Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  HINNAVÕRDLUS: Palju maksad sina? Netipakettide hind võib kohati kordades erineda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

sõnum 30.09.2019 07:40 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tele2 turundab hetkel üsna meeleheitlikult. "Kui Eliise petab" raadioreklaam on juba üsna hea tava piiri peal käimine...

Tele2 teeb juba pikemat aega dumpingut. Eks näis, kaua neil jaksu jätkub selleks.

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

sõnum 30.09.2019 08:02 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Diginugis kirjutas:
Letialune Elisa - kõned, sõnumid, maht ja kiirus piiramatud, mID, EU nett 2GB - 9€. Nutikella sain ka, lubasin 2a veel jääda.

kuidas sellise said:O?
tahaks ka piiramatu maht ja piiramatu kiirus 9 eest:S oleks nõus isegi rohkem maksma...
alles sai nalja neile tehtud ja pakuti äraminemisel 9.99 ja 36 giga ainult...

Enne seda oli 16€. Tuli kiri, et nii nüüd hakkab 21€ olema. Ei helistanud neile, et "wt and f" vaid läksin tuimalt Teliasse võtsin 12€ paketi ja samal õhtul kaubeldi tagasi.

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

sõnum 09.10.2019 21:41 vasta tsitaadiga

Elisas siis selline pakkumine, ~3 kuud tagasi paremat ei saanud kusagilt

8.99€ kuus
tsitaat:

Eestis: kõneminutid ja sõnumid (SMS + MMS)
Piiramatu

Välismaal viibides, EU-s (Euroopa Liit, Norra, Island, Liechtenstein, Fääri saared):
kõneminutid ja sõnumid (SMS + MMS)
100 min
100 tk

Välismaal viibides, EU-s (Euroopa Liit, Norra, Island, Liechtenstein, Fääri saared):
kõneminuti ja sõnumi (SMS + MMS) hind pärast mahu täitumist (alates 101. minutist/tükist)
0,05 €/min
0,05 €/tk

Eestist välismaale EU-sse (Euroopa Liit, Norra, Island, Liechtenstein, Fääri saared):
kõneminutid ja sõnumid (SMS + MMS)
100 min
100 tk

Andmeside allalaadimiskiirus/üleslaadimiskiirus Eestis ja välismaal
Piiramatu

Eestis: internetimaht
36 GB

Internetimaht sh välismaal, EU-s (Euroopa Liit, Norra, Liechtensteini, Island ja Fääri saared)
4 GB*

Samas kaalun tagasi Teliasse minemist kuna leviga on pidevalt ikaldus (Tallinnas). Kõned katkevad, teine pool ei kuule hästi jne. Telia Diil oli nõks kallim aga polnud selliseid probleeme peaaegu üldse. Lubatud "piiramatu" kiirus on kohati 3mbit/s heal juhul. Tehniline tugi ei osanud midagi öelda - soovitati mul oma raha eest uus sim kaart esindusest võtta icon_biggrin.gif.

Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

sõnum 11.10.2019 16:46 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Tele2 ja piiramatu. Viimati oli arve 21 kulli. Vahepeal oli koduse netiga probleeme ja ühendasin telefoni arvutiga paariks nädalaks - sadade gigade eest tuli mahtu aga õnneks Tele2te ei tundu see huvitavat - kuigi otseselt nii ilmselt teha ei tohiks icon_biggrin.gif

Tere! Soovitame suurema mahu interneti tarbmiseks võtta Tele2 mobiilne internet: https://tele2.ee/internet/internet/internet-koju . Piiramatu mahuga internet on vaid 19 € kuus. Samuti on võimalik ruuterit võtta kaasa igale poole, näiteks suveks maale. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

sõnum 11.10.2019 18:16 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti, faa. tartus uus13c s suudab see vabadus toota alla umbes 3mbit sek.
mul on väike vajadus oma nn diagnostikatahvlisse väike netiauk tekitada. kiirus pole oluline, 3g poolt pakutav ajaks ka asja ära. 3-5gb võiks kuu peale mahtu olla. 3-4 euro eest kuus saab?

