Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2020 12:06:30 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Korralik ajaröövel. Panin korraks tööle ja võis kõik muu ära unustada. thumbs_up.gif

Ilmselt portide teema kui missioonile minnes ei leia mitte ühtegi kaaslast.
Peale surma saan abi kutsuda, siis saan küll.

... praegu võiks ikka leida küll mängijaid, nädalavahetusel oli serveril isegi korralik järjekord. Teisalt muidugi, kui oled uus mängija ja normaliga pole veel missioone läbinud, siis ega sinna keegi väga liituda ei taha, sest see on edasijõudnute jaoks rohkem jalutamissiumalaator ja aja raiskamine. Uued mängijad tõenäoliselt veel pelgavad mitmikmängu või ei oska oma mängu avalikuks teha, seepärast on neid ka raskem leida. Kõrgematel tasemetel leidis igal juhul grupi, kellega liituda, praktiliselt hetkega ...

hans kirjutas:
Kas seal single playeris ka midagi teha on? Või üksi mängides.

... ei maksa mitmikmängu peljata. Teistega ei pea üldse suhtlema, kui ei soovi, enamik jooksevadki missioonid läbi täiesti tuimalt ja tunnetuselt pole suurt vahet, kas mängid NPC-idega või päris inimestega, lihtsalt mängitavuselt oluliselt mitmekesisem kogemus. Samuti on teised suureks abiks, kui varustus veel nadi ja üksinda läbimine liiga raske tundub ...
londiste kirjutas:
hans kirjutas:
Kas seal single playeris ka midagi teha on? Või üksi mängides.
level 1-30 ja single-player story. on tehtav ja normaalne ka üksi mängides kuigi kambas on lõbusam.
edasi gear grind ja endgame on seltskonnamängud.

... alates 30. levelist alles mäng algab, siis saab spetsialiseeruda ja missioonid hakkavad juba vaikselt väljakutset pakkuma. Ma ütleks, et kui ikka väga introvertne oled, siis võib vabalt kuni varustuse 500 tasemele üksi ära mängida. Kuid kindlasti annab koos mängimine mängule väga nauditava lisamõõtme, millest ei peaks sihilikult eemale hoidma. Mingit toksilist käitumist pole märganud, kedagi naljalt välja ei visata, kui ikka tegutsed, mitte ei passi niisama ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2020 12:39:30 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma hiljaaegu tegin loo läbi (lvl 1-30) ja uusi mängijaid ikka kohtab. Tõenäoliselt seotud viimaste aegade soodukatega. Niiet ei jooksnud üldse kõike üksi läbi. thumbs_up.gif

Varustus 400->500 tuli samuti väga kiiresti joostes teistega strongholde.

Nüüd on see motivatsiooni langemise koht - varsustus 500 ja ei viitsi nii palju korrata neid strongholde, et geari spetriifilisemaks ajada icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 17.02.2020 12:39:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.02.2020 12:39:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Mingit toksilist käitumist pole märganud, kedagi naljalt välja ei visata, kui ikka tegutsed, mitte ei passi niisama ...
toksilist ei ole aga geari hankimine solo/public on paras pita, vähemalt mingil optimaalsel moel. isegi kui pädevalt hakkama saad, siis madala gear scorega visatakse grupist välja nii et pole asigi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.02.2020 12:42:50 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Kusjuures ma hiljaaegu tegin loo läbi (lvl 1-30) ja uusi mängijaid ikka kohtab. Tõenäoliselt seotud viimaste aegade soodukatega. Niiet ei jooksnud üldse kõike üksi läbi. thumbs_up.gif

Varustus 400->500 tuli samuti väga kiiresti joostes teistega strongholde.

Nüüd on see motivatsiooni langemise koht - varsustus 500 ja ei viitsi nii palju korrata neid strongholde, et geari spetriifilisemaks ajada icon_smile.gif



noo selleks on veel raid, kui huvi on ja motivatsiooni siis on dark zone ka koht kus ennast proovile panna icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 17.02.2020 13:18:36 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
niijana kirjutas:
Teeme deeli, kes ennem ostab saatke sõbrakutse .. siis saan uue vormi riietuse lahti icon_razz.gif

Võiksin lisada, aga ei tea kasutajanime... icon_biggrin.gif
Sai ka ligi võetud ja alla tiritud. Eks mingiaeg tuleb käsile võtta, beta ajal sai ikka müdistatud.


