Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Disco Elysium märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.12.2019 12:17:57 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
https://tarbija24.postimees.ee/6854973/johker-menu-ajakiri-time-valis-disco-elysiumi-kumnendi-parimate-arvutimangude-hulka?_ga=2.23277235.840748099.1576479555-532312731.1559890685
nojah, kümnendi parimat mängu, the witcher 3, ei olegi top10. nojah, ega ei saagi olla selline asi top10, mille arendajad neegritele ja eu'le keskmist sõrme näitavad. samas mis väärtus on sellisel niiöelda edetabel, mis on koostatud sama kamba poolt, kes aasta inimeseks valis kooli pooleli jätnud, ilma hariduseta poliitbroileriks voolitud lapse?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 21.12.2019 16:21:56 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
https://tarbija24.postimees.ee/6854973/johker-menu-ajakiri-time-valis-disco-elysiumi-kumnendi-parimate-arvutimangude-hulka?_ga=2.23277235.840748099.1576479555-532312731.1559890685


Tõesti jõhker, lausa õõvastav, ebamaiselt üleloomulik ... rofl.gif

Mis värk nende värd pealkirjadega on tänapäeva meedias? Täeisti jõhekr, täiesti p**** ma ülten, ei see on ikka lihtsalt nii jõhker ... (mu kommentaar sisaldab jõhkralt irooniat/sarkasmi, ärge siis tõsiselt võtke). Ja tsensuurile head kustuamist, jälle thumbs_up.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 21.12.2019 19:07:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 16:47:48 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
IceUul kirjutas:
https://tarbija24.postimees.ee/6854973/johker-menu-ajakiri-time-valis-disco-elysiumi-kumnendi-parimate-arvutimangude-hulka?_ga=2.23277235.840748099.1576479555-532312731.1559890685


Tõesti jõhker, lausa õõvastav, ebamaiselt üleloomulik ... rofl.gif

Mis värk nende värd pealkirjadega on tänapäeva meedias? Täeisti jõhekr, täiesti p**** ma ülten, ei see on ikka lihtsalt nii jõhker ... (mu kommentaar sisaldab jõhkrat irooniat/sarkasmi, ärge siis tõsiselt võtke). Ja tsensuurile head kustuamist, jälle thumbs_up.gif

Clickbate pealkirjad - ei midagi muud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.12.2019 21:44:39 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
IceUul kirjutas:
https://tarbija24.postimees.ee/6854973/johker-menu-ajakiri-time-valis-disco-elysiumi-kumnendi-parimate-arvutimangude-hulka?_ga=2.23277235.840748099.1576479555-532312731.1559890685


Tõesti jõhker, lausa õõvastav, ebamaiselt üleloomulik ... rofl.gif

Mis värk nende värd pealkirjadega on tänapäeva meedias? Täeisti jõhekr, täiesti p**** ma ülten, ei see on ikka lihtsalt nii jõhker ... (mu kommentaar sisaldab jõhkralt irooniat/sarkasmi, ärge siis tõsiselt võtke). Ja tsensuurile head kustuamist, jälle thumbs_up.gif
vähemalt viimased 10 aastat on juba selline lollus toimunud, mis kivi all sa eland oled?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 24.12.2019 00:56:59 vasta tsitaadiga

Soundtrack tuli ka välja, võtsin ligi. Mahedad tuned on seal.
https://store.steampowered.com/app/1173140/Disco_Elysium__Soundtrack_and_Artbooklet/

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tannuu
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 27.12.2019 07:07:13 vasta tsitaadiga

ei plaani kenderit toetada
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.12.2019 09:04:09 vasta tsitaadiga

Kuna Eesti meedia haip on suur ja kõik räägivad meedias sellest kui suureest ja tähtsast Eesti mängust jne. aga miks siis mäng ei ole eestikeelne?
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.12.2019 09:44:19 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Kuna Eesti meedia haip on suur ja kõik räägivad meedias sellest kui suureest ja tähtsast Eesti mängust jne. aga miks siis mäng ei ole eestikeelne?
steamspy arvab, et 200-500k mänguomanikku on. lisaks muud platvormid.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 09:47:13 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Kuna Eesti meedia haip on suur ja kõik räägivad meedias sellest kui suureest ja tähtsast Eesti mängust jne. aga miks siis mäng ei ole eestikeelne?
Seda olen isegi mõelnud, et ega mäng pea default olema eestikeelne aga mingisugune language optionites võiks küll eesti keel ühena olemas olla. Momendil muidugi ongi aint inglise keelne aga plaanitud on teha ka hiina, Poola, prantsuse, saksa ja vene keelde tõlge.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.12.2019 10:00:29 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
bugbrake kirjutas:
Kuna Eesti meedia haip on suur ja kõik räägivad meedias sellest kui suureest ja tähtsast Eesti mängust jne. aga miks siis mäng ei ole eestikeelne?
Seda olen isegi mõelnud, et ega mäng pea default olema eestikeelne aga mingisugune language optionites võiks küll eesti keel ühena olemas olla. Momendil muidugi ongi aint inglise keelne aga plaanitud on teha ka hiina, Poola, prantsuse, saksa ja vene keelde tõlge.

