Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  uus testimisjärgus krüptoraha Pi ja Pi network app märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 19.05.2020 10:13:23 uus testimisjärgus krüptoraha Pi ja Pi network app vasta tsitaadiga

Kuna Pi network on veel testimisetapis, siis krüptoraha teenid juba ainuüksi selle eest, et iga päev Pi Network app-is vajutad ühe korra elektrinooleikoonile. Kui mõni päev unustad vajutada, läheb teenimine järgmisest korrast edasi. Sa ei kaota midagi. Rohkem saad teenida kui liidad uusi kasutajaid, lood oma meeskonnaga usaldusringid või jooksutad enda lauaarvutis Pi node, mille seod ära enda mobiiliäppiga.

Mis on teie arvamus, kas praeguseks on juba selge, et asi ei ole pettus ja arendajad reaalselt üritatavad luua internetiturgu, kus saab osta ja müüa kaupa krüptoraha eest?
Pi network omab juba rohkem kui 3,5 millionit liitujat.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294


viimati muutis dober 30.05.2020 00:07:11, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 19.05.2020 13:22:04 vasta tsitaadiga

Pane virtuaalmasinas 1000 androidi käima, kus robot vajutab iga päev nuppu. Peaks miljonäriks saama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2020 13:29:46 vasta tsitaadiga

degreal, case closed icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 19.05.2020 14:17:54 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Pane virtuaalmasinas 1000 androidi käima, kus robot vajutab iga päev nuppu. Peaks miljonäriks saama?

Kuskil videos väideti, et enne kui nad selle krüptoraha emiteerivad, kontrollivad nad mingi programmiga kõik kasutajad üle, kas tegu on robotiga või mitte. See kontrollimine pidavad juba praegu toimuma. Robotid jäävad enda krüptorahast ilma.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2020 14:38:47 vasta tsitaadiga

möh
Mingi värbamisäpp jälle? Kas mingit raha peab sisse ka panema?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 19.05.2020 15:03:52 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
möh
Mingi värbamisäpp jälle? Kas mingit raha peab sisse ka panema?

Sellepärast reklaamingi, et mingit raha sisse panema ei pea. Isegi telefoniakut ei pea raiskama. Juhul kui nad reaalselt tahavad uue krüptorahaga välja tulla, siis minu jaoks igati ok asi. Ühes videos väideti, et 300 inimest juba testivad seda marketplace. Müüvad ja ostavad asju üksteiselt.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 19.05.2020 16:58:57 vasta tsitaadiga

Loodame, et see CAPTCHA pole, kus robot saab paremini hakkama kui inimene ise. Tobe lugu kui raha ära võetakse ausa talupoja käest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 19.05.2020 17:12:40 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Loodame, et see CAPTCHA pole, kus robot saab paremini hakkama kui inimene ise. Tobe lugu kui raha ära võetakse ausa talupoja käest.

Ma arvan, et seda ohtu pole, et ausa inimese käest raha ära võetakse, sest koos inimestega, kes on sinu invitation koodiga liitunud saad sa moodustada testijate usaldusringe (selle eest kogub ka rohkem krüptoraha).

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2020 17:13:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kes on sinu invitation koodiga liitunud, saad sa moodustada testijate usaldusringe (selle eest kogub ka rohkem krüptoraha).


püramiidskeem anyone?

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 19.05.2020 17:20:48 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
tsitaat:

kes on sinu invitation koodiga liitunud, saad sa moodustada testijate usaldusringe (selle eest kogub ka rohkem krüptoraha).


püramiidskeem anyone?

Ei ole püramiidskeem, sest need, kes on minu invitation koodiga liitunud ja liidavad oma invitation koodiga omalt poolt inimesi, ei suurenda minu sissetulekut enda poolt liidetud inimestega.

