Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1993, 1994, 1995 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 22:37:36 vasta tsitaadiga

Paras segadus on see uuele teeenusele üleminek siiani olnud. Ma ei tea endiselt mis mul paketist saab. Kas hakkan hulga rohkem maksma ja saan vähem sisu või kuidas? Eks pean ootama seda personaalset kirja.

Ainuke mida ma uuelt teenuselt ootan on HBO vaatamine mujalt kui läbi digiboxi. Samas kui see hind minu jaoks praegusega võrreldes kasvama peaks siis ma mingid teenused lõpetan ära - sest juba praegu on see kuumakse natukene tobedalt suur. Mida täpsemalt - pole õrna aimu ka, elukaaslane kasutab digiboksi ja eks pean tema harjumuste järgi siis otsustama.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 11.09.2019 22:46:53 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Paras segadus on see uuele teeenusele üleminek siiani olnud. Ma ei tea endiselt mis mul paketist saab. Kas hakkan hulga rohkem maksma ja saan vähem sisu või kuidas? Eks pean ootama seda personaalset kirja.

Ainuke mida ma uuelt teenuselt ootan on HBO vaatamine mujalt kui läbi digiboxi. Samas kui see hind minu jaoks praegusega võrreldes kasvama peaks siis ma mingid teenused lõpetan ära - sest juba praegu on see kuumakse natukene tobedalt suur. Mida täpsemalt - pole õrna aimu ka, elukaaslane kasutab digiboksi ja eks pean tema harjumuste järgi siis otsustama.


NB! Kiri tuleb PÄRAST üleviimist...

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.09.2019 22:47:19 vasta tsitaadiga

Ma ei saa nendest hirmudest aru mida siin kirjeldatakse, mitte midagi ei muutu suures plaanis ja teenuste valik jääb kliendi jaoks vabaks.
Natuke meenutab mu naist kes on iga pisiasja pärast mures, me räägime siin kuni 39st eurost ehk max pakett kui porri ei võta.
furoori tekitab kindlasti see et aga täna mul on nii ja homme naa aga sealt võetakse ikka välja nopped. See mis standardpaketis olema hakkab ja täna müügis on, ei olnudki vanasti olemas.
seega kui sul on vaja põhi ja lisakanaleid, tasub juba jätkata standardiga.

vahet ei ole, keeruline on kommenteerida kui turul on nii mitmed teenused, nagu näiteks elisa 5 erinevat tv lahendust.
see oligi telia eesmärk, kõigile ühe nimega sarnane tv lahendus.. JAHH, ma tean et kõik kanalid pole veel üle õhu aga põhiline on.

teema lõpp minu poolt kuni ajani mil uus teenus kõigil aktiivne.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 22:53:40 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188, et sa teaks siis hd kanalite soodustus kiire interneti kasutajale pole seotud uuele teliatv teenusele minekuga vaid kampaania lihtsalt lõpetatakse ära.
ja see OLI soodustus mitte nüüd hinnatõus. eristage ikka kahte asja ja ärge vaadake kingitud hobuse suhu.

ainus hinnatõus oli kevadel ära lisakanalite paketile ja nüüd migreerimisel vana tavahinnaga paketist uuele, hind ei muutu.
soodustused võivad teatud osas muutuda aga enamus kantakse üle.

Telia1 on olnud peale esimest kahte kuud nett kiirem ja kaks filmi laenutusest. need paar kuud pakuti netikiirust ja muusika ning spordikanaleid, hoiti seni alles klientidel ja jõuga ei muudetud. Personaalselt kahe sõbra peal ka nähtud, et kanalid neid ei kõnetanud, laenutusest aga paar uut filmi iga kuu oli parem kokkuhoid. võibolla mul siis imelikud sõbrad.

No nagu ma ütlesin, teie jaoks soodustuse kadumine, minu jaoks pea 2kordne hinnatõus.
Võidate teie, kaotan mina.
1 filmi olen vaadanud oma telia kliendiks olemise ajaloo jooksul, nii et need muud lisad mind absoluutselt ei huvita icon_smile.gif

tsitaat:

See mis standardpaketis olema hakkab ja täna müügis on, ei olnudki vanasti olemas.

