Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2036, 2037, 2038 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 20.01.2020 14:41:13 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Võimalik, et see teema siit läbi käinud, kuid hetkel silma ei jäänud.
Asi selles, et pärast seda kui Telia oma NutiTv uuendas on tekkinud probleeme, kus pilt telekas hangub ära, õigemini jookseb hetkeks (1-3 sekundit) kinni, heli toimib normaalselt. Esialgu esines seda põhiliselt kordustv ja salvestuste vaatamisel, kuid aeg-ajalt olen n.ö otse vaatamise ajal seda märgnud.

Kõiksugu restardid jmt. olen juba läbi proovinud. Ennem seda jama polnud, pärast telia uuenemist tekkis. Milles võib asi olla?

Olen ise juba tükk aega uuema TeliaTV peal, varasemalt pole täheldanud, aga eelmine nädal hakkas ka see jõnksutamine peale. Kõik Telia enda tehnika, optika taga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.01.2020 15:25:03 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Kas kõige uuem digiboks VIP5305 töötab täiesti ilma viivituseta? Hetkel vanake VIP1003 ja peale nupu vajutamist hetke mõtleb, nt telekava vaadates.

up
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2020 15:32:23 vasta tsitaadiga

time123, 10x parem kui vip1003 ja natuke parem kui vip1113.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.01.2020 16:39:10 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
time123 kirjutas:
Kas kõige uuem digiboks VIP5305 töötab täiesti ilma viivituseta? Hetkel vanake VIP1003 ja peale nupu vajutamist hetke mõtleb, nt telekava vaadates.

up



Korraliku HDMI juhtmega varustatud Arris 5305 on võrreldes Motorolaga öö ja päev.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.01.2020 17:15:08 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
wirx kirjutas:
Disable hetkel by default, peaks sisse lülitama?
Edit: Enables sama seis.

Asus RT-AX92U ei toeta korralikult multicast forwarding funktsiooni. /var/mcpd.confi võid vaadata.

Mina läksin antud seadme tootja puuduste tõttu Zyxel Armor X1 teed. Variant on Ubiquity või Mikrotik võtta ja vastavalt ära konfida.


Ega sa ei viitsiks palun aidata? Lasen AnyDesk äpiga su ligi ja winbox kaudu sätid Tiku mul nii ära, et boks ei katkuks? Mul on nii, et heli käib ilusti, aga pildi võtab kinni aegajalt. Varem oli ainult järelvaatamine ikaldunud, aga nüüd paar päeva live ka jupsib. Seda muidugi juhul kui miskit all laadimas on arvutis.
Kaabel tuleb Intenost Mikrotiki ja sealt edasi boks ja pc. dhcp on Tikis välja lükkatud kuna muidu ei võta boks pilti ette. Ja intenost tulev kaabel on peasas 2 (pesas 1 ei hakka internet ka tööle rääkimata boksist). Mikrotik vist töötab switchina nüüd üldse sellisel juhul?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2020 17:32:23 vasta tsitaadiga

Mul hakkis isegi boks -> switch_1 -> switch_2 -> inteno dg301 konfiga kui switch_1 küljes olev pc hakkas midagi 8MB/s tirima. Switchid "rumalad" gigabitised, Telia liin on optika 500/500.
Varemalt boks -> switch_1 -> inteno ja pc -> switch_2 -> inteno konfiga polnud probleeme kasvõi 30MB/s lasta. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.01.2020 17:58:18 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
time123 kirjutas:
time123 kirjutas:
Kas kõige uuem digiboks VIP5305 töötab täiesti ilma viivituseta? Hetkel vanake VIP1003 ja peale nupu vajutamist hetke mõtleb, nt telekava vaadates.

up



Korraliku HDMI juhtmega varustatud Arris 5305 on võrreldes Motorolaga öö ja päev.


