Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.08.2019 14:34:31 vasta tsitaadiga

Andrez, logi mitu korda valesti ja läheb lukku. Siis saad edasi majandada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2019 00:08:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Andrez, logi mitu korda valesti ja läheb lukku. Siis saad edasi majandada.


Oskad sa arvata mitu korda peaks proovima? Ma olen siin ajaviiteks toksinud ja toksinud aga no ei lähe lukku. Peaks mingi scripti viist appi võtma.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.08.2019 20:27:53 vasta tsitaadiga

Andrez, ma ei mäleta täpselt, aga mingi kümne korraga läks lukku.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2019 17:06:08 vasta tsitaadiga

Oh, lahe. Jälle: https://www.securityweek.com/400-mn-facebook-users-phone-numbers-exposed-privacy-lapse-reports
tsitaat:
The server was not password protected, meaning anyone could access the databases, and remained online until late Wednesday when TechCrunch contacted the site's host.

icon_confused.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.09.2019 14:20:47 vasta tsitaadiga

kellelgi taolist jama on olnud?
tsitaat:
This ad was created by another person who manages this Page. Only the person who created this ad can edit it.

All näitab kenasti Created by ja seal taga on minu nimi icon_rolleyes.gif

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja


liitunud: 04.03.2003




sõnum 28.09.2019 21:54:30 vasta tsitaadiga

arvuti taga kontakidega mingi jama nädala jagu juba. näitab vaid online kontekte ja suvalises järestuses.
enne olid offline kontaktid ka nähtaval ja ees ikka ned kellega kõige rohkem kirjutamist. chrome, safari, IE kõiki proovinud.

edit: midagi sarnast https://www.facebook.com/help/community/question/?id=1241922402504209
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 28.09.2019 22:17:07 vasta tsitaadiga

Google Play poes fb uuendus mingi 400 kb ringi, arendaja andmed seal all : 1 Hacker Way Menlo Park, CA 94025. Et siis tore ja pidevalt üleval, et värskendus saadaval.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2019 22:49:05 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Google Play poes fb uuendus mingi 400 kb ringi, arendaja andmed seal all : 1 Hacker Way Menlo Park, CA 94025. Et siis tore ja pidevalt üleval, et värskendus saadaval.
1 Hacker Way Menlo Park, CA 94025 ongi FB peamaja aadress. Või mida mõtled?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 29.09.2019 02:10:25 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Karlakass kirjutas:
Google Play poes fb uuendus mingi 400 kb ringi, arendaja andmed seal all : 1 Hacker Way Menlo Park, CA 94025. Et siis tore ja pidevalt üleval, et värskendus saadaval.
1 Hacker Way Menlo Park, CA 94025 ongi FB peamaja aadress. Või mida mõtled?


klõpsad sellel värskendusel kuid ei tee seda lõpuni. eelnevate asjadega pole muresid olnud. orig android peal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.09.2019 09:34:26 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
arvuti taga kontakidega mingi jama nädala jagu juba. näitab vaid online kontekte ja suvalises järestuses.
enne olid offline kontaktid ka nähtaval ja ees ikka ned kellega kõige rohkem kirjutamist. chrome, safari, IE kõiki proovinud.

edit: midagi sarnast https://www.facebook.com/help/community/question/?id=1241922402504209


Mul on see jama juba üle aasta ja olen ära harjunud, et lihtsam on uus tühi aken teha ja sealt nime trükkimise kaudu vestlus võtta lahti.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 30.09.2019 10:48:58 vasta tsitaadiga

Sisuline küsimus FB kohta - äkki keegi oskab aidata.

Tänapäeval saavad ka FB lehed liituda gruppidega lisaks inimkasutajatele. Kui liitun tühja koha pealt uue grupiga, siis ta küsib mult - kas soovin liituda isikukontoga või enda adminnitava lehe kontoga. Aga mis saab siis, kui ma ise eraisikuna olen juba grupi liige ja soovin enda adminnitavat lehte sama grupiga liita? Otsin mis ma otsin, ei leia kohta, kust seda võimalust leiaks. Kas see võimalus on olemas? Või ongi mingi totter piirang, et leht ja selle admin ise ei saa samal ajal sama grupi liige olla?

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.09.2019 10:50:02 vasta tsitaadiga

Kas sul seda valikut ei teki, et leheks ümber lülitada?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.09.2019 10:52:10 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Sisuline küsimus FB kohta - äkki keegi oskab aidata.

