Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Fitbit versa 2 sammulugeja probleemid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 13.01.2020 15:44:06 Fitbit versa 2 sammulugeja probleemid vasta tsitaadiga

Versa 2 omanikel sammulugejaga probleeme on tekkinud ja on toote garantiisse viinud? Kui jah, mis edasi sai? Loodan, et enda Versaga on tegemist defektse tootega või siis küsin raha tagasi ja ostan teise firma kella.

Enda oma on hetkel Servisa ICT OÜ juures käsitlemisel ja ootan, et mis vastus tuleb.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2020 15:50:25 vasta tsitaadiga

Mis probleem täpsemalt?

Üldiselt on teada, et Fitbit jagab sammukoguseid lahkemalt kui mõni teine.
Mul oli Blaze varem.

Kui Blaze hakkas iseenesest treeningut katkestama, suhtlesin otse Fitbit'i klienditoega ning mulle saadeti uus.
Uue saamisele eelnes umbes 10 edasi-tagasi e-maili (vastati 1x tööpäeva jooksul).
Oma kella olin Klickist ostnud ning ostu tõestuseks sobis neile pilt tsekist, mis tehtud nii, et taustal paberil kirjas nende helpdesk süsteemi case number.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 13.01.2020 15:57:24 vasta tsitaadiga

Tegin teste kus sammusin 100 sammu peale mida jälgisin mida Versa 2 siis sellest arvas ning sammude arv oli peale igat testi ~200. Tunnike VRiga möllamist (kohapeal seistes) lisas samme juurde ~1000. Unes luges samme juurde ~300. Kaks viimast päeva kontrollisin kontrollisin mobiiliga. Peale tööd koju liikudes värises kell ja õnnitles kuna sain 10K sammu täisa. Mobiil näitas samal ajal 5000 sammu ringis. Ma saan täiesti aru et nutikellad ei saa väga täpselt näidata ja seda siin taga ajada oleks rumalus aga no selle kella sammulugeja on ikka päris mööda.

Mõtlesin ise ka Fitbiti enda supporti kasutada aga otsustasin ikkagi ümber ja läksin maaletooja kaudu. Kui sealt rahuldav vastus ei tule, siis vast võtan ka Fitbiti endaga ühendust.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2020 15:51:27 vasta tsitaadiga

Nii minu Versa kui naise Versa 2 loevad öösel magades samme juurde, nii et seadmepõhine see viga sul kindlasti pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Fitbit versa 2 sammulugeja probleemid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.