Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 04.10.2019 09:16:12 vasta tsitaadiga

GTR on Klickis (vähemalt Kristiine) kohal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 12:36:48 vasta tsitaadiga

Vaatasin HVst hommikul ja üks koht oli laos, ülejäänud tellimises. Võtsin rde'st 141€ eest ligi 47mm st versiooni, äkki esmaspäev saab juba käele panna.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 13:43:10 vasta tsitaadiga

Mina ostsin Arvutitargast 47mm GTR-i, pidin paar päeva ootama (42mm on letikaup). Hetkel 4. päev käepeal ja siiani väga rahul. Kell on palju kergem kui alguses arvasin, peaaegu ei pane tähele kella. Pilt on ilus ja terav, laadisin mingi Rolex kella sihverplaadi, näeb kohe välja nagu $23'000 maksev kell icon_razz1.gif Esmaspäeva õhtust on kell käe peal ja aku hetkel 79% alles. Igaks juhuks ostsin peale ka kaitseklaasi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 15:21:45 vasta tsitaadiga

Neid kaitseklaase on Eestis ka müügil?
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 15:23:25 vasta tsitaadiga

Mina ei leidnud. Ebay müüja oli saksas, tuli päris ruttu kohale
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2019 19:20:04 vasta tsitaadiga

GTR 47mm sai nädalavahetusel photopoindist võetud. Oli seal mingi lisasoodukas ning koos 10€ väärtuses kingituseks kaasatulnud taskulambiga oli hind kokku 138€

Esmamuljed küll väga ok. Igasugu teavtused jm tekst selge ja terav, kell ise kerge ja mugav - ei kahetse ostu

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 06:08:46 vasta tsitaadiga

Pekki, siiani ootan, ei teagi, kas tala paneb rde või smartpost thumbs_down.gif
Oleks varem näinud, et kohapeal ka olemas, oleks reedest alates ka muljetada saanud.

Sai naisele MI4 reede võetud, sisuliselt nagu ilma GPSita Bip, kuid väiksem ja odavam.

[Lisa]
Sai nüüd kaks päeva kellakest väntsutatud ja testitud. Peal ka uusim tarkvara1.3.4.14 ja edukas A-GPS uuendus.
Silma jäi kohe GPS, mis valetab 1km kohta ca 10%, eriti kurvide kohad, lisaks sirgjooneliselt sõidab ringi. Peale esimest pikemat jälgimist enam gpsi signaali ära ei registreeri. Kahtlustasin, et A-GPS andmed hapuks läinud ja võtsin huvi pärast xda lahti ning ma pole selle murega ainus.
GPS tundub sellel olevat täis saast, seda küll remonditakse FW uuendustgega, kuid...
Osad kahtlustavad, et mingi partii tuli välja vigase gps kiibiga, sest sealgi käis läbi, kus saadi korra gpsi tööle ja trenn tehtud ning peale seda enam ära ei fikseeri.

Ekraani valgustus on väga hea, kuid tahaks heledust ka kinni keerata. Nimelt kui panna ekraan alati sees variandile, siis lukustus nupule vajutades näitab digi või analoog kella kuvandit valgustus sisse lülitatult. Sööb akut ning pimedas on näha, kuidas kell helendab.

Pulsimõõtja algorütm tundub töötavat eesmärgiga vana väärtus ja sealt üles alla korrektuurid. Minut tagasi oli 60 ja kiire spurdi tulemusega tõmban 120 ära, siis status alt hakkab tulema 61,62,63 jne. Seda siis kui kord minutis uuendab ja hakata manuaalselt lugema. Xdas oli muresid, kus gpsi puhul pulsimõõtja ei töötanud ja kui gps ei töötanud, siis sai pulsi treeningutest kätte.

Hetkel lasen veel paar päeva oodata seda gpsi ravi, kuid mõtted liiguvad juba tagastamisele.


