Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1992, 1993, 1994 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 09.09.2019 14:47:33 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Oleks vaja üks telekas veel digiboksitada ja kuna pole asja jälginud arvasin et täna võiks olla juba wifiga digiboksid aga...
On mõni lihtne lahendus kuidas üle õhu saaks või siiski mõistlikum kaabel vedada?


https://www.euronics.ee/t/83125/tahvelarvutid-ja-arvutid/wifi-voimendi-tp-link/tl-wa850re

Selline jubin teeb ka töö ilusti ära kui wifi levib sinnani. Mul teisel korrusel magamistoas mingi noname jubinaga (12€ maksis) ka wifist kaabel tehtud Arrise tarbeks ja töötab ideaalselt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 09.09.2019 17:08:01 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Huvitav mitu Aminot ja thomsoni telia kokku korjanud on, kas ühe käe sõrmedest piisab.

Minu käest on nad saanud ühe Amino, seega ühe (minu) käe sõrmedest täiesti piisab icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.09.2019 17:41:15 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mida testitakse aga Telia Live kanalil on F1 kokkuvõttev saade.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2019 19:09:44 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
salatoimik kirjutas:
kuidas sellele motorola boksile uue softi peale sai. üks kapis mingi aasta seisnud ja tahaks kasutusele võtta

Voolujuhe välja, hoia puldi menüü nuppu all ning voolujuhe tagasi. Sealt süsteemi menüüst ehk õnnestub firmware uuendada.
ei funga miskit. Lasin tal mingi hea tunni möllata seal omaette aga ei midagi.

Nice ikka kuidas toimivad asjad mittetoimivateks suudetakse muuta icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.09.2019 19:55:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Karlsson kirjutas:
salatoimik kirjutas:
kuidas sellele motorola boksile uue softi peale sai. üks kapis mingi aasta seisnud ja tahaks kasutusele võtta

Voolujuhe välja, hoia puldi menüü nuppu all ning voolujuhe tagasi. Sealt süsteemi menüüst ehk õnnestub firmware uuendada.
ei funga miskit. Lasin tal mingi hea tunni möllata seal omaette aga ei midagi.

Nice ikka kuidas toimivad asjad mittetoimivateks suudetakse muuta icon_confused.gif


asjad mis toimivad, toimivad nii nagu nad suudavad, motorolad on ju võrgus.
seisvad asjad mis pole tarkvarauuendust saanud, ei saa seda enam. On ju selge et aeg läheb edasi ja võrguarhidektuur muutub.
Keegi ei saa eeldada, et boks mis on olnud turul üle kümne aasta ja seisab kapis, tahab veel käima minna 10-20 aastat hiljem.
Mul omal leitud klientidelt paar kiles motorolat, paraku on see utiil mis elas oma aja lihtsalt seistes ära. See pole Telia süü vaid pigem on klient tekitanud selle "kosmoseprügi"
Kuna Motorola on juba aastaid end of life siis pole ka supporti oodata, need mis töötavad, käivad seni kuni ka need oma lõpu leiavad nagu aminod. Telia poolt utiliseeritakse elektroonika nii nagu seda teevad omavalitsused kogudes ohtlikud jäätmed kogumispunktides kokku ning taaskäideldakse.
end of teema nagu ka life
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2019 20:38:03 vasta tsitaadiga

no ma ei tea, kui mul mõni androidi box seisab kapis 5 aastat siis for sure tööle ta läheb ja toimib ka. Mis sellest, et igasugune support puudub...
Aga noh, ega arrist ka ostma ei hakka, pole oma hinda kuskilt otsast väärt.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.09.2019 21:27:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
no ma ei tea, kui mul mõni androidi box seisab kapis 5 aastat siis for sure tööle ta läheb ja toimib ka. Mis sellest, et igasugune support puudub...
Aga noh, ega arrist ka ostma ei hakka, pole oma hinda kuskilt otsast väärt.


mul vedeleb kapis ka paar android sticki, sigaaglased, viskavad vigu (juba uuena), äppe enam peale ei saa. ma pole isegi kindel, et nendel 5 aastat täis on.
see mis midagi väärt on, sõltub vajadusest ja rahakotist. minujaoks olid need android stickid rohkem raha raiskamine kui arrised.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 10.09.2019 15:25:46 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Huvitav mitu Aminot ja thomsoni telia kokku korjanud on, kas ühe käe sõrmedest piisab.

