Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 69, 70, 71  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2020 16:39:55 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
6209045 oli vist Helvetia... või helvetti. Igaks juhuks katkestasin kõne kähku.


Pakuti ka miskiseid tablakaid ja õlisid just samalt numbrilt.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.05.2020 17:58:56 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
ahoioi kirjutas:
6209045 oli vist Helvetia... või helvetti. Igaks juhuks katkestasin kõne kähku.

https://translate.google.ee/#view=home&op=translate&sl=no&tl=et&text=Helvete icon_lol.gif


Pea sama:
https://translate.google.ee/#view=home&op=translate&sl=fi&tl=et&text=Helvetti

Ajaloost:
https://g.co/kgs/VNeQTx

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 25.05.2020 20:01:46 vasta tsitaadiga

Venekeelne investeerimise pettus, mille kõne alguses suunatakse edasi, +43160063100. Olin ootel 1 minuti, siis kõne katkes. Seekord oli varasemast erinev edasi helistamise helin ja ilmselt on grupp käitumist muutnud või tekkinud uued kelmid.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 26.05.2020 06:18:49 vasta tsitaadiga

+4578774354
Vene keeli hakkas uurima, et kuidas meeleolu on. Polnd aega jahuda ja lõpetasin kõne ära. Proovis veel paar korda, siis loobus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2020 08:59:02 vasta tsitaadiga

maili peale tulevad metsa ostmis õngitsemiskirjad icon_evil.gif Personaalsed, nimi, kinnistu nimi ja katastri tunnus icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 28.05.2020 17:54:48 vasta tsitaadiga

Tänane venekeelne investeerimise pettus helistas jälle suunamise helinaga Leedust +37052140800. Eile helistati +302733022886.
Kui vastate kõnele ja kuulete telefoni kutsumist(suunamist), siis 100% saate pakkumise vene keeles ja see on pettus(erinev skeem raha äravõtmiseks).
Kui e-maili saatja teab nime, kinnistut ja muud registris olevat, siis see ei ole õngitsuskiri. Tänane lotovõidu e-mail on õngitsuskiri, et oled võitnud Euro Jackpoti loosimisel ja nüüd saada e-maili juurde oma nimi, kodune aadress, telefon, amet, jne. Tõlkimine on kõvasti arenenud paari aastaga
From: Euro Jackpot Loteria <bibiz4ve@gmx.com>
Reply-To: "Euro Jackpot Loteria" <realeseguros.es@consultant.com>
VÕISTLIKU VÕITLUSE TEATIS

Meil on hea meel teid teavitada 15-05-2020 toimuva EURO JACKPOT loterii loosimise vabastamisest. Teie e-posti aadress on võitnud meie loosimisel ja järgmiste andmetega: piletinumber 23466, viitenumber: EJ4453. Teie võidunumber: 21 27 29 34 49 + 08. Võitsite kategoorias - 2ª (5 + 1) ja võidusumma on 625,675,40 eurot.
Palju õnne! Teie võidufond on maksete tegemiseks loteriiettevõtte tellimusel valmis pärast andmete täpsustamist ja kontrollimist. E-posti aadresside žongleerimise vältimiseks palume võiduandmeid hoida konfidentsiaalsena, hoiduda avalikustamisest, kuni teie võiduandmeid töödeldakse ja raha on teie kontole üle kantud, kuna see on osa meie turvaprotokollist, et vältida topelt väited või osalejate selle programmi ebamõistlik kasutamine, nagu varem juhtus.
Teie e-posti aadress valitakse automaatse arvutivalimissüsteemi kaudu automaatselt. Kõik osalejad valiti arvuti abil 100 000 e-posti aadressiga arvutihääletussüsteemi kaudu.
Võidu taotlemiseks pöörduge võidu väljamakse saamiseks oma esindaja poole: Agent Victoria Suerte. Teie võiduavalduse isiklikud andmed, võidunumber ja viitenumber saata e-posti aadressile: realeseguros.es@consultant.com.

