Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1101, 1102, 1103 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2019 08:59:12 vasta tsitaadiga

Eile õnnestus oma silmaga kogeda täis tier X lahingus 15:0 vastaste vägistamist. Olen sellised tulemusi varemgi näinud korduvalt, aga tier X-s on küll esimene kord. Ainuke kahju, et minu tankiks oli E50M, millega väga üle 3k ei jõudnudki sealt lühikeselt mängult võtta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 17.11.2019 22:25:48 vasta tsitaadiga

See MM on pannud mind sügavalt mõtlema selle mängu lõpetamisest. Täiesti mõttetud on need 15-3 kaotused või võidud. Eriti frustreeriv on muidugi kui satud sellise jada otsa kus ainult kaotavas tiimis oledki.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.11.2019 14:58:17 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma keset Div 2-te, seal on küll väga rahulik. 279e totaalne haruldus, vastas olen vist 2x näinud ainult kogu selle aja vältel. Muidugi kui paned kohe koos proffidega punuma siis nalja pole. Tasubki oodata päev või kaks enne alustamist. Nüüd peaks juba täitsa chill olema.

279/Chief spammist imo ei piisa kui tahad saada kõrget Rankedi Effectiveness %. Võibolla, kui mängid kummagagi ainult ühe mängu päevas. Enamasti aga istutakse ikka tunniks-kaheks maha. 110% on võibolla riskantne, sellega oled seal suht kulla-hõbeda piiril. Ma ise sihin 130% kanti.


Kukkus suht feil välja seekord. Pereelu võttis õhtuid ära ja mõtlesin, et a mis seal pole see viimane otsa ära grindida see viimasel päeval. Tutkit. Lasin oma efektiivsuse sujuvalt 120% pealt hõbeliigasse icon_razz1.gif Lõpetamisest saadud kordajatega efektiivsuse tõstmiseks peab ikka aega andma endale... öösel kell 2 väga ei tõuse enam icon_lol.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 18.11.2019 22:57:34 vasta tsitaadiga

Muud juttu ka.

See Rheinmetall Panzerwagen ehk top tier saksa light....arendamiseks vaja 298000 expi????
Kas ma näen valesti või ongi nii?????

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.11.2019 23:56:21 vasta tsitaadiga

Nii on. Deutsche qualität ikkagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 19.11.2019 00:04:31 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Nii on. Deutsche qualität ikkagi.


No jah...eks X5 eest tuleb ka rohkem pappi välja käia...

Kurat aga seda grindida RU`ga on eesti keeles paras kepp!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2019 00:10:23 vasta tsitaadiga

Aga miks sa seda saasta omale siis grindid? icon_rolleyes.gif
Ma millalgi arendasin ta välja kui ta "top of the tree" oli aga välja ostma küll ei hakanud... Tunduvalt paremaid skaute ju mängus.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 19.11.2019 01:18:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga miks sa seda saasta omale siis grindid? icon_rolleyes.gif
Ma millalgi arendasin ta välja kui ta "top of the tree" oli aga välja ostma küll ei hakanud... Tunduvalt paremaid skaute ju mängus.


Sest ma olen nimelt napakas! icon_biggrin.gif
Ma pole kindel et välja ostan, kuid lahti grindin kõik tankid mis tankipuus on. Välja arvatud kõik premmikad. Seda nimelt puht majanduslikel kaalutlustel.
Aga välja pole ma ostnud mitmeid tier 10`id.
Siit ka üks põhjus, miks mul statsid on sellised nagu on ja ma ei vaeva ennast nende numbritega. Palju põnevam on neid tankipiud lahti harutada icon_wink.gif
Eks ta mingis mõttes pool masohhistlik tegevus ole aga....nagu ütlesin, ma polegi normaalne icon_biggrin.gif
Saksa puus on veel üks tier 10 peale selle (Leopard 1) ja siis veel vist paar-kolm madalat tiiru, mis jookseb paraleelselt seal.
Samuti USA omad suht lõpusirgel. Sheridan pooleli hetkel. Ka üks tank mida ma ei kavatse välja osta.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 19.11.2019 08:29:04 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Kurat aga seda grindida RU`ga on eesti keeles paras kepp!


