Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 09.10.2019 00:15:12 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Draqula kirjutas:
Huvitav, kui auto omab bluetooth ja wifi tuge, kas siis on lootust, et tootja tagantjärgi midagi uuendab...

... julgen kahelda, uue funktsionaalsuse lisamine eelnevatele mudelitele on ikka väga haruldane icon_rolleyes.gif kui see just ei kaasne mingi suurema tarkvarauuendusega kõigile toetatud mudelitele.

Seepärast meeldib mulle, kui võimalikult palju saab hallata oma portatiivsest seadmest ja auto pakub vaid toetavaid teenuseid ehk Android Auto asemel eelistaks pigem telefoni ekraani peegeldamist auto ekraanile (või tuleviku perspektiivis sarnaselt arvutitele teise ekraanina), et ei peaks üldse mitut erinevat süsteemi haldama ...

näiteks Mazda'le saab järelpaigaldada CarplayAndroidauto kõigile millel on ekraan armatuuri peal st tagantjärgi ka 2014 mudelitele (3 , 6 alates 2015). Omal on pidevalt kasutuses (küll õun) ja ei häiri see landscape sest tundub et see ainult androidikiiks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 00:35:46 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
(...)
Ma ise kasutan püstiselt, sest siis näeb teekonda rohkem ette, külgedele pole tavaliselt vaja näha ...


Sama siin, horisontaalse vaatega kasutan ainult pikematel sõitudel kui viitsin kaablit ühendada, Android Auto vahendusel ning seal ka see "lärakas" on üsna häiriv.
Miks android auto puhul see lärakas nähtav peaks olema? icon_eek.gif
või mis lärakat silmas nüüd peetakse (ma saan aru, et seda nupurida)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 07:23:50 vasta tsitaadiga

Vast ikka suurt osa kaardist varjavat juhendikasti, mis võiks tegelikult olla täiesti ühes servas.
Spoiler Spoiler Spoiler

Teise pildi ülemised kastid peaks dünaamiliselt ilmuvad olema.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 08:47:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Draqula kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
(...)
Ma ise kasutan püstiselt, sest siis näeb teekonda rohkem ette, külgedele pole tavaliselt vaja näha ...


Sama siin, horisontaalse vaatega kasutan ainult pikematel sõitudel kui viitsin kaablit ühendada, Android Auto vahendusel ning seal ka see "lärakas" on üsna häiriv.
Miks android auto puhul see lärakas nähtav peaks olema? icon_eek.gif
või mis lärakat silmas nüüd peetakse (ma saan aru, et seda nupurida)


Juhendikasti pean silmas. Julgelt veerandi ekraanist katab ja tulemuseks on, et efektiivset pinda kaardi kuvamiseks jääb sisuliselt pool ekraanist (kuna juhendkastist allapoole jäävat veerandit ka kaardi kuvamiseks sisuliselt kasutada ei saa).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 09:43:21 vasta tsitaadiga

... eks see disain on jah natuke ajale jalgu jäänud. Eriti tänapäevane lahendus oleks, kui saaks kõigi komponentide suurust ja asukohta muuta või üldse eemaldada thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.10.2019 10:24:13 vasta tsitaadiga

Kuna Waze nüüd AA poole ka rohkem vaatab siis on lootust, et landscape (ka AAs) paraneb aga see võtab veel kõvasti aega.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 10:54:50 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... eks see disain on jah natuke ajale jalgu jäänud. Eriti tänapäevane lahendus oleks, kui saaks kõigi komponentide suurust ja asukohta muuta või üldse eemaldada thumbs_up.gif

Ma oleks kahe käega selle poolt, et juhendi kasti saaks üldse eemaldada. Kõigest üks rida seadete menüüsse juurde tekitada ja elu oleks lill.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 11:16:14 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... eks see disain on jah natuke ajale jalgu jäänud. Eriti tänapäevane lahendus oleks, kui saaks kõigi komponentide suurust ja asukohta muuta või üldse eemaldada thumbs_up.gif

Ma oleks kahe käega selle poolt, et juhendi kasti saaks üldse eemaldada. Kõigest üks rida seadete menüüsse juurde tekitada ja elu oleks lill.