Milline on mittekorralik hdmi kaabel? Tegemist pole analoog signaaliga.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2020 18:12:05 vasta tsitaadiga

time123, proovi järgi, küll varsti saad teada icon_smile.gif
HMDI kaableid on erinevaid versioone.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.01.2020 18:18:17 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
time123 kirjutas:
time123 kirjutas:
Kas kõige uuem digiboks VIP5305 töötab täiesti ilma viivituseta? Hetkel vanake VIP1003 ja peale nupu vajutamist hetke mõtleb, nt telekava vaadates.

up

Korraliku HDMI juhtmega varustatud Arris 5305 on võrreldes Motorolaga öö ja päev.

Milline on mittekorralik hdmi kaabel? Tegemist pole analoog signaaliga.


Olen sinuga ühel nõul aga siin teemas oli arutelu, et kaasas olev hdmi1,4 (high speed 4K60 kaabel) ei ole sobiv digiboksile hdmi2.0 siis kui teler on ka hdmi2.0 ja küsib boksilt "täislaksu" mille tõttu võib tekkida häireid mis pilti maha viskavad.
Olen neid pilte näinud aga pole kunagi tagataskust olnud hdmi2.0 "korralikku" kaablit võta, et väitele kinnitust saada probleemi lahenemisega.
Muul juhul, kui kooslus toimib, nagu ta enamasti on, siis ei ole tõesti vahet kas juhe maksab 3 või 100€, on see kullast, kullatud või tavaline metall jms.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 20.01.2020 18:31:19 vasta tsitaadiga

Olen siin kaablitest kirjutanud eespool.Endal sain korraliku pildi nii Arris viimase digiboxsiga.Teleka puldiga telekas kodukino digiboks kinni.Teleka puldiga telekas kodukino lahti.Telia puldiga digiboks lahti.Siis ei lâhe enam vale resolutsiooni peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.01.2020 19:00:55 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Pailaps kirjutas:
wirx kirjutas:
Disable hetkel by default, peaks sisse lülitama?
Edit: Enables sama seis.

Asus RT-AX92U ei toeta korralikult multicast forwarding funktsiooni. /var/mcpd.confi võid vaadata.

Mina läksin antud seadme tootja puuduste tõttu Zyxel Armor X1 teed. Variant on Ubiquity või Mikrotik võtta ja vastavalt ära konfida.


Ega sa ei viitsiks palun aidata? Lasen AnyDesk äpiga su ligi ja winbox kaudu sätid Tiku mul nii ära, et boks ei katkuks? Mul on nii, et heli käib ilusti, aga pildi võtab kinni aegajalt. Varem oli ainult järelvaatamine ikaldunud, aga nüüd paar päeva live ka jupsib. Seda muidugi juhul kui miskit all laadimas on arvutis.
Kaabel tuleb Intenost Mikrotiki ja sealt edasi boks ja pc. dhcp on Tikis välja lükkatud kuna muidu ei võta boks pilti ette. Ja intenost tulev kaabel on peasas 2 (pesas 1 ei hakka internet ka tööle rääkimata boksist). Mikrotik vist töötab switchina nüüd üldse sellisel juhul?


Üldjuhul, küll , kuid switchimine ei toimu riistvaraliselt , vaid softis. Seetõttu ükski konfimine võimu juurde ei anna. Mul pole kahjuks väga aega süveneda. Seadmemark ja ülekande meetod DSL/WAN porti aitaks edasi.

Enamus kasutajaid on aidanud Mikrotiki SFP VDSL konverteri paigaldamine, kui asi telefoniliinipõhine. Saab intenoga majandamise lõpetada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.01.2020 20:21:14 vasta tsitaadiga

Arusaadav. Ühendus on ONT_Inteno_hAP ac, kiiruseks 500/500 tellitud. bladerunner, kusjuures see 8 on mul ka maagiline piir kust maalt hakkab pildi katkumine pihta. Alla selle on ok icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 21.01.2020 14:47:07 vasta tsitaadiga

