Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 3 (2020) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 21.03.2020 07:48:10 Resident Evil 3 (2020) vasta tsitaadiga

Resident Evil 3 (2020)


  • Koduleht: https://www.residentevil.com/3/
  • Arendaja: http://www.capcom.com/
  • Stiil: Survival-horror
  • Väljalaske kuupäev: 3. aprill 2020
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    Resident Evil 3 is an upcoming survival horror game developed and published by Capcom. It is a remake of Resident Evil 3: Nemesis (1999), and follows Jill Valentine and Carlos Oliveira as they attempt to survive a zombie apocalypse while hunted by the intelligent bioweapon Nemesis. It also has an online multiplayer mode, Resident Evil: Resistance.

  • Multiplayer: - Resident Evil Resistance
  • Videod:
Resident Evil 3 - Official Demo Ending Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler


Teen siis mängule teema ära.
Ise mängisin demo 2 korda läbi, kuna esimesel korral ei saanud seifi avatud. Tundub, et tuleb hea mäng... Kuigi hetkel ei oska öelda, mida ma Nemesisest täpsemalt arvan. Loodan, et teda saab ikkagi 'tappa' nagu sai ka originaalis, kus tema tapmine andis raskema raskusastmega mängides erinevaid relvajuppe. Ehk on uues mängus ka midagi sarnast ja ta ei ole lihtsalt niisama mingi koll, kelle eest ainult põgenemine aitab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.03.2020 12:10:16 Re: Resident Evil 3 (2020) vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/resident-evil-3-remake-gets-game-plus-mode-and-5hr-campaign.html


tsitaat:
The main plot of the campaign would last on average only five hours .


thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2020 17:27:51 vasta tsitaadiga

Gap, erm mida sa siis ootasid? RE'd on alati sellised olnud, et rahulikult luuramine ja venimine + siis veel puzzlede lahtimõistatamine ilma neti abita kui 10 mintsa ei klaari võtab miski 5-6 tundi. Juba kõike tead aga mängid rahulikult siis siuke 2,5-3 tundi - osavalt ja kiiresti ilma liigset nänni näppimata siis tund ja kopikad. Võimalus mängu suht kärmelt läbi teha hoiab seda väärtust alles, et kui tükkaega mööda läind siis teed vanade aegade mälestuseks aeg ajalt jälle. Mingit 100 tunnist mängu ei viitsi sedasi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 25.03.2020 20:11:12 Re: Resident Evil 3 (2020) vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
https://www.guru3d.com/news-story/resident-evil-3-remake-gets-game-plus-mode-and-5hr-campaign.html


tsitaat:
The main plot of the campaign would last on average only five hours .


thumbs_down.gif


Masendav ju .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2020 10:42:40 vasta tsitaadiga

Õige RE3 oli 2-3 tundi, pigem hea et seda kunstlikult venitama ei hakatud, ja kui see juba täielik uus mäng oleks, siis võiks juba RE8 olla, mitte RE3.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.03.2020 10:44:00 vasta tsitaadiga

RE2 remakest l6igati ka palju välja, mis orikas oli. RE3 oli juba tookord natuke lühike ja mitte nii stoori rikas kui RE2. Ja nüüd see remake tuleb veelgi vähemaga. icon_lol.gif Crapcom on ikka nii leim!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2020 11:25:48 vasta tsitaadiga

486, no RE3 tundus loomulikult nö. "vähem" kuna enam polnud ju kahte tegelast kelle mõlemaga veel kahte epsioodi mängida sai.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 28.03.2020 03:35:27 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Gap, erm mida sa siis ootasid? RE'd on alati sellised olnud, et rahulikult luuramine ja venimine + siis veel puzzlede lahtimõistatamine ilma neti abita kui 10 mintsa ei klaari võtab miski 5-6 tundi. Juba kõike tead aga mängid rahulikult siis siuke 2,5-3 tundi - osavalt ja kiiresti ilma liigset nänni näppimata siis tund ja kopikad. Võimalus mängu suht kärmelt läbi teha hoiab seda väärtust alles, et kui tükkaega mööda läind siis teed vanade aegade mälestuseks aeg ajalt jälle. Mingit 100 tunnist mängu ei viitsi sedasi.


Täpselt. Inimesed pole kas originaale mänginud või on nostalgia-prillid liiga udused.