Sandra Riquez,

Directionra De Administracion
Euro Jackpot Loteria

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.05.2020 18:26:24 vasta tsitaadiga

Ikkagi kohutav tõlge. Kohe arusaadav õngitsus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2020 19:53:34 vasta tsitaadiga

Märt., ei saa keskmine eestlane sellest aru..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 28.05.2020 20:38:42 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
maili peale tulevad metsa ostmis õngitsemiskirjad icon_evil.gif Personaalsed, nimi, kinnistu nimi ja katastri tunnus icon_evil.gif


Kasuta gmaili peaaegu kõik läheb rämsposti viimasel ajal midagi pole filtrist läbi lipsanud. Vahest saadan spämmi cert , Väga ruttu leiavad gmailis kahtlased kirjad to rämpspost.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 28.05.2020 22:01:48 vasta tsitaadiga

Tänane helistamine oli Äriregistri tähestiku lõpust aga ilmselt proovitakse veel keeldunud/katkenud kõnede numbreid.
90% e-maili pettustest soovivad vastust gmail.com aadressile. Kõik need teated lotoga võitmisest, pangas töötav inimene leidis rikka inimese päranduse, lennuvälja tolli on kinni jäänud kast rahaga, nafta müügist tulu saamine, kinnita panka laekunud arve, teie e-maili konto vajab ülekinnitamist, koroonaviiruse müügid.
"Teie Eur 400 000,00 on endiselt ootel."
From: "M. O. Tanveer" <pctlam@veevn.com>
Date: Fri, 22 May 2020 17:29:23 +0530
Reply-To: <moh51t1m@gmail.com>
Lisaks kasutades google teenuseid erinevates seadmetes ajavad need teated uue seadme kohta sedavõrd närvi, et isiklikult ei kasuta enam seda usa teenust.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2020 13:57:48 vasta tsitaadiga

ot:
montez, mis spämmerite lemmiklisti sa sattunud oled, et sulle kogu aeg helistatakse? Mul tuleb telefonispämmi võibolla kord paari kuu tagant.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tooming
HV vaatleja
tooming

liitunud: 19.03.2007




sõnum 29.05.2020 14:09:24 vasta tsitaadiga

Eesnäärme testi müüja: 6580226
Ütles, et tervisetestid.ee on koduleht.
Selfdiagnostics OÜ, A. Lauteri 5, 10114, Tallinn

Kas neile GDPR päringut poleks mõtet vastu teha? Ma pole neile oma infot ju mingitpidi andnud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2020 14:22:34 vasta tsitaadiga

tooming, kui number on sinu kui eraisiku nimel, siis põmst võid ju proovida. Aga tõenäoliselt saad sealt vastuseks ainult häma a'la arvuti valib ja nemad ei tea midagi vms. kui nad üldse vaevuvad midagi vastama
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tooming
HV vaatleja
tooming

liitunud: 19.03.2007




sõnum 29.05.2020 14:32:11 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
tooming, kui number on sinu kui eraisiku nimel, siis põmst võid ju proovida. Aga tõenäoliselt saad sealt vastuseks ainult häma a'la arvuti valib ja nemad ei tea midagi vms. kui nad üldse vaevuvad midagi vastama


Müüja hämaski, jah, et arvuti valib. Aga GDPR päringuga peaksid nad mulle väljastama, mis info neil minu kohta on. Pärast seda nõuaks järgmise päringuga kustutada info, mis neil minu kohta on. Kui ei tehta koostööd, siis järgmiseks AKI.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2020 14:47:31 vasta tsitaadiga

tooming kirjutas:
napoleon kirjutas:
tooming, kui number on sinu kui eraisiku nimel, siis põmst võid ju proovida. Aga tõenäoliselt saad sealt vastuseks ainult häma a'la arvuti valib ja nemad ei tea midagi vms. kui nad üldse vaevuvad midagi vastama


Müüja hämaski, jah, et arvuti valib. Aga GDPR päringuga peaksid nad mulle väljastama, mis info neil minu kohta on. Pärast seda nõuaks järgmise päringuga kustutada info, mis neil minu kohta on. Kui ei tehta koostööd, siis järgmiseks AKI.


Kui asja natuke pranoiku pilguga vaadata, siis see päring pole võibolla hea mõte. Vabalt võib olla, et neil ongi lihtsalt nimekiri telefoni numbritest, näiteks mingi sellise firma käest ostetud, kes paneb roboti vahemikku läbi helistama ja kaardistab need numbrid, kus keegi vastab. Kui sa nüüd päringu saadad, siis pead neile ütlema oma isikukoodi, nime, telefoni, aadressi ja/või e-posti aadressi.
Paranoiku pilgu läbi on asi nii, et peale vastuse saamist võid nõuda ka nende andmete kustutamist, aga reaalselt ei saa sa seda kontrollida, mis andmebaas kellelgi mälupulga peal ämma madratsi vahel on ja kellele nad seda edasi müüa võivad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.05.2020 16:11:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisaks kasutades google teenuseid erinevates seadmetes ajavad need teated uue seadme kohta sedavõrd närvi, et isiklikult ei kasuta enam seda usa teenust.