Pole see RU nii hull midagi, aga jah see Rhm on ilmselt kõige kehvem T10 light hetkel. Ma ostsin selle välja ja olen vast mõnikümmend lahingut teinud sellega. Üldse on T9 ja T10 wheelerite tõttu mõnede kaartide puhul muude skautide elu väga keeruliseks muutunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.11.2019 16:30:08 vasta tsitaadiga

Rhm Panzerwagen ongi kõige kehvem light tank tier Xs. Pole väärt effortit, et grindida. Küll seda kunagi buffitakse, siis on mõtet käsile võtta.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 19.11.2019 19:03:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Rhm Panzerwagen ongi kõige kehvem light tank tier Xs. Pole väärt effortit, et grindida. Küll seda kunagi buffitakse, siis on mõtet käsile võtta.


Mina olen ka see imelik kes selle tanki välja arendas. Aga see ei saagi ju kõige parim light olla - made in Germany icon_lol.gif View Range peaks suhtliselt hea olema aga mängus küll pole aru saada.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 19.11.2019 22:36:20 vasta tsitaadiga

Natuke põhjendades oma käitumise loogikat....

Sportlasi on erinevaid, kes soovib olla täpsem, kes kiirem, mõni aga tahab rohkem dämmi kokku ajada. Need ma liigitaks kõrgema win8 püüdlejateks.
Mina oma 47 eluaastaga olen pigem alpinist. Võtan rahulikult step by step ja ronin mööda tanktreed kõrgemale.
Ma pole enam sellises nooruses ja ega saagi paremaks kui tänapäeva noorem põlvkond, kes sündis hiir pihus ja klaver hambus icon_biggrin.gif Reaktsiooniaeg annab ka tunda icon_wink.gif
Nohh, kui teeks äkki ka accrerolli, võtaks mingi paar op premmikat ja lahingus oleks rohkem alalhoidlikum...no parema tulemuse ehk saakski. Milleks? Minusuguseid oleks jalaga segada!
Aga vot võtsin kunagi sellise mõtte pähe, et grindin kõik lahti, sõltumata kui hea või halb see masin on. Tõsi, mõne puu jaoks on vaja rohkem kannatust ja pikka närvi kui hetkel jagub. Näiteks Type4 on lahti, kuid otsustasin aja maha võtta mõneks ajaks, sest see hakkas liialt närvikavale. Siis tuli veel nerf ka ja ....küll ma ükskord selle liini a lõpuni vean!

Ja kui ükskord tõesti siiber saab ja kõik masinad lahti (eeldusel et see mäng veel toimib ja mingi playerbase ka olemas jätkuvalt), Siis äkki viskan müüki. Keegi ikka tahab!
Ja ei ole vaja nüüd hakata vanale mehele moraali lugema, et müük keelatud icon_biggrin.gif Kõike müüakse! Kui hind õige icon_wink.gif


Samas, ega ma kes teab mis päris tomat ka pole, näitaja ikka veel keskmiste hulgas icon_wink.gif
Mauno Lurbe kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Kurat aga seda grindida RU`ga on eesti keeles paras kepp!


Pole see RU nii hull midagi, aga jah see Rhm on ilmselt kõige kehvem T10 light hetkel. Ma ostsin selle välja ja olen vast mõnikümmend lahingut teinud sellega. Üldse on T9 ja T10 wheelerite tõttu mõnede kaartide puhul muude skautide elu väga keeruliseks muutunud.


No eks ole hullemaidki, kuid ma ei näe selles risus küll midagi erilist. Scoutimise jaoks liiga suur ja kõrge, dämmi teeb ka ainult 250 umbes....noh laadimisaega peast ei mäleta, aga ega seegi kes teamb mis erilist ole... mõttetu masin!
Ütleks midagi positiivset tema kohta aga ei oskagi.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 20.11.2019 00:51:48 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
No eks ole hullemaidki, kuid ma ei näe selles risus küll midagi erilist. Scoutimise jaoks liiga suur ja kõrge, dämmi teeb ka ainult 250 umbes....noh laadimisaega peast ei mäleta, aga ega seegi kes teamb mis erilist ole... mõttetu masin!Ütleks midagi positiivset tema kohta aga ei oskagi.


Positiivse poole pealt kui võrrelda teiste T9 lightidega - korralik DPM ja hea camo, üks kiiremaid (enne kunagist nerfi oli kõige kiirem tank mängus), gun handling ok, depression hea, view väga hea. Kui võrrelda teistega, siis muidugi EBR90 ja eriti t-54 ltwt on paremad. WZ-132A jälle kehvem. T-49 on nii ja naa eriti kui mängida suure kahuriga, siis on käsi kullas või p* mullas teema. Mõni mäng ruulib täiega ja siis järgmine ei saa mitte ühte lasku ka pihta isegi lähidistantsilt.

