Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life: Alyx märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.11.2019 23:07:14 Half-Life: Alyx vasta tsitaadiga

Lõpuks siis uus Half-Life mäng.. VR peale.
Tuleb välja 2020 Märts.
Tundub nagu Episood 2 järg olema?!

edit: Mäng võtab aset Half-Life ja Half-Life 2 vahel.

https://store.steampowered.com/app/546560/HalfLife_Alyx/
tsitaat:
Half-Life: Alyx is Valve’s VR return to the Half-Life series. It’s the story of an impossible fight against a vicious alien race known as the Combine, set between the events of Half-Life and Half-Life 2.

Playing as Alyx Vance, you are humanity’s only chance for survival. The Combine’s control of the planet since the Black Mesa incident has only strengthened as they corral the remaining population in cities. Among them are some of Earth’s greatest scientists: you and your father, Dr. Eli Vance.

As founders of a fledgling resistance, you’ve continued your clandestine scientific activity—performing critical research, and building invaluable tools for the few humans brave enough to defy the Combine.

Every day, you learn more about your enemy, and every day you work toward finding a weakness.

ABOUT GAMEPLAY IN VR:

Valve’s return to the Half-Life universe that started it all was built from the ground up for virtual reality. VR was built to enable the gameplay that sits at the heart of Half-Life.

Immerse yourself in deep environmental interactions, puzzle solving, world exploration, and visceral combat.

Lean to aim around a broken wall and under a Barnacle to make an impossible shot. Rummage through shelves to find a healing syringe and some shotgun shells. Manipulate tools to hack alien interfaces. Toss a bottle through a window to distract an enemy. Rip a Headcrab off your face and throw it out the window.

Extra content for Index owners

Customers who have purchased Valve Index hardware by the end of 2019 will have access to unique bonuses starting early next year:

Explore environments from Half-Life: Alyx in your SteamVR Home space
Alternate gun skins to embellish Alyx's arsenal
Special Half-Life: Alyx-themed content for Counter-Strike: Global Offensive

Community-built environments

A set of Source 2 tools for building new environments will ship with the game, enabling any player to build and contribute new environments for the community to enjoy. Hammer, Valve’s level authoring tool, has been updated with all of the game’s virtual reality gameplay tools and components.


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 21.11.2019 23:36:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 23:12:03 Re: Half-Life: Alyx vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Tundub nagu Episood 2 järg olema?!

ei,

Lingi oleks võinud esimesse posti lisada; https://store.steampowered.com/app/546560/HalfLife_Alyx/

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 21.11.2019 23:12:10 vasta tsitaadiga

https://www.engadget.com/2019/11/21/half-life-alyx-valve-VR-prequel

Juba intro video alguses saab aru, et tower on ehitusjärgus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.11.2019 00:06:48 Re: Half-Life: Alyx vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
HDTanel kirjutas:

Tundub nagu Episood 2 järg olema?!

ei,

Lingi oleks võinud esimesse posti lisada; https://store.steampowered.com/app/546560/HalfLife_Alyx/


Mis ei? Pane siis infot.. ma vaatasin lihtsalt trailerit ja tegin teema. Steami lehelt jah näha millal aset võtab.

CnZ kirjutas:
https://www.engadget.com/2019/11/21/half-life-alyx-valve-VR-prequel

Juba intro video alguses saab aru, et tower on ehitusjärgus.


Half-Life 2-st on pea 15.a möödas, täiesti ära unustanud, mis teema seal toimus üldse.


Enda arvamus:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.11.2019 09:32:40 vasta tsitaadiga

Paistab päris äge VR mängu kohta.
Samas ei hakka ma selle pärast kindlasti eraldi VR seadet ostma.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 22.11.2019 11:51:22 vasta tsitaadiga

Liiga vara veel. Ei hakka eufooriasse laskuma, ootab kui rohkem infot ja mäng välja tuleb. Eeltellima ei hakka. Hetkel tundub huvitav..
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 22.11.2019 16:07:48 vasta tsitaadiga

Minu arust on VR lootusetu. Mitte, et see äge poleks, aga ma kaldun arvama, et 99% mängijaskonnast ei osta endale kunagi VR headseti. Hiir + klaviatuur on alati mugavamad ning keskmine mängija otsibki mugavust. Seega see mäng ei saa väga kasumlik olla.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2019 16:19:18 vasta tsitaadiga

Kui ma VR-ga nende peakrabide kombitsatest kinni võtta ja neid ükshaaval ära rebida ei saa, siis ma olen tõsiselt pettunud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 22.11.2019 16:29:08 vasta tsitaadiga

