Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 346, 347, 348 ... 350, 351, 352  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.04.2020 15:04:53 vasta tsitaadiga

labidas, samuti fallout 4 ja skyrim. pole mõtet päris vaarikaoksa mängudega ka võrrelda vb.

ootan ise samuti huviga, et kui ägeda graafikaga seekord välja tullakse.


viimati muutis NATAS999 17.04.2020 15:06:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.04.2020 15:05:04 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
keegi viimasel ajal seda crysis 1 käima ka on pannud, et selline kiidulaul graafika üle käib? c.a. 5+ aastat tagasi nägi see juba väga mannetu välja. praegu ilmselt enam super marioga väga suurt vahet ei teeks.


Nalja teed vää? Praeguseks see moderne graafika = cartoon shit graafika ala Fartnite, LOL, Overpiss, Diablo3, Doom Shiternal jne. Crysis 1 on veel ikka ees tänu oma realitslikule graafikale.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.04.2020 15:09:45 vasta tsitaadiga

486, prooviks võibolla võrrelda viimaste tomb raiderite ja far crydega ja witcher 3'ga jne, mitte mingi newgroundsi solgiga.

viskan huvi pärast crysise peale. ma millegi pärast arvan, et ka gta5 näeb sellest parem välja.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.04.2020 15:12:29 vasta tsitaadiga

kusjuures, ma just talvel mängisin crysis warheadi pullipärast 1440p ultra läbi. täitsa ok nägi imho välja. ei jäänud küll tänapäeva AAA-dele palju maha.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.04.2020 16:17:02 vasta tsitaadiga

Huvitav oleks teada kas neil on plaanis kõik crysise seeriad taaselustada ? viimane crysis 3 ei graafika poolest küll tänapäeva mängudele väga palju maha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.04.2020 18:27:27 vasta tsitaadiga

krt panin 1. osa käima ja ikka väga mannetu on see graafika icon_lol.gif LoD, tekstuurid, mudelid low poly. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.04.2020 18:47:47 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
krt panin 1. osa käima ja ikka väga mannetu on see graafika icon_lol.gif LoD, tekstuurid, mudelid low poly. icon_rolleyes.gif




noo kõik vanad mängud on sellise graafikaga ...siis ei olnud selliseid graafikakaarte ja prosesi ..... ja monitoride reso ka suuremaks läinud icon_rolleyes.gif Ise mängisin seda mängu kunagi q6600 prose 8800GT kaardi ja monitor oli mingi 1680X1050 reso ... ja vaatasin siis et on ikka megailus mäng valmis tehtud.... ja mõtle mis resodega praegu inimesed mängivad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.04.2020 18:52:43 vasta tsitaadiga

Praeguste resodega peaks parem välja nägema.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.04.2020 18:54:14 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Praeguste resodega peaks parem välja nägema.


nojaa aga kas mitte reso ei suurenda näiteks tekstuure ? st nagu teeb teravamaks ? või olen millestki valesti aru saanud ?? siis ei tehtud neid tekstuure nii suurte resode jaoks ju ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 17.04.2020 19:04:52 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
keegi viimasel ajal seda crysis 1 käima ka on pannud, et selline kiidulaul graafika üle käib? c.a. 5+ aastat tagasi nägi see juba väga mannetu välja. praegu ilmselt enam super marioga väga suurt vahet ei teeks.

Päris tegelt käis see kiidulaul moditud crysise üle, paljud videod mis ringlesid ei old tegelt stock crysis ja paljud inimesed ei teadnud seda ja nägid neid videosi ja siis kisa käis et see ju ilusam kui crysis 2 või muud mängud beer_yum.gif Vanilla crysis nii pikalt ees ei old teistest mängudest.
https://www.youtube.com/watch?v=3w6COXBfIY4
Selliseid moditud videosi liikus vanasti palju ja pold kirjas et mingi mod on peal. Osaliselt tehti seda sellepärast et mõned gamerid pidasid crysis 2-st osa konsoolikaks ja pc masterrace-i reetmiseks ja oli vaja ju uut mängu kohe maha teha näidates et eelmine on parem (arvuti peal) kopp.gif Isegi kui see on fake.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2020 19:17:10 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
von Wu kirjutas:
Praeguste resodega peaks parem välja nägema.


nojaa aga kas mitte reso ei suurenda näiteks tekstuure ? st nagu teeb teravamaks ? või olen millestki valesti aru saanud ?? siis ei tehtud neid tekstuure nii suurte resode jaoks ju ?