Tihti sa seadmeid vahetad? Korra uue seadme lisamisel saad selle ja unustad, kasvõi aastateks. Erand on, kui bot on parooli ära arvanud ja Google viip pommitab. Korra oli selline juhus.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 29.05.2020 20:02:29 vasta tsitaadiga

Tehke neile need kõned võimalikult ebatulusaks, kui saate. Kuulake kogu jutt ära, küsige niipalju lolle küsimusi kui oskate ja lihtsalt raisake nende aega. Nad panevad teie numbri taha linnukese, et pole mõtet helistada. icon_razz1.gif Või noh, ükskord ikka ehk panevad.
Ma tean omast käest, et alati pole aega, tuju, jne.. Aga kui aega on, tuju ka, miks mitte end sellisel vähe perverssel moel lõbustada....
Lihtsalt võõraste numbrite ignoreerimine ei pruugi alati olla hea mõte.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2020 20:05:50 vasta tsitaadiga

kes see viitsib.....ma vaatan, et väljamaa number ja hääl maha icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2020 22:49:54 vasta tsitaadiga

Peale kõne lõppu "blacklisti". Vahel ikka ilmub logidesse neid numbreid.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.06.2020 13:14:49 vasta tsitaadiga

tooming, eesnäärme uurijatest. Nemad ei helista numbrivahemikku, vaid võtavad Äriregistrist mehed, vanuses 30+ ja nende numbrid. Nad ei helista Äriregistris olevatele naistele. Nad ei helista suvalisele numbrile, kus võib vastata koolilaps(Eestis 130 tuhat?) ega tõenäoliselt ka mitte pensionärile(Eestis üle 300 tuhande). Tegemist oli kindlasti sihitud reklaamiga, sest eesnäärmega on palju kitsendavaid tingimusi(pole naistel, pole mure noortel meestel). Aastat paar tagasi olid Facebookis eesnäärme ravi reklaamid(kuulun sihtgruppi nii soo kui vanuse poolest). Ma pole kunagi näinud prillide reklaami, sest interneti pildid on prillideta. Kunagi ammu vist oli silmaläätse või operatsiooni reklaam, sest sõprade seas oli seda laigitud. Tegelikult kasutan adblock plus reklaamide blokeerijat ja võimalik, et reklaamid olid eemaldatud.

Märt. Seade oli sama aga tuvastati kui uus sisselogimine. Põhjust ei tea, lihtsam on teenust vältida.

napoleon ja listi teema: vastus on Äriregister, mille andmed on levinud ca 18 aastat. Kui nüüd vahetaks numbrit, siis saaks ka ilmselt rahu. Paljud e-mailid tulevad samuti ca 18 aastat tagasi kasutatud aadressidele. Mõned tunduvad väljamõeldud algustega. Näiteks olid 2 aadressi sõna1@ ja sõna2@ aga kirju tuleb ka sõna1sõna2@ aadressile. Enamasti pakutakse raha, saadetakse link avamiseks või fail avamiseks:
tsitaat:
Date: Wed, 03 Jun 2020 05:43:15 +0300
From: Kamal Samad <kamal.samad@binks.ca>
To: carch@ms11.hinet.net
Subject: RE: Bank Details
Dear All

Your banking information is being rejected at our bank due to incorrect
swift code. Please, correct as attached. Please, our new contract is
attached to this email.

Regards

Kamal Samad


Eilne "venekeelne investeerimine" jäi vastamata kõneks +4578774354 (Taanist) aga kirjelduse järgi rääkida ei tahetud https://spamcalls.net/en/number/4578774354
avrn: mina soovitasin juba aastaid tagasi, et küsige helistajalt palju küsimusi toote, kättesaamise ja muu kohta. Lõpuks võite ka öelda, et pole kunagi midagi telefonikõnega ostnud(minu erand on ajalehe jätkutellimus). Nüüd on aasta või rohkem olnud rahulik, müügimeistrid ei tülita. Või oli kasu eelnevalt välja toodud nende andmebaasi haldajale helistamisest, et nägi minu numbrit ja siis eemaldas ka teised numbrid. Igatehes on Eesti müügikõned ära ununemas.