Ma vanakooli mees, ei ole vaimustuses VR. Saan aru, et see on äge ja uus ning tõesti tuleviku päralt on VR aga kas on vaja ainult eksklusiivselt VR jaoks teha. Eks nooruses sai mõlemad HF läbi tehtud võiks ju seda ka proovida, ainult selle pärast ei hakka ma endale VR soetama. Olen enam kui kindel, et tuleb vanamoodi versioon ka sellest.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.11.2019 17:23:17 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Minu arust on VR lootusetu. Mitte, et see äge poleks, aga ma kaldun arvama, et 99% mängijaskonnast ei osta endale kunagi VR headseti. Hiir + klaviatuur on alati mugavamad ning keskmine mängija otsibki mugavust. Seega see mäng ei saa väga kasumlik olla.
VR+hiir+klaviatuur on veel ägedam kombinatsioon.
Hiire ja klaviatuuriga juhid nii öelda keha ja käte (relva sihikut) liikumist ja VR-ga mehikese "pead".

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 22.11.2019 17:38:53 vasta tsitaadiga

Rallimängus see töötaks, aga fps'is pigem mitte.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.11.2019 18:02:47 vasta tsitaadiga

VR on liiga kallis
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.11.2019 06:07:20 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
VR on liiga kallis

Jep. Arvuti vast veaks VR-i välja aga ühe mängu pärast kindlasti ei osta.
Iseenesest järgmine aasta tulevad välja uued konsoolid mis kindlasti vabalt VR-i veaks, kui sinna liita mängude rent ja saaks rentida odava raha eest VR seadet siis oleks mõeldav icon_razz1.gif
Või kui saaks rentida VR seadet arvutile 10-20 euri kuus, siis kindlasti prooviks. Enda ringkonnas pole kellelgi kunagi vr old, kuigi mängureid on, seega kõigil on 0 kogemused. Ei oska isegi arvata on see VR hea asi, või on sama nagu RTX, hunnik raha ja olematu fps sama mänguelamuse juures?

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.11.2019 09:16:25 vasta tsitaadiga

Steam top selling : VALVE INDEX® VR KIT 1079 eur icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2019 09:35:20 vasta tsitaadiga

Kas aint pultide ja monitoriga annab asja mängida ? icon_razz.gif
Muidugi keda huvitab siis ameerikas liiguvad need Windows mixed reality asjad 200 doltsiga

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2019 13:03:50 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Steam top selling : VALVE INDEX® VR KIT 1079 eur icon_lol.gif


Vaatasin ka just seda hinda. Ühe mängu nimel tonn magama panna paljuvõitu (ega tuhkagi muid mänge pole erilist VR jaoks olemas, suuremas jaos need kartuligraafikaga mõttetud vehkimised)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.11.2019 13:23:07 vasta tsitaadiga

Valves on mitmeid kordi püütud HL seeriat taaselustada, aga see on alati läbi kukkunud ühel või teisel põhjusel. Tundub, et oli vaja VR-i uudsust, et seeria taaskäivitada.
Võimalik, et see mäng on esimene samm Freemani tagasitulekuks, ning tulevad ka PC versioonid. Tegevus toimub HL1 ja HL2 vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.11.2019 17:08:16 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
(ega tuhkagi muid mänge pole erilist VR jaoks olemas, suuremas jaos need kartuligraafikaga mõttetud vehkimised)


ot:
Euro Truck Sim 2, CARS 2, ELITE, Onward, kohe tuleb next gen Boneworks. Olemas on suur kogus õppeprogramme ja kogemusi nagu näiteks Apollo 11 ja Titanic VR. Peaks justkui contenti olema küll. Endal tavaline Vive ja olen ülirahul selle kuuesotise investeeringuga VR-i.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2019 19:36:31 vasta tsitaadiga

Peaasi nüüd, et see HL: Alex kõigi PC VR seadmetel tööle hakkaks.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 25.11.2019 15:07:28 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Peaasi nüüd, et see HL: Alex kõigi PC VR seadmetel tööle hakkaks.

Noh, eks ta veits kärbitud kogemus saab olema teiste peal
https://uploadvr.com/valve-index-alyx-interactions
tsitaat:
We’ve really tried to make the best use of Index Controllers for those who have them, while also ensuring that those who don’t still have a great experience with Half-Life: Alyx. There’s a small set of things that Index Controllers can do that other controllers can’t do at all, and they’re fun but not required – like being able to crush a can that you’re holding in your hand. But there’s a larger set of things that work on any tracked controllers, yet end up being better on Index Controllers because we were developing them in concert with the game. The most obvious example is the core interaction players have with objects in Half-Life: Alyx – picking up, holding, dropping, throwing, and manipulating. Players perform these basic actions many times throughout the game, and over our years of playtesting, we’ve found that combining the player’s trigger usage with their tracked finger locations was the most successful method of supporting their intentions. So while you can perform most actions with just a trigger or a button, we just think it feels more natural with the way the Index Controllers operate. Finally, the ability for the player to relax their hands without dropping their controller turned out to be a significant factor in our Half-Life: Alyx playtests. As our Index Controller prototypes started replacing our older controllers in playtests, we started seeing players able to play for longer and longer stretches of time, because they weren’t required to hold onto a real-world object the entire time. This wasn’t really something we saw as a problem in our early days of VR development, but now that VR games are becoming longer and more fully featured, we think it’s becoming more important.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 29.11.2019 23:11:00 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/valves-index-vr-headset-sold-out-in-stores-following-the-half-life-alyx-reveal/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.11.2019 00:12:34 vasta tsitaadiga