Eks lastena olid mängud üldiselt ikka raskemad ja tundusid pikemad, kui praegu, aga RE seeria kohta isegi mäletan, et sai sõbraga mäng üheks päevaks laenutatud ja ühe pikema õhtuga oli läbi. Selles suhtes oli vanasti ikka lahe. Lühemaid mänge polnudki mõtet osta, lihtsalt laenutasid, raiusid ühe õhtuga läbi ja viisid poodi tagasi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.03.2020 14:51:15 vasta tsitaadiga

Mäletan, et kui ma kaugel hallil ajal halli Playstationi peal RE3 esimest korda mängisin, siis olin väga pettunud, et see nii lühike oli...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.03.2020 10:49:43 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Mäletan, et kui ma kaugel hallil ajal halli Playstationi peal RE3 esimest korda mängisin, siis olin väga pettunud, et see nii lühike oli...


ja see tuleb veelgi lühem

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2020 19:10:37 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/review/resident-evil-3-benchmark-test-performance-analysis/
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 30.03.2020 20:37:17 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Vondur kirjutas:
Mäletan, et kui ma kaugel hallil ajal halli Playstationi peal RE3 esimest korda mängisin, siis olin väga pettunud, et see nii lühike oli...


ja see tuleb veelgi lühem
Ootame mängu ikka enne ära ja proovime ise järgi, kohvipaksu pealt pole mõtet ennustada.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 31.03.2020 12:03:31 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
486 kirjutas:
Vondur kirjutas:
Mäletan, et kui ma kaugel hallil ajal halli Playstationi peal RE3 esimest korda mängisin, siis olin väga pettunud, et see nii lühike oli...


ja see tuleb veelgi lühem
Ootame mängu ikka enne ära ja proovime ise järgi, kohvipaksu pealt pole mõtet ennustada.


Juba teade et aint üks l6pp, nemesis rünnakutel pole ka enam valikuid ala hüppan sillalt alla jne. See Crapcom ei oska enam!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.03.2020 16:54:07 vasta tsitaadiga

486, selleks et mängida "täpselt nagu vanasti"... mängi lihtsalt originaali...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 03.04.2020 22:27:15 vasta tsitaadiga

Pilt sama kena ja jookseb sama hästi nagu re2 remake.
Valikuid kahjuks ei ole Nemesisega kakeldes. Puslesi ka pm polnud ja mõned põnevad alad, mis mulle meeldisid originaalis puuduvad ka.

Nii vaikselt asju uurides ja ringi kooserdades kulus 3h 19min
Nüüd aeg S ranke püüdma hakata.

Loodan, et varsti potsatavad ikka DLC'd ka juurde.
Aga save room musa paitab kõrva.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2020 01:58:28 vasta tsitaadiga

3 tundi gameplayd 60euri eest ....
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 04.04.2020 02:02:56 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 04.04.2020 10:39:26 vasta tsitaadiga

60 on palju jah. Ma olin nõus 38€ maksma.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.04.2020 11:42:28 vasta tsitaadiga

Öö otsa olen nüüd kolle ja sombisid kõmmutanud, kaheksas tund on juba täis ja just sain sinna haigla keldrisse... mis kuradi nipiga te 3 tunniga selle mängu läbi saite? Lihtsalt jooksete igalt poolt otse läbi? Minule mäng igatahes meeldib. Igal juhul pole ta seda hala ära teeninud mis lahti on läinud. RE2-st ta kehvem ei ole, isegi terviklikum tundub kui RE2.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.04.2020 14:04:52 vasta tsitaadiga

Ma tahaksin seda rääkida et kunagi ammu sai playstation 1 peal mängitud seda RE3 nemesist ja kole raske oli ikka siis ,polnud nagu siis mänginud väga selliseid mõistatus mänge .. sõbraga mingi kordamööda mängisime ja kõva mees oli see kes mõnest kohast enne läbi sai icon_biggrin.gif aga lõpuks ikka punnitasime kuidagi läbi ja selliseid puslesi oli ikka omajagu, mida ikka päris mitu tundi mõistatsid ... aga sellest on nüüd jah 20 või rohkem aastaid möödas ,see oli ikka enne milleeniumi vahetust vist icon_rolleyes.gif selle RE2 uusversiooniga oli mul küll ka punnitamist kuna seda polnud üldse kunagi mänginud...ma arvan et kõva 7 tundi tuli ühe tegelasega kokku kindlasti... siis nüüd mõned päevad tagasi proovisin seda RE3 demo ka ja kõik läks nagu ludinalt välja arvatud see et mõni zombi ikka kõrri kargas vahepeal ...raskeid puslesi ja mõistatusi ei kohanud ...aga kui see nemesise tont tuli siis tema eest ära saada oli jälle tükk tegemist ... kui ma õigesti mäletan sai ikka kunagi ta mingi aeg nagu ära kõrvaldada ? alguses ja käis sul kannul ja pidid kuidagi eest ära jooksma... ma loodan et selles versioonis saab ka nii .... Ise ei ole veel mängu ostnud aga plaan seda küll ... 60 euri eest aga vast mitte, see on liiga palju minu arvates ikka .kuskilt key saidilt saab hea hinnaga siis jah .mingi 30-40 euri on enam vähem ma arvan.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 05.04.2020 13:41:16 vasta tsitaadiga

