Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1116, 1117, 1118 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 20.02.2020 18:46:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
thomak28, pole nõus. Ka tier X heavysid saab balanseerida sellega, palju neile premmürske kaasa anda. Reaalselt kui sul on piisavalt kuldmoona kaasas, et võtta frontaalselt maha Maus, siis mida sul tegelikult veel vaja on? Võibolla väike puhver ka, ütleme 4000 HP jagu prem moona, ja ongi korras. 99% playeritest ei suuda seda nagunii ära realiseerida.


Ja mis siis muutuks?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 21.02.2020 00:16:14 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
erick kirjutas:
thomak28, pole nõus. Ka tier X heavysid saab balanseerida sellega, palju neile premmürske kaasa anda. Reaalselt kui sul on piisavalt kuldmoona kaasas, et võtta frontaalselt maha Maus, siis mida sul tegelikult veel vaja on? Võibolla väike puhver ka, ütleme 4000 HP jagu prem moona, ja ongi korras. 99% playeritest ei suuda seda nagunii ära realiseerida.


Ja mis siis muutuks?


Tekkis ka sama küsimus, mis siis muutuks, kui anda tankidele piisavalt kuldmürske kaasa, et nad saavad maha võtta tugeva soomusega tankid, siis ei muutugi midagi icon_smile.gif
Ega enamasti ongi ju kuldmürske vaja tugevate hulldown tankide või lihtsalt tugeva soomusega tankidega vastu nagu Maus ja Type5 jne..
Või siis selleks, et ei peaks snipima kaugelt weakspote (ütleme ausalt, see pole efektiivselt võimalik ka).

Nii, et kui tahad metat muuta, siis pead ikka tugevalt piirama kuldmoona limiiti. Imo see eeldab ikka päris suures koguses armor modelite ümber tegemist. Kui armor jääks samaks, siis lased enda 5 kuldmürsku ära, 1/3 läheb bounce'i. Tava moonaga hakkad dingima, siis läheb kogu meta HE peale üle. Seda metat enam wot üle ei elaks, see insta doomstone woti'le..

Kokkvõttes, praegune on armor balanseeritud kannatama niivõrd kuivõrd kuldmürske. Kui korralik limiit pannakse peale sellele kogusele kuldammole mida saad kaasa võtta, tooks see kaasa HE spämmi + armor saaks tugeva buffi (seda oles imo vaja balanseerida weakspotidega, et tekiks normaalne meta - reward standardammoga pennida weakspote, et rohkem dämmi teha kui HE'ga snäppides).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.02.2020 03:23:33 vasta tsitaadiga

Kuidas läheb? Ikka maksate? Natuke kulda, natuke grindi? Prem päevi? Paar tanki?

Ma pole nüüdseks 9 kuud maksnud ja ülla-ülla, WR on tõusnud 59,05 pealt 59,12 peale ühe kuuga. Ise ka ei usu, et wot sellist asja kingib. Aga pean tunnistama, et see pole "pay for win" mäng. Põnev, mis edasi saab.
Ja ausalt, te siiani arutlete kuldmürskude üle? Naljatilgad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.02.2020 10:23:52 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
erick kirjutas:
thomak28, pole nõus. Ka tier X heavysid saab balanseerida sellega, palju neile premmürske kaasa anda. Reaalselt kui sul on piisavalt kuldmoona kaasas, et võtta frontaalselt maha Maus, siis mida sul tegelikult veel vaja on? Võibolla väike puhver ka, ütleme 4000 HP jagu prem moona, ja ongi korras. 99% playeritest ei suuda seda nagunii ära realiseerida.


Ja mis siis muutuks?


Kui sul on ainult 5-9 kuldmürsku kaasas (Mausil nt 8 siis, 8 x 490 = 3920), siis sa ei saa neid valimatult spämmida terve mäng. Päris suur erinevus praeguse metaga.

FastPotty kirjutas:
Kuidas läheb? Ikka maksate? Natuke kulda, natuke grindi? Prem päevi? Paar tanki?

