Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  SUUR HINNAVÕRDLUS: vaata, milline mobiilioperaator pakub kõige soodsamat mobiilset internetti ja kõnesid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Flab
HV Guru

sõnum 04.09.2019 10:50 vasta tsitaadiga

Ise ka liigun kohe telia->elisa. Saatsin enda numbri, et tehku pakkumine. 36gb netti ja muu suht piiramatu - 11eur per kuu. Kui telia üritab mingit counterofferit teha, siis isegi ei viitsi seda kuulata icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

sõnum 04.09.2019 11:16 vasta tsitaadiga

Hmm, tuli uus teade et vana paketti ei muudeta ma ei tea misiganes "X" paketiks vaid nüüd saab hoopis sellest Vabadus 18. Ja et numbri kohta hakkab asi maksma 11 euri soodukaga. 16 euri täishind tundub väga overkill. 11 euri tundub ka selle jama eest kallis.

See mingi mõistlik lahendus või annab siit miskit maha rääkida (ehk number liikvele ja et äkki reageeritakse). See suht mõttetu kemplemine ümber selle numbrivahetuse. Iga aasta või paari aasta tagant muudkui raiska oma aega ja kui mõelda, palju kliente, palju võrguoperaatorid taidlevad selle jama ümber, selle asemel et reaalselt ka tööd teha. Kogu see nende aeg lähebki numbrivahetuste peale....

Ma siis eelistaks juba paketti piiramatu vabadus mingi ala 10 raha eest.
tagasi üles
Flab
HV Guru

sõnum 04.09.2019 11:37 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Hmm, tuli uus teade et vana paketti ei muudeta ma ei tea misiganes "X" paketiks vaid nüüd saab hoopis sellest Vabadus 18. Ja et numbri kohta hakkab asi maksma 11 euri soodukaga. 16 euri täishind tundub väga overkill. 11 euri tundub ka selle jama eest kallis.

See mingi mõistlik lahendus või annab siit miskit maha rääkida (ehk number liikvele ja et äkki reageeritakse). See suht mõttetu kemplemine ümber selle numbrivahetuse. Iga aasta või paari aasta tagant muudkui raiska oma aega ja kui mõelda, palju kliente, palju võrguoperaatorid taidlevad selle jama ümber, selle asemel et reaalselt ka tööd teha. Kogu see nende aeg lähebki numbrivahetuste peale....

Kahjuks muidu vist väga head diili ei saa. Eelmine pakett oli telias oma aja kohta normaalse hinna ja täitsa hea soodukaga - 15eur (-7eur soodukas) ehk 8euri. Kaks aastat kehtis soodukas ja siis tuli kohe see 7eur otsa tagasi. Laiskusest ei viitsind tegutseda ja maksin seda mingi pool aastat. Nett sai veel enne kuulôppu otsa kah ja pidin lisamahtu tellima ja nii need arved sinna 25euri tuuri jäid lôpuks. Nüüd siis elisast uus pakkumine. Hind tuleb 11eur ja maht 2x suurem - miks ka mitte.
tagasi üles
Aivar_x
Uus kasutaja

sõnum 04.09.2019 12:13 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:

Eks enamik kliente ei viitsi süveneda sellesse ja uurida ning paremat pakkumist välja kaubelda. Sealt see lõviosa kasumist tuleb.
Kui keegi häält ei tõsta, pole neil ka probleeme pakette muuta ning hinda tõsta.

Oleks ju iseenesest vahva, kui kliendi soovid ja heaolu pandaks koheselt esikohale, selle asemel, et klient ise peaks tõmblema ja mööda tagauksi käima.
tagasi üles
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

sõnum 04.09.2019 18:24 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
mart88, Vana paketiga Lätti ei tasu minna. Kodus on muidugi mõnusalt odav, aga üldiselt on nii et kõik teenusepakkujad tahavad uusi pakette "pähe määrida". Vahest ei anna see midagi, aga operaatoril on kulud ja nõudmised, seepärast sundlõpetatakse kõik mõnusad eestisisesed paketid.

Tele2 kõigis pakettides on rändlusteenus juba sees, seega kui on plaan laupäeva hommikul Läti loomaaega minna, on nett ka seal kenasti olemas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

sõnum 04.09.2019 18:25 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mnjaa, tundub kallim kui Iirimaal näiteks.
Hetkel maksan 20 eur kuus (28 päeva täpsemalt). Selle eest on piiramatu andmemaht ja tasuta võrgusisesed kõned ja tasuta SMS igasse võrku. 8GB andmesidemahtu EUs. Ja kui seda 20 eur kõnedele ei kuluta jääb Google Pay krediidiks, mida võib vabalt Play Stores kasutada.

