Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note10 ja Note10+ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 03.09.2019 07:55:21 vasta tsitaadiga

Ma avastasin et kui helistan või räägin siis väreleb esikaamera paremal küljel täpikene. Kõlariga rääkides videoid vaadates seda jama ei ole.

Kas teie notedel ka see jama on? Liigitasin nähtuse esialgu jamaks sest varem niisugust asja näinud ei ole

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2019 08:49:54 vasta tsitaadiga

See on ekraanialune andur mis tuvastab kas räägid telefoniga kõrva ääres hoides, et ekraan välja lülitada. S10 seerial kõigil sama asi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 03.09.2019 09:28:19 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti384
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2011




sõnum 03.09.2019 09:29:39 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Ma avastasin et kui helistan või räägin siis väreleb esikaamera paremal küljel täpikene. Kõlariga rääkides videoid vaadates seda jama ei ole.

Kas teie notedel ka see jama on? Liigitasin nähtuse esialgu jamaks sest varem niisugust asja näinud ei ole


offtopic, aga sõnaga täpikene meendus kohe "Armastus 3 apelsini vastu" icon_biggrin.gif

Pantalone: "Khkmm.. Mina juba eemalt vaatan, et sealt eemalt tuleb, paistab üks täpikene."
Fata Morgana: "Mis täpikene?"
Pantalone: "No seda minagi mõtlen , et mis täpikene see huvitav on ja mis täpikene. Eks ma vaatan täpikene läheb suuremaks, suuremaks. Ei ole täpike, see on inimene ju. Ei ole inimene, see on naine. Ei .. see ei ole.. see on NEIU.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 04.09.2019 23:05:57 vasta tsitaadiga

Aga need, kellel mõnda aega seade käes olnud, kuidas siis on ka?
Tundub, et see kord on Eesti ajakirjanikud viimased, kes seadmed rohkem kui korraks kätte saavad.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.09.2019 01:56:21 vasta tsitaadiga

Palju teil Note 10+ aku peab keskmise kasutuse juures? Oleks omalgi Note 10+ vastu huvi, ootan Huawei Mate 30 pro väljatuleku ära ja vaatab kumma kasuks otsustan
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 06.09.2019 11:29:40 vasta tsitaadiga

2 nädalat Note 10+ kasutanud. Eelnevalt oli Huawei P20 Pro ja enne seda Samsung S8. Enam ei taha Huiaveid näha ka mitte. Peamiselt sellepärast, et oman ka muid Samsungi vidinaid, nagu kell ja Buds'id. Ja nii S8 kui Note 10+ töötavd nede seatmetega nagu siidi! Huiavei küll ei suutnud uuesti automaatselt ühendada, kui ühendus katkses, või siis lambist ei tulnud mõned teavitused kohale jne. Toitehaldusest oli keelatud telefonil endal teenuseid uinutada, aga see ikkagi mingi hetke ei toiminud. Aku kestab minu jaoks suht sama kaua, 2 päeva. Kiire laadimine on muidugi super hea! Lisaks hea kella laadida telefoniga juhtmevabalt. Mitte ühtegi halba sõna ei oska öelda. Võibolla sellepärast, et vahepeal kasutasin Huiaveid icon_smile.gif.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toitz
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2009




sõnum 06.09.2019 15:07:27 vasta tsitaadiga

Ma kah nüüd nädala aktiivselt kasutanud. Kui enne tundus mu Note 4 suhteliselt normaalse kiirusega olevat, siis neid kõrvutades venib note 4 ikka tunduvalt.
Aku kestvus on nii, et olenevalt päevast on hommikul laadimast võttes õhtuks akut alles umbes 40%. Wifi, BT, GPS ja andmeside järel koguaeg. Kõnesid päevas umbes tunni jagu. Kodus 4g levi natuke kehvavõitu, püsib seal 0-2 pulga juures.
Üldjoontes olen väga rahul, häirib ainult see, et seda notification ledi ei ole, proovisin erinevaid äppe, aga ühelgi ei jää serv või kaamerarõngas pidevalt vilkuma, vaid vilgub a la 10 sekundit ja siis jääb vait.
Note4 kasutasin Samsungi led cover case, seal oli see vilkuv moodustis, mis andis märku kui midagi toimunud on, aga nüüd note 10+ led coveri review-sid vaadates ei leia kuskilt infot, et sellel ka selline märguanne oleks. Üldiselt olen telefoniga rahul.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 06.09.2019 15:44:27 vasta tsitaadiga

