Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2019 20:44:38 vasta tsitaadiga

xxlmaster...natuke raske on siia neid fakte lisada. või äkki täpsustad, missuguseid fakte silmas pead?
minu väide tugineb sellel, mida olen kuulnud, näinud, lugenud. samuti ise katsetanud. faktiliselt võib kindlasti kasvõi näiteks youtube'st otsida mitmete vastava ala asjatundjate õpetusi, et millised asjad ja millised materjalid toimivad ja mis eriti ei toimi. et nüüd päris faktiliselt tõestama hakata, selleks tuleks siis nagu ikka teha reaalne katse, panna erinevat tüüpi paneelid üles, mõõta, võrrelda. mingil hetkel võibolla jõuan ka selleni, et teengi ise sellise katse ja mõõtmised ära - eks siis saan jagada juba neid faktilisi tulemusi. samas, keda tõsiselt huvitab siis eks umbes sama on kuskil maailmanurgas ennegi tehtud ja tulemusi peaks olema ka netist võimalik leida. mul pole kahjuks praegu aega siia viiteid otsima hakata aga kindlasti sellist materjali leidub. olen näinud ja lugenud.

ühe kind of faktilise näite võin siia tuua ka, aga eks pead ise kuulama ja kuulma https://www.youtube.com/watch?v=VHCbO6psdIw

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 07.12.2019 20:50:53 vasta tsitaadiga

Iga pehme asi vähendab peegeldava seina pealt peegeldusi. Olgu see kasvõi munarest või poroloon. Lihtsalt efektiivsus on erinev.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 07.12.2019 20:59:58 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Sõberid - kasutan igapäevaselt 70-ndatest pärit Pioneeri ressiiverit, aga tahaks nüüd asemele midagi praktilisemat - ühendaks ta ainult 2.1 süsteemiga ja vahest kõrvaklapid, aga eelistaks mingi Spotify ühilduvust ja et ta magamaminnes ei jääks terveks ööks tööle. Hinnaklass võiks ka 300-400 euri kanti jääda. Ehk leidub midagi head. Tänan kaasamötlemast. Kölarid on Monitor Audio Bronze 2 ja subwoofer on Energy eicon_mad.gifl s10
Hea hinna-kvaliteedi suhtega.

link

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 07.12.2019 21:28:31 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Millised oleks ok tornid 1k eest? SVS prime towereid vaadanud aga kellelgi kogemust on nendega?


Osta ära! Kindlasti head.
Või Elac Debut F6.2

Ise loodan Svs Ultra Towerid selle aasta sees koju lohistada icon_cool.gif
Kaua unistanud ja ei kannata enam icon_biggrin.gif


KLIPSCH R-620F lisaksin valikusse, eriti kui kodukino ka üheks kasutusotstarbeks. Endal on RP600M riiulkõlarid samast seeriast ja väga rahul - peale sissemängimist on heli "elus", suur ja väga dünaamiline. Antud kõlari kohta tekkinud "hype" on minu hinnagul õigustatud icon_razz.gif

e: mudelinimed veits sassis - tegelikult mõtlesin RP-6000F aga see eestis vist üle 1k


viimati muutis flameas 07.12.2019 22:07:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 07.12.2019 21:39:40 vasta tsitaadiga

Audes 526 on kellelgi? Tahaks kogemusi kuulda.
Ma paneksin hea meelega seina sisse kõlarid ja jätaksin põranda vabaks.
Või midagi sarnast seina sisse paigaldatavat?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2019 21:40:38 vasta tsitaadiga

raxz, jah...teooria on õige. praktikas aga mängib rolli justnimelt see efektiivsus, palju rohkem kui teooria, et iga pehme asi vähendab.
samuti mitte lihtsalt efektiivsus ei ole erinev, vaid efektiivsus on erinev igal erineval materjalil iga erineva sageduse juures.

reaalses elus on peegeldusi lihtsam ja praktilisem vähendada nende poroloonist plaadikeste abil palju igapäevasemate asjadega. a'la mööbel... raamaturiiul, diivan, vaip, paksem kardin, no kasvõi pildid seinal. ja kui need võimalused on ammendunud või pole piisavad siis tasub minna mitte porolooni otsima, vaid nimelt efektiivsemaid lahendusi. aga esmalt tuleks üldsegi kindlaks teha, millised sagedused/sagedusvahemikud on problemaatilised. sealt edasi tuleks mõelda, millega ja kuidas lahendama asuda

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 07.12.2019 21:46:04 vasta tsitaadiga