Ja eestlaste loodud mäng, mida igal võimlikul juhul rõhutatakse, ei saagi eestikeelseks. Alles tähistasime siin Eesti 100 ja selle raames ikka räägiti ja rõhutati kui tähtis ja oluline on Eesti keel jne. Seda pole isegi nendelt küsitud erinevates raadiosaadets ja interviuudes nii palju kui mina kuulnud olen. Kergelt vastuoluline.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 10:08:15 vasta tsitaadiga

Kes on mängu mänginud, saab aru, miks see ei ole eesti keelne.
Põhjused lihtsad, voice over ja raamatu jagu keerulist teksti, milles osadele sõnadele
pole isegi eesti keelseid vasteid. Ütleme nii, et rahaliselt ei tasu see tõlkimine ära.
Liiga tekst hevi mäng, mis toetub liiga tugevalt voice overile, selleks, et seda lihtsalt
ära tõlkida. Ülejäänud maailm on ikkagi inglise keelsete mängude peal...

Ma ostsin omale ka teise eestlaste mängu nimega Circle Empires, hetkel saab steamist
4€ eest selle, see on lihtne RTS mänguke ja sellel on olemas korralik eesti keelne tõlge,
samas see tõlge tundus mullle nii imelik, õigemini sõnavalik tundus imelik, et ei suutnud
kaua eesti keelsena seda mängida, samas Disco Elysiumile sobiks eesti keel küll, aga
siis tuleks voice over teha ka eesti keelsena.

P.S. tegu pole kuskilt otsast Kenderi mänguda, vaid Robert Kurvitsa omaga, mängu tegemisel aitas kaasa üle 100
inimese, Kender oli üks nendest ja ma arvan, et sisus Kenderit küll tunda ei anna.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.12.2019 10:27:08 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Kes on mängu mänginud, saab aru, miks see ei ole eesti keelne.
Põhjused lihtsad, voice over ja raamatu jagu keerulist teksti, milles osadele sõnadele
pole isegi eesti keelseid vasteid. Ütleme nii, et rahaliselt ei tasu see tõlkimine ära.
Liiga tekst hevi mäng, mis toetub liiga tugevalt voice overile, selleks, et seda lihtsalt
ära tõlkida. Ülejäänud maailm on ikkagi inglise keelsete mängude peal...

Ma ostsin omale ka teise eestlaste mängu nimega Circle Empires, hetkel saab steamist
4€ eest selle, see on lihtne RTS mänguke ja sellel on olemas korralik eesti keelne tõlge,
samas see tõlge tundus mullle nii imelik, õigemini sõnavalik tundus imelik, et ei suutnud
kaua eesti keelsena seda mängida, samas Disco Elysiumile sobiks eesti keel küll, aga
siis tuleks voice over teha ka eesti keelsena.

P.S. tegu pole kuskilt otsast Kenderi mänguda, vaid Robert Kurvitsa omaga, mängu tegemisel aitas kaasa üle 100
inimese, Kender oli üks nendest ja ma arvan, et sisus Kenderit küll tunda ei anna.


