Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.03.2020 13:54:57 vasta tsitaadiga

ja ma proovisin ka eile õhtul natuke,suurema osa ajast puhastasin moona kasti ja seljakotti kuna see mis seal oli on juba praht icon_biggrin.gif hakkama uut geari koguma .... relvad muutusid ka hernepüssideks kuna ennem oli mul see Police M4 mille dmg oli mul 21.4k siis nüüd oli see 14,3 hoopis icon_rolleyes.gif ma hakkasin kohe selle sama tegelasega kes mul on seal new yorgis kõmmutama et ma ei hakanud uut tegema ..hakkas lihtsalt lvl30-st peale on sellel mingit vahet ka kas võtad uue või lased vana tegelasega edasi ? mäng jooksis ilusti esiaalgu mina mingeid buge ei täheldanud .. tundus päris huvitav .loodan et seal on palju tegevust nüüd ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2020 15:14:23 vasta tsitaadiga

... suhteliselt arusaamatu, miks varustus neist tarbetutest lisavõimeteta sinistest ja rohelistest jälle algab? Ma ei korjanud praktiliselt midagi üles kogu mängusessiooni kestel, kõik läks juppeks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.03.2020 15:22:31 vasta tsitaadiga

mõttetu praht ..... kuna alustasin lvl30 pealt siis ei tea millal ma seda õiget geari hakkan saama ? kas ma saan DC tagasi minna ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2020 11:54:24 vasta tsitaadiga

... tjah, lisaks muudab see kaarti uurimise üsna igavaks, sest kõik, mida leiad on ju seesama praht thumbs_down.gif

... eile oli ka üks huvitav juhtum, kohtasin üksikut vaenlase tegelast patrullimas, mingil põhjusel ei lasknud talle kohe kuuli pähe ja üllataval kombel ei üritanud ka tema mind tulistada, lihtsalt vehkis relvadega ja karjus mu peale icon_biggrin.gif tiirlsein mõnda aega ümber tema ja isegi lähedale minnes ei löönud ega midagi. Lõpuks avas lihtsalt ühe suvalise ukse ja kadus ära icon_eek.gif

... ilmselgelt oli tegemist taaskord järjekordse mängu sitikaga, aga samas pani see episood mõtlema, et mängule kuluks väga ära, kui fraktsioonide vahel oleks rohkem dünaamikat. Praegune must-valge suhe paneb neid isegi omavahel joonelt taplema ja mõnikord võib lausa kohvi ja saiakesed kõrvale võtta vaadates, kuidas nad ennastunustavalt üksteist notivad. Märksa huvitavam oleks näha, et kuna agendid on teada-tuntud rambod, siis võiks nad pigem omavahel rohkem koopereeruda vms., aga ilmselgelt on see kasutamata mehaanika ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.03.2020 15:39:25 vasta tsitaadiga

No me olime ükspäev raidis ja kuna läks pekki mõtlesime et ok, wipe. Kõik siis said meelega surma, ma viimane. Lähen seisan vastase ette ja tüüp passib lolli näoga 10 15 sekundit enne kui taipab et võiks tulistada.

Ju oli ehmatunud..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.03.2020 21:15:00 vasta tsitaadiga

https://esport.ohtuleht.ee/994233/teine-tase-ubisoft-miks-tombate-the-division-2-ostjatelt-naha-ule-korvade
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.03.2020 10:54:27 vasta tsitaadiga

Ei tunne et keegi oleks naha üle kürvade tõmmanud. Kokkuvõte millest nad jahuvad?

Olen kuulnud et pikaaegsed mängibad kurdavad et raske on. Ise naudin sest büüd pole enam lambist läbijooksmist challenge peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2020 12:56:18 vasta tsitaadiga

... eks igaüks valib endale sobiva mürgi ja hinna ikka ise icon_lol.gif uus sisu on alati teretulnud ja ega algses mängus kah kohe kõik nii lebo polnud, vajas ikka natuke harjutamist ja varustuse optimeerimist. Pole kõike veel üksipulgi läbi teinud, et täit ülevaadet omada, kuid mida rohkemat siit väga loota oligi, käbi ju kännust tavaliselt kaugele ei kuku. Kellele seni meeldis, siis selles nüüd küll midagi nii hullu pole, et peaks püssi põõsasse viskama ja raha tagasi nõudma, pigem täitsa ok värskendus ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.03.2020 13:49:30 vasta tsitaadiga

Ma ütlen ka et ok.
Koostööd peab rohkem tegema ja ma usun et uut raidi ei tee ära puht DPSiga. Healeritel jms suurem tähendus. Kasutan isegi Holo vahepeal ja see päris abiks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.03.2020 13:50:43 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Ei tunne et keegi oleks naha üle kürvade tõmmanud. Kokkuvõte millest nad jahuvad?

Olen kuulnud et pikaaegsed mängibad kurdavad et raske on. Ise naudin sest büüd pole enam lambist läbijooksmist challenge peal.