Wiltz, tõsi, enamasti ju piisabki diivani ja kardinate paigaldamisest, et tühja toa kaja ära kaoks. Kui ümber toa riputada paksem kardin ja põrandale paksem vaip ka, siis ei pea enam palju muretsema. Madala otsa vastu nii ei saa. Vaja kõlarite asukohta muuta või bassilõksud paigaldada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2019 21:53:18 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Slazenger kirjutas:
Sõberid - kasutan igapäevaselt 70-ndatest pärit Pioneeri ressiiverit, aga tahaks nüüd asemele midagi praktilisemat - ühendaks ta ainult 2.1 süsteemiga ja vahest kõrvaklapid, aga eelistaks mingi Spotify ühilduvust ja et ta magamaminnes ei jääks terveks ööks tööle. Hinnaklass võiks ka 300-400 euri kanti jääda. Ehk leidub midagi head. Tänan kaasamötlemast. Kölarid on Monitor Audio Bronze 2 ja subwoofer on Energy eicon_mad.gifl s10
Hea hinna-kvaliteedi suhtega.

link

mujalt korjati see müügilt just ära või sai otsa https://www.hinnavaatlus.ee/product/graph/726207/

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 07.12.2019 22:16:04 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:


reaalses elus on peegeldusi lihtsam ja praktilisem vähendada nende poroloonist plaadikeste abil palju igapäevasemate asjadega. a'la mööbel... raamaturiiul, diivan, vaip, paksem kardin, no kasvõi pildid seinal. ja kui need võimalused on ammendunud või pole piisavad siis tasub minna mitte porolooni otsima, vaid nimelt efektiivsemaid lahendusi. aga esmalt tuleks üldsegi kindlaks teha, millised sagedused/sagedusvahemikud on problemaatilised. sealt edasi tuleks mõelda, millega ja kuidas lahendama asuda


Korralik häma ma ütleks ja ikkagi ühtegi näidet ei ole.
Ok, esimene video mis leidsin https://youtu.be/uRyHItC2278?t=1043
Videos näha, et vaheseintele paigaldatud vill on kõige parem isolatsioon aga see siiski vajab mingit ehitus plaati enda peale tuleb ta katta milegi muuga ja antud hetkel "poroloon munarest" oli päris lähedale.

Ootan nüüd Wiltzi näidet kus antud paneel on täiesti mõttetu.


Kui oma ruumist räägin siis see üldse 1.5m maa all ja puuduvad aknad nii, et mis kardinatest siin rääkida. Ainus mööbli ese on diivan.

raxz kirjutas:
Wiltz, tõsi, enamasti ju piisabki diivani ja kardinate paigaldamisest, et tühja toa kaja ära kaoks. Kui ümber toa riputada paksem kardin ja põrandale paksem vaip ka, siis ei pea enam palju muretsema.


Ei ole ikka päris nii see asi.
Heli peegelduse eemalduse tõrjumine vähe peene protsess kui see, et lihtsalt kuskil on mingi kardin ja diivan.
Ütleme nii, et kui sul ees on suured tornid ja taga sein on tühi siis sa hakkad kuulma ees olevate tornide peegeldust tagant seinast ja see kardin ja diivan seal toas ei mängi mingit rolli.


viimati muutis xxlmaster 07.12.2019 22:19:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2019 22:17:34 vasta tsitaadiga

xxlmaster, kardinaid pannakse ka seinte katteks, just helipeegelduste vähendamiseks
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 07.12.2019 22:21:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
xxlmaster, kardinaid pannakse ka seinte katteks, just helipeegelduste vähendamiseks

Kui nad katavad seinu siis on juba teine asi.
Tavaliselt kui mainitakse "kardinaid" siis mina saan neist aru kui akna katetest.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 07.12.2019 22:36:26 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
bladerunner kirjutas:
xxlmaster, kardinaid pannakse ka seinte katteks, just helipeegelduste vähendamiseks

Kui nad katavad seinu siis on juba teine asi.
Tavaliselt kui mainitakse "kardinaid" siis mina saan neist aru kui akna katetest.
Ma kirjutasin, et ümber toa tuleb kardin panna. Kardin võib katta seinu, aknaid või mida iganes.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 07.12.2019 22:46:56 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
bladerunner kirjutas:
xxlmaster, kardinaid pannakse ka seinte katteks, just helipeegelduste vähendamiseks

Kui nad katavad seinu siis on juba teine asi.
Tavaliselt kui mainitakse "kardinaid" siis mina saan neist aru kui akna katetest.
Ma kirjutasin, et ümber toa tuleb kardin panna. Kardin võib katta seinu, aknaid või mida iganes.


