Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Väline graafikakaart sülearvutile (eGPU) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 14.06.2020 23:41:20 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Timberg kirjutas:
LKits ei teinud. Jõudsin järeldusele, et süsteem oleks liiga kohmakas ja ebakindel.

Kohmakas - jah, matkale kaasa ei võtaks, aga laua peal korpuses on väga kompaktne ja kena. Kui vähegi oma laua planeering läbi mõelda, siis saab selle ühe kaabli ka kenasti ühendatud. mPCIe vb on veidi tüütum, aga expresscardi kohta pole ühtegi paha sõna öelda.
Ebakindel - minu kombinatsioon pole mind viimase kahe aasta jooksul kordagi alt vedanud, olen alati mängida saanud, kui soov on olnud. Vahepeal tuli Windows Update ja keeras asja kihva, aga tunnike drivereitega kaklemist ning töötas stabiilselt taaskord.
Seega ma jään kindlasti eriarvamusele siinkohal.


Haha, matkale - päris hea icon_biggrin.gif
Imelikud matkad icon_razz.gif

Mina ise ostsin selle omale pikemal reisil olles, käisin pisikese "tööriistakohvriga" ja sellises formaadis oli ta imho väga kompaktne.
Sain tänu sellele Lenovo X220-ga GTA5 mängida, Oculus Rifti kasutada jmt icon_smile.gif

Käisin just hiljuti siin matkal mingi 60 liitrise kotiga, ausalt öeldes ei võtnud isegi arvutit kaasa - pigem rohkem vett, süüa (ja 3 õlle panin ka) icon_smile.gif

_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 15.06.2020 09:12:54 vasta tsitaadiga

Tamps14 kirjutas:
Etz kirjutas:
Razer Core X Chromast oskab kah keegi midagi pajatada, endal mõlgub mõttes MacBook Pro külge üks XFX 5700XT pookida... icon_rolleyes.gif


Tellisin just endale selle chroma Thinkpad t490 külge ühendamiseks. Kui kohal ja töötab siis katsun teada anda kuidas toimib.


See Razer Core X Chroma töötab nagu kellavärk t490'nega. usb pordid ja ethernet port ka funkavad ilusti. Ainuke asi on, et bootides ei oska läppar sinna pilti saata, kui sisselogitud siis alles saab aru et mingi egpu järgi on. Võib-olla saab selle ka kuidagi lahendatud, aga muidu on as advertised
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Väline graafikakaart sülearvutile (eGPU) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.