Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 430, 431, 432  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.10.2019 15:47:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Krdi soome, linnadesse kitse ja lambakarjad ning probleem kaob.

ai see oli hea icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.10.2019 18:37:28 vasta tsitaadiga

Ärge vaielge anubisega. Ta tõmbab teid oma tasemele ja lööb kogemusega!
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2019 18:55:00 vasta tsitaadiga

Kahjuks on anubise postitused väga sarnaseks scarti omadele muutunud. Pole temaga kunagi paljudes asjades ühel nõul olnud kuid varasemalt oli postitustes asjaliku sisu osakaal siiski tähtsal kohal (olenemata kas tehtud järeldustega igaüks just nõustus). Viimasel ajal aga aina vähem asjalikkust ja aina rohkem sappi, demagoogiat ning üleüldist teiste halvustamist.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 27.10.2019 09:46:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kahjuks on anubise postitused väga sarnaseks scarti omadele muutunud. Pole temaga kunagi paljudes asjades ühel nõul olnud kuid varasemalt oli postitustes asjaliku sisu osakaal siiski tähtsal kohal (olenemata kas tehtud järeldustega igaüks just nõustus). Viimasel ajal aga aina vähem asjalikkust ja aina rohkem sappi, demagoogiat ning üleüldist teiste halvustamist.

Sotse enam võimul pole ju on MTÜ rahasid koomale tõmmatud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2019 13:04:21 vasta tsitaadiga

Palju meie omad neid sõjapõgenike lubasid Eestisse? .no = liikuv pilt...
https://www.vg.no/nyheter/innenriks/i/kJ1q1k/bilfoereren-om-paakjoert-demonstrant-jeg-gjorde-det-ikke-bevisst?utm_source=vgfront&utm_content=row-4


viimati muutis Oisu. 27.10.2019 13:14:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.10.2019 19:15:10 vasta tsitaadiga

Rääkides üleüldse integreerimisest ja muust sellisest eriti venelaste näitel, siis ma märkasin juba mõnda aega tagasi, et on üks asi, mis toob kokku nii eestlased kui venelased. Ja selleks on Ott Tänak.

Vaatasin FBs ringi ja igas kohalikus venelaste grupis on rõõmuhõisked venelaste poolt, et Meie (sic!) poiss Ott Tänak on maailmameister. Pole midagi sellist varem just kohanud, et mõnele eestlasele selliselt kaasa elatakse. Võiks Otile lausa aasta integreerimisauhinna vms anda icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 27.10.2019 21:09:24 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Rääkides üleüldse integreerimisest ja muust sellisest eriti venelaste näitel, siis ma märkasin juba mõnda aega tagasi, et on üks asi, mis toob kokku nii eestlased kui venelased. Ja selleks on Ott Tänak.

Vaatasin FBs ringi ja igas kohalikus venelaste grupis on rõõmuhõisked venelaste poolt, et Meie (sic!) poiss Ott Tänak on maailmameister. Pole midagi sellist varem just kohanud, et mõnele eestlasele selliselt kaasa elatakse. Võiks Otile lausa aasta integreerimisauhinna vms anda icon_razz.gif thumbs_up.gif


Kui nad tänu Oti fännamisele eesti keele ka ära õpiks siis küll. Praegu on selline täna rõõmuhõisked Oti homme Putini poolt asi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 00:04:50 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kahjuks on anubise postitused väga sarnaseks scarti omadele muutunud. Pole temaga kunagi paljudes asjades ühel nõul olnud kuid varasemalt oli postitustes asjaliku sisu osakaal siiski tähtsal kohal (olenemata kas tehtud järeldustega igaüks just nõustus). Viimasel ajal aga aina vähem asjalikkust ja aina rohkem sappi, demagoogiat ning üleüldist teiste halvustamist.


Sappi, demagoogiat ja halvustamist?

thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_smile.gif

Too näited ka juurde, soovitan vaadata millepeale ma midagi kirjutanud olen muidugi, võid üllatuda.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10040896#10040896
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10040908#10040908

Aga kui olukord kisub ärevaks ja seltskonna ringiratast korrutatud valed hakkavad välja paistma siis pannakse
a) teema kinni
b) kustutatakse ebasobivad postitused
c) bännitakse ära


viimati muutis anubis 28.10.2019 00:12:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 28.10.2019 00:10:02 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:

Too näited ka juurde, soovitan vaadata millepeale ma midagi kirjutanud olen muidugi, võid üllatuda.


Tahad saagi käima tõmmata ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 28.10.2019 00:12:15 vasta tsitaadiga

kui getot võrdled eesti majaga mis see siis on - demagoogia ju.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 00:24:15 vasta tsitaadiga

Väide oli, et "kas välisriikides töötavad eestlased moodustavad getosid ja pressivad oma kultuuri peale?"