Sellisel juhul pole tegemist ka enam elutoaga.
Kuidas üldse akustilisi paneele paigaldatakse https://acousticsfreq.com/where-to-place-acoustic-treatment-in-a-home-theater/


Aga tegelikult ei taha ma siin väga hakata vaidlema, igaüks otsustagu mis talle on parim.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2019 08:14:19 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Cb4 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Millised oleks ok tornid 1k eest? SVS prime towereid vaadanud aga kellelgi kogemust on nendega?


Osta ära! Kindlasti head.
Või Elac Debut F6.2

Ise loodan Svs Ultra Towerid selle aasta sees koju lohistada icon_cool.gif
Kaua unistanud ja ei kannata enam icon_biggrin.gif


KLIPSCH R-620F lisaksin valikusse, eriti kui kodukino ka üheks kasutusotstarbeks. Endal on RP600M riiulkõlarid samast seeriast ja väga rahul - peale sissemängimist on heli "elus", suur ja väga dünaamiline. Antud kõlari kohta tekkinud "hype" on minu hinnagul õigustatud icon_razz.gif

e: mudelinimed veits sassis - tegelikult mõtlesin RP-6000F aga see eestis vist üle 1k
Saksast tellida, siis saad alla 1k€ kätte küll koos postiga. https://www.md-sound.de/Klipsch-RP-6000F-NEU-Stueck-Standlautsprecher-RP6000F
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2019 16:27:39 vasta tsitaadiga

xxlmaster, ma ei ole huvitatud sulle siin personaalse loengu pidamisest. kui oled nii kindel, et kõik mis ma räägin on häma, jura jne siis sul on õigus oma arvamusele ja thats that. samuti on sul loomulikult täielik õigus treatida oma ruumi porolooni, munarestide või millega iganes.

ma tõin siia enne video lingi, kus oli tehtud TÄPSELT selline võrdlus, millest siin eelnevalt jutt oli. ehk untreated seinad, poroloonist plaadid ja lõpuks ütleme siis nö. "villapõhine" helisummutuspaneel. igaüks, kes seda vaatas, kuulas sai ise veenduda, milline see erinevus siis on...kui tõesti kuulates erinevust ei tajunud siis lõpus oli ka kokkuvõte, kus testija kirjeldas ühe ja teise asja efekti. edasine on sinu vaba valik, uskuda või arvata mida iganes soovid icon_smile.gif

ja palun, katsu edaspidi hoiduda teiste inimeste sõnade painutamisest kuskile endale sobivasse suunda, okei?! ma tsiteerin sulle veelkord, mida ma täpselt ütlesin poroloonist mattide kohta " kõik teadlikud ruumiakustika spetsid ütlevad ühest suust, et need poroloonist "munarestid" on üsna poinless aja raiskamine". selgitan siis, mida tähendab üsna pointless aja raiskamine antud kontekstis ja minu silmis - tähendab seda, et kas sama raha eest või isegi odavamalt (juhul kui seda porolooni kuskilt "audio" poest ostma minna) on võimalik palju sobivamate materjalidega saavutada palju, PALJU parem efekt. pean silmas siis peegelduste neelamist.

samas, inimesed ostavad omale ka kullast toitekaableid võimendile ja kiidavad elu lõpuni kui palju see ikka heli paremaks tegi. nii et ma saan aru, panid omale porolooni seina, tuleb ka kiita. kes see muu ikka kiidab kui ise ei kiida icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2019 16:46:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a tõin siia enne video lingi, kus oli tehtud TÄPSELT selline võrdlus

kommentaarium välja lülitatud ja üle kolmandiku thumbs_down.gif näppe
reklaam

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 08.12.2019 17:23:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tähendab seda, et kas sama raha eest või isegi odavamalt (juhul kui seda porolooni kuskilt "audio" poest ostma minna) on võimalik palju sobivamate materjalidega saavutada palju, PALJU parem efekt. pean silmas siis peegelduste neelamist.