Ise paneks T9 skaudid ritta:
EBR90, t-54ltwt, AMX 13-90, T-49 või RU, WZ ja siis see uus inglise oma (mida ma küll ise pole mänginud, aga tundub suhteliselt kehva olevat). EBR sõltub muidugi üpriski kaardist.

RU miinuseks on muidugi paber armor, mingeid bounce sealt väga loota pole. Kui torn vaatab taha, siis gun depression puudub ehk kellegi eest ära sõita ja samal ajal tuld anda sisuliselt ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.11.2019 11:50:54 vasta tsitaadiga

Ma võibolla nii palju parandaks, et AMX 13 90 on mu arust üks kõige paremaid lighte hetkel üldse mängus. Mitte et ta oleks super hea scout (EBR 90 ja 105 ilmselt võtavad selle krooni), aga peale viimaseid muudatusi farmib kuidagi eriti hästi dämmi. 960 dam clipi kohta on reload päris kiire, lasud tulevad torust kiiremini välja kui varem, ja gun handling on võrreldes kunagisega nagu öö ja päev. Mürske on ka 4 võrra rohkem kaasas. Soovitaks tugevalt proovida neil, kes scoutidega dämmi ka oskavad teha.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 20.11.2019 12:55:52 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma võibolla nii palju parandaks, et AMX 13 90 on mu arust üks kõige paremaid lighte hetkel üldse mängus. Mitte et ta oleks super hea scout (EBR 90 ja 105 ilmselt võtavad selle krooni), aga peale viimaseid muudatusi farmib kuidagi eriti hästi dämmi. 960 dam clipi kohta on reload päris kiire, lasud tulevad torust kiiremini välja kui varem, ja gun handling on võrreldes kunagisega nagu öö ja päev. Mürske on ka 4 võrra rohkem kaasas. Soovitaks tugevalt proovida neil, kes scoutidega dämmi ka oskavad teha.


Nõus, AMX farmib dämmi hästi kui oskad ennast hoida, eriti lahingu alguses. Samas kuna ma kipun liialt sageli üpris agresiivselt mängima siis panin 54 ettepoole. Sellega on lootus ka bouncida midagi, samuti hea madala profiiliga aktiivselt skautides.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 21.11.2019 22:57:09 vasta tsitaadiga

Vahel kui rng naeratab. Klassikaline 5min mäng, baasist ei pidandki väga liikuma, alles lõpus. Grillega 6 killi.
http://wotreplays.eu/site/5098864#malinovka-ahvikeest-grille_15

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2019 10:34:46 vasta tsitaadiga

Lõpuks tuleb midagi mõistliku ka peale preemium tankide https://worldoftanks.eu/en/media/4/developer-diaries-anonymizer/

Loodetavasti täidab eesmärki ja pisutki väheneb vingumine ja toksilisus. Alles eile oli üks tarkpea kohe roundi alguses jälle kirjutamas, et "all tomatos...lost" ning uputas ennast jõkke. Samal ajal tegi meie meeskond ülimalt hea mängu ja vastane alistati ühe vähemusega, sest üks põmmpea ei suutnud oma erutust tagasi hoida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.11.2019 12:04:16 vasta tsitaadiga

MeaDz, ega siis tomatid seda kasutama ei hakka icon_biggrin.gif Nuta või naera, aga tomatid on selline kontingent inimesi, kes näiteks ostavad WoTi tarbeks kalli mänguriläpaka ja siis mängivad Inteli integreeritud graafikakaardi pealt, sest neile ei tulnud pähe kontrollida, kas üübervõimas nvidia GPU on ikka järel asjal või mitte. Siis käivad ja kaebavad foorumites, kui halvasti mäng ikka jookseb. Või siis proovitakse seda mängu trackpadiga mängida. Võite küll mõelda, et kammooon, selliseid ju praktiliselt pole, aga tegelikkuses pakuks et vähemalt iga 10s tankist on just selline.