Nojah, minul on "notification" käe peal ja sellepärast ei oska puudust tunda. Ise kasutasin ka viimast Note'i numbriga 4. Areng on korralik!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 09.09.2019 11:16:38 vasta tsitaadiga

Sain reedel nädalapäevadeks väikese Note10.
Seni olen positiivselt üllatunud ja minu käest on läbi käinud ca 90% Eestis müüdavatest, rääkimist väärivatest seadetest.
Enamus jätavad külmaks.

Seni paistab et aku on olgugi, et väiksem, kui S10+, peab see paremini.
Pliiats oma lisaviguritega muutub aina laiahaardelisemaks ning seega kasulikumaks.
Kaamera on teinud hüppe paremuse suunas ja seda juba S10ga võrreldes.
Muidugi öövõttes on Huawei siiani peajagu üle.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 10.09.2019 00:45:35 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Kaamera on teinud hüppe paremuse suunas ja seda juba S10ga võrreldes.
Muidugi öövõttes on Huawei siiani peajagu üle.


Huaweil küll sensor suurem, aga megapiksleid ka kõvasti rohkem. Miks neil hea pilt tuleb?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 10.09.2019 18:25:53 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
ullivilli kirjutas:
Kaamera on teinud hüppe paremuse suunas ja seda juba S10ga võrreldes.
Muidugi öövõttes on Huawei siiani peajagu üle.


Huaweil küll sensor suurem, aga megapiksleid ka kõvasti rohkem. Miks neil hea pilt tuleb?
Spoiler Spoiler Spoiler


Rohkem valgust ja tarkvara.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 10.09.2019 23:45:13 vasta tsitaadiga

Tarkvarast saan aru. Saan aru ka, et Huawei sensor suurem ja saab rohkem valgust kuid igale pikslile langeb jälle vähem valgust võrreldes Samsungi omaga ja pilt peaks teoreetiliselt just Huaweil halvem olema hämaras valguses.
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 11.09.2019 12:56:26 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Tarkvarast saan aru. Saan aru ka, et Huawei sensor suurem ja saab rohkem valgust kuid igale pikslile langeb jälle vähem valgust võrreldes Samsungi omaga ja pilt peaks teoreetiliselt just Huaweil halvem olema hämaras valguses.


Ma ei tea, mis selle tehniline termin on aga pakun pixel stacking vms.
Sisuliselt võetakse 40MP valgus ja pilt välja antakse 10-12 vms MP.
Hetkel pole ühtegi Huaweid näpus, kuid minu meelest öövõte ei anna täis res pilte.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2019 20:49:53 vasta tsitaadiga

Tuleb uus Note iga-aastastesse kuludesse ikka kirjutada... Ei saanud süda enne rahu, kui paar nädalat tagasi sai ära ostetud. Kuigi esinduses see erinevus võrreldes 9ga seda lisa 600€ väärt ei tundunud alguses, siis ega enam tagasi minna küll ei tahaks. See selgus juba peale paari tundi kasutamist. Upgrade on siin enam, kui küllalt selle summa eest.

Kaamerast rääkides, siis see tõesti hüppelise edasimineku teinud jälle. Ma tegelikult seda ultralainurk kaamerat ootasin küll, kuid see ei kaalunud s-peni olemasolu üles minu jaoks, et oleks S10 peale läinud vahepeal.

