Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 307, 308, 309  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 28.03.2020 04:47:42 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
c4v6, CEO olemine on kõige suure asja alus Onlines. Regad ennast sellest kiiremenüüst ära ja valma. Ma ise ei alustanud facilityga vaid kontori ja ladudega ja ei tea, kas see annab selle staatuse. Redditis on päris põhjalik juhend papi kokku ajamiseks, ma pole kindel, kas kasiino on seal juba kajastatud. Näiteks üks peamine näpunäide on, et rahvast täis lobbys ei tasu üksi müüke jms teha kui just ei satu heasse punti.
Doomsday heist toob küll raha sisse kui mängijaid leiad aga selle viimane missioon on kohati korralik kirves.

2x ja 3x pudinad käivad nädala kaupa ja nädal algab neljapäeval. thumbs_up.gif



Punkri tühjendamisi tasub teha üksi enda tiimiga, Kaabel korra välja ja sisse tagasi ongi sinu enda server... samas boonus mis jääb saamata on just rahva arvupealt kes veel sees on!!!
Aga autode viimise puhul see ei koti ja keegi sind ei sega icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008




sõnum 30.03.2020 18:32:20 vasta tsitaadiga

Hei,

Istun Elisa elamus üle õhu ühenduse otsas. Online kisab koguaeg, et NET type strict. Kas keegi oskab soovitusi jagada, et kuidas see ära muuta?
Ruuteriks Huawei B525S - 23a

_________________
Disain
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2020 11:26:28 vasta tsitaadiga

NAT type strict vast siiski ja ma julgen pakkuda, et 4G otsas ei saagi sellest lahti. Staatilise IP teenusega ehk saaks, aga minuteada Elisa seda erakliendi 4G ühendusele ei paku.

Ehk siis kuna GTAV online kasutab teiste mängijatega ühendamiseks direct connectionit, peab sul ruuteris olema kas upnp lubatud või NAT'is kindlad pordid suunatud. Elisa 4G puhul tehakse aga NAT Elisa enda poolt, ehk ühe välise IP taga istub terve hunnik kliente ja seega lõppkasutaja ei saa omalt poolt pordisuunamist teha.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008




sõnum 31.03.2020 11:37:32 vasta tsitaadiga

NAT jah. Läks sassi. Seda ma kahtlustasin, et selle teenusega on asjad piiratud. Peab hetkel siis kesisemate serveritega leppima icon_biggrin.gif
_________________
Disain
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harri182
HV vaatleja
harri182

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2020 11:35:09 vasta tsitaadiga

Kas ma ainuke? Alates eile õhtust ei ole õnnestunud ära tõmmata seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2020 11:47:28 vasta tsitaadiga

Ma "run as administrator" sain.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harri182
HV vaatleja
harri182

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2020 12:04:01 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Ma "run as administrator" sain.

Tänud, töötas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 08.04.2020 11:59:03 vasta tsitaadiga

Hei, mul on üks küsimus.
Kas selleks et Facility missioone teha on mu vaja enda CEOd? Mul on asjad veidi sassis lihtsalt icon_biggrin.gif
Facility on mul olemas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2020 12:33:01 vasta tsitaadiga

Täiega segane on see asi seal jah, ma lihtsalt vaikselt ostan mingeid hooneid kokku, ju siis saab vaadata mida vaja on.

Tundub, et julmalt raha on ka vaja lisaks kõigele muule. Mingi doomstay missioniks vajaminevate asjade hinnad olid suuremad per tükk kui mul seal üldse raha käes on ever icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.04.2020 12:45:42 vasta tsitaadiga

Heistide preppimiseks asju saab vist oluliselt väiksema summata ka kokku krabada aga see on siis avalik sessioon.
Siit saab palju head infot, mida ja kuidas teha: https://www.reddit.com/r/gtaonline/comments/3yn8c1/how_to_gta_online_new_faqs_contribution/
Põhiline on see tõesti, et kõik võtab rõvedalt rahhi e inflatsioon on GTAO maailmale väga rängalt mõjunud icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 08.04.2020 14:16:52 vasta tsitaadiga

GTAV on räme grind kui tahad raha teenida. Kujutan ette kuidas Shark kaardid raha sisse toovad. Vaesed lapsevanemad kelle krediitkaardid käiku lähevad...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2020 02:34:20 vasta tsitaadiga

Suht lihtne replayda heiste tegelt. Ainus, mida vaja, on oma tüübid.