Tele2 pakub samuti piiramatu paketti 21 € eest kuus, sealhulgas on meil piiramatu mahu ja kiirusega andmemaht, tasuta kõned ja SMSid nii koduvõrku (Tele2) kui ka teiste operaatorite võrkudesse. icon_smile.gif Lisaks 10GB datat EUs ja 100 minutit rahvusvahelisi kõnesid Eestist ELi.
tagasi üles
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

sõnum 04.09.2019 20:09 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
SKG kirjutas:
Hetkel maksan 20 eur kuus (28 päeva täpsemalt). Selle eest on piiramatu andmemaht ja tasuta võrgusisesed kõned ja tasuta SMS igasse võrku. 8GB andmesidemahtu EUs. Ja kui seda 20 eur kõnedele ei kuluta jääb Google Pay krediidiks, mida võib vabalt Play Stores kasutada.

Tele2 pakub samuti piiramatu paketti 21 € eest kuus, sealhulgas on meil piiramatu mahu ja kiirusega andmemaht, tasuta kõned ja SMSid nii koduvõrku (Tele2) kui ka teiste operaatorite võrkudesse. icon_smile.gif Lisaks 10GB datat EUs ja 100 minutit rahvusvahelisi kõnesid Eestist ELi.
Kõik on muidugi ilus ja tore, aga teie paketivalikus on auk sees. Seda nimelt Vabadus2 ja Vabadus10 vahel. Mul oli Snäpp, 5GB, kuus 9 eurot, mitte minu tahtel muutus pakett ja nüüd on Vabadus10, 12 eurot kuus. Mul pole vaja 10 giga mobiilset andmemahtu ja läti loomaaias ma lobisemas ei käi... Seega mdagi Vabadus2 ja Vabadus10 vahepealset sobiks hästi, aga midagi sellist teil pole. Pea 20 aastat olen olnud tele2 klient ja nüüd lõpuks hakkavad need "rõõmusõnumid" paremast (ja kallimast) paketist ära tüütama. Mõne aastaga on tänu kolmele "paketimuudatustele" 4.99 eurisest kuutasust saanud 12 eurot kuus, kusjuures juurde on tulnud vaid kaks minule mittevajalikku teenust, võimalus helistada läti loomaaiast tallinna loomaaeda ja lisa 5 giga andmemahtu... ja 7 euro võrra suurem kuutasu. Seega näiteks pakett Vabadus5 oleks teretulnud.
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
salatoimik

sõnum 04.09.2019 20:11 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
mart88, Vana paketiga Lätti ei tasu minna.
icon_question.gif
Mul on vana pakett. netimaht 15gb ja see 15gb pole mitte vaid eestis vaid kehtib üle terve EU.

SSD
HV Guru
SSD

sõnum 04.09.2019 23:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
SSD kirjutas:
icon_question.gif
Mul on vana pakett. netimaht 15gb ja see 15gb pole mitte vaid eestis vaid kehtib üle terve EU.

Siis ei ole vana pakett! icon_wink.gif
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
salatoimik

sõnum 05.09.2019 00:03 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
salatoimik kirjutas:
SSD kirjutas:
icon_question.gif

Siis ei ole vana pakett! icon_wink.gif
Ma ei tea mitmest aastast alates on vana icon_rolleyes.gif
animal
HV vaatleja

sõnum 05.09.2019 00:03 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
SKG kirjutas:

Kõik on muidugi ilus ja tore, aga teie paketivalikus on auk sees. Seda nimelt Vabadus2 ja Vabadus10 vahel. Mul oli Snäpp, 5GB, kuus 9 eurot, mitte minu tahtel muutus pakett ja nüüd on Vabadus10, 12 eurot kuus. Mul pole vaja 10 giga mobiilset andmemahtu ja läti loomaaias ma lobisemas ei käi... Seega mdagi Vabadus2 ja Vabadus10 vahepealset sobiks hästi, aga midagi sellist teil pole. Pea 20 aastat olen olnud tele2 klient ja nüüd lõpuks hakkavad need "rõõmusõnumid" paremast (ja kallimast) paketist ära tüütama. Mõne aastaga on tänu kolmele "paketimuudatustele" 4.99 eurisest kuutasust saanud 12 eurot kuus, kusjuures juurde on tulnud vaid kaks minule mittevajalikku teenust, võimalus helistada läti loomaaiast tallinna loomaaeda ja lisa 5 giga andmemahtu... ja 7 euro võrra suurem kuutasu. Seega näiteks pakett Vabadus5 oleks teretulnud.

Mul pōhimōtteliselt sama lugu (piisab vabalt 5GB-st kuus). Olen üle 20 a Tele2 klient olnud ja eile puht juhuslikult avastasin, et juulikuus oli Tele2 kōik paketid järjekordselt "uute ja soodsamate" vastu ümber vahetanud. Mis tähendas seda, et pakettide kuutasud tōusid ja pōhiliseks muutuseks oli see, et sai nüüd 1GB netti EU piires kasutada (mille järgi vajadus puudub). Olid varem 5-eurose kuumaksuga 5GB netti koos piiramatu kōneajaga.
Kuna klienditeenindusest midagi soodsamat ei pakutud (palusin vahetada paketid teise sama hinnaga paketi vastu, millest keelduti), siis lubasin küsida hinnapakkumist teistelt operaatoritelt, mida ka tegin. Ja Elisa pakkumine oli parem (5 euro eest saab kuus 6GB netti, millest 2GB saab kasutada EU-s, koos pōhimōtteliselt piiramatu kōneajaga ja kuutasus sisaldub ka MobiilID (mis muidu tasuline)+ lisaks ka mobiil omal valikul 100 eurot odavamalt), nii et eile pandi SIM-id posti ja täna sai lepingud digiallkirjastatud.