See on klassimaline sogamine, et ei saaks uut ja vana otse võrrelda, kliendil kaob argument ära hinnatõusu suhtes.
Te ei kasuta seda strateegiat esimest ega viimast korda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 23:22:41 vasta tsitaadiga

indrpo, eesmärk on hea ja Telia on õigel teel sellega minuarust. Mis on halvasti on see, et mul pole siiamaani õrna aimu ka, et mis siis lõpuks ikkagi saab. Palju ma maksma hakkan? Mida ma kaotan? Mis juurde tuleb? Mingi hetk proovisin ise näpuga järge ajada aga see tundus ajuvaba ettevõtmisena ja lõpuni sellega ei läinud (mingi kalkulli küll kunagi ka postitasin siia - aga selle täpsustegur jäi mulle selgusetuks) - seal Telia lehel olnud kanalite nimekirjas endas oli juba nii palju vigu sees, et ma ei teadnud mida siis lõpuks uskuda (käis ka siin teemas läbi see probleem).
Siin teemas on õnneks kuulda olnud, et selline ülevaade saadetakse igaühele personaalselt. Väga tore. Aga seni ajani kui seda ei ole elan ma teadmatuses ja ütlen, et kogu see uue teenusele üleminek on parajalt pudru ja kapsad. Mina ei orienteeru Telia hinnakirjas ja teenustes nii hästi kui inimesed kes sellega igapäevaselt tegelevad.

Aga eks muud ei olegi teha kui oodata seda migreerimise kuupäeva ja siis edasi tegutseda - olenevalt kuidas see migreerimise lõpptulemus välja näeb.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 23:42:24 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mul tekib küsimus, et how keeruline on teha plõks ja KÕIK kliendid päevapealt viia üle uuele teenusele?
Selle asemel vegeteerime mingi 2 aastat jälle kahe pooliku teenusega ja keegi ei saa midagi aru. icon_rolleyes.gif


Vastus - keerukas.
Staatus - valmistatakse ette
Tähtaeg - sellel aastal kõik uuele. Vana läheb kinni (järgmisel aastal ja ei venita).
aga valmistaks kõigepealt ette ära ja siis tuleks uue teenusega välja ning plaks kõik on uuel teenusel?

See venimisjutt on selline kahtlane. Juunis välja tuli siis oli jutt, et sügisel (september jne).
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd on juba jutt sel aastal uuele icon_biggrin.gif

Aga noh, eks vana nutit pandi ka mingi poolteist aastat vms kinni icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 23:45:39 vasta tsitaadiga

salatoimik, sügis lõppeb detsembri lõpus icon_wink.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.09.2019 00:58:10 vasta tsitaadiga

No ma ei tea.
Läksin umbes kuu aega tagasi iseteenduse kaudu üle uue Telia TV peale. Nüüd on Standard pakett.
Varem oli Põhi + Lisapakett (sellega HBO jne), salvestus, MinuTV, hunnik noppekanaleid ja Telia1(kahe tasuta filmi variant).
Tegin ülemineku ja teenuses midagi ei muutunud, ainult mõni vene kanal tuli juurde (tulid ka need kaks Eesti Kanalit kaheks kuuks tasuta).
Hind jäi samaks va see 2 euri tõusu lisapaketile (nüüd kuulub Standardi sisse), mis juba enne ära tehti.
Uue Telia TV teenusega oli Premium pakett (184 kanalit + lisad) kuu aega tasuta.


viimati muutis seeru 12.09.2019 07:49:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2019 07:28:16 vasta tsitaadiga

No kui mulle personaalse kirja saadavad kus kõik välja arvutatud, eks siis ole näha, hetkel ma arvutasin nii silmade järgi. Minu arvates HD kanalite näol' "soodustus" maksab mulle 10€ kuus. OK, lastepaketi võib vist maha võtta siis, -3€
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.09.2019 08:16:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
armjan kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mul tekib küsimus, et how keeruline on teha plõks ja KÕIK kliendid päevapealt viia üle uuele teenusele?
Selle asemel vegeteerime mingi 2 aastat jälle kahe pooliku teenusega ja keegi ei saa midagi aru. icon_rolleyes.gif


Vastus - keerukas.
Staatus - valmistatakse ette
Tähtaeg - sellel aastal kõik uuele. Vana läheb kinni (järgmisel aastal ja ei venita).
aga valmistaks kõigepealt ette ära ja siis tuleks uue teenusega välja ning plaks kõik on uuel teenusel?