Ma ei taha teemat solkida,aga jah tundub väga äge ja huvitav mäng tulevat... aga tahaksin öelda ikka et mega kahju et nad ei tee mingit uut half life mängu icon_sad.gif või et täpselt samasugust v taolist mängu PC peale ei tee ... ma saan aru jah et see on mingi VR teema et paned need prillid pähe ja jube äge, aga sellepärast ei hakka küll neid ostma + veel peab vist mingi mega raal olema ? icon_rolleyes.gif Nagu enne öeldi et eelmistest half lifedest on 15 aastat möödas võiksid nad teha kasvõi mingi remastered versiooni HL2-st ja epsiode 1 ja 2-st ... graafika on ju niipalju edasi arenenud... ma ei taha midagi muud, kui näeks veel oma elu jooksul HL3 -e icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2019 02:07:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
heretic666 kirjutas:
(ega tuhkagi muid mänge pole erilist VR jaoks olemas, suuremas jaos need kartuligraafikaga mõttetud vehkimised)


ot:
Euro Truck Sim 2, CARS 2, ELITE, Onward, kohe tuleb next gen Boneworks. Olemas on suur kogus õppeprogramme ja kogemusi nagu näiteks Apollo 11 ja Titanic VR. Peaks justkui contenti olema küll. Endal tavaline Vive ja olen ülirahul selle kuuesotise investeeringuga VR-i.

Project CARS 1
Project CARS 2
Dirt Rally 1
Dirt Rally 2
rFactor 2
RaceRoom
Assetto Corsa
Assetto Corsa Competizione
ETS2

Neid mängin VR-is.
Ülejäänud näiteks

Beat Saber
Arizona Sunshine
Superhot VR
Tetris Effect
jne
jne

On häid asju küll. icon_smile.gif

Ehk saab uuest Half Lifest kah minu jaoks must have. Elame näeme.


viimati muutis Dj-E 04.12.2019 00:40:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SP22
HV vaatleja
SP22

liitunud: 05.03.2011




sõnum 03.12.2019 21:53:58 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Scart kirjutas:
heretic666 kirjutas:
(ega tuhkagi muid mänge pole erilist VR jaoks olemas, suuremas jaos need kartuligraafikaga mõttetud vehkimised)


ot:
Euro Truck Sim 2, CARS 2, ELITE, Onward, kohe tuleb next gen Boneworks. Olemas on suur kogus õppeprogramme ja kogemusi nagu näiteks Apollo 11 ja Titanic VR. Peaks justkui contenti olema küll. Endal tavaline Vive ja olen ülirahul selle kuuesotise investeeringuga VR-i.

Project CARS 1
Project CARS 2
Dirt Rally 1
Dirt Rally 2
iRacing
RaceRoom
Assetto Corsa
Assetto Corsa Competizione
ETS2

Neid mängin VR-is.
Ülejäänud näiteks

Beat Saber
Arizona Sunshine
Superhot VR
Tetris Effect
jne
jne

On häid asju küll. icon_smile.gif

Ehk saab uuest Half Lifest kah minu jaoks must have. Elame näeme.


Tahaks siia otsa soovitada veel Asgard's Wrathi.

Mulle oli see meeldiv uudis, et tuleb uus Half-Life ja seda veel VRis. Mäng on justkui teasimiseks tehtud, et äkki hakkab HL teema nüüd viimaks liikuma kuskile.
Samuti ei pea ostma tonni eest vr setti kui näiteks oculus rift s saab palju taskukohasema hinnaga kätte. Eks igaüks ise teab, kui hardcore vr vend ta on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2019 14:21:43 vasta tsitaadiga

graafika näeb küll hea välja vr-i kohta, loodetavasti hakkab valve uuesti mänge tegema, aga vr ei kavatse ma osta niipea tuöevikus liiga kentsakas liikumine ja muu stuff, ja monitor otse vastu silmi, nii oled varsti prillipapa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life: Alyx mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.