Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 430, 431, 432  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 16:22:46 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
Mis topeltstandarditest sa undad? Ikka veel surud seda Soome näidet? Ma küsisin sult ju eelnevalt, kas välisriikides töötavad eestlased moodustavad getosid ja pressivad oma kultuuri peale?

https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_Maja
Jep. Moodustavad. Ajalooliselt väga järjepidev protsess.
Ma muidugi selle kultuuri pealepressimisega ei nõustu, kuid selle väite alust sa nagunii ei suuda esitada, või siis esitad mingi allika mis kirjeldab kellegi subjektiivset arvamust mingite poolikute väidete või kellegi kolmanda arvamusartikli põhjal.

Condamed kirjutas:
Kas eestlased on pärit riigist, kus nad lapsena võivad tänaval kellegi matšeetega räiget tapmist/hukkamist pealt näha ja seeläbi täiesti apaatseks kasvada? Sult tulevad sellised pikad kirjutised, aga alati konkreetsetest küsimustest hiilid kõrvale mingi jura abil.

Ma ei tea mida sa väita üritad, kas seda, et eestlased ei ole kogenud räiget füüsilist ja vaimset vägivalda? Väga paljud on. Või siis see, et kõik teised on, lähtuvalt oma nahavärvist seda kindlasti näinud ja on selletõttu apaatsed? Nii üks kui teine muudavad su enda väite ebaloogiliseks ja keeruliseks vastata.

Condamed kirjutas:
Lisaks, kui keegi isegi Soomes näiteks peaks mind kategoriseerima joodikust kurjategijaks, mida ma siis tegema peaks, nutt lahti ja elu läbi? Inimestel lihtsalt ei ole õigus oma isiklikele järeldustele? Kõik peavad sinusuguste moraalsete jumalate pilli järgi tantsima?

Ma ei tea mida sa tegema pead, sa pole samas minu näitest siiani aru saanud. See näide on sellekohta, et kui sa kellegi üksiku tegusid laiendad mingile nahavärvile või rahvusele või religioonile siis oled sa lihtsalt kehva kasvatuse saanud inimene. Kurb. Ja see on näide, mina pole kedagi üldistanud, ma juhin kehva loogika ja järeldusvõimega isikute tähelepanu sellele, et uks käib mõlemat pidi.

Ma mingil ajal viitsisin ka pikemalt vastata sinusuguste väidetele, kuid sisuliselt on sinu ja samalaadset narratiivi ajavate tegelaste väited 1-1 samad. Mitte miski ei muutu, suletud ring. Vanasti peeti seda halvaks kasvatuseks kui inimesed oma lollust avalikult kuulutasid, praegu on see pigem reegel ja see kes valjemini kisab on lisaks veel ka mingi arvamusliider.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 16:43:37 vasta tsitaadiga

Kui sa võrdled Eesti Maja getodega, siis ega mul siinkohal polegi midagi rohkem öelda, you do you. thumbs_up.gif
Eestis ikka tänavatel kellegi retsimist ja veristamist üldiselt näha ei ole jah päise päeva ajal, või mis? Selle näite point oli, et kui inimene elab keskkonnas, kus näeb lapsest saati sellist asja, siis ilmselt mõjub see üsna halvasti ta psüühikale.
Või oled sa nii naiivne ja pead oma silmaga nägema neid videosid, mida muide kohalikud rõõmsasti maailmaga jagavad?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 18:54:47 vasta tsitaadiga

https://et.wikipedia.org/wiki/Geto
Kui ports eestlasi kuskil koos elavad ja oma kultuuri ajavad oma majas siis nad by definition loovad oma geto. Niiet jah. Mul on õigus.
Kui sa väidad, et Eestis keegi vägivallaga kokku ei puutu siis jah, sa eksid. Eestis puutub iga aasta kümneid ja kümneid tuhandeid inimesi kokku pideva vägivallaga nii kodus kui tänavatel. https://www.sm.ee/sites/default/files/news-related-files/perevagivalla_faktileht_2018.pdf