Eh, muidugi et on võimatu. Kuidas ma üldse sain nii lihtsamoeliselt mõelda ju icon_wink.gif Aga see eest saame ikkagi rinna kummi ajada ja öleda - ikkagi eestlaste tehud mäng ju icon_lol.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.12.2019 10:38:46 vasta tsitaadiga

see on küll veider asi, mille üle iriseda, eriti mängu olemust arvestades. teksti hulk on massiivne. voiceoverist rääkimata, mis oli ka praegu inglisekeelsena väga väiksel osal tekstist.

oled sa proovinud sellist ilukirjanduslikku kraami tõlkida või kahes/rohkemas keeles korraga kirjutada? ei ole teps mitte lihtne asi. teha seda paari või mõne tuhande ostja jaoks? tahaks öelda paariteist või paarikümne tuhande aga eestist ilmselt nii palju ostjaid ei tule mingi valemiga. rahaliselt absoluutselt kindlasti kahjulik tegevus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 27.12.2019 10:38:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 10:38:56 vasta tsitaadiga

See, et mäng on text heavy ei ole põhjendus - baldurs gate omas 16 keelevalikut ja ei saa öelda, et oleks vähe teksti.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.12.2019 10:42:47 vasta tsitaadiga

Auron, baldurs gate on eestikeelsena ka?

edit:
tegelikult huvitav point - huvitav kas on mingi riigipoolne programm, millest disco elysiumi tõlkimiseks saaks toetust?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.12.2019 10:47:30 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
see on küll veider asi, mille üle iriseda, eriti mängu olemust arvestades. teksti hulk on massiivne. voiceoverist rääkimata, mis oli ka praegu inglisekeelsena väga väiksel osal tekstist.

oled sa proovinud sellist ilukirjanduslikku kraami tõlkida või kahes/rohkemas keeles korraga kirjutada? ei ole teps mitte lihtne asi. teha seda paari või mõne tuhande ostja jaoks? tahaks öelda paariteist või paarikümne tuhande aga eestist ilmselt nii palju ostjaid ei tule mingi valemiga. rahaliselt absoluutselt kindlasti kahjulik tegevus.


Jah ega tõesti ei ole suuri pakse raamatu sarju tõlgitud Eesti keelde, ei ole kohe üldse. Kuidas on võimalik, et mul on riiulis terve "Düüni" sari eestikeelsena - näiteks jne. Vaatan oma raamaturiiulisse ja pööritan silmi - see ei ole võimalik icon_eek.gif

Ma ei irise aga mulle lihtslat tundub see natukene koomiline ja eks see näitab ka tegijate suhutmist. Irooniline muud ei muidagi. Selle mängu loo on kirjutanud ja selle taga on ju eestlane ning suhtleb ja kirjutab täiesti vabalt eestikeeles icon_wink.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 27.12.2019 10:50:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 10:49:29 vasta tsitaadiga

londiste, ei kujuta pilti eesti keelt tõesti polnud icon_wink.gif Lihtsalt väga niši ja text heavy mäng oli sellegi poolest tõlgitud vägapaljudesse keeltesse sealjuures hiina, jaapan, türgi, tšehhi, itaalia jne. ehk siis mitte aint a'la saksa, vene, hispaania.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.12.2019 10:53:50 vasta tsitaadiga

tegijaid ei ole ma näinud kuskil suurelt kisamas, et eesti mäng. seda teeb eelkõige kohalik meedia.
tahes tahtmata on tegijate ressursid piiratud ja keskendumine turgudele, kust on oodata suuremat tulu, on loogiline. kui need valmis saavad ja neil raha/tahtmist veel, äkki teevad eestikeelse ka.

düün ja raamatud tundub selles mõttes teistsugune näide, et see võttis nii umbes 30 aastat et see tõlgituna ilmuks? icon_smile.gif

btw, baldur's gate on päris hea võrdlus - nii baldur's gate kui disco elysium on ~miljon sõna.

Auron kirjutas:
londiste, ei kujuta pilti eesti keelt tõesti polnud icon_wink.gif Lihtsalt väga niši ja text heavy mäng oli sellegi poolest tõlgitud vägapaljudesse keeltesse sealjuures hiina, jaapan, türgi, tšehhi, itaalia jne. ehk siis mitte aint a'la saksa, vene, hispaania.
ma ei oska praegu guugeldada aga palju originaalis neid keeli oli? tšehhi, ungari ja nii mõnigi veel ee keeltest on fännide poolt tõlgitud, beamdogil oli mu mäletamist mööda eraldi programm tõlgete jaoks, kus sai ise kaasa aidata.
edit: tundub, et äkki 5 - inglise, saksa, prantsuse, vene ja poola?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 27.12.2019 11:18:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 11:07:30 vasta tsitaadiga

Kui kunagi tundub rahaliselt mõttekas seda tõlkida, küll siis tehakse...