Jah, kui eestlased moodustavad mingi kogukonna kes elab tihedalt mingis piirkonnas koos on tegemist getoga (vt. definitsiooni, ma tõin isegi välja) ning kui nad moodustavad Eesti maja siis nad kohalike (maru)rahvuslaste vaatepunktist ju suruvad oma välismaa kultuuri kõigile kohalikele kes sinna satuvad peale. Nagu ma pidevalt kordan, see (maru)rahvuslaste uks käib mõlemat pidi.

Kui sa ise ei suutnud seda seost luua siis palun, olen valmis vabandust vastu võtma.

Muidu nvm. Ma rohkem ei viitsi korrata.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 28.10.2019 00:26:49 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Väide oli, et "kas välisriikides töötavad eestlased moodustavad getosid ja pressivad oma kultuuri peale?"

Jah, kui eestlased moodustavad mingi kogukonna kes elab tihedalt mingis piirkonnas koos on tegemist getoga (vt. definitsiooni, ma tõin isegi välja) ning kui nad moodustavad Eesti maja siis nad kohalike (maru)rahvuslaste vaatepunktist ju suruvad oma välismaa kultuuri kõigile kohalikele kes sinna satuvad peale. Nagu ma pidevalt kordan, see (maru)rahvuslaste uks käib mõlemat pidi.

Kui sa ise ei suutnud seda seost luua siis palun, olen valmis vabandust vastu võtma.

Muidu nvm. Ma rohkem ei viitsi korrata.


HDvurle kirjutas:
Ärge vaielge anubisega. Ta tõmbab teid oma tasemele ja lööb kogemusega!


see on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 28.10.2019 00:30:44 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Renka kirjutas:
Kahjuks on anubise postitused väga sarnaseks scarti omadele muutunud. Pole temaga kunagi paljudes asjades ühel nõul olnud kuid varasemalt oli postitustes asjaliku sisu osakaal siiski tähtsal kohal (olenemata kas tehtud järeldustega igaüks just nõustus). Viimasel ajal aga aina vähem asjalikkust ja aina rohkem sappi, demagoogiat ning üleüldist teiste halvustamist.


Sappi, demagoogiat ja halvustamist?

thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_smile.gif

Too näited ka juurde, soovitan vaadata millepeale ma midagi kirjutanud olen muidugi, võid üllatuda.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10040896#10040896
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10040908#10040908

Aga kui olukord kisub ärevaks ja seltskonna ringiratast korrutatud valed hakkavad välja paistma siis pannakse
a) teema kinni
b) kustutatakse ebasobivad postitused
c) bännitakse ära


No näited sinu pandud linkidelt ainult.

anubis kirjutas:
Jänes, sa oled lihtsalt küündimatu de*iilik. Kutsu emme appi.


anubis kirjutas:
Jänesesugust trolli siin hoitakse, ta on nagu Venemaal Žirinovski - selline kasulik kes ventileerib ilma filtrita ja sisuta seda mida teised mõtlevad kuid välja ei taha öelda, kuna paistaks muidu lihtsalt nii ...... Noh, lihtsad, vms.

Palju parem on lasta sellisel lõhkuda ja ise taustal irvitada.


Ei olnud sappi, demagoogiat ja halvustamist ? icon_rolleyes.gif
Kusjuures ma esitasin sulle ühe lihtsa küsimuse ja sa lõhkusid samas stiilis mitu lehekülge siin kuidas mina olevat midagi väitnud. Mina ei väitnud midagi. Ehk ehe demagoogia.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 00:42:47 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Väide oli, et "kas välisriikides töötavad eestlased moodustavad getosid ja pressivad oma kultuuri peale?"

Jah, kui eestlased moodustavad mingi kogukonna kes elab tihedalt mingis piirkonnas koos on tegemist getoga (vt. definitsiooni, ma tõin isegi välja) ning kui nad moodustavad Eesti maja siis nad kohalike (maru)rahvuslaste vaatepunktist ju suruvad oma välismaa kultuuri kõigile kohalikele kes sinna satuvad peale. Nagu ma pidevalt kordan, see (maru)rahvuslaste uks käib mõlemat pidi.

Kui sa ise ei suutnud seda seost luua siis palun, olen valmis vabandust vastu võtma.

Muidu nvm. Ma rohkem ei viitsi korrata.


icon_lol.gif Jaurame ikka tähe ja definitsiooni kallal närimisega.
Vabandust, anubis, tunnistan, et wiki definitsiooni kohaselt moodustavad eestlased välisriikides getosid. Sest see on siin teemas hetkel kõige tähtsam, et inimesed kasutaks wiki järgi korrektseid termineid, muidu anubis jookseb kokku ja ei saa võrdlusest/poindist aru. Nähtavasti tähe närimine ongi su ainuke argument, aga nagu eespool sulle juba välja tõin, kõik inimesed ei ela wiki definitsioonide järgi. Sina aga otsi palun üks näide sarnasesr olukorrast eestlastega, nagu oli selles videos Prantsusmaa kohta, kus naistel väga raskendatud teatud kohtades baaris käimine näiteks. Konkreetne näide võõra ja Euroopasse mittesobiva kultuuri vaikselt imbumisest Euroopa riiki, mis kahjuks toimub igas pagulas -ja immigrantmagnetriigis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 00:53:08 vasta tsitaadiga

Tore.