Aga palun otsige/tehke parandusettepanekuid: https://waze.uservoice.com/forums/59223-waze-suggestion-box?query=landscape
Seda foorumit ega waze community foorumeid WAZE ametnikud ei loe.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 11:32:32 vasta tsitaadiga

... kahjuks seal tonnide viisi märksa lihtsamaid ettepanekuid seismas juba aastaid icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2019 18:18:45 vasta tsitaadiga

Mul tuli taas tagasi üks bugi millest ka siin teemas kunagi rääkisin ja ka wazele teatasin - riigipiiri ületades muutis juhendamise keele ära. Läksin nädalavahetusel riiga - niipea kui piiri ületasin hakkas lätikeelne jutt pihta....
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2019 08:34:59 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, mis krt on selle piiriületamisel keele vahetamise funktsionaalsuse mõte?
Jah, kui sa installid äpi, siis suure tõenäosusega teed sa seda oma koduriigis ja kohalik keel rakendada installimisel - mõistlik.

Aga piiriületusel ei omanda ma maagiliselt kohalikku keeleoskust või mis?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.10.2019 09:12:11 vasta tsitaadiga

mul oli nii et kui Lätti läksin ei juhtunud midagi. Aga kui üle piiri tagasi , hakkas hoopis inglist panema icon_eek.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.10.2019 10:06:02 vasta tsitaadiga

Nagu veebis jutustatakse, on see probleemiks TTS (Text To Speech) hääle kasutamisel - nende nimetuseks on "Nimi Including street names". Proovige muud häält.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 15.10.2019 10:08:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2019 10:06:13 vasta tsitaadiga

... jah, see on tegelikult juba väga pika habemega sitikas ja annab üsna hea vihje, mis tasemel neil seal arendus kahjuks on icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.11.2019 14:52:37 vasta tsitaadiga

Huvitav kas wazel on mingi limiit kui palju aadresse saab talle saata? Boltist või Yandexist aadress shareda siis mingil hetkel alati jookseb veidi kokku ja ei saa navigeerimist alustada. Peab rakenduse killima ja uuesti avama.
ja see on mitu aastat nii juba olnud erinevate telefonidega.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 00:27:17 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
mul oli nii et kui Lätti läksin ei juhtunud midagi. Aga kui üle piiri tagasi , hakkas hoopis inglist panema icon_eek.gif
Mul on ingliskeelne juhendamine, lätti minnes muutub see eestikeelseks ja kui eestisse tagasi siis taas ingliskeelne... Suht kummaline icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.11.2019 14:09:24 vasta tsitaadiga

Mul on koguaeg paika jäänud juhendamine. Telefoni süsteemikeel on inglise keel. Äkki selles asi?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 17:06:39 vasta tsitaadiga

mul on ka telo süsteemikeel inglise icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2019 00:53:31 vasta tsitaadiga

Päris õudne äpp. Navigeerisin täna Tartus selle Wazega. No ikka väga segast paneb. Tulen Tartu maanteelt Kreutzwaldisse ja Kreutzwaldi-Tuglase risti jõudes viskab ümbersõidule - tee kinni. Nojah, näen isegi, et sissesõidu keeld vahib vastu. Thanks for the heads up... Imelik, et 5 minutit juhatas Tartu kesklinna suunas mööda Kreutzwaldi ega hoiatanud, et tee kinni. Oleksin teise teekonna valinud. Seejärel kesklinnas ütleb, et nüüd tee parempööre, aga ühesuunalise märk vahib posti pealt vastu. Teises kohas tehku ma jälle parempööre ja jälle sissesõidukeeld. Märgi välimust arvestades juba päris pikalt see seal olnud. Arvestades, et ma Tartut ja kõrvaltänavaid ei tunne, siis segadust kui palju icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2019 02:37:09 vasta tsitaadiga