Üks suur jama on siin! Eelmisel nädalal tahtsin UFC näha et kasvõi tellin mingi kanali või midagi, aga telial pole mitte ühtegi kanalit millega vaadata! Eelmisel aastal vahest oli üks kanal aga enam seal ei näita UFC_d! Ja üleüldse ESPN asju vaatan et Eestis ei näe väga kahju ja huvitav kas pole siis inimestel huvi või midagi! Varsti tulemas suur poks Tyson Fury vs Deonaty Wilder aga juba olen päris kindel et jälle ei näe kusagilt seda siin Telias! Või olen ma midagi valesti aru saanud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.01.2020 15:26:05 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Üks suur jama on siin! Eelmisel nädalal tahtsin UFC näha et kasvõi tellin mingi kanali või midagi, aga telial pole mitte ühtegi kanalit millega vaadata! Eelmisel aastal vahest oli üks kanal aga enam seal ei näita UFC_d! Ja üleüldse ESPN asju vaatan et Eestis ei näe väga kahju ja huvitav kas pole siis inimestel huvi või midagi! Varsti tulemas suur poks Tyson Fury vs Deonaty Wilder aga juba olen päris kindel et jälle ei näe kusagilt seda siin Telias! Või olen ma midagi valesti aru saanud?



Meie turu väiksus paneb asja paika. Mõnisada huvlist ostavad ESPN+ vaatamisõiguse ja kasutavad VPNi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.01.2020 16:58:34 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Üks suur jama on siin! Eelmisel nädalal tahtsin UFC näha et kasvõi tellin mingi kanali või midagi, aga telial pole mitte ühtegi kanalit millega vaadata! Eelmisel aastal vahest oli üks kanal aga enam seal ei näita UFC_d! Ja üleüldse ESPN asju vaatan et Eestis ei näe väga kahju ja huvitav kas pole siis inimestel huvi või midagi! Varsti tulemas suur poks Tyson Fury vs Deonaty Wilder aga juba olen päris kindel et jälle ei näe kusagilt seda siin Telias! Või olen ma midagi valesti aru saanud?


Mainitud soovid on meeletult kallid ning Eesti turg ei jõua, veel, seda kinni maksta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 21.01.2020 18:14:34 vasta tsitaadiga

Eeldaks, et ümberkaudsed riigid soovivad ju samu asju vaadata?
Ega's sinna poksimatšile ju eestikeelseid subtiitreid alla liimita.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.01.2020 18:28:09 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Eeldaks, et ümberkaudsed riigid soovivad ju samu asju vaadata?
Ega's sinna poksimatšile ju eestikeelseid subtiitreid alla liimita.


Live ülekannetel, nagu poks, kindlasti ei oleks neid tulemas ka siis, kui mingi ime läbi sündmus mõnel kanalil üle kantama peaks.
Kommentaator stuudios küll.

Ka see tõik teeks nende toomise Eesti turule veelgi kallimaks.

Jääb võimalus läbi VPNi sündmust vaadata (kui saab teenuse tellida) või leiab internetist teise võimaluse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 21.01.2020 18:35:01 vasta tsitaadiga

Miks siinkohal just eesti turgu rõhutada?
Saaks ju pakkuda näiteks terve Baltikumi peale kokku. Või kui see ka väikseks jääb, siis Baltikum pluss Skandinaavia samasse patta ning kõigile üks striim?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.01.2020 18:46:51 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Miks siinkohal just eesti turgu rõhutada?
Saaks ju pakkuda näiteks terve Baltikumi peale kokku. Või kui see ka väikseks jääb, siis Baltikum pluss Skandinaavia samasse patta ning kõigile üks striim?


Sel juhul ehk tulevikus lootust. Isiklikult sellele panusele ei mängiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.01.2020 20:23:41 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Üks suur jama on siin! Eelmisel nädalal tahtsin UFC näha et kasvõi tellin mingi kanali või midagi, aga telial pole mitte ühtegi kanalit millega vaadata! Eelmisel aastal vahest oli üks kanal aga enam seal ei näita UFC_d! Ja üleüldse ESPN asju vaatan et Eestis ei näe väga kahju ja huvitav kas pole siis inimestel huvi või midagi! Varsti tulemas suur poks Tyson Fury vs Deonaty Wilder aga juba olen päris kindel et jälle ei näe kusagilt seda siin Telias! Või olen ma midagi valesti aru saanud?

lükka netti valitud asi sisse, viipa krediitkaarti ja maksa.
Ükski odavkommmmm ei hakka seda pakkuma. Inglise sky jne, neil vastavad paytv´d lepingud, klientuur teine.....


tsitaat:
Varsti tulemas suur poks Tyson Fury vs Deonaty Wilder aga juba olen päris kindel et jälle ei näe kusagilt seda siin Telias!

ja ei näe ka 5 aasta pärast, usu mind.

