Avaleht
uus teema   vasta Administratiivsed foorumid »  Uudisvihjed »  Amazon Prime Video nüüdsest ülemaailmne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 16:14:39 vasta tsitaadiga

Pindit kirjutas:
Rääkisin keeleinspektsiooni töötajaga - kui Amazon Primel on eestis mingi vahendaja või kontor siis vbl nad saavad kõigest selgitust küsida... kas on?

Ei ole.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 16:53:45 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Pindit kirjutas:
Rääkisin keeleinspektsiooni töötajaga - kui Amazon Primel on eestis mingi vahendaja või kontor siis vbl nad saavad kõigest selgitust küsida... kas on?

Ei ole.

Spoiler Spoiler Spoiler

Saatsin vastava päringu Sorainen esindajatele

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 17:17:51 vasta tsitaadiga

Taoliste asjadega on nii, et enne midagi ei muutu, kui asi suure kella külge pannakse + sotsiaalmeedias kisa tehakse.

Kus nüüd meie kõigi päästja digimon Ansip on?

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 17:49:04 vasta tsitaadiga

Mul sihuke virrvarr käib seal: eesti-inglise-vene-hollandi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2019 01:57:05 vasta tsitaadiga

Ainult otsingutulemustes osad asjad on venekeelsed. Suurt probleemi ei näe. Paistab nagu mingi tobe bugi lihtsalt koodis mis avaldub otsingutulemuste lehel, mujal oleks mul nagu kõik korras vähemalt.

Sai raporteeritud ka neile. Eks paistab kas saab korda.
Igatahes support andis teada, et asi eskaleeriti arendajateni ja see ei peaks nii olema.
tsitaat:
I will keep a personal follow up on your account , once I get an update from them I will inform you.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2019 11:54:22 vasta tsitaadiga

Arvutis ja telefonis on ainult otsing vene keeles. Teleka äppides (webOS ja Android TV) on natuke rohkem - avalehel filmi/seriaali peale minnes on samuti kirjeldus vene keeles. Siin on mõned screenshotid erinevatest appidest ja browserist. Need andsin ka Amazoni supporti. Seletasin neile ilusti viisakalt, et sellisel kujul oma teenuse müümine on võrdväärne Lõuna-Koreas jaapani keelse teenuse müügiga. Lubas ilusti mu tagasiside edastada Prime Video inimestele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2019 11:57:27 vasta tsitaadiga

aeropiloot, thumbs_up.gif
Kas nad alguses kohe jagasid biiti või pidi selgitama keele- ja/või regioonierinevust?

Päris paljudes USA- ja Euroopa suurorganisatsioonides on venelased sees ja need mõjutavad kõike Ida-ja Põhja-Euroopaga seonduvat.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2019 13:12:14 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
teate mis, jätke mõnikord autod koju ja minge tööle jalgsi. kui palju te kuulete eesti keelt....


Pealinna rõõmud, Tartus pole pooltki nii hull.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2019 13:33:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
aeropiloot, thumbs_up.gif
Kas nad alguses kohe jagasid biiti või pidi selgitama keele- ja/või regioonierinevust?

Päris paljudes USA- ja Euroopa suurorganisatsioonides on venelased sees ja need mõjutavad kõike Ida-ja Põhja-Euroopaga seonduvat.


Nii palju jagas, et kui seadetes on valitud üks keel (inglise) ja rakenduses on kohati teine (vene), siis see ei ole päris normaalne. Aga põhjuseks toodi ikka see sama regiooni teema. Siis pidasin vajalikuks talle natuke selgitada, miks selline lähenemine ei ole kõige parem. Teenindaja oli väga viisakas ja mõistev.
Arusaadavalt on vene keelne turg suhteliselt suur. Aga tehke siis seadetesse vene keele valik ja kes tahab see kasutab. Inglise keelne valik olgu ikka 100% inglise keeles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 13.08.2019 18:01:54 vasta tsitaadiga

Kurtsin kah ja sain vastuseks, et nad tahavad minuga suhtlema hakata... Nagu ma oleks sellise probleemiga ainuke. icon_lol.gif
tsitaat:
This is Peter from the Amazon Team.
I'm sorry to hear about the issue with Russian descriptions instead of English.
The complexity of this issue requires real-time troubleshooting; we'll be better able to help you with this over the phone. You can reach us via freephone directly by clicking the Contact Us option on our Amazon Video pages at: https://www.primevideo.com/help/contact-us
When you visit our website and select Contact Us, click on the "Phone" tab, enter your number, and we will call you right back.
Contacting us through the website allows you to verify security before a call is placed and ensures we have your account information ready when we call you. We hope you can contact us soon so we can help solve this problem quickly.
We'd appreciate your feedback. Please use the links below to tell us about your experience today.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2019 20:20:13 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Kurtsin kah ja sain vastuseks, et nad tahavad minuga suhtlema hakata... Nagu ma oleks sellise probleemiga ainuke. icon_lol.gif

Minuga tahtsid ka rääkida aga pakkusid välja ka kasutada chat-i. Mina suhtlesin seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.08.2019 10:15:53 vasta tsitaadiga