See venimisjutt on selline kahtlane. Juunis välja tuli siis oli jutt, et sügisel (september jne).
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd on juba jutt sel aastal uuele icon_biggrin.gif

Aga noh, eks vana nutit pandi ka mingi poolteist aastat vms kinni icon_biggrin.gif


Sa mees ei tea, mida räägid aga räägid ikkagi.
Absurdne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2019 09:02:04 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
üle minnes ja uuele migreerimise järel kaovad kõik muusika ja spordipaketi Telia1 soodustused. Tegemist on vana soodustusega, mida ammu enam ei pakuta.

Minule ütlesid kaks Telia klienditeenindajat, et ise uuele TV teenusele üle minnes muusika- ja spordipaketi soodustus kaob. Kui ise üle ei lähe ja lasen Telial üle viia, siis jääb vana soodustus alles.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.09.2019 09:25:04 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
armjan kirjutas:
üle minnes ja uuele migreerimise järel kaovad kõik muusika ja spordipaketi Telia1 soodustused. Tegemist on vana soodustusega, mida ammu enam ei pakuta.

Minule ütlesid kaks Telia klienditeenindajat, et ise uuele TV teenusele üle minnes muusika- ja spordipaketi soodustus kaob. Kui ise üle ei lähe ja lasen Telial üle viia, siis jääb vana soodustus alles.


Kui see soodustus üle läheb, panen kusagile risti. Vanal teenusel olev soodustus, mida enam isegi ei pakuta, ei näe kuidagi, et see uuele teenusele tuuakse. Parem sellega mitte arvestada.

Edit: söön oma sõnu. Need, kellel on, saavad sama ka uuel edasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2019 09:28:14 vasta tsitaadiga

armjan, paluks pilti ristist icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Online

sõnum 12.09.2019 09:39:13 vasta tsitaadiga

armjan, Edit: söön oma sõnu. Need, kellel on, saavad sama ka uuel edasi

Ja lisaks siis ka 2 filmi kuus? Kui nii läheb, siis on küll väga ok värk. Kas 2 tasuta filmi võin julgelt hetkel ka juba ära aktiveerida enne viimase/uue teliaTv tulekut? icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.09.2019 09:48:02 vasta tsitaadiga

olafsand, topelt soodustusi ju ei saa.
mitu korda peab kirjutama:
Telia1 (vana mis kestis paar kuud) Nett kiirem, Sport ja Muusika.
Telia1 (uuem ja kehtiv) Nett kiirem ja kaks filmi videolaenutusest.

Nagu mainiti siis migra käigus muutmisel jääb kehtima see mis kliendil on.
VA. mulle jäi meelde lihtsalt, et HD ka kanalite tasuta pakkumine kiirema neti kasutajale lõppeb, risti ette ei löö.

Siin pole palju mainitud mis kõik uutes pakettides juurde tuleb ilma lisatasuta aga küllap kõik loevad uudiseid ise.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Online

sõnum 12.09.2019 11:13:40 vasta tsitaadiga

indrpo, ma saan aru küll sellest süsteemist icon_smile.gif
Lihtsalt mul on boksis teenuste tellimise all eraldi nupuke tekkinud: 2 filmi kuus omal valikul videolaenutusest, TELLI, Hind 0€ kuu. (Seda nupukest enne optikanetti ei olnud olemas valikutes).

Kuna see viitab topeltsoodustusele, siis küsingi siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 12.09.2019 11:22:58 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Paras nikerdamine.
Tellisin online vaatamise otse Viasatilt, elu ilus thumbs_up.gif


Mismoodi nikerad?
Tellid omale uue TeliaTV teenuse ja kasuta seda igal pool - boks, tv äpp, veeb. Äppi ja TeliaTV.ee keskkonnas logid sisse ja ongi kõik. Ei mingit nikeramist.
Hetkel ei saanud aru, kas räägid vanast või uuest TeliaTVst ja või MINU.TVst. Kui tellid uue TeliaTV teenuse, võid vabalt minutv ja vana TeliaTV teenustest loobuda, kuna uus TeliaTV = vana TeliaTV +MinuTV võimalus ühes.


