Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gears of War 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2016 20:01:06 Gears of War 4 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Gears of War 4 will have both Cross-Buy and Cross-Play support with Windows 10, Microsoft announced at its E3 press conference moments ago.

Buy it on one platform and you automatically get it on the other. All modes will be compatible with each other in co-op, including the new Hoard mode. Achievements will carry over as well.



Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.08.2016 21:34:36 vasta tsitaadiga

Vägev tundus küll...PC peale tuleb siis ka ? kui jah siis väga naljakas et PC peale tehti 1 osa, mis on ju tegelikult 2 korda PC peale välja lastud icon_rolleyes.gif ja nüüd siis ainult 4 osa .... tahaks 2 ja 3 osa ka mängida icon_neutral.gif

[url][/url]


Link



Päris vägev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 19.08.2016 10:09:11 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Vägev tundus küll...PC peale tuleb siis ka ? kui jah siis väga naljakas et PC peale tehti 1 osa, mis on ju tegelikult 2 korda PC peale välja lastud icon_rolleyes.gif ja nüüd siis ainult 4 osa .... tahaks 2 ja 3 osa ka mängida icon_neutral.gif


Teine oligi veel viimane hea osa. Nii et piisaks ka kui aint selle winnil unlockiks.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.09.2016 20:04:38 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.09.2016 15:02:42 vasta tsitaadiga

sai videokaart liiga vara ostetud, nvidia diil 1070/1080-ga gow4 kaasa panna on lahe icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.10.2016 11:42:14 vasta tsitaadiga

https://gearsofwar.com/en-us/developerblog/8/gearsofwar4perfguide
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.10.2016 18:54:02 vasta tsitaadiga

pole paha (jätsin frame limit 60 peale, kuna kuvar rohkem ei näita, ei näe kõrgemal jooksutamisel mõtet):



local splitscreen paistab olemas olema. cool.

edit:
gears of war nagu gears of war ikka. puhas ja kohati frustreeriv covershooter. näeb täitsa tore välja küll.
tehnilisest küljest, paistab, et reserveerib 6.5 giga kanti vrami aga reaalselt kasutab siiani 4.5-5 giga.

mõned pildid ka:

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 11.10.2016 19:13:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 11.10.2016 18:57:15 vasta tsitaadiga

Nagu uue naise leidmine tundub see mäng, jättes vana "mafia 3" unustustesse.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.10.2016 19:45:38 vasta tsitaadiga

londiste, aga kuidas mäng muidu on ? selles mõttes et kas on huvitav ja kutsub mängima ? mitte et aha päris norm mäng et mängin läbi ja käib küll icon_biggrin.gif hiljuti sai forza horizon ostetud ja see 60€ oli päris suur väljaminek mängu kohta ,muidugi see forza on kogu oma raha väärt ja siit küsimus et kas gears ka seda raha väärt on ? selel hind ka ju vist 60€ ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.10.2016 02:02:11 vasta tsitaadiga

kui eelmisi gears of ware oled mänginud, siis võid võtta nii, et tegemist on gameplay poolest täpselt sama mänguga.
3rd person covershooteri definitsioon. rinnakõrguste seinte naljad käivad 100% selle kohta ja on paljuski sellest inspireeritud.
väga lihtsustatult - lähed järgmisse tuppa, mõrvid wave-paar rahvast ära, liigud järgmisse tuppa ja kordad. vahepeal on muidugi stoorit ja kraami korjamist. "toad" on ka erinevad ning ilusad.
mida raskem raskusaste, seda vähem coverist väljas liikuda saad. insane peal oled coverist välja täpselt nii palju kui hädasti vaja.

coop olemas, nagu mainitud sai juba, üsna haruldase nähtusena pc-l ka splitscreen.
gow multiplayer pole minu jaoks aga see on xboxil väga popp olnud.

kvaliteedi poolest - tohutult silutud mäng on. suur konsoolitootja enda stuudio mäng ja üks xb1 killer appidest.

story on nii ja naa, gow3 nutvad space marined olid juba väga naljakad, neljanda algus ei ole sügava stoori osas siiani ka just paljutõotav. icon_smile.gif
cutscened on hästi tehtud, kuigi konsoolipordile tüüpiliselt näevad korraliku arvuti peal halvemad välja kui mäng ise. story iseenesest on olemas ja töötab. gow lore on päris korralik.
peab küll tunnistama, et eelmiste osade locust olid küll ausalt öeldes huvitavamad vastased kui gow4 esimese paari acti robotid.

mängitav ka eraldi aga täieliku elamuse jaoks oleks muidugi kasulik gow1-3 ja judgement ka ära mängida. esimene on vanast ajast pc-le olemas ning uuemast ajast ultimate edition remake pc/xbox1 jaoks. gow2-3 ja judgement on ainult xbox360 mängud aga töötavad ka xbox1 tagasiühilduvusega.

edit:
windows store on katkine kräpp. sõna otseses mõttes store.
ostmise, maksmise, mängude leidmise ja sikutamise osa.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 12.10.2016 12:55:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.10.2016 01:28:29 vasta tsitaadiga

veel pilte:

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2016 14:11:05 vasta tsitaadiga

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/gears-of-war-4/9nblggh4pbbm

praegu enam-vähem hinnaga... 60 euri eest ostma ei kippunud aga ei tea kas selle hinna eest tasuks võtta ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005




sõnum 24.11.2016 15:41:09 vasta tsitaadiga

Kes seda onlines mängib pc peal ? Huvitav kuidas parem mängida kas hiirega või puldiga kuna eelmised osad on puldiga onlines väga mugav olnud mängida .

