Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 07.08.2019 20:59:29 vasta tsitaadiga

Ei ole sama heli, vahe on sees. Aga Airpodside helikvaliteet pole mitte midagi ülihead.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.08.2019 21:43:02 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, et helikvaliteet parem/halvem oleks. Asi on mugavuses. Ei mingit juhet enam ja elu on lill!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2019 05:40:13 vasta tsitaadiga

Tänud tagasiside eest, kiitus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2019 10:41:48 vasta tsitaadiga

Airpod ei summuta välist müra. Siis võib tunduda, et heli pole suurem asi, aga vaikses keskkonnas istuda ja kuulata on väga hää.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 21:12:40 vasta tsitaadiga

https://www.apple.com/shop/product/MWP22AM/A/airpods-pro

Airpods Pro tuli välja
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 21:37:59 vasta tsitaadiga

Soome lehel juba saadaval. Hinnaks 279€.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 23:27:22 vasta tsitaadiga

Pole paraku kunagi liigselt kuulmekäiku sisenevaid kannatanud, seega igaüks ei pruugi neid kui senisest ägedamaid vastu võtta.

Piano black edition paneks hoopis kõrvad liikuma. icon_smile.gif

Kas iPhone'i taga tulevad ja jäävad Airpod'id sajal juhul sajast külge, kui karp avada ja klapid kõrva pista, aga mitte kohe muusikat kuulama hakata? Androidika küljest kukuvad mõnikord ära, kui karp kinni panna. Kui ühendumise plõnni ära teeb, siis jäävad alati kohe külge, mõnikord aga ka vaikselt.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2019 09:11:40 vasta tsitaadiga

Ei kao nad kuskile telefoni küljest. Ühenduvad alati, kui just pole enne Macbookiga või Apple TV-ga ühendatud olnud, siis pead ise ühendama.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2019 20:42:45 vasta tsitaadiga

Mina olen küll uute Airpods Pro'dega väga rahul. Mürasummutus toimib ka kenasti.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2019 14:56:11 vasta tsitaadiga

Sain ka kätte täna ja esmamulje ikka hea, mürasummutus töötab in ear nööpide kohta väga hästi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2019 15:42:09 vasta tsitaadiga

kas oled võrrelnud mitmeid in-ear anc klappe andes hinnangu, et töötab väga hästi?
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2019 19:37:22 vasta tsitaadiga

Ei ole, olen muidu sony over ear xm3 proovinud ja sellega muidugi öö ja päev ent ei oodanud in earilt sellisel tasemel NC.
Reviewide sõnul sony in ear nöpsudel parem NC aga tolle korpuse suurus on turnoff minu jaoks.

Halb asi on see et silikoonist otsa ei saagi vahetada icon_lol.gif see kinnitus on nii tugevalt kinni et enne läheb silikoon ise puruks kui see kinnitus järele annab.

Sai jõudu kasutatud ja siiski tulevad küljest, kuid ebanormaalselt tugevalt peab neid ikka tõmbama.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.11.2019 11:35:51 vasta tsitaadiga

villu70, vahe on ikka suht suur vorreldes tavalise karbis oleva juhtmega versiooniga. Ja omakorda sealt on suht suur vahe Airpods Pro seeriaga. Oman nii Airpodse kui Airpods Prosid. Kui noise cancelingut kasutada ilma muusikata, siis eks ta veits ebamugavust tekitab, muusikaga ei pane tahelegi, et miski must maagia toimiks.

Anti, ma ei oska sinu korva fitti oelda, osade jaoks on koige suurem ja koige vaiksem ka veel valet mootu otsik seal. Aga minul on hea fit nii vaikese kui keskmise otsikuga ning natuke mugavam keskmise suurusega. Minu kogemuse pohjal on nt. JBL klapid kovasti maas sellest mida Airpodsid pakuvad.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2019 12:09:15 vasta tsitaadiga

Mu küsimus oli pigem ANC ja inear kohta, mitte fiti.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 07.12.2019 13:55:19 vasta tsitaadiga