Olen isegi neid rohkem esindusse tassinud, kui ühel käel sõrmi. Lihtsalt sellepärast, et jäätmejaama on tülikam minna, agaa esindusest jalutan kord nädalas ikka mööda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 12.06.2002




sõnum 11.09.2019 11:47:26 vasta tsitaadiga

See teliatv.ee kellelgi töötab ka?
Mul kisab, et teenust pole tellitud, mis küll ei päde. Või on kavalalt "vanadele" pakettidele ligipääs piiratud?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.09.2019 11:57:59 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
See teliatv.ee kellelgi töötab ka?
Mul kisab, et teenust pole tellitud, mis küll ei päde. Või on kavalalt "vanadele" pakettidele ligipääs piiratud?


teliatv.ee toimib uue TeliaTV teenusega.
Vana teenuse kasutajatel kellel on minutv olemas, saavad minutv.ee kasutada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 12.06.2002




sõnum 11.09.2019 12:19:40 vasta tsitaadiga

Paras nikerdamine.
Tellisin online vaatamise otse Viasatilt, elu ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 11.09.2019 14:03:26 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Paras nikerdamine.
Tellisin online vaatamise otse Viasatilt, elu ilus thumbs_up.gif


Mismoodi nikerad?
Tellid omale uue TeliaTV teenuse ja kasuta seda igal pool - boks, tv äpp, veeb. Äppi ja TeliaTV.ee keskkonnas logid sisse ja ongi kõik. Ei mingit nikeramist.
Hetkel ei saanud aru, kas räägid vanast või uuest TeliaTVst ja või MINU.TVst. Kui tellid uue TeliaTV teenuse, võid vabalt minutv ja vana TeliaTV teenustest loobuda, kuna uus TeliaTV = vana TeliaTV +MinuTV võimalus ühes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 17:12:21 vasta tsitaadiga

Mul tekib küsimus, et how keeruline on teha plõks ja KÕIK kliendid päevapealt viia üle uuele teenusele?
Selle asemel vegeteerime mingi 2 aastat jälle kahe pooliku teenusega ja keegi ei saa midagi aru. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 17:21:39 vasta tsitaadiga

See segadus on paras porr jah. Olen pidanud ka mõnele inimesele seletama, et on vaja ja uus teenus. Telia on selle seletamisega kuidagi hätta jäänud.

Õigemini ma polegi näinud, et nad seda kusagil seletanud oleks peale selle foorumiteema siin.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 11.09.2019 18:04:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mul tekib küsimus, et how keeruline on teha plõks ja KÕIK kliendid päevapealt viia üle uuele teenusele?
Selle asemel vegeteerime mingi 2 aastat jälle kahe pooliku teenusega ja keegi ei saa midagi aru. icon_rolleyes.gif


Vastus - keerukas.
Staatus - valmistatakse ette
Tähtaeg - sellel aastal kõik uuele. Vana läheb kinni (järgmisel aastal ja ei venita).

Ma ei tea, mis andmetele sa oma analüüsis tugined...

Uus teenus läks livesse juuni alguses ja juba sellel aastal lähevad kõik uuele üle. Minu.tv kaob samuti (kasutajad uuele üle).

Kui sul on kompetentsi, millega meid kõvasti aidata saad, oled oodatud meeskonda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.09.2019 18:58:44 vasta tsitaadiga

Ja lisaks veel, et kui aru ei saa aga tead mida tahad, siis teenindaja on valmis kõik ära tegema juba enne ametlikku migreerimist.
Mitte et siin vähe sellest juba räägitud oleks aga tundub, et osad on teemas uued, pole lugenud.

Täna ise teenust ringi tehes, kaotad salvestuste märked ja TV teenust puudutavad soodustused.
Migreerimisega kantakse ikka enamik asjadest üle. Täpsem info tuleb personaalses teavituses.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 19:18:46 vasta tsitaadiga

Vabatahtlikult hinnatõusule vastu ikka ei lähe. Las hinnatõus tuleb ise
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.09.2019 19:26:51 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel nii, et muusika ja sport on igakuises sooduses. Samas ennist surfasin boksi menüüs ringi ja jäi silma, et ka 2 tasuta filmi kuus saaksin 0.- hinnaga aktiveerida. Aga ei julenud torkima hakata icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 11.09.2019 19:30:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vabatahtlikult hinnatõusule vastu ikka ei lähe. Las hinnatõus tuleb ise


Kui kasutad TeliaTV-d, siis mis valemiga see hinnatõus uuele minnes peaks tulema? Teenuse hind olemuselt on 1:1le sama vanal ja uuel.

olafsand kirjutas:
Mul on hetkel nii, et muusika ja sport on igakuises sooduses. Samas ennist surfasin boksi menüüs ringi ja jäi silma, et ka 2 tasuta filmi kuus saaksin 0.- hinnaga aktiveerida. Aga ei julenud torkima hakata icon_smile.gif


Kui telliksid, kaoks teine ära (lõpetatakse taustal). Uuele üle minnes ja uuele migreerimise järel kaovad kõik muusika ja spordipaketi Telia1 soodustused. Tegemist on vana soodustusega, mida ammu enam ei pakuta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 19:51:27 vasta tsitaadiga

armjan, no vaatame kui kohal on. Mina arvestan kaduvaid tasuta HD kanaleid ka hinnatõusuna, teie loomulikult serveerite kui soodustuse kadumist icon_lol.gif
hetkel põhipakett+ viasport+tasuta HD 6+7+0=13
Uues peab võtma Standard paketi, sest eurosport 2, setanat tahaks ka ikka näha
Standard+viasport 16+7=23