Huvitab just see ,et kas hiirega mänguritel mingi suurem eelis ka on ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.09.2019 20:14:49 vasta tsitaadiga

täna kell 21.00 peaks siis ulitmate edition ostjatele avanema gears of war 5 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif tundus täitsa huvitav.....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 06.09.2019 08:40:07 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
täna kell 21.00 peaks siis ulitmate edition ostjatele avanema gears of war 5 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif tundus täitsa huvitav.....


Kes mängu osta ei taha siis xbox game pass-iga saab ka seda mängida icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.09.2019 18:38:41 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Gap kirjutas:
täna kell 21.00 peaks siis ulitmate edition ostjatele avanema gears of war 5 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif tundus täitsa huvitav.....


Kes mängu osta ei taha siis xbox game pass-iga saab ka seda mängida icon_biggrin.gif



oskab keegi öelda mismoodi ma saaks selle game passi osta? ma sisestan vajalikud numbrid ära aga ta ei lase maksta kuna ta tahab asukohta aga kuna ei saa regiooni millegipärast muuta see on USA peal ? ja kui panen mingi suvalise siis ta ütleb et see pole õige ?? aga ta ei lase muuta regiooni euroopa peale ??
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 18:40:13 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Gap kirjutas:
täna kell 21.00 peaks siis ulitmate edition ostjatele avanema gears of war 5 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif tundus täitsa huvitav.....


Kes mängu osta ei taha siis xbox game pass-iga saab ka seda mängida icon_biggrin.gif

Esimene Gears mis mulle isegi meeldib. Olen pool mängust ära mänginud. Päris muhe on. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 11.09.2019 18:44:05 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Gap kirjutas:
täna kell 21.00 peaks siis ulitmate edition ostjatele avanema gears of war 5 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif tundus täitsa huvitav.....


Kes mängu osta ei taha siis xbox game pass-iga saab ka seda mängida icon_biggrin.gif



oskab keegi öelda mismoodi ma saaks selle game passi osta? ma sisestan vajalikud numbrid ära aga ta ei lase maksta kuna ta tahab asukohta aga kuna ei saa regiooni millegipärast muuta see on USA peal ? ja kui panen mingi suvalise siis ta ütleb et see pole õige ?? aga ta ei lase muuta regiooni euroopa peale ??


Ma tegin nii, et microsofti kontol määrasin oma elukoha regiooniks UK. Siis ostsin game passi oma krediitkaardiga millel panin billing aadressiks suvalise UK address generatorist saadud aadressi. Toimis ilusti.

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 18:45:07 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Gap kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Gap kirjutas:
täna kell 21.00 peaks siis ulitmate edition ostjatele avanema gears of war 5 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif tundus täitsa huvitav.....


Kes mängu osta ei taha siis xbox game pass-iga saab ka seda mängida icon_biggrin.gif



oskab keegi öelda mismoodi ma saaks selle game passi osta? ma sisestan vajalikud numbrid ära aga ta ei lase maksta kuna ta tahab asukohta aga kuna ei saa regiooni millegipärast muuta see on USA peal ? ja kui panen mingi suvalise siis ta ütleb et see pole õige ?? aga ta ei lase muuta regiooni euroopa peale ??


Ma tegin nii, et microsofti kontol määrasin oma elukoha regiooniks UK. Siis ostsin game passi oma krediitkaardiga millel panin billing aadressiks suvalise UK address generatorist saadud aadressi. Toimis ilusti.

Kas Ultimate jaoks pidi olema Gold kah?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.09.2019 19:06:37 vasta tsitaadiga

simo5555, leidsin koha aga ma ei leia inglismaad ??? mis nimega great britain ? england ?? wtf ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 11.09.2019 19:11:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
simo5555, leidsin koha aga ma ei leia inglismaad ??? mis nimega great britain ? england ?? wtf ?


ma tegin selle järgi: https://punktid.ee/blog/xbox-live-gold-teenus-eestis/

Regiooniks võitsin sealt valikust eelviimase English (united kingdom).

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.09.2019 19:35:18 vasta tsitaadiga

simo5555, suured tänud teen nii thumbs_up.gif


ma ei saa hakkama icon_confused.gif ma muutsin regiooniks uk seal kus sain ja kui ikka hakkan maksma lööb selle regiooni lukku paneb see krdi USA thumbs_down.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 11.09.2019 20:01:23 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
simo5555, suured tänud teen nii thumbs_up.gif


ma ei saa hakkama icon_confused.gif ma muutsin regiooniks uk seal kus sain ja kui ikka hakkan maksma lööb selle regiooni lukku paneb see krdi USA thumbs_down.gif icon_cry.gif


https://www.microsoft.com/en-gb/p/xbox-game-pass/CFQ7TTC0KGQ8/0002?activetab=pivot%3aoverviewtab

Siit ka ei saa? Küsib kohe alguses, et kas soovid UK-sse minna või jääda united states-i

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.09.2019 20:22:38 vasta tsitaadiga

simo5555, sain nüüd korda icon_biggrin.gif sry tülitamast lõputu mässamine oli .lõpuks sain ... sada erinevat asja ju sellele microsoftil täiesti haige on see keskkond.. küll vaja muuta kuskil microsofti lehel küll see xbox live beta ei registreerinud seda millegipärast ära tõmbasin seda äppi sada korda alla aga lõpuks sain ... igatahes kas ma seda upgradeda ka selle ultimate peale ? ja kui tühistan siis enam ei võeta tasu ? praegu siis sain 1 naela eest järgmine kuu siis juba 4 naela ? ma ei tea palju see ei ole... palju see eurodes teeb muidu ? kui saab tervet mängu lõpmatuseni mängida siis on päris hea ? icon_eek.gif


aga suured tänud sulle veelkord thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gears of War 4 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.