Järelikult kogu su jutt oli lihtsalt ja teadlikult konflikti tekitamisele ja teadlikult demagoogitsemisele ehitatud.

Palju õnne, ise kvalifitseerisid ennast trolliks ära. Kiidan.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 28.10.2019 00:55:52 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 03:29:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 01:19:58 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Tore.

Järelikult kogu su jutt oli lihtsalt ja teadlikult konflikti tekitamisele ja teadlikult demagoogitsemisele ehitatud.

Palju õnne, ise kvalifitseerisid ennast trolliks ära. Kiidan.


Kellega konflikti tekitamisele? Ainuke, kellega konflikt tekkis oled sina, sest kuigi sa said mu poindist aru, oli sul vaja hakata tähte närima, kuigi argumentide puudumisel oleksid võinud vait olla lihtsalt.

E: https://et.wikipedia.org/wiki/Geto Selle järgi väääga kaudselt saab eestaste kogukonda getoks nimetada, kuigi pool definitsiooni ei klapi. Isegi kui wikist kuidagi kaudselt välja lugeda, et eestlased moodustavad getosid, siis mu point tähenärimise kohta jääb samaks. Huvitaval kombel oli anubis ainuke, kellel see väide niivõrd hinge kraapima jäi, et pidi wiki lahti võtma ja mingit pläusti genereerima hakkama. Nagu ikka. Ja siis mina olen troll.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Online

sõnum 28.10.2019 01:54:26 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Väide oli, et "kas välisriikides töötavad eestlased moodustavad getosid ja pressivad oma kultuuri peale?"

Jah, kui eestlased moodustavad mingi kogukonna kes elab tihedalt mingis piirkonnas koos on tegemist getoga (vt. definitsiooni, ma tõin isegi välja)

Wiki definitsioonid ei ole alati kuld.
Võtame Cambridge definitsiooni, kui Investopedia oma ei sobinud:
https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/ghetto
tsitaat:
an area of a city, especially a very poor area, where people of a particular race or religion live closely together and apart from other people:
Kas see definitsioon by default kehtib Eesti kogukounnale, kes elab kuskil välismaal lähestikku?

Tegelikult peaks sõna kasutusel lähtuma ikkagi eelkõige sellest tähendusest, nagu seda argikeeles teatakse
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.10.2019 04:14:30 vasta tsitaadiga

Omast käest. Minu sugulased USA-s ja Argentiinas on sulandunud kohalikku kogukonda, mitte mingit getot moodustanud ega mingeid õigusi nõudnud.
Mis aga peamine, üheks ühendavaks teguriks sulandumisel oli ja on sarnane kultuuriline ja kristlik taust. Muuseas, mõlemast riigid nooremad sugulased on nüüdseks saanud EV kodakondsuse ja passi.
Argentiina sugulane sai sisse ka Tartu Ülikooli ja tuli Eestisse elama.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 09:41:16 vasta tsitaadiga

Mis pisik see on, mis takistab mõistlikult omavahel suhtlemist? Midagi eestlase lemmiktoiduga pistmist?
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.10.2019 14:22:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Omast käest. Minu sugulased USA-s ja Argentiinas on sulandunud kohalikku kogukonda, mitte mingit getot moodustanud ega mingeid õigusi nõudnud.
Mis aga peamine, üheks ühendavaks teguriks sulandumisel oli ja on sarnane kultuuriline ja kristlik taust. Muuseas, mõlemast riigid nooremad sugulased on nüüdseks saanud EV kodakondsuse ja passi.
Argentiina sugulane sai sisse ka Tartu Ülikooli ja tuli Eestisse elama.


thumbs_up.gif
Integratsioon toimib, kui m6lemad osapooled sellest huvitatud on. Muul juhul kaotavad immigrandid. Samuti on k6rvale jäänud uustulnukad kergeks saagiks erinevatele huvigruppidele.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 16:37:30 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:

Tegelikult peaks sõna kasutusel lähtuma ikkagi eelkõige sellest tähendusest, nagu seda argikeeles teatakse


Siis tea, et kui anubis peaks sinu käest soola küsima, siis võid talle rahulikult näiteks alumiiniumsulfaati anda. Keda see kotib, et argikeeles naatrimkloriidi soolaks nimetatakse icon_biggrin.gif

Aga üldiselt - don't feed the troll
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2019 20:27:29 vasta tsitaadiga

Võib kustutada.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.10.2019 10:11:50 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/997143/juri-nikolajev-ukraina-immigrandid-on-muutmas-eesti-uhiskonda
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2019 10:41:15 vasta tsitaadiga

Petmata/varastamata ära ei ela kopp.gif okse.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 430, 431, 432  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.