Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 11.08.2019 19:01:12 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
te ihtsalt passite oma akutaset liiga tihti, kui too 30% juba on, põletate ekraaniga aku tühjaks icon_lol.gif


Nali naljaks, aga täna on 20%->15% täiesti normaalse tempoga kulunud. Jälgin huviga asjade edasist käiku.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 11.08.2019 19:28:28 vasta tsitaadiga

Mul tekkis tavaliselt jama siis kui midagi ressursinõudlikku teha. Siis ilmselt tahab rohkem powerit kui aku on suuteline välja andma.
Nii tuleb ka kindlasti garantiisse viies öelda, muidu nad jätavad täis laetud telefoni lihtsalt lauale seisma nii kauaks kuni idles aku ilusti tühjaks jookseb ja toovad õnnelikult tagasi, et kõik ju töötab. Aku logist oli ilust näha mis nad teinud olid. Järgmine kord olin targem icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 11.08.2019 20:39:35 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Mul tekkis tavaliselt jama siis kui midagi ressursinõudlikku teha. Siis ilmselt tahab rohkem powerit kui aku on suuteline välja andma.
Nii tuleb ka kindlasti garantiisse viies öelda, muidu nad jätavad täis laetud telefoni lihtsalt lauale seisma nii kauaks kuni idles aku ilusti tühjaks jookseb ja toovad õnnelikult tagasi, et kõik ju töötab. Aku logist oli ilust näha mis nad teinud olid. Järgmine kord olin targem icon_lol.gif


Küsin huvist,kuidas seda aku asja näha,st logist ? Kas peale remonti ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 11.08.2019 22:15:51 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Goldec kirjutas:
Mul tekkis tavaliselt jama siis kui midagi ressursinõudlikku teha. Siis ilmselt tahab rohkem powerit kui aku on suuteline välja andma.
Nii tuleb ka kindlasti garantiisse viies öelda, muidu nad jätavad täis laetud telefoni lihtsalt lauale seisma nii kauaks kuni idles aku ilusti tühjaks jookseb ja toovad õnnelikult tagasi, et kõik ju töötab. Aku logist oli ilust näha mis nad teinud olid. Järgmine kord olin targem icon_lol.gif


Küsin huvist,kuidas seda aku asja näha,st logist ? Kas peale remonti ?
Mul oli GSAM battery monitor installitud kui remonti läks. Kuna nad factory reseti ei teinud, siis võtsin lihtsalt telo tagasi saades graphi lahti ja kohe oli näha mis viimaste laadimistega toimunud oli.
Mäletamist mööda oli nii. Tookord oli tegu veel galaxy S5-ga, nii et suht ammu juhtus see icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2019 19:23:30 vasta tsitaadiga

Goldec, kui ma telo garantiisse viin, siis ma ei jäta lukku lahti ja info on samuti krüpteeritud
SIM on ka välja võetud

oled veendunud, et su soft telefonis ikka õigesti toimetas, millest sa järeldused teed icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 12.08.2019 21:51:22 vasta tsitaadiga

libe, tänasel päeval küsitakse kohe seadet vastu võttes, et kas lukus. Ja kui on ja sa seda maha ei võta, siis võid koju tagasi koos aparaadiga minna.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2019 00:03:45 vasta tsitaadiga

Viimast 2te lehte lugedes tundub, et ma pole ainuke kes gramm hämmingus aku kestvuse üle. Nagu kunagi varem mainisin siis tulin kesklassi honorilt üle ja paberi peal oli samsa kõiges üle( ka aku kestvus). Reaalselt ma ei mäleta kordagi, et mul 2a jooksul oleks honori aku tühjaks saanud aga samsa on ära kustunud juba rohkem kui kord aasta jooksul( enda arust pigem ei ole hevi juuser), nüüd ongi olukord kus pean vajalikuks jälgida aku %. Samas, ma pole siiani veel ette võtnud ja puhast lehte tekitand aga kahtlen, et see olukorda parandab.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 15.08.2019 12:51:27 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rex kirjutas:
Ma ka aru ei saa, miks õhtul laadimisalusele ei viska? Ma pole ammu alla 50% akut näinud. Miks peaks üritama 30 või lausa 15%-ga hommikule vastu minna?