Ma pole nüüdseks 9 kuud maksnud ja ülla-ülla, WR on tõusnud 59,05 pealt 59,12 peale ühe kuuga. Ise ka ei usu, et wot sellist asja kingib. Aga pean tunnistama, et see pole "pay for win" mäng. Põnev, mis edasi saab.
Ja ausalt, te siiani arutlete kuldmürskude üle? Naljatilgad.


Tier 2-4 võib üsna hea WRi üles ajada, aga see veits nagu kiitlemine, et kui kõvasti ikka pihku lüüa oskad. Teistel on reeglina piinlik kuulata.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.02.2020 11:49:49 vasta tsitaadiga

0,07% tõus. Kuradi humoristid siin koos icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 21.02.2020 16:23:09 vasta tsitaadiga

mis to mäng sinu arust siis on. Täna kuulasin dezi jutttu sellest uuenduste asjast, et lühidalt võiks öelda: poisid tahtsid midagi muuta ja lõid nr programmi aga unustasid ära, et mängu juhib rng ja olid alguses tagasi oma asjadega. Vot need tegelased seal on naljamehed.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2020 00:52:59 vasta tsitaadiga

Pooldan 100% kuld moona piiramist, kas siis mingi % alusel või kuidas iganes. Pakuks ise puusalt 20/30% saaks olla kaasas kuld moona.
Vast hoitakse siis rohkem kuld moona super heavyde jaoks ja ei spämmitakse seda nii tuima. Valitakse vastavalt targetile moona ja sihitakse / otsitakse rohkem weakspotte mitte ei tõmmata tuima kulda, küll läheb läbi.
Ma ple pro gamer ja kindlasti on mängijaid, kes naervad mind välja. Aga mina kui ~keskmine mängija või isegi alla, pean võitlema iga päev endast 2x parema WN8 mängijaga, kes tõmbab ainult kulda ja mina pean tavamoonaga hakkama saama ?
Eriti pean silmas heavy liinis võitlemist.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 22.02.2020 00:56:36 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Pooldan 100% kuld moona piiramist, kas siis mingi % alusel või kuidas iganes. Pakuks ise puusalt 20/30% saaks olla kaasas kuld moona.
Vast hoitakse siis rohkem kuld moona super heavyde jaoks ja ei spämmitakse seda nii tuima. Valitakse vastavalt targetile moona ja sihitakse / otsitakse rohkem weakspotte mitte ei tõmmata tuima kulda, küll läheb läbi.
Ma ple pro gamer ja kindlasti on mängijaid, kes naervad mind välja. Aga mina kui ~keskmine mängija või isegi alla, pean võitlema iga päev endast 2x parema WN8 mängijaga, kes tõmbab ainult kulda ja mina pean tavamoonaga hakkama saama ?
Eriti pean silmas heavy liinis võitlemist.


Ja kui sa ise pole super heavy, siis mis vahet on kas sind lastakse tava või kuldmoonaga?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 22.02.2020 07:09:43 vasta tsitaadiga

täpselt see näitabki, et liiga palju lastakse kulda. Oleks vähem mürske siis mingid jagd100 ei tule su artyt kullaga laskma. Puhas rõõm on muidugi see kui kulla põmmutaja sulle pidevalt 0 dmg tracki laseb pidevalt.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2020 09:35:54 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Kremka kirjutas:
Pooldan 100% kuld moona piiramist, kas siis mingi % alusel või kuidas iganes. Pakuks ise puusalt 20/30% saaks olla kaasas kuld moona.
Vast hoitakse siis rohkem kuld moona super heavyde jaoks ja ei spämmitakse seda nii tuima. Valitakse vastavalt targetile moona ja sihitakse / otsitakse rohkem weakspotte mitte ei tõmmata tuima kulda, küll läheb läbi.
Ma ple pro gamer ja kindlasti on mängijaid, kes naervad mind välja. Aga mina kui ~keskmine mängija või isegi alla, pean võitlema iga päev endast 2x parema WN8 mängijaga, kes tõmbab ainult kulda ja mina pean tavamoonaga hakkama saama ?
Eriti pean silmas heavy liinis võitlemist.