+Välimus
+Rihm mugavam ja kell ise käel loomulikum
+Ekraani kasutamine taskulambina

-uus äpp, ilma sisulise muudatuseta, 1:1le koopia
-äppis vähe ja igavad kella kujundused
-telefonis kaks orginaal kujundust ja üks vabalt valitav, uue laadimine võtab tegelikult palju aega
-ekraani heledust ei saa kinni keerata
-õhurõhku arvutab vist mingite muude andmete järgi (asukoha temp oli vist), füüsiliselt puudub andur???
-ei saa võta koordinaate, puudub valik (kuigi omab gps+glonass)
- - - GPS porr

Amazfit BIP pealt üle tulek oli tõsine pettumus! Ainuke pos üle tulles on välimus ja käel olemise mugavus (parem rihm).

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 09:15:01 vasta tsitaadiga

Ehk ei ole päris asjata (vaid nime poolest) nt Garmini kellad vähemalt 2-3x kallimad.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2019 05:58:54 vasta tsitaadiga

lightbluefox - ei julge nii kalleid kellasid osta, kipun kohe ära kriipima ja kraapima. Selline 100+€ on lagi, millest ei ole väga kahju, kui kord aastas välja vahetada suremine/räbaldumise pärast. Mitme kella pidamine pole ka mulle, "unustan" ühe käele ja nii jääb.


Panin sinihamba telefonis kinni ja kohe ühendas gepsuga ära. Geps kellal aktiivne, siis telefon ei suutnud kella üles leida.
Geps kinni ja kohe leidis kella ja uuendas andmeid.
Peale seda töötab geps niisamagi, paari tunni pärast proovin uuesti.

[LISA]
Sinihammas tuleb ikka uuesti välja lülitada, muidu pärast enam gepsu uuesti ära ei fikseeri.

[LISA2]
Mingi korralik jama ikka kusalgi tarkvaras. Peksab asukohta edasi tagasi rahulikul jalutuskäigul ning lõpuks kaotas keset lagedat taevast üldsegi signaali ära, tuli tagasi mingi 15 minutit hiljem ühe korruselises hoones ning seal olles peksis samat moodi kahte lehte edasi tagasi. thumbs_down.gif

[LISA3] Läbi netiavaruste sain peale Amazfit 3.4.4 (kusaltki mehhiko foorumist vist) ning sellega sai kohe uue A-GPSi selga, nüüd läheb gps sellise 5-10 sekundiga lukku.
Samas täpsus on ikkagi alla arvestust.
Ei tea mis pommiauk see Eesti GTR mudeli jaoks on, kuid mujal maailmas ringlevad juba ammu .15 tarkvara pildid ja osad isegi juba mõned päevad .16 peal, ma siin haisen esimesest päevast saati .14 tarkvaraga kopp.gif


Mis lisaks puuduseid leidnud.
- diginäidu uinak uuendab ainult kellaaeg, sammud ja progress uueneb alles kella äratamisega.
-trenni ajal kellaaega vaadata soovides tuleb ekraani libistada kaks korda, esimene kord käib nagu väike glitch läbi elraani ja midagi ei muutu.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 14.10.2019 11:03:04 vasta tsitaadiga

Vahetasin telefoni ja mingi anomaalia, peale airplane mode/resu - automaatselt kellaga ära ei ühenda, kui mi app vms käima lasta siis küll.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2019 10:23:13 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/amazfit_gtr-review-2015.php
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2019 21:22:52 vasta tsitaadiga

solistaja, BS. XDAs kurdetakse ka, et ükski kokkuvõte ei räägi peetis gepsust nagu need ülevaate kirjutajad poleks seda justkui sissegi lülitanud või lasutanud.
Gps siiani pees. Lukustumine on õnne mäng ning pärast telefonist vaadates näitab aiateibaid.
.19 peal.
Ja viimase FWga sai kaasa korraliku läägi, kus kella aktiveerides võib koguni minna 5 sekundit ennem, kui pildi ette võtab.

XDAs on juba korralikult teksti ja kellade lammutamist olnud. On tuvastatud, et üks antenn on kõigi jaoks, nii sinihammas kui ka kaks eraldi GPS sagedust sellel ning seal need hädat tulevad.
Mingid päevad tagasi lugesin ka, et ei olevat sellel kellal sertifitseeritud gpsi.

Igatahes, saatsin enda oma tagasi, läheb kuhugi maaletoojale ja loodan raha tagasi saada. Võtsin Garmini Vivoactive 4 ligi, oli ka kaalumisel uus Huawei Watch GT 2, kuid jäi kaalukausile esimene, sest sai kohe "hands on" teha.

