asi korras. Tuleb ka taaskäivitust sättida. Wul ikka ei läinud talveunne ega uinakule, vaid oli lihtsalt välja lülitet. Mitte kunagi ei hakka uuendusi peale laskma peqle talveunest äratamist. Naisel läheb sedasi vahel paar nädalat enne kui on aega taaskäivitusele kulutada. Seatud on sedasi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2020 19:59:44 vasta tsitaadiga

Märt., millalgi aega ja viitsimist saan, siis sukeldun sätetesse ja proovin koera üles leida. Asja iva on lihtsalt see, et üritus defaultis by microsoft ja loobib sellist sitta.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 26.06.2020 10:01:45 vasta tsitaadiga

kjaups, ei ole default. mul updateb defenderit ilma restarti tegemata.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2020 11:04:43 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/windowsi-varske-uuendus-sunnib-arvutit-suvalistel-hetkedel-taaskaivitama/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.06.2020 22:55:04 vasta tsitaadiga

https://tech.slashdot.org/story/20/06/26/1838254/microsoft-removes-manual-deferrals-from-windows-update-by-it-pros-to-prevent-confusion

kinni keeratakse võimalus uuendusi edasi lükata.
tagasi üles
Tsebu
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2002




sõnum 26.06.2020 23:26:32 vasta tsitaadiga

Minul on selline küsimus win digitaalse aktiveerumise kohta. Masinas on mul ametlik Win 10 retail versioon ja tahan arvutit uuendada. Tuleks uus emaplaat, cpu ja mälud. Installin oma uuele arvutile win10 karbil olevate koodidega uuesti.
Nüüd küsimus, kui müün vana emaplaadi, cpu ja mälud kogu komplektina maha, kas ostja saab siis samuti emaplaadil oleva nn UEFI-biosi digitaalse litsentsiga aktiveerida endal win 10? Ehk siis installimisel ütleb, et tal koodi pole ja pärast windows ise aktiveerib selle biosi digitaalse litsentsi. Kas selline stsenaarium on võimalik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2020 06:05:36 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
https://tech.slashdot.org/story/20/06/26/1838254/microsoft-removes-manual-deferrals-from-windows-update-by-it-pros-to-prevent-confusion

kinni keeratakse võimalus uuendusi edasi lükata.

Täpsemalt öeldes muudetakse edasilükkamine keerulisemaks sellega, et vastav UI valik on ära kaotatud Windows Update alt. Funktsionaalsus on alles aga selleks on vaja kasutada Group Policy.
MS-i argument segaduse vältimise kohta on muidugi briljantne nagu alati. Lihtsa UI valiku liigutamine GP alla vähendab tõesti segadust ja totaalselt ei põhjusta valeuudiste laviini internetis ja negatiivset PR-i icon_lol.gif doh.gif

EDIT:

Paistab, et lihtsam viis on kah leitud mis lubab suuri versiooniuuendusi edasi lükata isegi rohkem kui 365 päeva:

Microsoft Is Finally Enabling Business Users to Defer Features Updates Beyond the 365 Days Policy
https://wccftech.com/microsoft-offers-business-users-to-defer-windows-10-feature-updates/

tsitaat:
Right-click the Start Menu and choose Windows PowerShell (Admin).
Enter the following:

reg add HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate /f /v TargetReleaseVersion /t REG_DWORD /d 1

Next, copy/paste the following:

reg add HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate /f /v TargetReleaseVersionInfo /t REG_SZ /d 1903


tsitaat:
You can use your current chosen Windows 10 version in place of "1903," replacing it with 1803, 1809, 1909, or the latest version 2004. Woody Leonhard at CW, who shared the above steps, confirms that along with Education and Enterprise, the new deferral policy also works with Windows 10 Pro devices.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2020 09:15:04 vasta tsitaadiga

Tsebu kirjutas:
Minul on selline küsimus win digitaalse aktiveerumise kohta. Masinas on mul ametlik Win 10 retail versioon ja tahan arvutit uuendada. Tuleks uus emaplaat, cpu ja mälud. Installin oma uuele arvutile win10 karbil olevate koodidega uuesti.
Nüüd küsimus, kui müün vana emaplaadi, cpu ja mälud kogu komplektina maha, kas ostja saab siis samuti emaplaadil oleva nn UEFI-biosi digitaalse litsentsiga aktiveerida endal win 10? Ehk siis installimisel ütleb, et tal koodi pole ja pärast windows ise aktiveerib selle biosi digitaalse litsentsi. Kas selline stsenaarium on võimalik?
tsitaat:

Uninstall Windows 10 Product Key
tsitaat:
Press Windows key + X then click Command Prompt (Admin). At the command prompt, enter the following command: slmgr.vbs /upk.

This command uninstalls the product key, which frees the license for use elsewhere.


https://www.groovypost.com/howto/transfer-windows-10-license-new-pc/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.06.2020 11:30:45 vasta tsitaadiga

Ma ei tulnud selle pealegi... Aga Vana Pc müüsin maha alles siis kui kõik uues toimis, samuti sidusin uue PC MS kontoga...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 16:56:53 vasta tsitaadiga

puccis, mul win10 teeb koguaeg restarti... mingi win10 uuendus oli enne kui jama pihta hakkas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.06.2020 17:13:35 vasta tsitaadiga

Teada viga, MS tegeleb asjaga.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.06.2020 17:15:40 vasta tsitaadiga

kui "Fast Start" on kasutusel, siis selle keelamine biosis võib aidata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 17:41:25 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
puccis, mul win10 teeb koguaeg restarti... mingi win10 uuendus oli enne kui jama pihta hakkas

Kustuta need uuendused ära:
Windows 10 ( 2004): KB4567523 ja KB4557957.
Windows 10 (1903/1909): KB4560960 ja KB4560960.
Windows 10 (1809): KB4567513 aj KB4561608.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 19:30:05 vasta tsitaadiga

ta peab selleks masina püsti saama algatuseks kuidagi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 20:06:31 vasta tsitaadiga

Bootloop vs random restardid. Niipalju kui ma kuulnud olen on tegu teisega. Ehk siis võib olla piisavalt aega, et uuendused maha võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 20:08:03 vasta tsitaadiga

Ma litsusin endal nädalaks pausi nuppu, nüüd olnud peale seda ka mureta thumbs_up.gif
Viimase uuendamisega pani mingeid mänge ka kaasa, Candy ja bubble piix, no milleks küll thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 461, 462, 463 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.