Eks sõltub mis kellegi strateegia on ja kes millest hoolib - aku kestmine vs kindlus, et pidevalt on laetud aparaat.

Öeldakse, et liitiumaku parimaks võimalikuks kestmiseks tuleks seda hoida vahemikus 20 - 80%.
Seega panna ööseks kiirlaadijasse, mis selle alla tunniga 100% peale küpsema viib - tegelikult ei ole hea mõte, kui sa hoolid aku tervisest (tean, et paljud ei hooli ning vahetades telefoni 1-2a tagant - miks nad peakski ennast sellega vaevama).

Ise olen ka kuskile 50% juurde selle piiri tõmmanud - kui magama minnes on alla 50% siis läheb laadijasse ööseks. Muidu panen hommikul ärgates juhtme taha hommikuste toimingute ajaks, et päeva ikkagi alustada suhteliselt täis akuga.

Sony on oma telefonidele teinud intelligentse lahenduse, mis õpib kasutaja harjumused selgeks ning õhtusel ajal laadima pannes laetakse telefon 80-90%'dini, seejärel laetakse lõpuni alles umbes 1-2h enne tavapärast ärkamisaega. Soovi korral (kui tead, et ärkad tavapärasest varem näiteks lennukile minekuks) saab alati lülitada tavapärasele laadimisele notification'itest. Kahjuks Samsung ei paku sellist asja.


Saab ju akut säästa laadimise juures ka,kui väljalülitada see aku seadete alt kiirlaadimine, siis laeb tavareziimis
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2019 13:17:28 vasta tsitaadiga

Kas S9/9+ omanikel kogemusi autos Mirrorlink kasutamisega? Enda Huawei P20 Pro toimib laitmatult. Otsin abikaasale mõistliku juhtmevaba laadimisega telefoni. S9+ justkui sobiks kui Mirrorlink toimiks.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.08.2019 15:51:20 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Kas S9/9+ omanikel kogemusi autos Mirrorlink kasutamisega? Enda Huawei P20 Pro toimib laitmatult. Otsin abikaasale mõistliku juhtmevaba laadimisega telefoni. S9+ justkui sobiks kui Mirrorlink toimiks.


Olen S9+´ga kasutanud autos mirrorlinki ja töötab laitmatult. Pigem ütleks, et see sõltub ikka autost, mitte telefonist. Kui sul Huawei´ga töötab, siis töötab samas autos ka S9+´ga.
Erinevus võib olla ainult Mirrorlinki käivitamiseks ja autoga ühendamiseks tehtavates sammudes, aga Androidi puhul ei saa seal liigset erinevust telefonide vahel olla.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2019 16:13:15 vasta tsitaadiga

Tänud vastamast icon_smile.gif. Paljud telefonid pole toetatud, sellest tekkis ka antud küsimus. Näiteks Xiaomi Pocophone F1 ei toimeta.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 06:33:49 vasta tsitaadiga

kellelgi veel sellist kala esineb, et telefon näitab justkui mobiilnett ja/või wifi oleks olemas, kuid reaalselt ükski äpp netiga ühendust ei saa? (näiteks Wunderlist annab erroriks, et nende oma serveritega on jama; muud äpid a'la SEB, Keep jne jäävadki ketrama jne). reboot aitab.
krt vanal Sonyl sai uptime-i mõõta ikka kuudes, S9-l ei kipu nädalatki täis tulema icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 07:29:11 vasta tsitaadiga

arm2004, s9+l sellist jama küll kohanud pole.