Aga võta pea kajakambrist välja ja ära vaata neid videosid, loe vähe laiemat pilti mitte ära keskendu hingevärinal kellegi matšeetega tükeldamisele. Äkki on probleem hoopis sinusugustes inimestes, kes otsivad pidevalt kinnitust oma väärastunud maailmatajule selmet faktilise pildiga tutvuda või kellegi väidetele kontrolli teha. Üks näide mida kamp imelikke säravil silmil jagab tekitab pigem küsimuse, et kus teie kasvatuses see põhimõtteline eksimus tehti. Mina ütlen, et inimeseks kasvamine hakkab kodust ja väga paljudes on sellest vajaka.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 19:21:24 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://et.wikipedia.org/wiki/Geto
Kui ports eestlasi kuskil koos elavad ja oma kultuuri ajavad oma majas siis nad by definition loovad oma geto. Niiet jah. Mul on õigus.
Kui sa väidad, et Eestis keegi vägivallaga kokku ei puutu siis jah, sa eksid. Eestis puutub iga aasta kümneid ja kümneid tuhandeid inimesi kokku pideva vägivallaga nii kodus kui tänavatel. https://www.sm.ee/sites/default/files/news-related-files/perevagivalla_faktileht_2018.pdf

Aga võta pea kajakambrist välja ja ära vaata neid videosid, loe vähe laiemat pilti mitte ära keskendu hingevärinal kellegi matšeetega tükeldamisele. Äkki on probleem hoopis sinusugustes inimestes, kes otsivad pidevalt kinnitust oma väärastunud maailmatajule selmet faktilise pildiga tutvuda või kellegi väidetele kontrolli teha. Üks näide mida kamp imelikke säravil silmil jagab tekitab pigem küsimuse, et kus teie kasvatuses see põhimõtteline eksimus tehti. Mina ütlen, et inimeseks kasvamine hakkab kodust ja väga paljudes on sellest vajaka.


Oh wow, vikipeedia definitsiooni järgi ongi kõik riigid eestlaste getosid täis!
Mõttetu tähenärimine, ma eeldan et sa saad tegelikult aru küll, et getol ja "getol" on vahe sees, aga sa lihtsalt ei suuda üheski asjas nõustuda nende krdi väärastunud maailmatajuga inimestega, seega lihtsalt jaurad et näe wikipedia järgi on nii!
Ma ei keskendu kellegi tükeldamisele, tõin lihtsalt näite. Ja jällegi, kui sinu silmis on inimese arengule perevägivald (mis on tõesti kuradi suur probleem ülemaailmselt) sama mõjuga kui kellegi jõhkral kombel tapmise pealtnägemine, siis polegi siin midagi kommenteerida enam. Oma kajakambri jutuga võid kuu peale käia, kuulan ja loen kõigi vaatevinklid ära, kui mingi teema üleval, aga kuna ise jagan rohkem oma "väärastunud" maailmataju ühe poolega, olen kohe kajakambris? Ma ei ole siin foorumis (eriti vabas mikrofonis) just väga kaua viibinud, aga kohe algusest peale (kui suhtusin igasse inimesse täiesti neutraalselt, kuna lihtsalt kontekst puudus) jäid silma oma jutust välja imbuva rõveda üleolevusega. Isegi su enda maailmavaadet jagavad inimesed on siin midagi sarnast väitnud. Sellisel viisil ei veena sa kedagi teistmoodi (sinu arust õigesti) mõtlema, vaid tekitad vastupidise efekti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 21:49:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_Maja
Jep. Moodustavad. Ajalooliselt väga järjepidev protsess.


Tavaliselt kui midagi lingitakse, siis järgnev(al real) olev tekst võiks ju nagu selle kohta käia?
Et miks sa selle Eesti Maja lingi tõid välja täpselt enne rida, kus väidad, et eestlased moodustavad getosid, mis kusjuures ajalooliselt järjepidev protsess?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 21:53:06 vasta tsitaadiga

Kui kuskil on Eesti maja siis on seal ka eestlased, seega on kuskil välismaal üks ports piisavalt lähestikku elavaid eestlasi, selle kohta võib öelda eestlaste geto.