Ja kui sa ise pole super heavy, siis mis vahet on kas sind lastakse tava või kuldmoonaga?


Ma olen enam kui kindel, et siis tuleks vähemalt mõni bounce / blocked, mitte ei tuleks kõik tuppa.
Ja mis sul sellest, sa ei mängi enam icon_razz.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.02.2020 10:04:02 vasta tsitaadiga

Üldiselt pooldan kaasas tassitava moona protsentuaalselt piiramist. Terve YT on neid suure dämmi ja killidega mänge täis ja kui vaatad mida siis rahvas kaasa tassib, siis enamustel on kuulid 50-50 või isegi kulla kasuks.
Samas ma ei näe põhjust, miks üldse see moon eksisteerib mängus? Super Heavy'si saab närida ka HE moonaga, selleks ei ole ilmtingimata vaja kulda.
Kui keegi tuleb nüüd rääkima, et "mängu lõpus jään 1-1 full elu heavyga kokku siis mul pole lootuski teda kuidagi võita". Väga õige, polegi, aga miks peakski? Ise oled loll koos oma tiimiga kui super heavy viimaseks jätad.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2020 12:03:29 vasta tsitaadiga

Pole vaja leiutada viiendad ratast, lahendus on imelihtne - kuld moona laadimine x1,5-x2 kauem kui on praegu. Ja nii nimetatud "kuld moona statistid" on peagu rahul ja teistele on hea icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 22.02.2020 13:55:53 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Pole vaja leiutada viiendad ratast, lahendus on imelihtne - kuld moona laadimine x1,5-x2 kauem kui on praegu. Ja nii nimetatud "kuld moona statistid" on peagu rahul ja teistele on hea icon_wink.gif


Kui rääkida mängu balansist, siis lihtsaid lahendusi pole kahjuks. Kui sa muudad midagi, siis kaldub mängu balanss kuhugi poole. Kui sa nerfid kuldmoona, siis sellest võidavad tugeva soomusega tankid, tankid millel on stardpen hea, ning tieri 10 tankid, mis mängivad tihti tieri 9 ja tieri 8 vastu ja suudavad pennida standardmoonaga.
Mäng samas peaks balanseeritud nii olema, et iga tankiga mängides saad anda enda poolse impact'i. Olgu see siis, nõrga armoriga TD, light, medium või aeglane heavy, samas ajal peaks olema võimalik vastu hakata ka +1/+2 kõrgema tieri tankidele. Mõte ju selles, et sa ei taha mängus kujundada metat, et töötavad ainult tugeva soomusega heavyd ja tieri 10. Või, et kui oled bottom tieri, et siis sul pole mingit võimalus pennida midagi eest!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 22.02.2020 19:44:21 vasta tsitaadiga

aga tegelikult miks peakski tier 8 tier 10 eest pennima. Tulebki veits mõelda, et ootad kui tier 10 ära laseb ja üritad külje alla ronida või et liigudki koos mõne teise kõvema tankiga ja kasutad teda kaitsena, et saada tier 10 küljele või taha. Hetkel sellist asja tehakse ebr kes sul nagu kärbsed ümber on. Mina ei üritagi tier 8 tier 10 eest torkida, targem annab järele, kui tekib võimalus siis ronin kõrvale talle ja kui ei siis ei. Tier 8 saad tier 10 ka vabalt trackida teiste jaoks ja töötab.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 22.02.2020 23:35:04 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Kremka kirjutas:
Pooldan 100% kuld moona piiramist, kas siis mingi % alusel või kuidas iganes. Pakuks ise puusalt 20/30% saaks olla kaasas kuld moona.
Vast hoitakse siis rohkem kuld moona super heavyde jaoks ja ei spämmitakse seda nii tuima. Valitakse vastavalt targetile moona ja sihitakse / otsitakse rohkem weakspotte mitte ei tõmmata tuima kulda, küll läheb läbi.
Ma ple pro gamer ja kindlasti on mängijaid, kes naervad mind välja. Aga mina kui ~keskmine mängija või isegi alla, pean võitlema iga päev endast 2x parema WN8 mängijaga, kes tõmbab ainult kulda ja mina pean tavamoonaga hakkama saama ?
Eriti pean silmas heavy liinis võitlemist.