Also, kooderite käest saab ka pidevalt raha kui soovi icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 11.04.2020 13:10:50 vasta tsitaadiga

revotechnik kirjutas:
GTAV on räme grind kui tahad raha teenida. Kujutan ette kuidas Shark kaardid raha sisse toovad. Vaesed lapsevanemad kelle krediitkaardid käiku lähevad...


Alguses kuni need heistid jms tehti oli suht söödav veel. Aga peale seda on mingi igav jura lahti lastud. Vastased on aimbottidega kuuli käsnad. Spawnivad otse nina alla, konkreetselt nägin missioonides kus vastane lihtsalt ilmutab ennast su ette.

Tunduks, et R* üks meeskond oli heistide tegemiseks koos ja siis lasti asi vaba voolu minna kellegi kolmandal osapoolel, et lihtsalt raha sisse tooks. Heistidel oli vähemalt mingi mõte ja lugu taustal, see, mis järgnes ei ole enam sama kvaliteediga minuarust.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 11.04.2020 13:23:41 vasta tsitaadiga

Tere.

Kuna siin infot sadu lehekülgi, siis lihtsam küsida üle.
Tahaks sõbraga GTA V onlines teha, sõber ütles, et ta niisama ringi sõita ja tulistada ei viitsi, et tahaks onlines missioone teha, aga neid ei saa teha kui pole 4 inimest.
Küsin, et kas see info peab paika ja kas tõesti ei saa onlines missioone teha 2-si?

e: täpsustan, et jutt käib co-op missioonidest.

Tänades!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2020 15:34:27 vasta tsitaadiga

Ei saa jah enamusi. Heistideks on kõigi jaoks vaja 4 inimest.


Ise küsiks, et kas need Simeoni ja M tähega mehe missioonid on onlines võimalik ära ka teha ? Seal ju peale missi tegemist viskab kohe hääletuse kus võib pmst seda sama missioonigi kohe uuesti teha, et need nagu on ja jäävad ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2020 15:35:32 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Tere.

Kuna siin infot sadu lehekülgi, siis lihtsam küsida üle.
Tahaks sõbraga GTA V onlines teha, sõber ütles, et ta niisama ringi sõita ja tulistada ei viitsi, et tahaks onlines missioone teha, aga neid ei saa teha kui pole 4 inimest.
Küsin, et kas see info peab paika ja kas tõesti ei saa onlines missioone teha 2-si?

e: täpsustan, et jutt käib co-op missioonidest.

Tänades!


Paljud missioonid on jah ainult 4 mängijale mõeldud, kuid on piisavalt ka 2-4 mängijale mõeldud missioone. Teil tuleb lihtsalt need üles otsida.
Näiteks seda uut kasiino heisti saab teha ainult kahekesi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2020 22:23:52 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Tere.

Kuna siin infot sadu lehekülgi, siis lihtsam küsida üle.
Tahaks sõbraga GTA V onlines teha, sõber ütles, et ta niisama ringi sõita ja tulistada ei viitsi, et tahaks onlines missioone teha, aga neid ei saa teha kui pole 4 inimest.
Küsin, et kas see info peab paika ja kas tõesti ei saa onlines missioone teha 2-si?

e: täpsustan, et jutt käib co-op missioonidest.

Tänades!