Tänapäeval saavad ka FB lehed liituda gruppidega lisaks inimkasutajatele. Kui liitun tühja koha pealt uue grupiga, siis ta küsib mult - kas soovin liituda isikukontoga või enda adminnitava lehe kontoga. Aga mis saab siis, kui ma ise eraisikuna olen juba grupi liige ja soovin enda adminnitavat lehte sama grupiga liita? Otsin mis ma otsin, ei leia kohta, kust seda võimalust leiaks. Kas see võimalus on olemas? Või ongi mingi totter piirang, et leht ja selle admin ise ei saa samal ajal sama grupi liige olla?


Saab ikka liituda nii. Mul mitme grupiga hallatav page liitunud ja ise oma kontoga ka seal liige. Ei olnud nagu midagi teistsugust kui pagega liitusin gruppi... icon_rolleyes.gif

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 30.09.2019 11:00:37 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Sisuline küsimus FB kohta - äkki keegi oskab aidata.

Tänapäeval saavad ka FB lehed liituda gruppidega lisaks inimkasutajatele. Kui liitun tühja koha pealt uue grupiga, siis ta küsib mult - kas soovin liituda isikukontoga või enda adminnitava lehe kontoga. Aga mis saab siis, kui ma ise eraisikuna olen juba grupi liige ja soovin enda adminnitavat lehte sama grupiga liita? Otsin mis ma otsin, ei leia kohta, kust seda võimalust leiaks. Kas see võimalus on olemas? Või ongi mingi totter piirang, et leht ja selle admin ise ei saa samal ajal sama grupi liige olla?


Saab ikka liituda nii. Mul mitme grupiga hallatav page liitunud ja ise oma kontoga ka seal liige. Ei olnud nagu midagi teistsugust kui pagega liitusin gruppi... icon_rolleyes.gif
Aga kust ja mida ma vajutama pean? Igal pool näitab, et olen juba "Joined" ja selle nupu alt saan teha vaid "Leave group" ja "Unfollow group". Ühegi muu nupu alt nagu ka valikut ei teki, et "join as page" vms. Üldotsingust gruppi otsides on sama - leian grupi, kuid juba näitab, et "Joined" ja kõik. Lehe enda admin vaatest ei leia ka muid variante peale selle, et "Link group", kus saan enda hallatavat gruppi lehega siduda, aga mitte lehte suvalisse gruppi liita.

Ja ei, probleem ei paista olevat selles, et grupp lehti sisse ei luba. Mõned lehed on liikmed. Samuti vaatasin üht enda hallatavat gruppi, kus selgelt on lehtede liitumine lubatud, aga ka sinna ei suuda ma oma lehte sisse sebida.

Seega ilmselgelt olen pime ja/või rumal, aga ei oska.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.09.2019 11:07:59 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma ei teagi nii öelda, et kus täpselt nüüd teha saab. Mulle on fb ise pakkunud täiesti random hetkedel, et äkki tahad lehega gruppi liituda icon_rolleyes.gif
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 26.10.2019 17:38:58 vasta tsitaadiga

Oman facebookis Group Chatti. Aga viimasel ajal (umbes mitu kuud) on uute liikmete lisamine üsna võimatu. Annab teateks: "The user could not be added to the conversation. Please try again later." Google väga tarka ei anna, seda palju grupis liikmeid on, ei oska ma öelda, kuna liikmed pole nummerdatud. Tean, et piirarvuks peaks olema 250? Väga kehva kontroll on igal juhul grupichatis administraatoril oma grupi üle. Aga oskab keegi soovitada mida proovida?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2019 19:53:43 vasta tsitaadiga

Mäletan IRC-u ajastust, et juba 100 kasutajaga kanalit oli suht raske jälgida... Ja seal oli plain tekst.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2019 23:22:37 vasta tsitaadiga

Aeg kolida chatiga mujale.. 10 inimesega grupichatti on raske jälgida juba
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.10.2019 10:16:06 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Oman facebookis Group Chatti. Aga viimasel ajal (umbes mitu kuud) on uute liikmete lisamine üsna võimatu. Annab teateks: "The user could not be added to the conversation. Please try again later." Google väga tarka ei anna, seda palju grupis liikmeid on, ei oska ma öelda, kuna liikmed pole nummerdatud. Tean, et piirarvuks peaks olema 250? Väga kehva kontroll on igal juhul grupichatis administraatoril oma grupi üle. Aga oskab keegi soovitada mida proovida?