Mis mulle kõige rohkem meeldib on suurem ja veel ilusam ekraan ning ülikiire laadimine.

Huawei kohapealt, nemad jäävad odavaks Hiina kräpi tootjaks minu silmis, ükskõik millega nad ka hakkama ei saaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 22.09.2019 22:45:09 vasta tsitaadiga

Miks see Note niipalju vaimustust tekitab ? Milleks see S pen hea üldse on ? Poes natuke näppinud ,ilus küll aga kas oma hinda väärt ei tea....
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 25.09.2019 22:49:19 vasta tsitaadiga

Palju kiirelt märkmeid teha, siis kujutaks ette küll kasutamist. Kaamera päästikuna saab kah vist kasutada icon_smile.gif viimasel vist ka mingid gesture stuff, mis tundub kuidagi meh.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti384
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2011




sõnum 26.09.2019 10:24:52 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Miks see Note niipalju vaimustust tekitab ? Milleks see S pen hea üldse on ? Poes natuke näppinud ,ilus küll aga kas oma hinda väärt ei tea....


goodelda/juutuubita ja näed ise, mis võimalusi S-pen pakub. ja loomulikult on see iga inimese jaoks individuaalne, kui olulised need S-peni pakutavad lisafunktsioonid kellegi jaoks on ja kas see on seda hinda väärt. mingeid üldistusi siin teha on täiesti mõttetu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 30.09.2019 11:15:45 vasta tsitaadiga

Ma olen jõudnud järeldusele, et nendel, kellel seda pliiatsit tarvis on, on seda päriselt tarvis.
Kahjuks ei ole enamikel rakendustel nii täpset juhtimist.
Näitkes Lightroom oleks pliiatsiga üliloogiline kasutada, kuid reaalsuses on see optimeeritud näpuga kasutamiseks, seega mingit erilist eelist ei anna.

PArimad kasutused on siiani olnud minu meelest
A.Roosileht küsib oma külalistelt autogrammi fotole.
Tehnoloogia sektoris teed pildi vaja minevast jupist ning pliiatsiga märgid ära täpsed detailid, kus ja millele vaja tähelepanu pöörata.

Niisama märkmete tegemiseks eelistan isiklikult klaviatuuri või kasutan häälkäsklustega memo teha.

PS Kui kellelgi on veel mingeid geniaalseid näiteid, kuidas või milleks pliiats kasulik on ja mida ka ise reagulaarselt kasutad. Anna aga teada. Huvitav on.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.10.2019 23:54:24 vasta tsitaadiga

Pliiatsiga on mõnus pilti teha. Ühe käega hoiad pliiats teises käes palju operatiivsem toimetada, esikaamera pildid nii eriti mugav teha.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2019 00:51:25 vasta tsitaadiga

Kasutan peamiselt tekstide kopeerimiseks ja korrigeerimiseks, märkmete tegemiseks ja veebis, kui on vaja teatud haldusliideseid kasutada (vajab täpsust).
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 19.10.2019 18:44:08 vasta tsitaadiga

Keegi MMSi viitsiks proovida saata Note 10+'ga?

No ei toimi, isegi peale factory reseti. Ei saa saata ega vastu võtta. (Telia)
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.10.2019 19:00:15 vasta tsitaadiga

Sõnumirakenduse seadetest tuleb see lubada.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 19.10.2019 19:48:16 vasta tsitaadiga

Kõik on lubatud ja seadistatud jne. Mõtlesin lihtsalt, et enne, kui telefoni Teliasse tagasi viin, äkki on veel mõni kes telefoni ülivara kätte sai (enne ametlikku riliisi) ja ehk on neil mingi häda küljes?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 21.10.2019 00:14:31 vasta tsitaadiga

Lyth, Äkki vaadata turvaseaded üle igaksjuhuks. Mingiaeg oli MMS'iga mingi turvalisuse teema.
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note10 ja Note10+ mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.