Igatahses Xiaomi lipulaevast jäi korralik sitamaik suhu ja mõtlen ennem korduvalt, kui nende tooteid peaksin veel ostma icon_exclaim.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 11:31:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerida kuidas selle GTR-i arütmia jne funktsioonid töötavad?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 12:47:44 vasta tsitaadiga

Realist, mis sa selle all täpsemalt silmas pead? Kui pole veel ostnud, siis hoia sellest GTR mudelist kaarega eemale icon_wink.gif
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 14:07:23 vasta tsitaadiga

Ostnud veel ei ole, gps-ist on poogen, lihtsalt huvitav, et sellel peaks arütmia jn tuvastamine ka olema peal(mitte et mul oleks icon_smile.gif). Kui gps-i mittetäpsus ja pikk lukustusaeg välja arvata, kuidas siis selle raha eest kella on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 14:40:44 vasta tsitaadiga

Realist kirjutas:
Ostnud veel ei ole, gps-ist on poogen, lihtsalt huvitav, et sellel peaks arütmia jn tuvastamine ka olema peal(mitte et mul oleks icon_smile.gif). Kui gps-i mittetäpsus ja pikk lukustusaeg välja arvata, kuidas siis selle raha eest kella on?

Minul samuti gps-ist poogen ja minu meelest on selle raha eest kella küll ja veel. Teavitused tulevad ilusti, telefon võib rahulikult silent peal olla. Samme loeb ka, und monitoorib samuti. Küll see GPS ka millalgi suftiuuendusega korda tehakse. Igal juhul minu jaoks kaalub pikk aku tööaeg vigase gps-i üle.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 14:57:24 vasta tsitaadiga

Realist kirjutas:
Ostnud veel ei ole, gps-ist on poogen, lihtsalt huvitav, et sellel peaks arütmia jn tuvastamine ka olema peal(mitte et mul oleks icon_smile.gif). Kui gps-i mittetäpsus ja pikk lukustusaeg välja arvata, kuidas siis selle raha eest kella on?


Kui arütmia tuvastamine oluline on ja pidevalt laadida ei taha siis on veel variante:
https://www.withings.com/be/en/move-ecg

Teeb EKG'd ja umbes korra aastas peab patareid vahetama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 15:20:29 vasta tsitaadiga

GPSi ei saa suure tõenäosusega korda, sest neil mingi antennide käkerdis seal kokku keeratud ja GPS väidetavalt ka sertifitseerimata seepärast (XDAst kunagi lugesin). Et vist kolm asja ühe antenni otsas (2xGPS ja BT).
Arütmia on igal uuemal kellal ja ka odavamalgi olemas. Vaatab su pulssi HR sensoria ja kui hüppab lühikese ajavahemiku tagant, siis annab sulle teada lihtsalt. See eeldab seda, et kell on tugevalt rihmaga randme küljes ja mingit loksu/vahet naha kontaktiga ei ole, muidu saad seda häiret veel maru tihti.

Kui sama hinnaklassi tahad, siis samade asjadega ja töötavad gepsuga peaks uus huawei GT olema. Kaalusin ise ka sama ennem kui garmini ligi võtsin.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagu
HV kasutaja
kagu

liitunud: 09.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 20:30:05 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Realist kirjutas:
Ostnud veel ei ole, gps-ist on poogen, lihtsalt huvitav, et sellel peaks arütmia jn tuvastamine ka olema peal(mitte et mul oleks icon_smile.gif). Kui gps-i mittetäpsus ja pikk lukustusaeg välja arvata, kuidas siis selle raha eest kella on?

Minul samuti gps-ist poogen ja minu meelest on selle raha eest kella küll ja veel. Teavitused tulevad ilusti, telefon võib rahulikult silent peal olla. Samme loeb ka, und monitoorib samuti. Küll see GPS ka millalgi suftiuuendusega korda tehakse. Igal juhul minu jaoks kaalub pikk aku tööaeg vigase gps-i üle.