Ma ei viitsi trollidele tegelikult vastata, ega pikalt ei vastagi enam. Mina tean et mul on sellel teemal vähemalt 95-5 õigus vs sinu jutt, mis on labane lahmimine või lihtsalt trollimine.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 22:39:41 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/6gZFGpNdH1A?t=47
Täiesti esimene näide mis praegu ette hüppas, ei ole otsitud, ei ole cherrypickitud. Sarnaseid alasid ja olukordi üldiselt mõtlesin getode all.
Ise pigem ei tahaks näha sellist olukorda näiteks Prantsusmaal, UKs, Rootsis... Ma küll ei ela nendes riikides, aga võin ju nende heaolust siiski huvi tunda.
Kus on propaganda? Teine arvamus ei ole kohe automaatselt propaganda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 17.10.2019 01:35:51 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 03:24:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 17.10.2019 06:58:24 vasta tsitaadiga

Härrased võtavad kohe hoo maha ja lõpetavad isikustatud rünnakud ja solvamised. Puhastasin teemat.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 17.10.2019 07:10:00 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei saa aru, kuhu minu postid kadusid? Ühtegi kasutajat ma siin küll ei solvanud või mõnitanud. Suht lamp delete tuli, ütleks.

Toon tagasi ka eilse lingi geto kohta, mis ei kõlba eestlaste kohta välismaal imo: https://www.investopedia.com/terms/g/ghetto.asp
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 17.10.2019 07:45:41 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Härrased võtavad kohe hoo maha ja lõpetavad isikustatud rünnakud ja solvamised. Puhastasin teemat.


Hea valikuline arvamus sul "isikutatust rünnakust ja solvamisest" .

anubis kirjutas:
Ma mingil ajal viitsisin ka pikemalt vastata sinusuguste väidetele, kuid sisuliselt on sinu ja samalaadset narratiivi ajavate tegelaste väited 1-1 samad. Mitte miski ei muutu, suletud ring. Vanasti peeti seda halvaks kasvatuseks kui inimesed oma lollust avalikult kuulutasid, praegu on see pigem reegel ja see kes valjemini kisab on lisaks veel ka mingi arvamusliider.


Täiesti lampi postitused kustutati ära aga "arvamusliidri" väide, et oponendid on lollid jäeti alles. Kas ma võin ka öelda, et anubis on loll ? Või on see lubatud ainult teatud kajakambrimeestele ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 17.10.2019 07:56:21 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://et.wikipedia.org/wiki/Geto
Kui ports eestlasi kuskil koos elavad ja oma kultuuri ajavad oma majas siis nad by definition loovad oma geto. Niiet jah. Mul on õigus.


Jube kahju, et kolmanda Die hardi alguses ei läinud McClane Eesti maja ette New Yorgis Harlemi asemel sildiga - "ma vihkan eestlaseid". Vot see oleks olnud korralik mürakas filmi algusele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.10.2019 13:59:07 vasta tsitaadiga

anubis äkki oled sina see kes eksib?? või sellist varianti pole?
Kui ise aru saad sellest siis on kõigil juba parandamatult halb?
Või siis sinu tellitud elu lastele või lastelastele?
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 21.10.2019 00:07:42 vasta tsitaadiga

Ärge hädaldage, vaid õppige ennast väljendama nii, et vastaseid ei solvataks. Ma ei kavatsegi hakata postitusi modereerima, sest olen eelnevalt juba piisavalt hoiatanud, et kui isikuid solvatakse, siis kustutan ette hoiatamata. Viisakus on suhtlemise üks alustalasid.

Kui olen midagi kahe silma vahele jätnud, siis võite teada anda. Vaatan postituse üle ja vajadusel kustutan.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2019 11:42:03 vasta tsitaadiga

anubis on null. Punkt.

Teemasse: https://foreignpolicy.com/2019/10/24/syrian-refugee-crisis-europe-greece-turkey-balkans/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2019 20:01:19 vasta tsitaadiga

Sisutihe.

Raiute kirvega kive, kuid väga järjekindlalt vähemalt.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2019 22:39:08 vasta tsitaadiga

..ja seljalepatsutajad ringiratast rõõmsalt koos.