Android Auto osakonnas on anomaaliad tekkinud. Telefoni ega midagi märkimisäärselt muutnud pole, ainult igakuised turvauuendused. Waze lihtsalt ei suuda stabiilset asukohast aru saada, kui sõidu alguses korra google maps käima panna ja sellega asukoht kätte saada, siis sealt edasi on korras, kuid niisama waze on kas uima või ei saa üldse aru kus ma asun ja näitab mingit suvalist täppi.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2019 08:22:40 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
Android Auto osakonnas on anomaaliad tekkinud. Telefoni ega midagi märkimisäärselt muutnud pole, ainult igakuised turvauuendused. Waze lihtsalt ei suuda stabiilset asukohast aru saada, kui sõidu alguses korra google maps käima panna ja sellega asukoht kätte saada, siis sealt edasi on korras, kuid niisama waze on kas uima või ei saa üldse aru kus ma asun ja näitab mingit suvalist täppi.
Täpselt sama teema. Ning sama lahendus, maps käima panna ja seejärel waze, siis toimib. Kui vaid waze siis kaotab pidevalt asukoha ära.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.11.2019 08:27:40 vasta tsitaadiga

Kas on lubatud täpne asukoha määramine? Mul endal peitus kunagi uimasuse põhjus selles.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2019 08:30:30 vasta tsitaadiga

kõik power saverid ja muu jura välja tõmmatud, ikka sama teema. Googlest otsida siis neid teemasi ikka jagub. icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2019 18:14:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Päris õudne äpp. Navigeerisin täna Tartus selle Wazega. No ikka väga segast paneb. Tulen Tartu maanteelt Kreutzwaldisse ja Kreutzwaldi-Tuglase risti jõudes viskab ümbersõidule - tee kinni. Nojah, näen isegi, et sissesõidu keeld vahib vastu. Thanks for the heads up... Imelik, et 5 minutit juhatas Tartu kesklinna suunas mööda Kreutzwaldi ega hoiatanud, et tee kinni. Oleksin teise teekonna valinud. Seejärel kesklinnas ütleb, et nüüd tee parempööre, aga ühesuunalise märk vahib posti pealt vastu. Teises kohas tehku ma jälle parempööre ja jälle sissesõidukeeld. Märgi välimust arvestades juba päris pikalt see seal olnud. Arvestades, et ma Tartut ja kõrvaltänavaid ei tunne, siis segadust kui palju icon_neutral.gif thumbs_down.gif

... kui suures raadiuses sul teavitused lubatud on? Sellest ühesuunalisest saad map editori kaudu teada anda. Waze on kommuunipõhine äpp, seega kui ise ei aita, siis ei parane kah miskit, tasuta lõunaid pole, nagu sa tead ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2019 21:29:30 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Betamax kirjutas:
Päris õudne äpp. Navigeerisin täna Tartus selle Wazega. No ikka väga segast paneb. Tulen Tartu maanteelt Kreutzwaldisse ja Kreutzwaldi-Tuglase risti jõudes viskab ümbersõidule - tee kinni. Nojah, näen isegi, et sissesõidu keeld vahib vastu. Thanks for the heads up... Imelik, et 5 minutit juhatas Tartu kesklinna suunas mööda Kreutzwaldi ega hoiatanud, et tee kinni. Oleksin teise teekonna valinud. Seejärel kesklinnas ütleb, et nüüd tee parempööre, aga ühesuunalise märk vahib posti pealt vastu. Teises kohas tehku ma jälle parempööre ja jälle sissesõidukeeld. Märgi välimust arvestades juba päris pikalt see seal olnud. Arvestades, et ma Tartut ja kõrvaltänavaid ei tunne, siis segadust kui palju icon_neutral.gif thumbs_down.gif

... kui suures raadiuses sul teavitused lubatud on? Sellest ühesuunalisest saad map editori kaudu teada anda. Waze on kommuunipõhine äpp, seega kui ise ei aita, siis ei parane kah miskit, tasuta lõunaid pole, nagu sa tead ...

Polnud minu telefon, aga mingeid pothole värke näitas kõva 3 kilomeetrit ette ära, aga see sissesõidukeelu asi ilmus ekraanile alles sel hetkel, kui keelumärk mul ees seisis.
Maantee peal tundus, et ikka päris pikalt näitas asju ette. Mingid teavitused, et auto või mingi prügi või kuidas iganes selle nimetus polnud, olid ikka mitmeid kilomeetreid enne.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.