Mul pole ka kunagi sobinud need in ear klapid... Ükskõik mis suurusega kumm neil otsas on. Seepärast kasutasin pikalt tavalisi airpodse ka. Helikvaliteet pigem kehv, aga töötasid täiuslikult töökõnede tegemiseks.. kodus muusika kuulamiseks juhtmega suured klapid.
Umbes kuu aega tagasi ostsin suured klapid Sony WH-1000xm3. Esimesed mürasummutavad klapid mul ja olin väga ullatunud. Mürasummutus toimib suurepäraselt ja helikvaliteet ka väga hea. Peale neid ei tahtnud aga airpodse enam pähe pannagi.. Seepärast otsustasin airpodsid maha müüa ja osta lisaks suurtele ka väiksed kõrvasisesed WF-1000xm3.
Minu üllatuseks enamvähem püsisid mul kõrvas. Proovisin kõik kummid läbi ja jäin ühtede peal pidama. Kui ei hüpanud ja palju liikumist polnud, siis püsisid kõrvas küll. Helikvaliteet pisut kehvem, kui suurtel ülekõrva käivatel, aga selliste pisikeste kohta, mis koguaeg taskus ja kaasas on - suurepärane! Küll aga märkasin aja jooksul, et tööd tehes kliendid ei kuulnud mind hästi ja korduvalt pidin klapid lahti ühendama ja käsitsi telefoniga edasi rääkima. See on minujaoks aga liiga suur miinus. Samuti ühendamine. iPhonega ühendamine võttis tihtipeale kaua aega, eriti kui olin vahepeal iPadi taha nad ühendanud. Seega tegin otsuse, et vahetan nad Airpods Pro vastu. 1h tagasi sain kätte ja olen väga rahul. Peas püsivad suurepäraselt. Minu hinnangul mürasummutus isegi meeldivam ja naturaalsem. Helikvaliteet jääb Sonydele alla, aga audiotööks nad mõeldud polegi. Muusikakuulamiseks ja nautimiseks on neist küll!
Suur samm tavalistest airpodsidest edasi! Pisike samm Sonydest tagasi, kuid plussid minujaoks väga olulised võrreldes Sony WF-1000XM3-ga - ühenduvus iPhonega, mugavus ja püsivus kõrvas, helikvaliteet/mikrofon telefoniga rääkides.



rex kirjutas:
Pole paraku kunagi liigselt kuulmekäiku sisenevaid kannatanud, seega igaüks ei pruugi neid kui senisest ägedamaid vastu võtta.

Piano black edition paneks hoopis kõrvad liikuma. icon_smile.gif

Kas iPhone'i taga tulevad ja jäävad Airpod'id sajal juhul sajast külge, kui karp avada ja klapid kõrva pista, aga mitte kohe muusikat kuulama hakata? Androidika küljest kukuvad mõnikord ära, kui karp kinni panna. Kui ühendumise plõnni ära teeb, siis jäävad alati kohe külge, mõnikord aga ka vaikselt.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2019 17:10:19 vasta tsitaadiga

Kuna ma oma tavalisi 99% ajast HF-na kasutan (ilma HF-ta autos või muus olukorras, kus vaja korraga käsi ja telefoni), siis ma pigem ei soovigi mürasummutust. Tahangi, et kuuleks kõrvalt hästi ka ümbritsevat. Vanakoolimehena tahan pigem kuulda, kui mõõkhambuline tiiger mulle selja taha hiilib kui et omasse maailma sulguda. icon_smile.gif Mul pole pidevat otseselt mürarikast töökeskkonda ka. Saan täiesti aru neist, kel on ja seesõttu mürasummutust vajavad.

Viimasel ajal avastanud, et jäävad androidikale ka paremini külge, kui avatud karpi telefonile suht lähedal hoida. Siis teeb praktiliselt alati plõnni kõrvas ära.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2019 01:31:28 vasta tsitaadiga

Sa saad mürasummutuse alati disableda või transparency mode peale panna nii et kuuled väljaspoolt tulevat heli
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2019 04:16:44 vasta tsitaadiga

Raiskan akut selleks, et kompenseerida mürasummutust, mida ma ei vaja? icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2019 15:58:54 vasta tsitaadiga

Kui sul silikoonist otstega in ear nööbid on siis nad juba loomu poolest blokeerivad heli, aktiivse mürasummutuse puhul transparency seetõttu aitabki siin ja kuuled ümbritsevat heli paremini.
Tiiger sul selja taga hiiliks siis ei kuuleks sa teda ka palja kõrvaga enne kui liiga hilja ja oled kaelapidi ta lõugade vahel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.02.2020 09:26:57 vasta tsitaadiga

Tere kõik see HV pere!

Olen suht air podside tuleku algusest kasutanud esimese gen omasid kuid nüüd viimastel kuudel on need kuidagi naise kätte jäänud ning kodurahu huvides mõtlesin, et pigem soetan endale uued.

Kas kellelgi siit on kogemusi airpods prodega?
Hinnas ei ole küsimus kuid ma natuke kardan neid silikoon otsikuid. Arvan et need on ebamugavad ning väsitavad kõrva kiirelt ära.
Praegused podsid istuvad nagu mega mugavalt kasvõi 4h jutti kuniks aku tühjaks saab.

Digitunni saates kuulsin kuidas saatejuhid kiitsid prosid taevani, kuid ise olen siiani ebaleval seisukohal.
Palun keegi kellel need on, räägiks siis, kas tasuks või pigem on ebamugavad.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 09:37:58 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Tere kõik see HV pere!

