Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Aiandusteema, teavet, ideid ja inspiratsiooni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2020 10:25 vasta tsitaadiga

ronny25 kirjutas:
Hiid kirjutas:
Mul t40am ja lattvikat heinamaale, murutraktor suuremale pinnale, edasiveoga 55cm husqvarna puude alt jms. Bensutrimmer võsa ja aiaäärte jaoks.
Akukad las jäävad liivakastimeestele mängimiseks

See ikka oleneb vajadustest. Mul kodus 1100 ruutu õue, seal piisab aku trimmerist väga hästi. Sama akuga saan ääred puhtaks ja kahe küljepeal oleva heki ka pügatud. Ryobi toodang. Maal niidetav ala kokku ca1,5ha, seal pole selle akukaga suht midagi teha.

Mul maal 2000 ruutu, ca1100 peal niidan, trimmer-võsalõikur paagitäis kuni kaks päevas kulub kütet kui vaja tegeleda, akuga pole siin midagi teha. Naine tõmbas saarepuu võsu lille juurest üles, nädalaga sirgus asemele ca 70 cm võsuke. Pidevalt sellist võsa mujalgi. Linnaw saaks vist hakkama aia ja lillepeenra äärtega, aga pigem toon trimmeri korraks maalt.

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

sõnum 02.06.2020 12:44 vasta tsitaadiga

Tea kas Espakis neid kolmesajaeuroseid robotniidukeid veel alles on?
Variant on ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

sõnum 02.06.2020 12:58 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
ronny25 kirjutas:
Hiid kirjutas:
Mul t40am ja lattvikat heinamaale, murutraktor suuremale pinnale, edasiveoga 55cm husqvarna puude alt jms. Bensutrimmer võsa ja aiaäärte jaoks.

See ikka oleneb vajadustest. Mul kodus 1100 ruutu õue, seal piisab aku trimmerist väga hästi. Sama akuga saan ääred puhtaks ja kahe küljepeal oleva heki ka pügatud. Ryobi toodang. Maal niidetav ala kokku ca1,5ha, seal pole selle akukaga suht midagi teha.

Mul maal 2000 ruutu, ca1100 peal niidan, trimmer-võsalõikur paagitäis kuni kaks päevas kulub kütet kui vaja tegeleda, akuga pole siin midagi teha. Naine tõmbas saarepuu võsu lille juurest üles, nädalaga sirgus asemele ca 70 cm võsuke. Pidevalt sellist võsa mujalgi. Linnaw saaks vist hakkama aia ja lillepeenra äärtega, aga pigem toon trimmeri korraks maalt.

Meil on 5700 ruutu, julge 3500 on rohumaa, robot laseb praegu 24/7. Päris kena sile on juba kõik, saab rahulikuma graafiku peale asja panna. Enne installimist arvasime ka, et ei siin kuumaastikul see käkerdis hakkama saa. Nüüd trimmerit mõnel korral suve jooksul kuskil heki äärtes jms kohas vaja ja kõik.

DVDRW
HV Guru
DVDRW

sõnum 02.06.2020 19:00 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Tea kas Espakis neid kolmesajaeuroseid robotniidukeid veel alles on?

Käisin täna vaatamas, samal ajal küsis üks tüüp samat asja. Aga need otsas ja ei tule enam kunagi icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

sõnum 02.06.2020 20:38 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Märt. kirjutas:
ronny25 kirjutas:
Hiid kirjutas:

Meil on 5700 ruutu, julge 3500 on rohumaa, robot laseb praegu 24/7. Päris kena sile on juba kõik, saab rahulikuma graafiku peale asja panna. Enne installimist arvasime ka, et ei siin kuumaastikul see käkerdis hakkama saa. Nüüd trimmerit mõnel korral suve jooksul kuskil heki äärtes jms kohas vaja ja kõik.

Me niidame jäätmaaniidukiga, ta alise lõhkus maastik ja niidetav kolme-nelja aastaga ära, jäätmaaniiduk praegu teist aastat töötab kenasti. Veel ei logise kuskilt. icon_lol.gif
Roboti peale veel ei mõtle.

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Aiandusteema, teavet, ideid ja inspiratsiooni mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.