Tõsi mis tõsi, ise olen nautinud uut raskus astmeid ikka täiega. Ammu pole olnud nii palju rõõmu,pisaraid, valu tundnud kui kolm musketäri proovisi herotic tasemel hakkama saada ühe missiooniga. AINULT kulus 2h tundi ja kui lahkusime lahingu väljalt olime rohkem kui õnnelikud icon_razz.gif. Isegi vana Raid polnud nii raske .., aga jah ikka harjumatu, et nüüd jooksed hernepüssidega ringi .. Kiidan lahendust, et nüüd saad maailma vastavalt enda vajadustele/oskustele seadistada .. Päris mõnsa on joosta Challange tasemel ringi ja tunda, et alati võib keegi sulle säru teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.03.2020 18:29:48 vasta tsitaadiga

mis hernepüssidega ? minu meelest läksid nüüd küll relvad võimsamaks icon_rolleyes.gif ma sain famasi mille base damage on 44k enne oli max mingi 17-20 .....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2020 18:55:39 vasta tsitaadiga

... base damage üksinda on suhteliselt BS näitaja icon_rolleyes.gif kohe nerf tulemas:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.03.2020 21:01:39 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mis hernepüssidega ? minu meelest läksid nüüd küll relvad võimsamaks icon_rolleyes.gif ma sain famasi mille base damage on 44k enne oli max mingi 17-20 .....


ja aga heroic tasemel vastased on päis kõvad ka, et see base dmg seal ei tee üksi midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.03.2020 13:34:19 vasta tsitaadiga

ok kuna alustasin lvl30 pealt ja eelmine gear ja build muutus prahiks ja sealt new yorgist momendil mingit head geari ei ole leidnud, siis see story mode on ikka kole raske võrreldes mängu algusega eelmisest aastast ? :roll:muidugi teeb ära aga lihtsalt selline tunne et meelega venitatud et kauem mängiks seda... npc ründab küljelt ja tagant igaltpoolt ? tulega vendadel see tuli ka ikka päris kaugele võtab ma ei tea km kaugusele vast icon_neutral.gif Eile ajasin mingit poola-tsehhi päritolu tegelast taga ...suht võimatu oli...vend pani ise jooksu ja siis igast droonid ja muud sepad lendasid külgedelt ja tagant peale... üks küsimus oleks et,millal sinna DC tagasi saab ? praegu nagu hakkasin vaatama et ei saagi näitab et lukus ? endal momendil lvl38 ja 2 seda keeneri sõpra maha löödud ... eile proovisin seal new yorgis challenge astmega matchmakinguga ka ühte mängu aga ei leidnud mitte ühtegi kes oleks tahtnud mängida seda missiooni thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.03.2020 13:46:58 vasta tsitaadiga

mis see new york on pmst div 1 kaart suvel ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.03.2020 14:11:08 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
mis see new york on pmst div 1 kaart suvel ?



umbes nii jah aga väiksem icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2020 21:33:10 vasta tsitaadiga

... kaart on umbes pool D1 põhimängust, aga pole sama ala. Kui D1 oli keset Manhattanit, siis DLC on Manhattani alumine ots. Kaart sisaldab rohkelt kõrgemaid tasandeid, seega vähemalt teoorias võiks olla sisukam kaart. Tagasi põhimängu saab karakteriga liikuda, kui oled DLC läbi teinud ...

edit:
... võimatu mängida, täna julgelt üle 10 korra Delta erroriga välja visanud thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.03.2020 06:10:14 vasta tsitaadiga

Täna paar korda delta errorit jah.

Aga muidu:

- AI on veidi paigast ära oma pealejooksmisega, ehk siis päris raske on - eriti 4 inimese challenging/heroic. Siiski saab hakkama - terve grupp peab rohkem punnitama ja kui koostöö hea siis toimib. 2-3 inimesega heroic on okei (muidugi oleneb missioonist). Ma usun et nad nerfivad vastaseid varsti.
- Legendary strongholde on keegi proovinud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.03.2020 12:36:44 vasta tsitaadiga

ma ei tea eile mängisin õhtul päris mitu tundi polnud ühtegi errorit ega deltat icon_rolleyes.gif Proovisin challenge raskusastmega grupis seda tankeri missiooni päris hull oli ikka icon_biggrin.gif mingi ühes kohas tuli mingi 4 v 5 seda paksu cleanerit no annab ikka neid tampida,mõnusad kuulikäsnad on nad ikka icon_mad.gif Ma tean et sinna teatud kohta tuleb täsristada kus see paak ja siis see plahvatab aga nad ju ei seisa paigal märklaud seljas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollola
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2007




sõnum 08.03.2020 14:46:14 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi klanis vaba kohta on casual mängijale siis heameelega võtaks kutse Nimi on Ollola
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.03.2020 20:09:52 vasta tsitaadiga

ollola,

Panen sulle upplay invi ja joini discosse ka:
https://discord.gg/K5XTY9K
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2020 23:07:12 vasta tsitaadiga

21 kilotonni hoiatus icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.03.2020 02:16:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin esimesed 5 minutit ja enam eriti ei viitsinud. See ongi mingi rant kanal?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2020 15:18:23 vasta tsitaadiga

... jah, suht-koht, keerab vindi kordades üle ja patrab ülemäära pikalt, kuid teatud noodid on õigustatud. Arendajatelt on tulnud kohati ikka üsna vastukäivat infot, eriti markante on just see DZ mängijate arv, mis on üsna inetu valetamine ehk sisuliselt konsoolide jõuetuse pärast ei tõsteta numbrit, aga inimestele aetakse pada mingist mängukogemusest ...

edit:

... natuke asjalikum kriitika, mis praegu katki on:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2020 09:38:28 vasta tsitaadiga

Lvl 30 tuli eile ära kui ühe random tüübiga ringi jooksime. Läks oluliselt kiiremini. Aga mis nüüd siis edasi 😆
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.