Kellel huvi võib ju alati Privasse kirjutada. MrSnake on minu Ubisofti nimekene .. Eile oli ikka väga karm päev .. õhtu paremaks naelaks oli kui ainsana proovisin ellu jääda ja abistada langenuid koerte, Boomer - paksukeste keskel .. nalja oli nabani .
Postiivne, et tänu headele mängu kaaslastele on nüüd varustus veelgi parem ja ainult paremaks saab minna ..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 17.02.2020 13:58:00 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
busta kirjutas:
Korralik ajaröövel. Panin korraks tööle ja võis kõik muu ära unustada. thumbs_up.gif

Ilmselt portide teema kui missioonile minnes ei leia mitte ühtegi kaaslast.
Peale surma saan abi kutsuda, siis saan küll.

... praegu võiks ikka leida küll mängijaid, nädalavahetusel oli serveril isegi korralik järjekord. Teisalt muidugi, kui oled uus mängija ja normaliga pole veel missioone läbinud, siis ega sinna keegi väga liituda ei taha, sest see on edasijõudnute jaoks rohkem jalutamissiumalaator ja aja raiskamine. Uued mängijad tõenäoliselt veel pelgavad mitmikmängu või ei oska oma mängu avalikuks teha, seepärast on neid ka raskem leida. Kõrgematel tasemetel leidis igal juhul grupi, kellega liituda, praktiliselt hetkega ...


Olengi 30 ligidale jõudnud. Kaaslasi on pidevalt leida olnud.
Lihtsalt teises kohas teise netiga leidis kohe missioonile minnes. Sellepärast kahtlustan siin kinniseid porte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2020 15:28:36 vasta tsitaadiga

busta, kui pordid segaks, siis ei saaks üldse mängida, sest tehniliselt on kogu see mäng võrgumäng icon_rolleyes.gif
londiste kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
Mingit toksilist käitumist pole märganud, kedagi naljalt välja ei visata, kui ikka tegutsed, mitte ei passi niisama ...
toksilist ei ole aga geari hankimine solo/public on paras pita, vähemalt mingil optimaalsel moel. isegi kui pädevalt hakkama saad, siis madala gear scorega visatakse grupist välja nii et pole asigi.

... pole 3 karakteri ehitamise jooksul kordagi välja visatud, ju ma siis paistsin pro välja icon_lol.gif varustuse 500 peale saamine on üsna lihtne, pigem hiljem haruldaste relvade ja varustuse nö. min-max putitamine läheb natuke nüriks (või noh, pigem RPG laadsetes mängudes tavaline), kuid see ei sega mängimist ja kedagi ukse taha ei saadeta, kui piisavalt dekoreeritud pole. Reidid on ainuke teema, kus tõepoolest tuleb olla üsna tipus ja oma võimeid väga hästi kontrollida, kuid kindlused ja muu mudru on lihtsalt harjutamiseks ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2020 15:53:27 vasta tsitaadiga

Lihtsalt vahemärkuseks, et ka mina pole kordagi märganud kellegi grupist välja viskamist varustuse skoori tõttu. Jookstakse neid strongholde vabalt rahvaga kelle skoor alla 500. See stronghold pole nii raske et alla 500 mehed kindlasti ürituse failima paneks. Ilmselt on see aga olulisem raidides kuid miks pakski sinna minema kui kodutöö tegemata.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 17.02.2020 16:34:15 vasta tsitaadiga

Kui tee seda Hunter setti tahate miks te lihtsalt uut kasutajat eitee ega mangu 3 euri eest eiosta peale seisma. 3 euri liiga kulukas?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.02.2020 17:01:12 vasta tsitaadiga

AMD draiveri koha pealt nii palju, et AMD clean utility vms safw modes masin tühjaks ja 19.10.2 või 19.11.2 peaks vastu pidama.
Anthemiga võrreldes on D2 nagu öö ja päev. Aga soovida annab ikka, tegin ka lvl 30 ära. Lasin midagi õhku, siis oli mingi vaheklipp ja siis olin samal kaardil tagasi, ainult et mingid kohad olid kinni ja mingid uued vaenlased olid ja... Ühesõnaga open world mängude viga, mott oli isegi maas ja nüüd hakata veel endale tegevust otsima

Panin Diablo 3 peale ja legendary esemeid sajab nagu jõuludel lund, tormenti peale juba pidanud raskust kerima, muidu liiga lihtne.