Olen suht air podside tuleku algusest kasutanud esimese gen omasid kuid nüüd viimastel kuudel on need kuidagi naise kätte jäänud ning kodurahu huvides mõtlesin, et pigem soetan endale uued.

Kas kellelgi siit on kogemusi airpods prodega?
Hinnas ei ole küsimus kuid ma natuke kardan neid silikoon otsikuid. Arvan et need on ebamugavad ning väsitavad kõrva kiirelt ära.
Praegused podsid istuvad nagu mega mugavalt kasvõi 4h jutti kuniks aku tühjaks saab.

Digitunni saates kuulsin kuidas saatejuhid kiitsid prosid taevani, kuid ise olen siiani ebaleval seisukohal.
Palun keegi kellel need on, räägiks siis, kas tasuks või pigem on ebamugavad.

See on ikka väga individuaalne. Mulle endale näiteks muutusid in-ear Airpods Pro klapid pikaaegsel järjest kasutamisel ebamugavaks (ei olnud abi ka erineva suurusega silikoon otsikute proovimisest). Kasutan hetkel tavalisi Airpods Gen2 klappe, mis istuvad kenasti kõrvas ja on mugavad ka pikaaegsel järjest kasutamisel.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.02.2020 10:10:34 vasta tsitaadiga

Elpex, ma arvan, et ega mina väga ka ei erine sellest.

Aitäh, seda väikest pushi oligi vaja, et reaalselt keegi kinnitab et nii on.
Suundun täna poodi ning soetan endalegi head mugavad 2gen airpodsid.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 12.02.2020 15:09:57 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Elpex, ma arvan, et ega mina väga ka ei erine sellest.

Aitäh, seda väikest pushi oligi vaja, et reaalselt keegi kinnitab et nii on.
Suundun täna poodi ning soetan endalegi head mugavad 2gen airpodsid.


Mina jällegi vastupidine juhtum. Pole mulle kunagi need kummist in ear kõrvaklapid sobinud. Seepärast ostsin esialgu samuti tavalised 1gen airpodsid.
Mürasummutus aga tõmbas ja otsustasin ära proovida. Võin hommikust õhtuni klappe kanda ja probleeme/väsimust pole. Istuvad kõrva suurepäraselt ja ei oska midagi rohkemat tahta.
Suured kõrvaklapid Sony WH-1000XM3 müüsin ka maha, kuna jäid seisma peale airpods prode ostu.

Minu soovitus. Kui saad kuskilt proovida, proovi ära! Airpods prod ostes saad kasvõi -30€-ga maha müüa, kuna nõudlus neile suur. Juhul kui tõesti ei sobi. Minu silmis hinna ja kvaliteedi suhe kordades parem, kui tavaliste airpodside puhul.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 21:59:17 vasta tsitaadiga

Mina ka nüüd mõnda aega Airpods Pro omanik ja õnnestus ka lennukis ära proovida. Mürasummutus pole just tippklassist, aga midagi pole öelda, ilmselt siiski parimad klapid, mida hetkel osta saab.

Võrdluseks kogemused:

* Tavaliselt 2 geni Airpodsid - ei püsinud kõrvas lihtsalt, andsin lõpuks tütrele.
* Kunagi kuskilt lennujaamast ostetud Sony suvalised $60 aktiivse mürasummutusega klapid - natuke ikka aitasid
* WH-1000XM2 - Palju parem mürasummutus, aga kaasas kandmiseks suured ja äärmiselt ebamugavad lennukis magamiseks ja prillisangad soonisid üsna kiirelt kõrvad valusaks. Suure pea probleem ilmselt. Super aku vastupidavus
* WF-1000XM3 - Helikvaliteet parem kui Airpods Pro-l, mürasummutus parem kui Airpods Pro-l, aga kindasti mitte nii mugavad. Karp on umbes kolm korda suurem ja taskusse hästi ei mahu. Ei ole niiskuskindlad. Omajagu jeblamist eri seadmete ühendamisega
* Airpods Pro - kõige mugavamad, kõige väiksemad, kõige lollikindlamad vähemalt ülejäänud Apple seadmetega ühendumisel. Ülejäänud klapid lähevad ilmselt müüki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 13.02.2020 09:00:16 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:


* Tavaliselt 2 geni Airpodsid - ei püsinud kõrvas lihtsalt


Minul jällegi istuvad 1gen podsid ilusti kõrvas.

Kurjam, ega jah, olen ainult head prode kohta kuulnud.
Täna kirjutan lihtsalt facebooki, et kellel on prod, uurin ja lähen proovin kõrva ning siis saab otsuse langetada icon_biggrin.gif ei aita muu vist.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.