_________________


viimati muutis montez 03.06.2020 13:23:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 13:21:35 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
tooming, eesnäärme uurijatest. Nemad ei helista numbrivahemikku, vaid võtavad Äriregistrist mehed, vanuses 30+ ja nende numbrid. Nad ei helista Äriregistris olevatele naistele. Nad ei helista suvalisele numbrile, kus võib vastata koolilaps(Eestis 130 tuhat?) ega tõenäoliselt ka mitte pensionärile(Eestis üle 300 tuhande). Tegemist oli kindlasti sihitud reklaamiga, sest eesnäärmega on palju kitsendavaid tingimusi(pole naistel, pole mure noortel meestel). Aastat paar tagasi olid Facebookis eesnäärme ravi reklaamid(kuulun sihtgruppi nii soo kui vanuse poolest). Ma pole kunagi näinud prillide reklaami, sest interneti pildid on prillideta. Kunagi ammu vist oli silmaläätse või operatsiooni reklaam, sest sõprade seas oli seda laigitud. Tegelikult kasutan adblock plus reklaamide blokeerijat ja võimalik, et reklaamid olid eemaldatud.

Millal lõpetad oma absurdsete vandenõuteooriate levitamise?
1. Ma pole Äriregistri andmebaasides mitte mingil viisil olnud, kuid olen kaks korda seda eesnäärmekontrolli kõnet saanud.
2. Sõbranna, kes pole samuti Äriregistri andmebaasis olnud, sai samuti selle kõne. Küsiti viisakalt, kas meesperet kah on.
3. Sõbranna vend, kes pole kah Äriregistristris, 26 aastat vana, on samuti saanud selle kõne.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.06.2020 13:27:34 vasta tsitaadiga

Betamax, kas number pole 18 aastat kellelgi teisel olnud? Ega firma kodulehel või mõnes muus riiklikus registris(maaomanik)? Miks nimetada vandenõuteooriaks kui riiklike registrite andmed on avalikud ja neid saab kasutada telefonimüügis? Olen ka kirjutanud, et mul on registris kajastamata numbreid ja neile ei pakuta inglise või vene keeles "investeerimist." Samuti ei helista sinna küsitlusfirmad(mingi tundmatu, Emor, Norstat), kellel "arvuti valis numbri" kuigi emor suutis 2 tunniga teha mulle 3 telefonikõnet.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 13:35:55 vasta tsitaadiga

Algusest peale nendel olnud numbrid. Pole ühegi tööandja omad kordagi olnud - üks on Radiolinja ajast isegi. Eraisikud. Lepingulised numbrid. Sama minul - number 20 aastat tagasi saadud täiesti kasutamata Q-GSMist.
Sorry, aga see on juba vandenõuteooriasse kuuluv.
montez kirjutas:
Nemad ei helista numbrivahemikku, vaid võtavad Äriregistrist mehed, vanuses 30+ ja nende numbrid. Nad ei helista Äriregistris olevatele naistele. /.../ Tegemist oli kindlasti sihitud reklaamiga, sest eesnäärmega on palju kitsendavaid tingimusi(pole naistel, pole mure noortel meestel). Aastat paar tagasi olid Facebookis eesnäärme ravi reklaamid(kuulun sihtgruppi nii soo kui vanuse poolest).
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.06.2020 13:46:17 vasta tsitaadiga

Mis aastal oli algus? Peale riiklike registrite on ka firmadel klientide andmebaasid(isikukood annab soo ja vanuse). Mina saan endale tulnud telefonikõnesid ja e-maile seostada ainult riikliku Äriregistriga. Tuleb jälgida, milliseid müügikõnesid tuleb. Näiteks Müügimeistrite andmebaasi järgi pakuti ka münte, tervisetooteid (vitamiinid). Helistasin andmebaasi haldajale ja pärast seda on vaikus.
Tõesti, eesnäärme testi müüjal võib olla andmebaas erinevat päritolu aga nad ei vali numbreid huupi (kulutaksid oma tööaega/raha). Kuidagi imelik tundub sõbra või tuttava käest küsida, kas oled saanud müügikõne eesnäärme testi müügipakkumisega.
PS. Nüüd on ka riigiteatajal robotite vastu kaitse, et andmepäringu teeksid ainult inimesed.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.06.2020 13:47:24 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:

Tõesti, eesnäärme testi müüjal võib olla andmebaas erinevat päritolu aga nad ei vali numbreid huupi (kulutaksid oma tööaega/raha).

Mingit tööaega robot, kes järjest numbreid läbi helistab tuvastamaks töötavat numbrit, ei kuluta. Raha kah minimaalselt - max. sekund per töötav number.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 69, 70, 71  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.