Division 2 skillid ka ikka täielik lackluster, D1 oli huvitavam, ootasin rohkem erinevaid. Hetkel om paar drooni ja siis mingid pastad endale-teistele pealemäärimiseks. Ainuke mõistlik valik on ikka esimese taseme kilp.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.02.2020 17:04:29 vasta tsitaadiga

Vael, edasi läheb hullemaks. kui mõned asjad ära teed-võtad, siis järgmine kord mängides on need suure tõenäosusega tagasi võetud icon_biggrin.gif
mõistlikke builde ja valikuid on divisionis tegelikult omajagu aga see mõistlikkuse kriteerium on väga personaalne icon_wink.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.02.2020 17:43:34 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Kui tee seda Hunter setti tahate miks te lihtsalt uut kasutajat eitee ega mangu 3 euri eest eiosta peale seisma. 3 euri liiga kulukas?


Sõbrakene,et seda saada pead veel selle uue sõbraga tegema koos 3 co-op missiooni ..Mismoodi sa kahe kasutajaga neid missioone mängid ? icon_biggrin.gif Ühesõnaga mul see kutse luges pean nüüd ootama et need co op missioonid ära teha ... muidugi kes pole veel mängu ostnud ja plaanivad seda teha olen alati avatud kutsetele ,ka uued kes tulevad sinna mängu ja teevad selle missiooni ära saavad ka mingi kingituse kui ma õigesti aru sain.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 17.02.2020 23:28:21 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Porte üle ühe siiski. icon_cool.gif
The required incoming ports for Tom Clancy's The Division 2 are as follows:
Tom Clancy's The Division 2 - PC
TCP: 13000,27015,51000,55000,55002
UDP: 22000-22032

Sama oli ka cod mw, justkui nagu töötas aga tegelikult ei olnud mängust nat type open.
Sai nii sama nurga taga surma ja igast anomaaliad, kus vastast tihti ei näinudki.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2020 10:53:11 vasta tsitaadiga

busta, ma ei saa päris hästi aru, mida sa sellega öelda tahad, igasugune liiklus muu maailma ja sinu arvuti vahel eeldab porte icon_rolleyes.gif NAT mõjutab portide kaudu toimivat liiklust, kuid kui jutt käib ikka Divisionist, siis PC peal ei tohiks see olla teemaks, kui võrk on standardselt üles seatud ja ei istu mingi väga piiratud internetiühenduse taga. Ma olen nii seda, kui eelmist mänginud erinevate mobiilsete ühendustega ja ei ole sedasorti probleeme kohanud, pole vaja olnud Divisioni pärast midagi muuta ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 18.02.2020 11:13:21 vasta tsitaadiga

DigeBeni, ma ei tea mida sa vaidled siin nüüd icon_biggrin.gif
Lihtsalt ühes kohas on mul pordid suunatud ja leiab kohe lobi täis ja teises kohas ei ole suunatud ega lahtised ja ei leia. Sama raal. Muud midagi mul siin lisada ei ole.
Suunan ükspäev ära kui aega leian aja annan sulle teada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.02.2020 11:20:13 vasta tsitaadiga

DZ recon missioonid on PvE, aga kas tagasi minnes on need edaspidi PvP? Või on Conflict content ainult PvP?
Segadust tekitab üks Commendation, mis ütleb, et selle saamiseks, pead Extractioni üle võtma teiselt agendilt. Ei saa aru, klas NPC agent, või teine mängija.

Ise üsna aktiivne praegu ja on üks maxitud tavaline agent ja üks Hardcore Agent L16 vist.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2020 11:31:32 vasta tsitaadiga

busta, jagan lihtsalt oma kogemust, PC peal pole olnud Divisioni pärast küll vajadust porte suunata. Oleks lihtsalt huvitav teada, mis sul teistmoodi ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2020 13:46:28 vasta tsitaadiga

Pealkirja võiks uuendada, nüüd 9.99€ icon_smile.gif
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.02.2020 17:48:49 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
DZ recon missioonid on PvE, aga kas tagasi minnes on need edaspidi PvP? Või on Conflict content ainult PvP?
Segadust tekitab üks Commendation, mis ütleb, et selle saamiseks, pead Extractioni üle võtma teiselt agendilt. Ei saa aru, klas NPC agent, või teine mängija.

Ise üsna aktiivne praegu ja on üks maxitud tavaline agent ja üks Hardcore Agent L16 vist.


teine mängija, sest extractionit NPC ei tee. Ehk siis jah edasi on PVP + mõned PVE NPC-d mõnedes punktides valvavad.
Oota seda extractionit kui tuleb teade ja lenda kohale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.02.2020 19:52:32 vasta tsitaadiga

Raide ka vahest teete? Mul vist kõik mu juba vähemalt paar korda ära tehtud. Sinna pole jõudnud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.02.2020 19:57:55 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Raide ka vahest teete? Mul vist kõik mu juba vähemalt paar korda ära tehtud. Sinna pole jõudnud.