Saan aru, et teatud asjade puhul on vingumine telia suhtes õigustatud, aga no igat asja, mida näha soovitakse, ei saa telia never täita.
OLGEM REALIStID icon_wink.gif
Isiklikult polnud kodus selle poksi ajal, aga pingsa 5 minutiga leidsin ok striimi, et seda rannatoolis vaadata...ei propageeri piraatlust, aga telia ei lasknud mul ka etv-d vaadata, sest ei asunud eu-s....kuidagi saab alati kui tahtmine suur. krediitkaart aitab alati legaalselt thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 21.01.2020 22:34:36 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Üks suur jama on siin! Eelmisel nädalal tahtsin UFC näha et kasvõi tellin mingi kanali või midagi, aga telial pole mitte ühtegi kanalit millega vaadata! Eelmisel aastal vahest oli üks kanal aga enam seal ei näita UFC_d! Ja üleüldse ESPN asju vaatan et Eestis ei näe väga kahju ja huvitav kas pole siis inimestel huvi või midagi! Varsti tulemas suur poks Tyson Fury vs Deonaty Wilder aga juba olen päris kindel et jälle ei näe kusagilt seda siin Telias! Või olen ma midagi valesti aru saanud?


UFC tuleb Setanta HDst. Telias olemas.

"Kõrgliiga" poksiõhtud tulevad TV3 Sports'idest. Samuti Telias olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 21.01.2020 23:26:48 vasta tsitaadiga

Kas on siin teemas lahatud kusagil seda, et 4G koduinterneti küles Motorola VIP1003 ei toimeta? Neljandast "mummust" kaugemale ei saa ja edasi tuleb kiri, et puudub internet. Väga nõme. Infost öeldi, et vahest neid ei saagi 4G otsas tööle, kuna need on niiiii vanad digiboksid. No ja siis? Vana aga toimiks küll ju. Mõni loll sõidab isegi päris vana autoga...
Proovisin traadiga neti otsas ka. Seal jooksis boks kohe käima ja tegi oma uuendused ära mis vaja. Tagasi 4G otsa proovides polnud kasu midagi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2020 23:49:31 vasta tsitaadiga

ivar80, ei peagi. Ainult vip1113 ja vip5305. Mitte vahest ei saa neid tööle, vaid need polegi mitte kunagi töötanud.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 22.01.2020 06:30:09 vasta tsitaadiga

Nojah, jälle targem siis. Lootsin küll, et kannatab ruuteriga mingi hookus-pookus teha, et asja tööle saaks aga siis ma enam ei ürita.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 22.01.2020 14:34:42 vasta tsitaadiga

190318 kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Üks suur jama on siin! Eelmisel nädalal tahtsin UFC näha et kasvõi tellin mingi kanali või midagi, aga telial pole mitte ühtegi kanalit millega vaadata! Eelmisel aastal vahest oli üks kanal aga enam seal ei näita UFC_d! Ja üleüldse ESPN asju vaatan et Eestis ei näe väga kahju ja huvitav kas pole siis inimestel huvi või midagi! Varsti tulemas suur poks Tyson Fury vs Deonaty Wilder aga juba olen päris kindel et jälle ei näe kusagilt seda siin Telias! Või olen ma midagi valesti aru saanud?


UFC tuleb Setanta HDst. Telias olemas.

"Kõrgliiga" poksiõhtud tulevad TV3 Sports'idest. Samuti Telias olemas.


Varem oli jah nii aga enam ei ole seal üldse midagi muidu alati nägin sealt aga kui oli see "UFC 246: McGregor vs. Cowboy" siis ei olnud enam näitas hoopis hokit!
Ja tv3 näitab ainult jalka ja kossu!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2036, 2037, 2038 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.