Selles probleem ongi, et ei soovi uut teenust, olen oma "vana" paketiga igati rahul.
Kui nüüd kunagi automaagiliselt migreerima hakatakse, eks peab mingi muu lahenduse otsima.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.09.2019 11:55:10 vasta tsitaadiga

Killer85, See kõlab nagu ähvardus mida see tegelikult ei ole, kliendil on vaba valik isegi siis kui enne ja pärast teenuspaketi muutmist kõik samaks jääb. Iseasi kas mõni valikutest on parem või halvem, odavam või kallim ja sisu on muidugi omaette ooper.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.09.2019 12:18:21 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
armjan kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Paras nikerdamine.
Tellisin online vaatamise otse Viasatilt, elu ilus thumbs_up.gif


Mismoodi nikerad?
Tellid omale uue TeliaTV teenuse ja kasuta seda igal pool - boks, tv äpp, veeb. Äppi ja TeliaTV.ee keskkonnas logid sisse ja ongi kõik. Ei mingit nikeramist.
Hetkel ei saanud aru, kas räägid vanast või uuest TeliaTVst ja või MINU.TVst. Kui tellid uue TeliaTV teenuse, võid vabalt minutv ja vana TeliaTV teenustest loobuda, kuna uus TeliaTV = vana TeliaTV +MinuTV võimalus ühes.


Selles probleem ongi, et ei soovi uut teenust, olen oma "vana" paketiga igati rahul.
Kui nüüd kunagi automaagiliselt migreerima hakatakse, eks peab mingi muu lahenduse otsima.


Mis sul vanas kasutusel on. Kui annad teada, saan öelda täpselt, et uues teenuses saab hind ja sisu olema sama. Toon välja ka paketid uues ja nende sisu vs vana.
Hinnad pole muutunud.
Mini = vana põhipakett (ka kanalid samad). Standard = vana põhipakett+lisakanalite pakett (kanalid on samad). Uues lisakanalite paketti Minis tellida ei saa. Kui soov, votad standard paketi ja ongi sama asi. Premium = kõik teenused (v.a. Porr), mis vanal teenusel. Premiumit kasutades hinnavõit korralik.
Uuega saad lisaks igal pool teenust kasutada. On see boks, äpp või veeb (olenevalt ühenduse tüübist, ei pruugi kõiki kanaleid näha. Telia fix võrku kasutades pole muret). Äpp ja veeb TeliaTV = minutv steroididega.
Kasuta teenust ka reisidel Euroopas. Võta või boks kaasa ja pane võrku. Vaata kodust TVd eemal.

Ei näe midagi, milles vana TeliaTV uut võidaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 12.09.2019 12:23:38 vasta tsitaadiga

Need paar telekanalit, mida aeg-ajalt vaatan, paistavad uues "Mini" paketis puudu olevat. Konkreetselt siis NBA ja Discovery IDx.
indrpo - mis pagana ähvardusest sa räägid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.09.2019 12:33:11 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
indrpo - mis pagana ähvardusest sa räägid? icon_rolleyes.gif
Kui nüüd kunagi automaagiliselt migreerima hakatakse, eks peab mingi muu lahenduse otsima.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 12.09.2019 12:35:41 vasta tsitaadiga

Sa oled peast natuke lihtne või icon_rolleyes.gif
Loomulik ju, et pean uue lahenduse peale mõtlema, kui vana ära kaotatakse..
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2019 12:40:06 vasta tsitaadiga

armjan, hinnas võidab. Peaksin hetkel +6€ maksma et olukorda sailitada. Või +10€ et peaaegu olukorda säilitada ja samaaegselt saades endale hulgim ebavajalikke kanaleid ja teenuseid. Ehk kuigi mul pole soovi teie lisade järele siis ometigi pean need muretsema et praegust vajadust katta.

Võiksite vaatajakohtade piirangus ühes asukohas Telia püsiliini puhul digiboksid üheks seadmeks lugeda.
Tegemist on ju ühes füüsilises asukohas asuvate füüsiliste seadmetega mida kuidagi kellegi teisega jagada ei saa. Milleks neid siis veel eraldi loendada? icon_rolleyes.gif
Lugege iga füüsiline asukoht 1 seadmeks ja iga liikuv/mobiilseade/äpp eraldi asukohaks.
Sel juhul inimene kel on Mini pakett saaks ka kenasti 2 digiboksi ja 1 nutiseadet samaaegselt kasutada.