Sea of Estonians: https://discord.gg/K5XTY9K
Ootame rahvast et oleks meid rohkem et raidi teha.
Siin mingi muu seltskond veel kes vahel teeb aga neil suht täis koguaeg. Voice võimalus peab olema. Millal teeme ei oska öelda - selle seltskonnaga veel fully läbi teinud pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.02.2020 20:13:28 vasta tsitaadiga

Mille pärast siis ära ei teinud ?? Minuarvates on see esimene boomer vend natuke raske ... sellesmõttes et ma ei ole aru saanud millal ja kuidas neid asju seal toimetada et talt elusi maha võtta ..... see esimene on veits puzzle ...teatud ajal peab olema keegi seal kuulpildujate juures ja keegi katma ... ülejäänud muudkui kõmmuta ja hoia varju ...ülejäänud on aru saada mis teha tuleb ,nujaa need robotkoerad on ka suht kuuli svammid ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2020 20:46:00 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
nujaa need robotkoerad on ka suht kuuli svammid ...


Ülla ülla. Kogu see mäng ongi üles ehitatud kuulikäsna põhimõttel. Mind on see jama juba ammu ära tüütanud. Oled Level 10 - pead 10 lasku vastase killimiseks tegema. Oled Level 20 siis pead 20 lasku tegema jne jne. Selline mängumudel on totaalne pa.sk ja igav grindimine ning tegelikult sa ei saagi tugevamaks vastasest kuna tema level areneb koos sinuga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2020 10:25:53 vasta tsitaadiga

... kes reididega hädas, siis järgnevad videod võtavad kõik väga hästi puust ja punaselt pulkadeks:
Spoiler Spoiler Spoiler

... ma reide väga ei viitsi teha, sest selleks vaja ikka keskmisest pädevamat seltskonda, head omavahelist koordineerimist jne. ja need võtavad ikka päris omajagu aega. Minu maitse jaoks kohati liiga kunstlik puzzle ülesehitus, aga noh, esimesed korrad läbi teha oli päris hea tunne thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 19.02.2020 11:28:19 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Gap kirjutas:
nujaa need robotkoerad on ka suht kuuli svammid ...


Ülla ülla. Kogu see mäng ongi üles ehitatud kuulikäsna põhimõttel. Mind on see jama juba ammu ära tüütanud. Oled Level 10 - pead 10 lasku vastase killimiseks tegema. Oled Level 20 siis pead 20 lasku tegema jne jne. Selline mängumudel on totaalne pa.sk ja igav grindimine ning tegelikult sa ei saagi tugevamaks vastasest kuna tema level areneb koos sinuga.


Sellise kirjelduse peale ei oska midagi öelda , kui et "tule taevas appi". Ei tea miks div2 mängijate arv nii suur on ja jätkuvalt mängijad mängivad ja ei ole visanud püssi nurka? Kas ei olegi normaalne, et raskema levelite läbimiseks pead rohkem vaeva nägema või eelistad hoopis "pay to win" mänge?

Pigem kõige suuremaks probleemiks minu jaoks pole mitte raskus astmed vaid vähene teadmiste pagas. Division 2 annab mängijatele erinevaid võimalusi ja selle suure vir varri sees on kohati raske teha õigeid otsuseid, et milline varustus (attribute, relvad, spetsialisatsioonid jne) tuleks kasutusele võtta ennem DZ, Raidi jne.
Tänaksin siin hoopis Eestlaste klanni, kes andsid ühel päeval võimaluse osaleda raidil.
Positiivne oli oli näha/tunda, et tegemist on oma ala harrastajatega ja teavad mida teevad - Vist icon_razz.gif . Miks väidan nii, Põhjus väga lihtne. Meeskonna siseselt käis pidev arutelu mida tuleks teha, erinevad mängijate rollid/positsiooni oli hästi jaotatud ja kõik teadsid mida tuleb teha ning hoidisid plaanist hästi kinni. Mis veelgi parem, et läbi nalja ja rõõmu käis pidev oskuste , teadmiste jagamine. Isegi kui esialgne plaan ei õnnestunud, siis ei visatud püssi nurka ja prooviti teha midagi muud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.