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.09.2019 21:03:44 vasta tsitaadiga

jeesus188, et sa teaks siis hd kanalite soodustus kiire interneti kasutajale pole seotud uuele teliatv teenusele minekuga vaid kampaania lihtsalt lõpetatakse ära.
ja see OLI soodustus mitte nüüd hinnatõus. eristage ikka kahte asja ja ärge vaadake kingitud hobuse suhu.

ainus hinnatõus oli kevadel ära lisakanalite paketile ja nüüd migreerimisel vana tavahinnaga paketist uuele, hind ei muutu.
soodustused võivad teatud osas muutuda aga enamus kantakse üle.

Telia1 on olnud peale esimest kahte kuud nett kiirem ja kaks filmi laenutusest. need paar kuud pakuti netikiirust ja muusika ning spordikanaleid, hoiti seni alles klientidel ja jõuga ei muudetud. Personaalselt kahe sõbra peal ka nähtud, et kanalid neid ei kõnetanud, laenutusest aga paar uut filmi iga kuu oli parem kokkuhoid. võibolla mul siis imelikud sõbrad.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.09.2019 21:18:55 vasta tsitaadiga

indrpo, mul hetkel veel musa ja sport sooduses nagu kirjutasin. Kui nüüd hetkel selle 2 filmi tasuta aktiveerin, siis jääb kaks soodukat või musa ja sport kaoks automaatselt ära? Või kaoks sügisel kui kõige uuem teliaTv aktiveeritakse kõigil (ka mul, hetkel siis nö eelviimane versioon koos MinuTv-ga).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 21:24:56 vasta tsitaadiga

Põhipakett + salvestused maksab hetkel 6+5 = 11€ = 3 digiboksi + netist vaatamise võimalus.
"uue" paketiga peaksin samaväärse asja eest maksma 6 + 5 + (2 x 3€) = 17€ icon_rolleyes.gif

Eks selle Standardpaketi 16€ ja 3 vaatajakohaga saab ka vast hakkama 99% ajast samas on see selline sunnitud hinnatõus ja kaasatulev lisandväärtus pole seda teps mitte minu jaoks. Nagu Teleturg, osta 1 ja saad 3 mõttetut vidinat kaasa...

Filmi-spordikanalite 10€ soodustuse asemele 6€ laenutuse oma pakkuda pole ka just kõige isuäratavam.
Kogu senise ajaloo jooksul oleme perega vist 1 filmi laenutusest võtnud...

olafsand, sügisel kui kõik üle viiakse kaob see 10€ soodustus ära.
Mina vaatasin läbi nende paari musakanalit mida muidu oleks pidanud läbi Lisakanalite paketi tellima.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.09.2019 21:30:07 vasta tsitaadiga

bladerunner, tänud informatiivse vastuse eest!

ot:
Räägin ka sügisest nagu kaugest tulevikust. Krt sept keskpaik käes juba icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 11.09.2019 21:32:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Põhipakett + salvestused maksab hetkel 6+5 = 11€ = 3 digiboksi + netist vaatamise võimalus.
"uue" paketiga peaksin samaväärse asja eest maksma 6 + 5 + (2 x 3€) = 17€ icon_rolleyes.gif

Eks selle Standardpaketi 16€ ja 3 vaatajakohaga saab ka vast hakkama 99% ajast samas on see selline sunnitud hinnatõus ja kaasatulev lisandväärtus pole seda teps mitte minu jaoks. Nagu Teleturg, osta 1 ja saad 3 mõttetut vidinat kaasa...

Filmi-spordikanalite 10€ soodustuse asemele 6€ laenutuse oma pakkuda pole ka just kõige isuäratavam.
Kogu senise ajaloo jooksul oleme perega vist 1 filmi laenutusest võtnud...

olafsand, sügisel kui kõik üle viiakse kaob see 10€ soodustus ära.
Mina vaatasin läbi nende paari musakanalit mida muidu oleks pidanud läbi Lisakanalite paketi tellima.


Ma olen enda paketi kallinemist selles võtmes ka kunagi siin juba lahanud, +20 euri tagasihoidliku hinnangu kohaselt...see 2 videot tasuta laenutada on minu jaoks täiesti meh soodustus nende kanalipakettide soodustuste asemel, 0 korda kasutanud ja pole ka kavas edaspidi kasutada. Sama lugu on nutiseadmest tv vaatamise võimalusega - mulle ei meeldi lukuaugust piiluda suurele ekraanile suunatud meediat/sporti.
Eks peab ka hakkama tõsiselt operaatorivahetusele mõtlema, peale seda 16 aastat ei paista Telial pikaaegsetest klientidest endiselt sooja ega külma olema. Vanas rahas hakkaks uus tv-kompott ja nett mul maksma kaugelt üle 1000 krooni.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1992, 1993, 1994 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.