Hetkel kohe nagu sunnite inimest Mini pealt Standardi peale liikuma et vaatajakohti juurde saada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 12.09.2019 12:44:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
olafsand, topelt soodustusi ju ei saa.
mitu korda peab kirjutama:
Telia1 (vana mis kestis paar kuud) Nett kiirem, Sport ja Muusika.
Telia1 (uuem ja kehtiv) Nett kiirem ja kaks filmi videolaenutusest.

Nagu mainiti siis migra käigus muutmisel jääb kehtima see mis kliendil on.
VA. mulle jäi meelde lihtsalt, et HD ka kanalite tasuta pakkumine kiirema neti kasutajale lõppeb, risti ette ei löö.

Siin pole palju mainitud mis kõik uutes pakettides juurde tuleb ilma lisatasuta aga küllap kõik loevad uudiseid ise.


Veel keegi kes oma sõnu sööb. Või viidi kõik kiirkorras uuele üle ?

indrpo kirjutas:

teema lõpp minu poolt kuni ajani mil uus teenus kõigil aktiivne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.09.2019 13:17:57 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Need paar telekanalit, mida aeg-ajalt vaatan, paistavad uues "Mini" paketis puudu olevat. Konkreetselt siis NBA ja Discovery IDx.
indrpo - mis pagana ähvardusest sa räägid? icon_rolleyes.gif


Neid kanaleid pole ka täna vanas Telia TV põhipaketis. igal juhul vaja need eraldi tellida.

Discovery IDx:
Vana Telia TV-ga (Põipakett 6€) - Discovery kanalite paketis, 3€ / HD kanalite paketis, 7€
uue Telia TV-ga:
1. MINI pakett (6€), siis tellimisel: Discovery kanalite paketis, 3€ / HD kanalite paketis, 7€
2. Standard paketis (16€) hinna sees (sama, mis vana Telia TV põhipakett 6€ + Lisakanalite pakett 10€)

NBA:
Vana Telia TV-ga (Põipakett 6€) - Discovery kanalite paketis, 3€ / HD kanalite paketis, 7€
uue Telia TV-ga:
1. MINI pakett (6€), siis tellimisel: HD kanalite paketis, 7€ / Spordikanalid paketis, 6€
2. Standard paketis (16€) hinna sees (sama, mis vana Telia TV põhipakett 6€ + Lisakanalite pakett 10€)

Hinna poolest 1:1-le sama.

Mõlemad kanalid on nähtavad igal pool - boks, veeb, äpp.

bladerunner kirjutas:

Hetkel kohe nagu sunnite inimest Mini pealt Standardi peale liikuma et vaatajakohti juurde saada.


Ei sunni. Saab ka odavamalt. 1x Lisavaatajakoht = +3€ vs Standard +10€

Teenus on uuel teenusel igal pool üks. Ei hakka erisusi tehtama. See, et varem sai panna palju kohti taha, jääb ajalukku 95% kasutajate vajadusi katab see ära nii nagu on. 5% on tavaliselt ka jõukamad ning see 1x 3€ (2 õllet!) ei ole mingi küsimus. pigem küsimus suhtumises ja harjumises, et enne sai ja tasuta. Tegelikult pole tasuta midagi, mis sellest, et kasutaja arvates see nii on. Hinnasurve pole see, et Telia üksi soovib vaid hinnatõusud ja hinnastused tulevad teenuse sisu maksumusest. Egas Telia sisu ise tooda ega seda tasuta saa. Sisu pakkujad ei ole tariifidega 10 aastat ajas tagasi. Siinkohal tasub mõelda laiemalt, mitte suhtuda vaid harjumusest "soovin tasuta, enne ju sai".

Kliendipoolsest vaatest saan aru, kuid aeg liigub edasi ja kui TV teenust soovime edasi pakkuda, peame ka ise ajaga kaasas käima. Nagu varemgi öelnud - kui ajaga kaasas ei käiks, peaksime TV teenusega pillid kotti panema. Selline on reaalsus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1993, 1994, 1995 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.