RCC
HV Guru
RCC

sõnum 11.10.2019 21:06 vasta tsitaadiga

tele2 oma tuntud headuses - esiteks loeme:

* Punn põhja! See pakett on Sulle, kui soovid iga päev netis surfata, mänge mängida, filme vaadata, suuremahulisi faile jagada ja andmeid pilves varundada.

jah mulle sobib kui punn on põhjas. ja põhjas kulla tele2 tähendab seda, et ka sajane (gigabitine) on absull KURGUNI täis.

AGA
Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, mõistliku kasutuse põhimõtetest ja Tele2 hinnakirjast.

oot ja nüüd on MÕISTLIKU kasutuse põhimõttest? Selle lause on nad nüüd tingimustest vähemalt ära kaapinud, et nende nett pole mõeldud suuremahulisteks pidevateks sessioonideks, küll aga kardab tele2 paaniliselt igasugu kolle - kliendile on ainult kohutused ja tele2 ainult õigused ja neid turvariske on igas peatükis vähemalt 7 tükki?! icon_rolleyes.gif

laurx
HV Guru
laurx

sõnum 11.10.2019 21:09 vasta tsitaadiga

mõiostlik kasutamine = näoraamat ja delfi?
selle neti eest, millest ma maksan rohkem kui 10 eurot, tahaks lahtisi porte vähemalt..

RCC
HV Guru
RCC

sõnum 11.10.2019 21:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mõiostlik kasutamine = näoraamat ja delfi?
selle neti eest, millest ma maksan rohkem kui 10 eurot, tahaks lahtisi porte vähemalt..

ei mõistlik kasutamine torrent+slsk+servu ftp+ ja sada muud asja.

Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

sõnum 11.10.2019 21:32 vasta tsitaadiga

Mul on kodunetiks T2 piiramatu + staatiline IP ja maksan ametliku 19+6.
Muus mõttes kannatab kriitikat, aga kiirused võiks paremad olla.

Lollidemaa on mu Elisa pakett, mis on 15- ja annab vaid 15GB mahtu +2EUs. Varasemalt sai sellelt 50% soodustust, aga hiljuti võeti see maha. Seega ootan aktiivselt soodsaid pakkumisi. icon_smile.gif

laurx
HV Guru
laurx

sõnum 11.10.2019 22:07 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mul on kodunetiks T2 piiramatu + staatiline IP ja maksan ametliku 19+6.
Muus mõttes kannatab kriitikat, aga kiirused võiks paremad olla.

Lollidemaa on mu Elisa pakett, mis on 15- ja annab vaid 15GB mahtu +2EUs. Varasemalt sai sellelt 50% soodustust, aga hiljuti võeti see maha. Seega ootan aktiivselt soodsaid pakkumisi. icon_smile.gif

Sa oled selle liisu kampaaniaga veel ca 2aastat seotud. Esimesel aastal saad 50% soodust ja pärast tuleb"täishinda" maksta.

rex
HV Guru
rex

sõnum 11.10.2019 22:28 vasta tsitaadiga

Ei pruugi olla, kui pole omalt poolt mingit seadet vastu võttes vms siduvat kohustust võtnud.
tagasi üles
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

sõnum 11.10.2019 22:45 vasta tsitaadiga

Ma usun, et isegi kui sellised siduvad lepingud oleks, siis annab järelmaksu jäägi täielikul tasumisel lepingut muuta või lõpetada. Vaevalt ükski operaator trahviga ähvardama hakkaks kui mõistlikult läbi rääkida. Eesti on väike ja tuuline. Halb hais levib kiiresti...
laurx
HV Guru
laurx

sõnum 12.10.2019 08:48 vasta tsitaadiga

Ise pead teadma, mis tingimustel selle võtsid. Mingi aeg tagasi tahtsin teliat odavamaks teha ja siis lendas liisu sellise pakkumisega livesse. Seadet ma ei tahtnud, nende põhjus tähtaja seadmiseks oli seesama esimese otsa -50% arvest. Kui soodukas kadunuks, oleks arve olnud ikkagi kõrgem kui konkureeriv pakkumine ning järgmise aastaga oleks vahe ja peale kinni maksnud.
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  HINNAVÕRDLUS: Palju maksad sina? Netipakettide hind võib kohati kordades erineda mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.