Ja kui sa ise pole super heavy, siis mis vahet on kas sind lastakse tava või kuldmoonaga?


Ma olen enam kui kindel, et siis tuleks vähemalt mõni bounce / blocked, mitte ei tuleks kõik tuppa.
Ja mis sul sellest, sa ei mängi enam icon_razz.gif


EDIT: Ma ei näe kuldmoonas eriti probleemi, kuna soomus on selle ümber balansseeritud. Pigem on asi kaartides - mida minu arvates team clash event 7 vs 7 hästi iseloomustas. Tanke on kaartide kohta liiga palju, enamus kohad on NO-GO, kuna WG loodud TD kohad neid katavad. Üks nüri facehug 24/7. 10 vs 10 võiks mängu kenasti parandada.

Mängin ikka küll. Ega kuldmoon ka alati tuppa tule, eriti kui see HEAT on.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 24.02.2020 22:51:52 vasta tsitaadiga

Mina ei näe selles kuldmoonas üldse mingit probleemi, kuna sellest on saanud "standard". WoT teenib raha, mängijad pakatavad enesekindlusest.

Ma pakun, et 80% minu tanki tabanud mürskudest on kuld, pigem on juba haruldus, kui keegi tavamürsuga mind tabab. Kusjuures irooniline, et E25 soomus on 30/16mm ja mingid VIII tiiru tankid lasevad mind kullaga - isegi kui ma olen viimane tank mängus. Mis tähendab, et nad ei vaevu seda isegi ümber laadima või neil polegi tavamürske kaasas. Mina kasutan kulda ainult kiriitilistel hetkedel, näiteks, kui sellest sõltub võit. Muidu ma kuldmoona ei kasuta, kuna WN8 mind ei huvita ja kasutada kulda, kui oled kaotusseisus 3-12, on puhas edevus ehk WN8 tagaajamine. Edevuse eest tulebki maksta.

Kui tõesti on kriitiline hetk, kasutan samuti kulda, aga muidu, need fikseeritud võidud-kaotused, mis mõtet seal kullaga mängida olekski.. 6-15 võit, 15-6 kaotus ja nii ta läheb, sa ju näed seda juba teisel minutil, et pole mõtet ressurssi raisata. Aga kui tuleb mõni 12-12 mäng, siis tõesti, tasub kuld võib olla ära. Kogu oma kullamoona ostan muidugi krediidi eest, seda kogub E25 päris kenasti.
Minu jaoks on mängus palju suurem väärtus hoopis šokolaadil - selle kasutegur on tõesti hoomatav. Ma olen täielik šokolaadifänn - mul neid laos juba üle 3000. Ei jõua lihtsalt ära kulutada - iga sooduspakkumisega ostan jälle mõne tuhande kaupa juurde.

Aga küllap WoT midagi varsti välja mõtleb - mingid reaktiivmürsud vms toreda nime ja "veel suurema läbistavusega" mürsud, mis paljudes mängijates kindlasti suurt elevust tekitavad ja mida ilmselt ainult kulla/raha eest osta saab. Ja neid maksjaid oleks küll ja küll. Mõelda vaid, kui saaksid veel 50 punkti oma WN8 tõsta..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.02.2020 23:06:00 vasta tsitaadiga

Viimaste tankide puhul võib muidugi ka see olukord tekkida, et vaenlasel on juba tavamoon välja lastud ja siis kõmmutatakse kõige olemasolevaga (kuld ja viimases hädas HE).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.02.2020 12:15:45 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Minu jaoks on mängus palju suurem väärtus hoopis šokolaadil - selle kasutegur on tõesti hoomatav. Ma olen täielik šokolaadifänn - mul neid laos juba üle 3000. Ei jõua lihtsalt ära kulutada - iga sooduspakkumisega ostan jälle mõne tuhande kaupa juurde.