viimati muutis animal 05.09.2019 00:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
SSD
HV Guru
SSD

sõnum 05.09.2019 00:05 vasta tsitaadiga

salatoimik, Ma ei tea ka, aga need paketid kus Läti roaming on tasu eest, need on vanad.
tagasi üles
taur1
HV vaatleja

sõnum 08.09.2019 21:39 vasta tsitaadiga

Mul on 7.99€ Tele2.
35GB +1GB euroopas. + 1000min+1000sms vms..
Kauplema pidi mitu korda, aga kuskilt leti alt see välja võeti. beer_yum.gif
tagasi üles
hkurujo88r
HV veteran

sõnum 08.09.2019 22:13 vasta tsitaadiga

Elisas ei kannata enam üldse kaubelda. Tahtsin 4 paketti võtta, saab ainult aastase soodukaga norm hinna. Telia samas pakkus uutele telefonidele ka lisa allahindlust.
tagasi üles
UB
HV Guru
UB

sõnum 09.09.2019 08:41 vasta tsitaadiga

taur1 kirjutas:
Mul on 7.99€ Tele2.
35GB +1GB euroopas. + 1000min+1000sms vms..
Kauplema pidi mitu korda, aga kuskilt leti alt see välja võeti. beer_yum.gif

Neil on veel leti all palju asju peidus icon_smile.gif
tagasi üles
k2tsss
HV kasutaja

sõnum 11.09.2019 20:40 vasta tsitaadiga

Vana hea trikk : sebid olemasolevast veidi odavama ja kui teise võrku minema hakkad, siis üldjuhul ikka hetkene operaator helistab ja pakub paremat. Sain just kuu tagasi 12.99€ eest 66gb (5.6EU) internetti, kuumaksuta mobiil-ID, piiramatud kõned ja sõnumid. Tahtsin Elisast Diili minna, aga ei lastud minema. icon_biggrin.gif
siven
HV veteran
siven

sõnum 12.09.2019 11:40 vasta tsitaadiga

tegin ise sama selle teema peale 2 nrit panin elisast liikuma diili.
ja mõlemale tehti head pakkumised.
8.99 36giga neti 6gb EU sms kõned 2000 mobiil id tasuta.
varem maksin 15.99 15 giga neti mis oli veel piiratud kiirusega lol... kahju ,et nii kaua ootasin raiped said raha :S
tagasi üles
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

sõnum 12.09.2019 23:39 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
SKG kirjutas:

Aitäh kommentaari eest.
Kõik Tele2 uued paketid on kokku pandud vastavalt meie klientide eelistustele ja kasutusele. Lähtume alati põhimõtetest – lihtsus, piiramatu ja paindlik ning tahame meie klientide elu sealjuures võimalikult mugavaks teha.
tagasi üles
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

sõnum 12.09.2019 23:39 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
Vondur kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
SKG kirjutas:

Mul pōhimōtteliselt sama lugu (piisab vabalt 5GB-st kuus). Olen üle 20 a Tele2 klient olnud ja eile puht juhuslikult avastasin, et juulikuus oli Tele2 kōik paketid järjekordselt "uute ja soodsamate" vastu ümber vahetanud. Mis tähendas seda, et pakettide kuutasud tōusid ja pōhiliseks muutuseks oli see, et sai nüüd 1GB netti EU piires kasutada (mille järgi vajadus puudub). Olid varem 5-eurose kuumaksuga 5GB netti koos piiramatu kōneajaga.
Kuna klienditeenindusest midagi soodsamat ei pakutud (palusin vahetada paketid teise sama hinnaga paketi vastu, millest keelduti), siis lubasin küsida hinnapakkumist teistelt operaatoritelt, mida ka tegin. Ja Elisa pakkumine oli parem (5 euro eest saab kuus 6GB netti, millest 2GB saab kasutada EU-s, koos pōhimōtteliselt piiramatu kōneajaga ja kuutasus sisaldub ka MobiilID (mis muidu tasuline)+ lisaks ka mobiil omal valikul 100 eurot odavamalt), nii et eile pandi SIM-id posti ja täna sai lepingud digiallkirjastatud.

Väga kahju, et te meie juures sobivat paketti ei leidnud. Võtame tagasiside kindlasti arvesse ja ootame alati Tele2 sekka tagasi.
tagasi üles
arm2004
HV Guru
arm2004

sõnum 13.09.2019 04:10 vasta tsitaadiga

see foorum on küll viimane koht kus sellist kantseliiti tulistada rofl.gif
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  SUUR HINNAVÕRDLUS: vaata, milline mobiilioperaator pakub kõige soodsamat mobiilset internetti ja kõnesid mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.