Praegu pole nendel Pi krüptorahadel veel mingit väärtust. Pi krüptorahad emiteeritakse siis, kui asi testimisjärgust väljub, aga coingecko omistab neile juba praegu testimisjärgu ajal sellist väärtust https://www.coingecko.com/en/coins/pi-network-iou

Ma liitusin üleeileöösel ja olen kogunud juba 19,32 PI

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002




sõnum 19.05.2020 17:38:01 vasta tsitaadiga

Selline MLM hõng on asjal juures. Nö. kaevandamist ei toimu ja raha jagatakse niisama ära?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 19.05.2020 17:53:39 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
Selline MLM hõng on asjal juures. Nö. kaevandamist ei toimu ja raha jagatakse niisama ära?

Kaevandamine toimub kui desktop node installid lauaarvutisse ja seod ära enda mobiiliappiga. Neil on väidetavalt juba üle 100000 node arvuti.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madlike008
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2020




sõnum 23.05.2020 23:43:07 vasta tsitaadiga

Kes soovib liituda minuga koos , kasutage peale api laadimist minu koodi liitumisel : minepi.com/Madlike008 Mina liitusin 2019 juuni ning nüüdseks jälginud arengut pea aasta. Algselt tuleb 3 24h sessiooni igal uuel liitujal läbida , et saaks omakorda enda grupoi inimesi lisada . . Selle ajaga kogunenud 4800 Pi d tänaseks( oleneb kui aktiivsed on minu teised grupi liikmed . Selleks saab ka neid nö müksata kui näed et nad on inactive ) . Minul usaldusringis 5 inimest . Ühes kuus lisandub ca 500 Pi mul . Asi liigub aga üsna kindlalt kuid vaikselt selle poole et väärtus tal tõesti võib 2020 lõpuks kujuneda vähemalt 1DOL . Seega mina jätkan ja jälgin põnevusega mis sellest saab. Kui ühel hetkel lastakse teha kasutajatel KYC ( Ehk isikutuvastus) siis olen veel rohkem kindel, et olen liitunud millegi suurepärasega . huvi korral võite kirjutada mulle ka meili : madlisoovik@gmail.com vastan kuidas oskan , kuna olen selle projekti tegevust jälginud peaaegu algusest peale icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 24.05.2020 00:27:06 vasta tsitaadiga

Olen ka liige.

Url: https://www.coingecko.com/en/coins/pi-network-iou


tsitaat:

This refers to IOU tokens. Main net launch of Pi Network is yet to take place. This is an IOU token. Check for announcement: https://fubthelp.zendesk.com/hc/en-us/articles/360040503052--New-Token-FU-BT-will-list-Pi-NETWORK-futures-on-March-14-2020

https://www.coingecko.com/en/exchanges/fubt

_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2020 01:29:44 vasta tsitaadiga

Referal lingid on ju keelatud
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 30.05.2020 23:31:11 vasta tsitaadiga

Tegin video, mis selgitab miks Pi Network krüptoraha ei ole scam ehk pettus

Link

Eks iga krüptoraha projektiga eksisteerib risk, et projekt ei jõua sinna kuhu lubatakse, aga see loterii on siiski tasuta loterii.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2020 01:07:41 vasta tsitaadiga

seega.. sina oled selle looja?
et vajutan nuppu ja raha tuleb?
päris hea plaan

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 31.05.2020 01:25:35 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
seega.. sina oled selle looja?
et vajutan nuppu ja raha tuleb?
päris hea plaan

Peale Stage2 testperioodi ei saa enam Pi krüptoraha tasuta.
Ei mina ei ole selle looja. Ma isegi ei tea, kes selle loojad on.
Kui selle looja saab tänu sellele nupuvajutusele reklaame müüa ja olla ahvatlevam uutele kasutajatele ning investoritele, siis saab ta selle eest ka krüptoraha jagada.
See kõik aitab loojatel online marketplace luua, kus hakatakse muude toodete ja teenuste kõrval Pi krüptoraha eest ka reklaamiteenuseid müüma. See hakkab juba Pi krüptoraha väärtust tagama.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294


viimati muutis dober 31.05.2020 01:45:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2020 01:43:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei mina ei ole selle looja