Oled sa üldse seal grupichatis admin?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 27.10.2019 20:35:36 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Janis kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Sisuline küsimus FB kohta - äkki keegi oskab aidata.

Tänapäeval saavad ka FB lehed liituda gruppidega lisaks inimkasutajatele. Kui liitun tühja koha pealt uue grupiga, siis ta küsib mult - kas soovin liituda isikukontoga või enda adminnitava lehe kontoga. Aga mis saab siis, kui ma ise eraisikuna olen juba grupi liige ja soovin enda adminnitavat lehte sama grupiga liita? Otsin mis ma otsin, ei leia kohta, kust seda võimalust leiaks. Kas see võimalus on olemas? Või ongi mingi totter piirang, et leht ja selle admin ise ei saa samal ajal sama grupi liige olla?


Saab ikka liituda nii. Mul mitme grupiga hallatav page liitunud ja ise oma kontoga ka seal liige. Ei olnud nagu midagi teistsugust kui pagega liitusin gruppi... icon_rolleyes.gif
Aga kust ja mida ma vajutama pean? Igal pool näitab, et olen juba "Joined" ja selle nupu alt saan teha vaid "Leave group" ja "Unfollow group". Ühegi muu nupu alt nagu ka valikut ei teki, et "join as page" vms. Üldotsingust gruppi otsides on sama - leian grupi, kuid juba näitab, et "Joined" ja kõik. Lehe enda admin vaatest ei leia ka muid variante peale selle, et "Link group", kus saan enda hallatavat gruppi lehega siduda, aga mitte lehte suvalisse gruppi liita.

Ja ei, probleem ei paista olevat selles, et grupp lehti sisse ei luba. Mõned lehed on liikmed. Samuti vaatasin üht enda hallatavat gruppi, kus selgelt on lehtede liitumine lubatud, aga ka sinna ei suuda ma oma lehte sisse sebida.

Seega ilmselgelt olen pime ja/või rumal, aga ei oska.
Edaspidiseks teadmiseks, äkki kellelegi kasu. Lehtede ja gruppide seose osas sain nii palju sotti, et vist ei saagi leht ja selle admin korraga olla sama grupi liikmed. Endale vajaliku grupi jaoks lahendasin asja ära sedasi, et läksin grupist välja ja liitusin lehega uuesti. Nüüd ei ole ka varianti enam isiklikult sama grupiga liituda ja samas tundub, et ka teised lehe adminid ei saa gruppi lehena postitada, vaid see on ainult minu privileeg.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2019 00:49:40 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/news/digi/facebooki-app-pani-salaja-iphonei-omanike-kaameraid-toole?id=88052731
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2019 03:44:49 vasta tsitaadiga

fecaris olla mingi uus aga Ma ei tea vb mingi vana scamm juba. Tuttav rääkis, et tal mingile sõbrannale olevat mingi suvaline kirjutanud, et maksku paypalile mingi 30€ vms ja siis ei postita tema seinale temast naked fotosi. Sõbranna küsinud siis, et misasja jahub vms ja siis saanud vastu mingisuguse "screenshoti" kus oleks nagu toimunud miski "chäti" vestlus, ala, et saada pilt endast, siis essa pilt facebooki kontolt võetud, teine miski naked pilt kus suht vaid rinnad näha võetud kuskilt netist ja siis sellega üritati raha teha icon_lol.gif Tal kutt õnneks miski piisavalt arvutiga kodus, et olevad öelnud, et saatku kuupeale, niisama keegi fecari seinale juba ei postita kui vähegi hoolsam kasutaja olla.
Samas noh, ilmselt leiduks kes lähevadki õnge ja maksavadki selle 30€ või miskit icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2019 17:40:06 vasta tsitaadiga

Mnjah... https://www.theregister.co.uk/2019/12/13/facebook_data_loss/
tsitaat:
Facebook has lost a copy of the personal details of 29,000 of its employees after hard drives containing unencrypted payroll information were stolen from an employee's car.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2019 16:03:34 vasta tsitaadiga

https://www.digitaltrends.com/news/facebook-data-leak-267-million-users-affected/

tsitaat:
Diachenko told Comparitech that the leaked data was most likely a result of illegal scraping or a hole in Facebook’s API.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2019 16:48:00 vasta tsitaadiga

Kas sellest shitast kuidagi lahti ka saab, näen seda igas jummala grupis? Panen kinni, vajutan lisateave, aga halligi....iga kord tagasi icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.