Nö vanad heistid, mis oma safehousest algavad, nõuavad täpselt 4 inimest.
Uuemad heistid, mis algavad facility's, saab teha 2-4. Preppe saab teha ka üksi.
Kasiino heist samamoodi - preppe võid teha kasvõi üksi, finale jaoks 2-4 mängijat.

Lisaks muud CEO/MC missioonid ja tööd, mida võid teha kas üksi või kuni 3 associate'ga (ehk kuni 4 inimest kokku).

https://gta.fandom.com/wiki/Heists_in_GTA_Online
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 12.04.2020 00:43:10 vasta tsitaadiga

Üks pluss on kui missiooni teha kahekesi, nt kui kasiino heist on, siis saab raha mõlema vahel ära jagada, kui kahekesi mängida saab igaüks rohkem raha kui neljakesi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2020 03:02:34 vasta tsitaadiga

Jah, ent optimaalne vist on 3kesi?

Arvestada tuleb alati ka seda, et host ei saa raha kuni finale, teised teenivad prepi pealt ka.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 12.04.2020 12:12:20 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Jah, ent optimaalne vist on 3kesi?

Arvestada tuleb alati ka seda, et host ei saa raha kuni finale, teised teenivad prepi pealt ka.


Jah just! Ütlesingi sõbrale eelmine kord, et ole ise host icon_biggrin.gif
Kui SecroServ ka on, siis saab iga mingi aja tagant umbes 5000$ selle eest kui oled liitunud kellegi Secroservi (Töölise palk).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2020 12:56:15 vasta tsitaadiga

Jep ja kui aitad mingeid ülesandeid teha, siis palk tõuseb. Minuarust võiks palk jääda meelde kui sama inimese SS-ga liitud, sest see on ju alati sama, isegi kui vahepeal uuesti "alustatud".

Muaurst võiks saada kõik erinevad organisatsioonid ühena aktiivsed ka olla, st. teed kõiki ärisid korraga ning võiks olla ühendatud ka crewga, annaks veits teise hingamise kogu teemale.
Et oleks sisuliselt nagu "Guild" vmt.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2020 13:25:58 vasta tsitaadiga

August12 kirjutas:
Kui SecroServ ka on, siis saab iga mingi aja tagant umbes 5000$ selle eest kui oled liitunud kellegi Secroservi (Töölise palk).


Jep. Kuni 9k või 10k iga 15min perioodi kohta. Algab vist 5k peal ning see tõuseb 500$ ja langeb 250$ kaupa, vastavalt kas CEO sai surma viimase perioodi jooksul või mitte. Lisaks RP boonused, kui olla autojuht CEO-le või lihtsalt püsida lähedal. Võin numbritega eksida veidi eksida, aga üldine loogika selline.

rmc kirjutas:
Jep ja kui aitad mingeid ülesandeid teha, siis palk tõuseb. Minuarust võiks palk jääda meelde kui sama inimese SS-ga liitud, sest see on ju alati sama, isegi kui vahepeal uuesti "alustatud".

Muaurst võiks saada kõik erinevad organisatsioonid ühena aktiivsed ka olla, st. teed kõiki ärisid korraga ning võiks olla ühendatud ka crewga, annaks veits teise hingamise kogu teemale.
Et oleks sisuliselt nagu "Guild" vmt.


Räägime siiski Rockstarist, ei saa ju liiga leebelt ka raha jagada. icon_biggrin.gif
Muidu nõustun, et võiks olla tõesti nö suuremad kambad/maffiad jne.