Sama siin - väga rahul - täpselt see mida vaja, laadima peab u. korra kuus - samas 24h südame ja une jälgimine peal, väljanägemine ka super ja hind ka taskukohane (gearbestist 112€) Ei saa ka aru kes Kjaupsi varba peale astus, et tal nii valus hakkas icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 21:40:10 vasta tsitaadiga

kagu, varvas valutabki sellest, et suudeti oma edu pealt liugu tegelt lasta selle kellaga ning keerati selline käkk gpsi näol kokku. Muus osas ma vastu ei vaidle, ideaalilähedane kell nii välimuselt kui sisult. Vastupidavus samas, see tuleb tulevikus välja.

"minu jaoks kaalub pikk aku tööaeg vigase gps-i üle." Kas siis ei oleks olnud mõistlik otsida veelgi odavam kell ilma gps moodulita? Sisuliselt surnud hobuse eest maksmine ju icon_rolleyes.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2019 22:37:56 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
"minu jaoks kaalub pikk aku tööaeg vigase gps-i üle." Kas siis ei oleks olnud mõistlik otsida veelgi odavam kell ilma gps moodulita? Sisuliselt surnud hobuse eest maksmine ju icon_rolleyes.gif

Surnud hobuse eest maksmine oleks kui kell täiesti kasutu. Kui ma selle kella ostsin, siis ma ei teadnud gps probleemist midagi. See oli lihtsalt odavaim kell mis rahuldas minu vajadused - viisakas väljanägemine, mitte väga suur, une ja sammude jälgimine, teavitused, pikk aku kestvus ja mitte täielik noname tootja. Gps ei olnud oluline kuna ei kasuta seda. Juba eelmisel kellal ei kasutanud. Samas kui oleks enne ostu sellest probleemist teadnud, siis võibolla oleks midagi muud vaadanud, ei tahaks vigast asja osta põhimõtteliselt. Aga kui ta juba olemas on, siis ei lase ennast häirida funktsiooni puudumisest, mida ei kasuta.
Samuti mõistan neid, kelle jaoks see oluline funktsioon ja kes rohkem pettunud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2019 11:04:46 vasta tsitaadiga

Uus dilemma kas GTR või GTS, gps-id tunduvad mõlemail suht bugised olevat.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.12.2019 06:43:00 vasta tsitaadiga

Kes soovib tsipa analoogset välimust, siis tegin vaikimisi välimuse põhjal selline. Lihtne, väga palju vilesid pole, viimasel ajal lisasin nurkadesse tsipa infot, mida muidu peaks "klõpsides" esile kuvama:
https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/31337

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2019 00:38:55 vasta tsitaadiga

Realist kirjutas:
Uus dilemma kas GTR või GTS, gps-id tunduvad mõlemail suht bugised olevat.

Vaatasin ka GTS-i, siin teeb softipoolt ka maha: https://www.digitaltrends.com/smartwatch-reviews/amazfit-gts-review/

Mind huvitaks peamiselt just teavitused ja meeldib, kui nutikell on kandiline (no ma ei ostaks ju ümmargust telerit?). GTS-i disain on iseenesest kena (teadagi, kellelt suuresti ahvitud, ohvkoorss...). Ekraanipinda võrreldes raamiga juba moekamalt rohkem kui Bip'il.

Geps huvitaks mind pigem olukorras, kus märgin näiteks metsa minnes auto asukoha ära ja ta oskaks mind pärast tagasi juhatada (lihtsalt nool ja distants, värvilist interaktiivset kaarti polekski vaja). Nagu ma aru olen saanud, on neil aga kõikidel geps ainult mingi jooksuraja joonistamiseks.

Bip'i reflective screen samas tundub kellale kuidagi asjakohasem kui OLED. Reso võiks ainult parem olla ja ainult valgest tekstist mustal taustal täiesti piisaks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2019 22:33:35 vasta tsitaadiga

Amazfit Bip + Android 8, miski Samsung (ei tea mudelit täpselt) - nädal tagasi lakkasid SMSide, kõnede, FB Messengeri jmt teated käe peale tulemast. Kõik "tavalised" asjad on nagu tehtud, pandud Mi Fit kogu aeg taustal tööle jmt soovitused. On kellelgi veel ideid, mida teha?

Edit: kella unpair-pair ikka aitas.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.