Ja seda sorti inimesed kohe kindlasti ei oska mingeid obskuurseid sätteid sisse lülitada mängumenüüst. Kes oskavad, on head mängijad. Ja seda kindlasti kasutatakse nende poolt palju. Ehk siis ilmselt edaspidi on kõik tiimid tomatitest ja anonüümsetest mängijatest koosnevad. icon_wink.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2019 13:01:06 vasta tsitaadiga

Vot ei tea jah, kas eile oli see Common Test kohe katki vms aga lülitasin omale seadetest selle "anonymizer"-i sisse ja peale lahingut näitas, et justkui ma oleks ainus olnud, kellel see sees oli. Ja nii mitmes lahingus järjest.
Võibolla arvati tõesti, et see on kohe vaikimisi kõigil sisse lülitatud...

Proovisin ka nüüd täna 2 korda, ikka näitas peale lahingut et olin ainuke kel nimi oli muudetud. Samas nimi oli täitsa kena ühes lahingus - Sparebox icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 22.11.2019 21:36:11 vasta tsitaadiga

Käisin klikkisin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.11.2019 22:34:34 vasta tsitaadiga

Lahingujärgsetes tulemustes näedki kõikide nimesid. Anonüümsus on vaid lahingu ajal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 22.11.2019 23:22:10 vasta tsitaadiga

Peaks ütlema, et isegi kahju, et nad selle anonymizer'i optionaliks jätsid. Võiks nii olla, et kõigil see sees ja välja võtta ei saa. Aga noh algus seegi. Miks see probleem on. Kui keegi varjata tahab enda identiteeti ja seda teead piisavalt vähesed. Siis joonistub üsna selgelt välja nende mängijate motivatsioon kes seda kasutada tahaks. Ning selleks saaks olema pigem need mängijad keda arty rohkem fokuseerib või yolotakse. Olles lahingus, kus sa sisult ainuke anonüümne mängija näiteks, ei annaks palju ruumi fantaasiale, et sul on midagi varjata icon_smile.gif . Nii, et see võib tähendada veel suuremat fookust...aga noh, eks elu näitab mis reaalsus on icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2019 00:51:49 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, lahingujärgsetes tulemustes on ju näha kellel see lahingus sees oli ja mis oli ta nimi lahingus sees olles. Vastav märge on kasutajanime juures.

Igatahes tundub see veidi katki olema, sest ma tegin screen-shoti nimedest lahingu alguses ja pärast lahingutulemuste juures. Nimed on seal samad.
Samas mõne juures on märge olemas, et tal nimi oli muudetud ja selle muudetud nimena on kirjas tegelikult tema tegelik kasutajanimi (kontrollisin wot-life.com abil).
Minu enda kohta näitab ta samas vastupidi infot - õige nimi on lahingu tulemustes ja märke juures on "valenimi".

Aga noh, tegemist on ju testversiooniga.

thomak28, hetkel küll senini mulle pandud "anonymizeeritud" nimede järgi ei oleks suutnud otsustada et see pole "päris".
Ega see ju kuidagi mängus välja paista. "Sparebox", "mainez", "vixz_9011", "kfut_93" on mul nt. viimati nimedeks olnud. Saa sa nüüd nendest aru mis on päris, mis mitte... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 23.11.2019 09:35:04 vasta tsitaadiga

tegelikult veider asi see ju. Kas saa tõesti lahingu ajal kui mingi asi vasta tuleb hakkad vaatama mis ta nimi on või wr mida suur osa miski pärast hindab jne. Mina küll ei vahi, tegutsen selle järgi mis vasta tuleb mitte selle järgi kes. Selle jaburuse on põhjustanud see sama wn8 ja wr jne jälgijad kes nüüd ise halavad. Minul neid veidruseid ei näita ja ei saa aru milles häda. WG ise lasi neid asju lahingu ajal näidata ja siis nüüd teeb miskit veidrust. Selle asemel keelaku ära need wr ja wn8 ning asi korras. Siis kõik võrdsed selles osas ja see kui keegi lahingul kedagi nime järgi taga ajab siis palju õnne. Vaatasin seda wg videot kah mis siingi oli ja see seal kah seletas, et näe lasime mode mängu sisse ja nüüd kasutame isegi mitmeid mis on kasulikud. Kas need wn8 ja wr asjad kah kasulikud, kõik juba ammu teavad, et need kaks asja on need mida paljud vahivad ja siis see rikub mängu.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 23.11.2019 10:05:42 vasta tsitaadiga

Randomis võiks ainult näha millised tankid on ja peale lahnigu lõppu on siis kõikide nimed näha. Nii lihtne see ongi. Milleks sellised lihtsad asjad keesuliselt teha.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1101, 1102, 1103 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.