Kes veidi kursis, siis ZA/UM on pikemat aega rahapuuduses olnud, ilmselt sellepärast
ka osaline voice acting mängul. Sellist müüki ilmselt ei oodatud ja tulevikus on ehk lootust,
et saab ka full voice actingu ja eesti keelse tõlke.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 27.12.2019 11:32:40 vasta tsitaadiga

Ütlen ausalt, kui oleks eesti keelne variant olemas siis ikka ei kasutaks seda. Lihtsalt minu teema, ei suuda eesti keelseid tekste pikemalt lugeda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.12.2019 11:42:58 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Kui kunagi tundub rahaliselt mõttekas seda tõlkida, küll siis tehakse...

Kes veidi kursis, siis ZA/UM on pikemat aega rahapuuduses olnud, ilmselt sellepärast
ka osaline voice acting mängul. Sellist müüki ilmselt ei oodatud ja tulevikus on ehk lootust,
et saab ka full voice actingu ja eesti keelse tõlke.

Sellest variandist pole isegi mitte kõssatutki. Ma ei ütlegi et mäng peaks olema ainult ingliskeelne aga kuna otseselt selle mängu loo ja tegemise taga on eestlased siis on irooniline, et selisest variandist juttugi pole ja kellelgi pole ka intervjuu käigus tulnud mõte, et nende tegijatelt seda küsida. Aga hea küll pigistame silma kinni selle kohapealt ja kiidame edasi EESTTLASTE kõige suuremast ja ägedamast mängust läbi videomängude ajaloo icon_wink.gif
Wiwefak kirjutas:
Ütlen ausalt, kui oleks eesti keelne variant olemas siis ikka ei kasutaks seda. Lihtsalt minu teema, ei suuda eesti keelseid tekste pikemalt lugeda.

Selline valik võiks ikkagi nö Eesti mängu puhul ikka olla, mitte et peaks kohustulikus korras seda mängima eesikeelsena.
Noh, piinlik kui ei suuda eesitkeelseid tekste pikemalt luegada .... ma ei teagi kas sellise väitega peaks ennast avalikult esitlema eusa_think.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 11:43:09 vasta tsitaadiga

Wiwefak kirjutas:
Ütlen ausalt, kui oleks eesti keelne variant olemas siis ikka ei kasutaks seda. Lihtsalt minu teema, ei suuda eesti keelseid tekste pikemalt lugeda.

OT, aga kuidas siiamaani elus hakkama oled saanud, et pikemaid eesti keelseid tekste vältida suutnud?

Ma ei leia kummagi kohta mingit infot, et tulemas oleks, ei full voice acting ega eesti keele. Aga lootus ikka on, et midagi neist tuleb...
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 27.12.2019 11:43:22 vasta tsitaadiga

Wiwefak kirjutas:
Ütlen ausalt, kui oleks eesti keelne variant olemas siis ikka ei kasutaks seda. Lihtsalt minu teema, ei suuda eesti keelseid tekste pikemalt lugeda.

Noh, piinlik kui ei suuda eesitkeelseid tekste pikemlat luegada .... ma ei tea kas sellise väitega peaks ennast avalikult esitlema eusa_think.gif[/quote]

Ma ei tea, mida ma pean häbenema? Tavaliselt tõlkes läheb mingid mõte/nali kaduma. Mina eesti keelsest tõlkest mängudest puudust ei tunne aga see on minu arvamus.

IceUul kirjutas:
Wiwefak kirjutas:
Ütlen ausalt, kui oleks eesti keelne variant olemas siis ikka ei kasutaks seda. Lihtsalt minu teema, ei suuda eesti keelseid tekste pikemalt lugeda.

OT, aga kuidas siiamaani elus hakkama oled saanud, et pikemaid eesti keelseid tekste vältida suutnud?


No eks siin tuleb täpsustada, mida pikema teksti all mõtlen. Raamatud, mängud jne ma eelistan inglise keelt alati.



Mäng sai siin läbi tehtud täpselt kuu aega tagasi. 26h läks kokku ja oli ikka väga meeldiv kogemus.


viimati muutis Wiwefak 27.12.2019 11:46:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 11:45:43 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Järgmine suurem asi, mis Disco tiimil plaanis on, on - kui ma õigesti aru sain - full voiceover.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2019 11:46:56 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Aeron kirjutas:
Järgmine suurem asi, mis Disco tiimil plaanis on, on - kui ma õigesti aru sain - full voiceover.

Kust see info pärineb?
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Disco Elysium mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.