Ma ei näinud mõtet hakata selgitama, et viga on nende poolel, nad teadsid seda isegi, aga nüüd tundub, et asi on korras, Amazon Primes on kõik tekstid inglise keeeles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 00:09:42 vasta tsitaadiga

kas keegi tark oskab öelda, miks ma uut Boratit ei näe icon_biggrin.gif

Spetsiaalselt tegin selleks liitumise (free trial muidugi, aga ikkagi) aga filmi ei lase vaadata. Isegi mingit tasulist varianti ei paku
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 00:18:06 vasta tsitaadiga

Täitsa on olemas ja saab vaadata. Ei kujuta ette mida ja kuskohas sa teed, et sa ei saa.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 12:42:30 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
kas keegi tark oskab öelda, miks ma uut Boratit ei näe icon_biggrin.gif

Spetsiaalselt tegin selleks liitumise (free trial muidugi, aga ikkagi) aga filmi ei lase vaadata. Isegi mingit tasulist varianti ei paku


Kas sa tegid Prime liitumise samas regioonis, millega oled sisse logitud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 14:30:41 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
kas keegi tark oskab öelda, miks ma uut Boratit ei näe icon_biggrin.gif

Spetsiaalselt tegin selleks liitumise (free trial muidugi, aga ikkagi) aga filmi ei lase vaadata. Isegi mingit tasulist varianti ei paku

Täiesti olemas ja mängib.
https://www.primevideo.com/detail/0O2UR0DET7Q8BLWJVZL7G5WXZ4/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 15:47:28 vasta tsitaadiga

"This video is currently unavailable to watch in your location" näitab mul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 12.11.2020 16:40:03 vasta tsitaadiga

Hmm, mina olen ka Tartumaal, aga näen. Vaatan Elisa Binge? karbiga.
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.09.2021 21:52:40 vasta tsitaadiga

Kuidas Amazon Prime Video ülemaailmne on? Mitu korda üritasin osta, saadeti pikalt geo blokiga. Ma kasutan põhiliselt .uk ja .de lehti, et tellida EU-st. On Prime Videol siis mingi universaalsem leht kus saab ka eesti maalt sisse logida? (ma sain uk-sse ka väikse abiga sisse, seega puht uudishimust küsin).

Aga küsimus selline, et kui ostan Amazonist hooaja, siis saab seda ka Prime eest mitte makstes edasi vaadata? Prime Originaal seeriad, need loomulikult Prime Video kuutasu sees, aga "kollase nupuga" hooajad?

Kas PC pealt veel probleeme autoplay funktsiooniga? Jack Ryan-t vaatasin näiteks, kogu aeg pidin terve hooaja algusest peale läbi käima, et hakkaks üldse pooleliolevat osa mängima. Muidu ketras mustal ekraanil tükk aega ringike kuni sain errori...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 00:29:02 vasta tsitaadiga

Geoblokk osadel jah, läbi pangakaardi. USA dokumentaali tahtsin osta mõned päevad tagasi, siis ütles, et Billing Address pole USA oma ja ei saa.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 01:00:40 vasta tsitaadiga

See ei ole isegi mitte geobloki jaoks otseselt. Sellega vähendab krediitkaardipettuste riski korralikult. Varastatakse x riigi CC andmed ja ostetakse Y riigis teenuseid jne.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.09.2021 08:52:56 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
See ei ole isegi mitte geobloki jaoks otseselt. Sellega vähendab krediitkaardipettuste riski korralikult. Varastatakse x riigi CC andmed ja ostetakse Y riigis teenuseid jne.

Saan osaliselt põhjendusest aru, aga hetkel ilma ID kaardita ei saa ka eesti ktediitkaarte kasutada läbi 3dsecure teenuse. Seega suht mõttetu piirang. Mul kustutatigi tellimus ära ja amazon konto läks lukku, sest kaart/aadress erinevas riigis. Aga suht mõttetu piirang jälle.
Sest meilil vahetasin pswd+authentification app töötab+ammu regatud moblale saab sms saata kontrolliks. Natuke üle pingutavad selle turvalisusega...

Aga tulles tagasi algse küsimuse juurde, kas amazonist ostetud stream videod ei ole otseselt Prime staatusega seotud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 11:39:02 vasta tsitaadiga

EU 3D secure nõudmine on üpris värske. Küll ülejäänud maailm ka sellele järgi tuleb. Ja vanu piiranguid ei eemalda keegi niisama lihtsalt. Läheb aastaid icon_biggrin.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 12:14:50 vasta tsitaadiga

Huvitav, ma olen endal kasutanud Prime Videot juba aastaid, Grand Touri algusest. Aga olen tänulik, et tegelete keeleprobleemiga, sest olen ise ka teatud tiitlite puhul seda täheldanud ja korra isegi ühendust võtnud. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 15:59:37 vasta tsitaadiga

Prime Video toimibki OK. Kõik, mis paketi hinnas sees on. Jutt käis eraldi renditavatest/ostetavatest videotest.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Administratiivsed foorumid »  Uudisvihjed »  Amazon Prime Video nüüdsest ülemaailmne mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.