Uptime on üldjuhul sama pikk kuniks mingi uuendus kaela sajab icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Online

sõnum 16.08.2019 10:09:55 vasta tsitaadiga

viimasel nädalal ei ole nagu netiühendust mõned korrad olnud. ei wifit ega mobiilset. korraks lennureziimi ja töötab jälle.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 17:52:13 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
viimasel nädalal ei ole nagu netiühendust mõned korrad olnud. ei wifit ega mobiilset. korraks lennureziimi ja töötab jälle.

järgmine kord proovin. rebuutimine ikka koletülikas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 16.08.2019 19:17:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
viimasel nädalal ei ole nagu netiühendust mõned korrad olnud. ei wifit ega mobiilset. korraks lennureziimi ja töötab jälle.

järgmine kord proovin. rebuutimine ikka koletülikas icon_rolleyes.gif
kui tülikas?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 19:26:07 vasta tsitaadiga

aega võtab kuramus! Z3 Compactiga mõtlesin, et buudib kaua. S9-le kolides mõtlesin, et midagi sellist nagu HDD=>SSD üleminek - kõik käib oluliselt kiiremini. essugi icon_razz.gif pole küll mõõtnud, aga selline tunne, et S9 buudib veel kauem... peale buuti muidugi toimetab kiiremini, s.t veab asju käima, aga ikkagi.
siis oleks suva kaua ja mida teeb kui poleks mingeid PIN-e ega muud kaitset - paned rebuutima ja las toimetab, saab telefoni kõrvale panna ja mingi hetk juba täiskäimas telefoni haarata. aga nii kaitsetuks ka ei taha telefoni jätta...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 20:11:13 vasta tsitaadiga

... Z3C buudib kiiremini? Ei usu icon_rolleyes.gif kui see just mingi eriti nuditud custom-ROM ei ole, siis ametlik soft küll S9-ga võrreldes kiire pole, ei buutides ega kuidagi teisiti ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 20:55:34 vasta tsitaadiga

stock ROM, mõlemal. ja ma ei ütle, et tingimata kiiremini. aga mingit tuntavat vahet ka pole (nagu öeldud, eeldasin HDD=>SSD üleminekuga võrreldavat edasiminekut).
peale PIN-i toimetab küll S9 tuntavalt kiiremini.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2019 21:01:45 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... Z3C buudib kiiremini? Ei usu icon_rolleyes.gif kui see just mingi eriti nuditud custom-ROM ei ole, siis ametlik soft küll S9-ga võrreldes kiire pole, ei buutides ega kuidagi teisiti ...
ei tea, mul toimetab s9 encryptioniga pikalt, varasematel seda ei olnud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 21:41:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... Z3C buudib kiiremini? Ei usu icon_rolleyes.gif kui see just mingi eriti nuditud custom-ROM ei ole, siis ametlik soft küll S9-ga võrreldes kiire pole, ei buutides ega kuidagi teisiti ...
ei tea, mul toimetab s9 encryptioniga pikalt, varasematel seda ei olnud

täpselt, see krüpteering kerib kuidagi pikalt. mõõtsin ära - esimese elluärkamise signaali pealt läks stopper käima kuni PIN-ini, siis stopper seisis ja peale seda uuesti käima wallpaperi nägemisel - 50s.
ja mõõtsin ära - Z3C jõuab wallpaperini 46 sekundiga! ehk tunne ei petnud...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2019 11:56:27 vasta tsitaadiga

Mu S9p buudib küll väga kiirelt. SIM PIN-i pole juba 10a kindlasti kasutanud (ajast, kui kontaktid ja sõnumid telefoni kolisid). Miks peaks? Ja mis te sest seadmest enkrüptite, kui niikuinii täies ulatuses pilve(de)ga süngite?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.08.2019 09:46:52 vasta tsitaadiga

Kas Samsa on nii aeglane või? icon_eek.gif
Pixel 2 XL on töölaual 25 sekundiga...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2019 10:10:42 vasta tsitaadiga

... kas mõned sekundid siia-sinna peaks üldse olema teema? Sihipärase kasutamise käigus on põhjust telefonile alglaadimist teha ikka väga harva ja siis need mõned (kümned) sekundid siia-sinna couldn't care less ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2019 10:55:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mu S9p buudib küll väga kiirelt. SIM PIN-i pole juba 10a kindlasti kasutanud (ajast, kui kontaktid ja sõnumid telefoni kolisid). Miks peaks?

See on põhiline, miks SIMi PINi kasutada: https://tarbija24.postimees.ee/6723464/telia-kliendi-halb-ullatus-varastatud-telefonile-tehti-vaatamata-limiidile-hiiglaslik-arve
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.