Jõudu tööle, mehed.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 25.10.2019 22:46:38 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Siis tuleb Anubis kohe ja teatab kuidas tema nägi Tallinna tänavatel ka ühte suitsukoni ja nätsupaberit maas, seega pole eestlased põrmugi paremad icon_razz1.gif
No värdjad loobivad meil ka oma sitta metsa alla ja kuhu iganes saab. Õnneks meil ei kiideta seda heaks ja seetõttu seda väga palju ei tehta. On mõned üksikud värdjad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 25.10.2019 23:01:04 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
anubisele reedene vahepale popkorni kõrvale

https://www.liveleak.com/view?t=kKyXL_1572025972
Leiad netist mingi haige inimese ja anubis on süüdi? Kahju, et meie kurikamõrvari tegudest videot ei ole. Ilmselt oleks samasuguse video saanud. Saksamaal on 80 korda rohkem elanikke, sealt tuleb sama asja statistiliselt võttes 80 korda tihedamini.
Kurb tõdeda, et meie seas on ka värdjaid, keda teise inimese elu ei koti üldse.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2019 23:25:25 vasta tsitaadiga

Ütlen ennetavalt, et mulle tegelikult õpetati, et lollidega pole mõtet vaielda, nad veavad sind alla enda tasemele ja löövad kogemusega. Sportlikust huvist on vahva vaadata kuidas igasugused kajakambriviited hakkavad lendama kui kellegi mugavustsooni vastupidist väidet panna.

Mahedad demagoogid olete ikka, härrased. Tore kuidas kellelgi nagu õpikust sõnad ette suhu pannakse. Trollid.

Jätkake oma soojas ja roosas õnneudus üksteisele vajalikus koguses räiguste jagamist. Kindlasti tunnete mingit mõnusat kõdi kuskil kui suudate leida video kus vale nahavärviga inimene kellelegi midagi halba teeb. See on kindel, et protsentarvutusi te teha ei oska, täiesti kindel.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 25.10.2019 23:50:55 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
See on kindel, et protsentarvutusi te teha ei oska, täiesti kindel.

Mis sul nende protsentidega on? Meenub kui Soome kuritegevuse statistikast tuli välja, et afgaanid ja iraaklased sooritavad protsentuaalselt kogukonna suuruse suhtes 10 korda rohkem seksuaalkuritegusid kui eestlased. Siis olid sina kohe platsis karjumas, et tuleb ikka koguarve vaadata, mitte protsente. Nüüd tahad aga protsente arvutada. Ikka vastavalt sellele kuidas sulle meeldib jah?

Ning kui tahad isiklikuks minna, siis minul näiteks oli koolis tõenäosusteooria ja protsendiarvutus absoluutselt lemmik osa matemaatikast. Alati 5+, pole mingit probleemi sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 26.10.2019 00:16:00 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Meenub kui Soome kuritegevuse statistikast tuli välja, et afgaanid ja iraaklased sooritavad protsentuaalselt kogukonna suuruse suhtes 10 korda rohkem seksuaalkuritegusid kui eestlased.
Kas eestlased olid soomlastest populaarsemad seal statistikas?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 26.10.2019 00:38:12 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
lenc kirjutas:
Meenub kui Soome kuritegevuse statistikast tuli välja, et afgaanid ja iraaklased sooritavad protsentuaalselt kogukonna suuruse suhtes 10 korda rohkem seksuaalkuritegusid kui eestlased.
Kas eestlased olid soomlastest populaarsemad seal statistikas?

Eestlase ja soomlaste puhul olid protsendid samal tasemel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 26.10.2019 00:53:01 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
raxz kirjutas:
lenc kirjutas:
Meenub kui Soome kuritegevuse statistikast tuli välja, et afgaanid ja iraaklased sooritavad protsentuaalselt kogukonna suuruse suhtes 10 korda rohkem seksuaalkuritegusid kui eestlased.
Kas eestlased olid soomlastest populaarsemad seal statistikas?

Eestlase ja soomlaste puhul olid protsendid samal tasemel.
Kuradi soomlased! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.10.2019 09:39:51 vasta tsitaadiga

Krdi soome, linnadesse kitse ja lambakarjad ning probleem kaob.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 430, 431, 432  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.