Aga ole siis hea ja kirjuta ka siia mis odavad materjalid need sellised on! Kasutaja kes selle küsimusega algselt lagedale tuli, tahab ka vb teada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 08.12.2019 17:30:41 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
samas, inimesed ostavad omale ka kullast toitekaableid võimendile ja kiidavad elu lõpuni kui palju see ikka heli paremaks tegi. nii et ma saan aru, panid omale porolooni seina, tuleb ka kiita. kes see muu ikka kiidab kui ise ei kiida icon_wink.gif
Kullatud vask on RCA kaablite puhul okei, aga on ka neid, kes ostavad roppkalleid CAT kaableid, sest siis tuleb striimist kvaliteetsem heli või ülehinnatud optilisi kaableid a la Nordost, mis parandab heli kvaliteeti. icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2019 18:54:50 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kullatud vask on RCA kaablite puhul okei, aga on ka neid, kes ostavad roppkalleid CAT kaableid, sest siis tuleb striimist kvaliteetsem heli või ülehinnatud optilisi kaableid a la Nordost, mis parandab heli kvaliteeti. icon_lol.gif


Ei tule siis kvaliteetsem või?
Kui CAT pole plaattinast, siis bitid oksüdeeruvad teepeal ära ja helivaliteet kannatab... icon_idea.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 08.12.2019 18:58:26 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
raxz kirjutas:
Kullatud vask on RCA kaablite puhul okei, aga on ka neid, kes ostavad roppkalleid CAT kaableid, sest siis tuleb striimist kvaliteetsem heli või ülehinnatud optilisi kaableid a la Nordost, mis parandab heli kvaliteeti. icon_lol.gif


Ei tule siis kvaliteetsem või?
Kui CAT pole plaattinast, siis bitid oksüdeeruvad teepeal ära ja helivaliteet kannatab... icon_idea.gif
RCA on siis jah kvaliteetsem, sest kullatud vask ei oksüdeeru ja hoiab seetõttu paremat kontakti. Muus osas vahet pole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2019 20:27:09 vasta tsitaadiga

xxlmaster, palun loe hoolikamalt, mida ma kirjutanud olen ja ära mõtle juurde asju, mida ma kirjutanud ei ole. siis äkki ei tekiks ka selliseid sõnelemisi icon_rolleyes.gif

tsiteerin siis iseennast oma esialgsest vastusest kasutajale, kes selle teema kohta küsis "neid paneele saab vabalt ka ise teha aga eks pisut on vaja teadmisi, et mida seal sees kasutada. põhimõtteliselt on seal sees vill, ega erilist vahet ei ole on see ehituslik või mingi spetsjomm". soojutusvill, mida ehitusel kasutatakse on oma hinnalt ikka väga odav. laias laastus võib öelda, et umbes 20ka eest saad terve kuupmeetri. ise valid millist paksust tahad, 50mm, 100mm jne. samuti on saada väga erinevat liiki soojustusvilla, kergemat, raskemat, väga erineva tihedusega jne. mida, millist ja kui palju ning milise koha peale toas täpsemalt vaja on, see ongi juba mõõtmiste ja katsetega selgeks tehtav. ning täpselt seda ma ka oma esialgses vastuses ütlesin.

kui sa soovid teada nende "odavate materjalide" täpseid tootenimetusi, siis pead paraku minema ise mõnda ehituspoodi ja leti ees uurima. ma ei oska sulle nii täpselt peast öelda, mis superrockid, rockwoolid jne asjad seal kõik olemas on. valikut on igatahes kõvasti

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 24.12.2019 01:04:14 vasta tsitaadiga

Kas solo 7c saaks kõige alumise kõlari selle vastu välja vahetada?
6.5" Jah
4 oomi Jah

https://www.noortehnik.ee/visaton-ws17e-4-kolar/
https://www.noortehnik.ee/visaton-w200-4-kolar/

Või odavam variant
https://www.oomipood.ee/product/c6504_4_lairiba_valjuhaaldi_6_5_16cm_4r_65w_50_6000hz_20oz_dibeisi
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2019 13:42:11 vasta tsitaadiga

Kevvare, Mis põhjusel tahad vahetada? Originaalidega juhtus midagi? Kas tehnilised parameetrid samad mis originaalidel?
Kui neist 7c-dest lihtsalt rohkem tahad välja pigistada, siis osta võimendi ja jäta originaalvõim ahelast välja. Mul olid 6c-d ja n-ö päris võimendile järgi ühendades pigistas neist palju tummisema heli välja, kui originaal võimendiga.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2019 15:16:51 vasta tsitaadiga

saab, aga pole erilist pointi. suurus ja oomid on olulised muidugi. aga kaugeltki mitte ainukesed olulised parameetrid. kõlar hakkab 100% kindlasti hoopis teistmoodi mängima. tulemus võib olla hea joppamise puhul ehk natuke parem, aga üsna suure tõenäosuega on halvem


ja sul on tarvis teada elemendi takistust. mõõtsid selle testriga ära? st. ühe elemendi takistuse otse elemendi klemmidelt?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 24.12.2019 15:37:23 vasta tsitaadiga

Kui ainult ühelt poolt vahetada siis suht kindel et stereo läheb faasist välja ja tulemus on kohutav.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.