Gap, lihtsalt ja lakooniliselt:
“See uus “Resident Evil 3” ei ole enam klassikaline ellujäämisõudukas. See on pigem kiire märuli- ja tulistamisemäng...”
https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/kas-uus-resident-evil-3-on-hea-oudusmang-voi-lihtsalt-jarjekordne-marul/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 05.04.2020 20:12:25 vasta tsitaadiga

6h tegin läbi. Igatahes väga vinge. RE2 JA 3 isegi eraldi ei hindaks. 10/10 mõlemale kokku. Väärt igat senti. Nemesis oli ka igati parem vastane kui Mr X
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 06.04.2020 00:33:43 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Gap, lihtsalt ja lakooniliselt:
“See uus “Resident Evil 3” ei ole enam klassikaline ellujäämisõudukas. See on pigem kiire märuli- ja tulistamisemäng...”
https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/kas-uus-resident-evil-3-on-hea-oudusmang-voi-lihtsalt-jarjekordne-marul/
Ega see RE2 remake kah enam mingi klassikaline ellujäämisõudukas ei olnud, samuti üks kõmmutamine ja näpuotsaga puslesid, mida kolmandas on veel vähem, kuid vaatamata sellele on mõlemad väga head mängud. Tänapäeval algne RE sarja kontseptsioon enam ei tööta. Las originaalse RE gameplay jääb sinna kus on tema auväärne koht, nimelt 20 aasta tagusesse aega. Täna ma ei ostaks uut RE mängu kus kogu liikumine on stiilis "kaks sammu sissepoole, kaks sammu väljapoole", tundide pikkune tahvlikeste ja kristallide otsimine ja taustaks eelrenderdatud pildikesed. Kui ma tahan, et RE oleks "nagu vanasti", siis tõmban käima oma vana Playstationi ja naudin originaale.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2020 08:19:13 vasta tsitaadiga

Vondur, tea midagi - nö. ägedad mõistatused ju päris toredad ja ega mõistatused sunni ju liikumist jne. vanalaadseks muutma. Lihtsalt need nö. mingil määral mõistatused on samas olnud ka mängu stoorilises mõttes huvitavamaks tegevad, sest tekitavad ju mängjas seda head "ahaaa" tunnet kui asja välja klaarid.

Pole ise veel jõud kolmandat ligi võtta - 60.- tundub tiba kallivõitu. Pole taht ka ülearu igast mängimise videosi ka vaadata, et mitte liiast spoilida.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 12.10.2020 10:42:32 vasta tsitaadiga

See mäng küll liiga lühikene ei tundunud. Igatahes ma sellist paska küll ühe istumisega läbi ei suudaks teha. 5. õhtuga sai läbi tehtud mingi 2 tundi kord. Kuskil poole peal tahtsin, et juba läbi saaks. Suurim probleem on see zombide tulistamine. See on lihtsalt nii häiriv. Nagu veepüstoliga tulistaks neid. Pärast sai isegi automaadiga neid tulistatud mingi M4 vist. Igatahes suur automaat mitte mingi uzi junn. Ja ikkagi lase terve valang zombi pähe. Ja see tra tõuseb ka veel püsti pärast. Kurat päris elus üks kuul sellisest relvast laseks pea pooleks. Ikka fakking okse see tulistamine selles mängus. Nende muude elukatega see polnud nii häiriv, sest nood olid mutandid ja hiigel suured ja sellepärast rohkem usutavam, et pead palju tulistama et tappa.

Mängus oli ka tiba liiga palju in the face äktsionid. Mis nägi imelikult odav välja. Sest animatsioonidest oli palju frame välja jäetud ja see nägi välja nagu nemesis teleportis kuskilt seinast välja ja paar plahvatust ka kõrvale et liiga odav välja ei näeks. Inertsijõudu polnud nagu.

Lõpupoole memesis nägi päris kena välja nagu alien queen aga kahjuks need kõik üksikutes skriptitud kohtades. Sellist dünaamikat polnud nagu orikas.

See pahalane oli nagu mingist titte koomiksist. Tuletas RE VC-d meelde.

Miks neid salalaboried nii fakking palju peab olema? Haiglas üks, kanalisatsioonis ka ja siis veel see hiigel suur linna all. Ja see ei olnud see sama, mis teises osa oli. Plus veel igat ulme alien kraami täis. Mäng toimus ikkagi aastal 1998. Siis polnudki veel USB pulka sellisel kujul. Ja kõik see muu BS.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 3 (2020) mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.