---

Praegu kampaania käsil, et selle kuu jooksul sisse logides saab 500k boonust ning kui teha enne 15. aprilli (kaasa arvatud) vähemalt 10 daily objective'i, saab 1M + beer hati.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2020 14:14:36 vasta tsitaadiga

Üritasin eile panga heisti teha. Mingi 10 korda vist sai tehtud ja igakord keegi feilis ikkagi. Ükskord sattus seltskonda mingi moderist piff kes tekitas kuruma ukseette ja kopteri rataste juurde. Mingi vello hüppas poole lendamise pealt kogemata kopterist välja ja sai siis kaks korda järjest all surma ka icon_lol.gif

Täna sain mingite noobidega lampi tehtud napilt icon_biggrin.gif

Ma olen nüüd endale facility ostnud, arcade ostnud, mingi office ostnud kus kohast mingi tüütu vennike koguaeg helistab, et ta on mu alluv ja võiks tööd teha icon_biggrin.gif
Mis veel oleks mõistlik osta, ööklubi ? ladu ? bunker ?

Kus kohast mida alustada ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2020 19:44:19 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Üritasin eile panga heisti teha. Mingi 10 korda vist sai tehtud ja igakord keegi feilis ikkagi. Ükskord sattus seltskonda mingi moderist piff kes tekitas kuruma ukseette ja kopteri rataste juurde. Mingi vello hüppas poole lendamise pealt kogemata kopterist välja ja sai siis kaks korda järjest all surma ka icon_lol.gif

Täna sain mingite noobidega lampi tehtud napilt icon_biggrin.gif

Ma olen nüüd endale facility ostnud, arcade ostnud, mingi office ostnud kus kohast mingi tüütu vennike koguaeg helistab, et ta on mu alluv ja võiks tööd teha icon_biggrin.gif
Mis veel oleks mõistlik osta, ööklubi ? ladu ? bunker ?

Kus kohast mida alustada ?


See on heistide mure jah, et ei tea millistega kokku satub. Eile tuttavaga tegime Prison Breaki, õnneks saime kaks normaalset.

Põhiliselt aitab hästi raha tuua Vehicle Cargo. Special Cargo toob ka, aga mitte nii palju per tund kui vehicle cargo. Mõlema jaoks office vajalik. Special Vehicle Work on üpris meh minu arust.
Ööklubi on suht minimaalne raha-allikas. Kui ränka vaeva näha mitmete allasutustega (mille jaoks oli vist vaja MC Clubhouse, don't quote me on that), siis saab palju raha ka.
Bunker toob üpris hästi raha sisse ning saad teha ka researchi paremate relvade (mitmetel on Mk II variandid, nt Special Carbine) saamiseks. Kui teed üksi müümist, siis soovitan müüa kui stock on 20-25%, siis on kindel et on ainult üks sõiduk, millega müümisülesannet vaja teha (üksi kolme masinaga edasi-tagasi käia on päris jama).

Kuigi rahvarohkes sessioonis müümine annab rahalist boonust, siis kunagi ei tea, kes tuleb kõike ilusat rikkuma ning siis oled nii rahast kui stockist ilma. Soovitan otsida, kuidas tekitada Solo Public session endale.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 12.04.2020 19:58:27 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
c4v6 kirjutas:
Üritasin eile panga heisti teha. Mingi 10 korda vist sai tehtud ja igakord keegi feilis ikkagi. Ükskord sattus seltskonda mingi moderist piff kes tekitas kuruma ukseette ja kopteri rataste juurde. Mingi vello hüppas poole lendamise pealt kogemata kopterist välja ja sai siis kaks korda järjest all surma ka icon_lol.gif

Täna sain mingite noobidega lampi tehtud napilt icon_biggrin.gif

Ma olen nüüd endale facility ostnud, arcade ostnud, mingi office ostnud kus kohast mingi tüütu vennike koguaeg helistab, et ta on mu alluv ja võiks tööd teha icon_biggrin.gif
Mis veel oleks mõistlik osta, ööklubi ? ladu ? bunker ?

Kus kohast mida alustada ?


Soovitan otsida, kuidas tekitada Solo Public session endale.


Üks viis seda teha (samal ajal kui mäng käib):

Task Manager -> Performance -> Open Resource Monitor -> Network
GTAV.exe -> Suspend Process
Ootad 5+sek
GTAV.exe -> Resume Process
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 307, 308, 309  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.