Suurem rso võimaldab näidata teravamat pilti aga siinkohal sõltub palju mängu enda originaaltekstuuridest. Crysis näeb täiesti ok välja täna isegi 4K resol. Muidugi on uusi mänge mis näevad paremad välja tänapäeval aga neid pole just väga palju.
Tekstuurid on tavaliselt seotud objekti suurusega mängus ja selle asetusega kaamera ees. Näiteks õun mis kuskil levelis on ei pruugi olla suurem kui 128x128 või auto pole tõenäoliselt suurem kui 512x512. Samas asjad mis rohkem silma all on a'la relvad võivad olla 1024x1024 ja peategelane ise 2048x2048. Üle selle kaasapakendatud tekstuurid tavaliselt ei lähe, kuna 4K (4096x4096) ja 8K(8096x8096) suurendavad märgatavalt mängu suurust kettal ja mängu arendaja peab ka arvestama sellega, et kõigil pole 2080 Ti vms masinas.

Ma ei ütle, et mul tohutult kogemust on aga olen mängude modimisega eelneval kümnendil veidi kokku puutunud. Seetõttu ma neid suuruseid enamvähem tean.
sant kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
keegi viimasel ajal seda crysis 1 käima ka on pannud, et selline kiidulaul graafika üle käib? c.a. 5+ aastat tagasi nägi see juba väga mannetu välja. praegu ilmselt enam super marioga väga suurt vahet ei teeks.

Päris tegelt käis see kiidulaul moditud crysise üle, paljud videod mis ringlesid ei old tegelt stock crysis ja paljud inimesed ei teadnud seda ja nägid neid videosi ja siis kisa käis et see ju ilusam kui crysis 2 või muud mängud beer_yum.gif Vanilla crysis nii pikalt ees ei old teistest mängudest.
https://www.youtube.com/watch?v=3w6COXBfIY4
Selliseid moditud videosi liikus vanasti palju ja pold kirjas et mingi mod on peal. Osaliselt tehti seda sellepärast et mõned gamerid pidasid crysis 2-st osa konsoolikaks ja pc masterrace-i reetmiseks ja oli vaja ju uut mängu kohe maha teha näidates et eelmine on parem (arvuti peal) kopp.gif Isegi kui see on fake.

See pole fake. Pealegi video on aastast 2017. ReShade on rohkem kontrasti jms muutmine. Vahel võib see anda märgatava effekti.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 17.04.2020 19:38:07 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas seda et olid fake videod üleval sellel ajal ja imo crysis 2 ei old kehvem mäng, et ka see on fake et crysis 1 on parem. Ma olen crysis 2-te mitu korda läbi mänginud ja mulle meeldib see mäng. Crysis 1-te pole ma lõpuni suutnud mängida, viskab kopa ette lihtsalt. Warheadi vaatasin pool tundi ja siis panin kinni icon_biggrin.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2020 20:51:02 vasta tsitaadiga

347 lehekülgs selle "sita"mängu koha thumbs_up.gif ise olen nii crysis 1 kui kahe 3 + korda läbi mänginud, 3nda 2-3 korda , warheadi 2 korda, ei meeldinud eriti, liiga lineaaqrne, aga ai on küll crysises loll, eriti esimeses osas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2020 22:58:08 vasta tsitaadiga

sant, No siis sa oled erand. Crysis 2 oli liiga mõttetu. Palju stoorit oli sisse pandud. Ei jätkatud sealt kust esimene osa pooleli jäi. Lineaarsem linna õhustik oli jama jne. Lisaks ma ei tea miks aga minul on Crysis 2's alati olnud räige tearimine. Gsync aitab selle ära siluda aga input lag on meeletu.
Ma pole üheski mängus näinud sellist tearmist nagu C2's. Esimese osa pluss oli ka multiplayer tänud nanosuiti poweritele ja erinevate sõidukitele ja suurtele mäppidele. Lisaks custom mapid, dedicated serverid jne. C2 MP oli nali sellega võrreldes. Väiksed mapid, sõidukeid netu jne.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 17.04.2020 23:23:01 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Ma pean siinkohal vabandama icon_redface.gif ma pole crysist lõpuni mänginud seega ma stoori jätku ei tea niikuinii.
Kuna ma mängisin sellel ajal pikalt ati\amd crossfire peal siis tearimine või microstutter oli mul juba veres icon_biggrin.gif ja ei pand väga tähele enam.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.04.2020 09:12:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, vsync ja triplle buffering peale ja pole mingit tearimist. d3doverrider oli kohustuslik programm.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2020 14:31:26 vasta tsitaadiga