Hea lugeda, et sa oled ka hakanud vaikselt mängu majandust läbi hammustama. Minul ja thomak28-l on kummalgi seal umbes 120M creda väärtuses erinevat toitu, suuri medkitte, repairkitte ja kustuteid. Tasub väga hästi ära.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 26.02.2020 01:21:11 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Minu jaoks on mängus palju suurem väärtus hoopis šokolaadil - selle kasutegur on tõesti hoomatav. Ma olen täielik šokolaadifänn - mul neid laos juba üle 3000. Ei jõua lihtsalt ära kulutada - iga sooduspakkumisega ostan jälle mõne tuhande kaupa juurde.


Hea lugeda, et sa oled ka hakanud vaikselt mängu majandust läbi hammustama. Minul ja thomak28-l on kummalgi seal umbes 120M creda väärtuses erinevat toitu, suuri medkitte, repairkitte ja kustuteid. Tasub väga hästi ära.


Minul on vaba krediiti enne uut ostu kogunenud 30-40M jagu, aga mul pole Premium kontot, nii et ilmselt tiksub krediiti vaiksemalt ja šokolaadi ostan paari-kolme tuhande kaupa - kui see poole hinnaga müüki tuleb. Aga reserv ikka suureneb, jah icon_smile.gif Suuri repairkitte, medkitte ja automaatseid tulekustuteid on samuti paari-kolme tuhande jagu, aga neid kulub vähe - fikseeritud kaotusemängus ei kasuta ma neid üldse. Põhimõtteliselt. ma ei kuluta ühegi manipuleeritud mängu peale mitte midagi. Roomik saab ise korda, ülejäänu peale ei kuluta mingiot ressurssi. See oleks lihtsalt alandav.

Küll aga ostsin väärtpaberite eest "innovaativse varustuse". Nüüd on meeskond 134%, camo 1146 ja wiewrange 524 meetrit - ideaalne kombinatsioon spottimiseks.

Šokolaadi kasutangi ainult spottimise ja wiewrange pärast. Kuna E25 kahur on ära nerfitud, siis pole mõtet selle tanki peale ka kuldmoona raisata. Spot toob väga head XP-d sisse ja minu jaoks on see kõige olulisem. Spotdamage siis ja loodetavasti viib see võiduni. Minust on spottides oluliselt rohkem kasu, kui selle kohitsetud tankiga vastaste 8 tiiru bouncida. Või mis 8 tiiru, selle kahuriga ei pene isegi 6 tiiru tanke enam. Kulda ma ju ei kasuta.

Aga jah - camo on (koos šokolaadiga) E25-l ilmselt kogu woti parim ja see on ka ainus põhjus, miks ma seda mängu veel üldse mängin. Spottimine ja spotdamage kogumine on alati lõbus - kui just kümme botti meeskonda ei ole pandud, siis kõliseb seda spotdämmi ikka kenasti sisse. Nii et jah - šokolaadi olen ammu avastanud, kuna see ei maksa mulle midagi, aga teeb tanki paremaks. Ja toob võidu lähemale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.02.2020 01:45:09 vasta tsitaadiga

E25 maskeering pole midagi Ikv 72 oma kõrval icon_razz.gif
ELC EVENiga olen ka nii põõsas istunud, et vaenlane tiirutab kõrval ringi ja ära ei spoti (ei tulnud proxy spoti raadiuse sisse) icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 26.02.2020 01:49:06 vasta tsitaadiga