Okei, see su ref nimega konto seal.
Tasuta ei ole siin aga midagi, kui välja arvata see, et loodetakse saada inimesi tasuta tööle, et nad nuppe vajutaksid.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 31.05.2020 01:46:03 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Ei mina ei ole selle looja

Okei, see su ref nimega konto seal.
Tasuta ei ole siin aga midagi, kui välja arvata see, et loodetakse saada inimesi tasuta tööle, et nad nuppe vajutaksid.

Peale Stage2 testperioodi ei saa enam Pi krüptoraha tasuta.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2020 02:28:58 vasta tsitaadiga

See pole krüptoraha vaid mingid virtuaalsed kupongid mis tekivad liitumistest ja värbamistest ehk mittemillestki.

Blockchain on?
Wallet on?
Mõnel börsil listitud on? Coinmarketcapis?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001




sõnum 31.05.2020 02:38:44 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See pole krüptoraha vaid mingid virtuaalsed kupongid mis tekivad liitumistest ja värbamistest ehk mittemillestki.

Blockchain on?
Wallet on?
Mõnel börsil listitud on? Coinmarketcapis?

Ma ka kirjutasin, et praegu ei maksa see veel midagi, praegu seda krüptoraha kujul veel ei eksisteeri. See hakkab maksma peale Stage2 testimisetappi, kui see emiteeritakse. Projekti järgi see saab olema päris krüptoraha.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2020 15:52:54 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See pole krüptoraha vaid mingid virtuaalsed kupongid mis tekivad liitumistest ja värbamistest ehk mittemillestki.

Blockchain on?
Wallet on?
Mõnel börsil listitud on? Coinmarketcapis?


Küsid ka asju, millele on vastused ilmselgelt ei. Ehk siis nagu viisakalt ütlesid, et tegu on kupongidega. Maakeeli korralik türamiidskeem a la ponzi nagu need oned, octad ja muud kopikad olid. Ehk siis liitud-värbad hetkel kasvõi tasuta aga üks hetk kui kriitiline mass lambaid koos on, hakatakse master-owner-superlevel pakettidega villa võtma juba. icon_cool.gif
No ja kuidas siis mitte ometi villa anda, kui näiteks tasuta on käes 1000 kupongi aga järgmise 1000 saamiseks tuleb leida viis uut lammast või panustada juba oma villaga...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 09:02:07 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
elukaz kirjutas:
See pole krüptoraha vaid mingid virtuaalsed kupongid mis tekivad liitumistest ja värbamistest ehk mittemillestki.

Blockchain on?
Wallet on?
Mõnel börsil listitud on? Coinmarketcapis?


Küsid ka asju, millele on vastused ilmselgelt ei. Ehk siis nagu viisakalt ütlesid, et tegu on kupongidega. Maakeeli korralik türamiidskeem a la ponzi nagu need oned, octad ja muud kopikad olid. Ehk siis liitud-värbad hetkel kasvõi tasuta aga üks hetk kui kriitiline mass lambaid koos on, hakatakse master-owner-superlevel pakettidega villa võtma juba. icon_cool.gif
No ja kuidas siis mitte ometi villa anda, kui näiteks tasuta on käes 1000 kupongi aga järgmise 1000 saamiseks tuleb leida viis uut lammast või panustada juba oma villaga...

5+ seletus thumbs_up.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 02.06.2020 09:29:21 vasta tsitaadiga

Kui juba tehakse video teemal "see pole pettus", siis ilmselgelt on vastus ju käes... icon_lol.gif

Nagu Aafrika Printsi iq nali, kus on meelega kirjavead sees, et kõrgema intelligentsia inimesed välja sõeluda ja ullikesed alles jätta.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  uus testimisjärgus krüptoraha Pi ja Pi network app mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.