Vsync ja triple buffering võib ju tearimise ära kaotada aga siis tekib korralik input lag. Lisaks mul Gsync juba on raua tasemel seega minule pole seda vaja. Kunagi kasutasin jah d3doverriderit. Hea asi oli. Tänasel päeval on mõistlikum osta Freesync (G-Sync Compatible) monitor.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.04.2020 15:47:56 vasta tsitaadiga

pole kunagi input lagiga probleeme olnud ega sellist asja täheldand.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.04.2020 12:37:52 vasta tsitaadiga

Crysis 1 oli omast ajast ees juba puhtalt füüsika pärast, kanasid sai maast üles korjata ja sõduritele näkku visata ning pmst metsa sai kuulipilduriga maha niita. Järgmine füüsikaga mäng oli THQ Red Faction, rohkem hetkel peale Minecrafti ei meenu ühtki mängu kus niipalju maailma õhku sai lasta. Lisada sinna veel HD packid ja RT, siis endal on küll hype üleval.

Eks seepärast Far Cry maha müüdigi ning "Far Cry2-5" populaarseks saigi, et tähtis on 100x ühte kontrollpuhnkti läbida ja iga kord laskemoon nulli lasta, aga noh vähemalt saab mööda maailma tundide viisi mõttetult rinig sõita\joosta.
Kõik mängud ei peagi Open World olema, DOOM ja viimased Wolfensteini rebootid näitavad seda hästi.

Tõsi, Crysis 2ja3 olid oma vigadega- suitist kohati kasu ei olnud, aga stealth\armor taktikat kasutades sai alati läbi. Mis AI-sse puutub, siis ülipopist BF AI-st ikka kõvasti üle. BF4 SP panin tööle, pärast esimest missiooni kus lainete kaupa vaenlased punktis A-B jooksid ja must möödusid nagu nähtamatust postist, läks BF4 kinni.

Graafikailu poole pealt pole enam Crysis 3 ka tegelt väga ilus, näiteks TombRaider(ROTR ja SOTR) teeb taimestiku koha pealt silmad ette.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2020 17:23:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2020 21:51:08 vasta tsitaadiga

ma ei tea misk paljudel crysis 2he vastu on, minu meelest üks parimaid crysise mänge, ja ka pikkust oli piisavalt.
esimene muidugi meeleis kõige rohem, kui välja tuli siis oli küll "mida hekki mis mäng tehtud" graafika ja füüsika oli uber, ainult loll ai.
jään huviga ootama remastered versiooni pilt tundub ilusam kui päriselu ise thumbs_up.gif kuigi võiks siis teha juba remasteri või täiesti uue osa, mängu graafika lööb üle palju tänapäeva mängudki välja arvatud character modellid näevd kuidagi kandilised välja
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.04.2020 03:08:03 vasta tsitaadiga

nolifer, thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2020 06:35:16 vasta tsitaadiga

Mõned nostalgilised pildid kah vanast ajast:
Spoiler Spoiler Spoiler



Jep tollal oli Crysise Beta võti väga kõrges hinnas. Sain seda pelada enne teisi ja veidi arendusele kaasa aidata.
Teised kaks pilti on tõesti hardcopy metallkarp ehk Special Edition. Siiani uhkusega riiulil.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2020 12:04:36 vasta tsitaadiga

Need, kes räägivad siin, kuidas Crysis sitt - nimetage praegu peast üks moodne mäng, milles saab puud meetri kaupa langetada ladvast juurteni. Kuulidega. Siis mõelge, et see jooksis imeliselt 3GHz Core 2 Duo peal.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2020 15:09:50 vasta tsitaadiga

erick, see, et mängus on mingi gimmick mida siis kõvasti lüpstakse ei tee sellest üldiselt mingit müstilist asja. Far Cry 2 ka sai heina põletada mis pmst oligi kogu tolle mängu wow faktor. Samas vastaste AI ja kogu damage model oli nõrk võrreldes paar aastat vanema F.E.A.R'ga. Ja ka tolles oli muhedaid asju kus piisavalt kõmmutades andis seintesse suured augud lasta või jämmeid betoonposte õhukeseks riivida.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 346, 347, 348 ... 350, 351, 352  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.