Elc even mõnus. Sai paar nädalat tagasi ostetud ja väga hea ost ikka. Armor 0, aga ikka põrkavad mürsud minema suht tihti, nt Jpz e100 oma. Teine pool võib suht närvis olla. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 26.02.2020 02:19:28 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
E25 maskeering pole midagi Ikv 72 oma kõrval icon_razz.gif
ELC EVENiga olen ka nii põõsas istunud, et vaenlane tiirutab kõrval ringi ja ära ei spoti (ei tulnud proxy spoti raadiuse sisse) icon_lol.gif


Jah, on mul ka see Ikv72. III tiiru kohta camo hea, wiewrange halb. Spottimiseks kasutu, snaipriks ideaalne. Kahur on kahtlemata III tiiru üks parimaid. Mul on selle tanki WR 83%, mis tähendab, et kasutegur on suur. Aga kolmanda tiiru huvitavaim tank on hoopis FCM 36 Pak 40 icon_smile.gif Selle wiewrange III tiirus, 545 meetrit, on fenomenaalne. Kolmandas tiirus! Tulevad mingid tomatid vastu, juba 400 meetri pealt hakkad neid laskma.. Kuna aga selle tanki reaalne kiirus on mingi 10 km/h, siis sellega muidugi kaugele ei jõua ja suurt spotti ei tee. Rohkem baasi kaitsetank.

Aga tagasi tulles 7 tiiru juurde, siis E25 camo vastu ei saa ükski tank (8 skilli/perki+innovaativne tehnika+šokolaad).

Ja muuseas, kuigi see on teemaväline jutt, siis uurisin foorumitest max damage kohta, mida üks tank wotis teha saab. Välja on toodud erinevaid tanke, aga mina sain oma Strv 103B tanki DPM 4522 (reaalselt, kasutuses) ja sellest suuremat numbrit ma siiani leidnud ei ole. Mängus muidugi wot piirab seda ja iga teine lask on bounced või mööda, aga teoreetiliselt jah, 4522 DPM Strv 103B tankil see on. Tegin selle tankiga ka oma suurima skoori, kuskil 9700+ damage kanti, igatahes jäi ikoonilisest 10K paarsada puudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2020 18:35:48 vasta tsitaadiga

FastPotty, tee screenshot oma tanki camoratingust. Seda näidatakse protsentides garaažis paremal ekraani pool, seal kus DPM jms ka nähtaval.

PS - iga tanki reaalne DPM on täpselt sama hea kui sihtur arvuti taga võimaldab icon_wink.gif Väga hea sihtur võib hea õnnega isegi garaažis nähtavat max DPMi ületada, suisa kolmel eri kombel. Need, kes mängust midagi teavad, peaksid vähemalt kaks kergelt ära arvama, kolmas vajab veits sügavamaid teadmisi.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 26.02.2020 19:36:46 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, tee screenshot oma tanki camoratingust. Seda näidatakse protsentides garaažis paremal ekraani pool, seal kus DPM jms ka nähtaval.

PS - iga tanki reaalne DPM on täpselt sama hea kui sihtur arvuti taga võimaldab icon_wink.gif Väga hea sihtur võib hea õnnega isegi garaažis nähtavat max DPMi ületada, suisa kolmel eri kombel. Need, kes mängust midagi teavad, peaksid vähemalt kaks kergelt ära arvama, kolmas vajab veits sügavamaid teadmisi.


Adrenalin rush, HE pen, ammorack blow up, fire, ramming

Kui kõik crew liikmed ära tapad, huvitav, kas siis saad ka full dämmi endale...
Uputamine / kaljult alla lükkamine vist ei anna...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 26.02.2020 20:42:29 vasta tsitaadiga

Kui juba jutt läks camo teema peale, siis KanJPz 105 üllatab siiani sellega.
Ometi suht suur kere, aga häda korral olen lihtsalt spotter olnud.

Vahel vaenlane nii ligidal, et komandör võiks luugi lahti teha ja "Böö" karjuda, kindel et vaenlase meeskond saaks kreepsu! icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1116, 1117, 1118 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.