Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1094, 1095, 1096 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 16.07.2019 20:34:35 vasta tsitaadiga

Tegemist on räige ülereguleerimisega. Mul on pea 30 000 lahingut peetud, meeskonnakaaslaseid laskvaid idikaid näen ma VÄGA harva, kuid Wargaming käsitleb teemat nagu toimuks omade tulistamine üle ühe lahingu kasutaja kohta. Mäng on niigi arcade ja muudetakse veel arcademaks (jah, ma tean, et War Thunder on ka olemas). Lisaks - hetkel on olukord selline, et trollide reportimisest pole absoluutselt mitte mingisugust tolku (kuidas see reportimine üldse toimib ja kas sellel ka kellelegi üldse kunagi mõni tagajärg järgneb pole mul senimaani õrna aimugi). Esiteks võiks WG omaltpoolt reportimise tõsiseltvõetavaks muuta. Kui tõesti on nii palju helbekesi kes üle omade õla kardavad lasta siis vähemalt "Safe Shot" mod kohustuslikuks muuta nagu keegi eespool soovitas.

Mis järgmiseks?
Vastastega chati bänniti ära. Oleks aeg ka omadega chat ära keelata kuna alatasa soovitakse kellegi perekonnal vähki surra. Samal põhjusel bännida ära igasugune "in game chat." Ahjaa - XVM tuleks raudselt ära bännida, lilladele ju ei meeldi kui kogu vastasmeeskonna tuli pidevalt nende peale on suunatud. Artillery tuleks ära bännida, tomatid tuleks ära bännida ja poolakad tuleks üleüldse kõik ära bännida. Mõtteainet igatahes WG´l jagub.

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 16.07.2019 20:52:24 vasta tsitaadiga

Ma nagu kahe käega selle poolt, et friendly fire ära võetaks. Ok, realistlikusele ei mõju hästi, aga noh, see pole simulaator nagunii. Näen ise, et sellel asjal rohkem plusse kui miinuseid. "Safe shot" mod pole mingi lahendus, kui see vanilla klienti pandaks. Põhim tuleb mod. mis kirjutab selle üle, nii, et kõik trollid saavad nagunii omasid lasta Loogika peab ikka serveri poolde implemnteeritud olema, mida kasutaja enda kliendist mõjutada ei saa - ehk see on see mille WG järgmisest patchist implementeerib.

Seelised asjad sõltuvad ka mängustiilist, kui oled sniper enamasti, siis selliseid asju juhtub harva, et keegi laseb sulle selga. Samas kui oled mängija kes mängib palju heavydega või korraliku armoriga medikaga või üldse on agressiivse mängustiiliga, siis seda selga saamist ja konflikte juhtub ikka palju tihedamalt. Hea näide siin näiteks, ok Mailandi viga, et jäi 277 mürsule ette, samas kas on mõtet niimoodi üle reageerida -> https://clips.twitch.tv/SlipperyImportantHerbsFeelsBadMan
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 17.07.2019 09:08:58 vasta tsitaadiga

selliste pärast peakski olema karmim bann või midagi. Kas selline tegelane nagu see 277 peaks üldse mängima kui juba sellise asja peale segi keerab. Sellisel puhul peaks olema jah see kaebe kaoht, et saadab selle replay wg ja selline tegelane saab banni ja kui teine kord veel tuleb sellise kohta report siis kustutakse konto. Neid mänge ju palju kus mingi hetk hakatakse eemaldama cheate mängijaid jne. Ei kujuta ette mis to 277 siis oleks veel teinud kui oleks team dmg teinud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 17.07.2019 11:31:57 vasta tsitaadiga

"Safe shot" mod olekski mõeldud neile kes kardavad omasi lasta. Ta ei pea olema isegi kohustuslik vaid optionist võimalusel aktiveeritav lisa. Probleemi ta muidugi ei lahenda, sest see ei olegi selleks üldse mõeldud. Nüüd reportimisest - kui see striimer oleks nüüd reportinud seda 277´t, mis te arvate mis oleks saanud? Mitte midagi, sest WG reportimise süsteem on hetkel täielik naljanumber. Üks võimalus oleks see, et reportija replay (või siis näiteks ainult viimane minut reportimise hetkest) läheks automaatselt WG´le teele, et trollidega midagi ette võtta. Piisaks sellest, et kaks korda saad hoiatada, kolmas kord bänn. Kas WGl on üldse ressurssi, et kõik need klipid läbi vaadata, ma ei tea. Lihtsam on muidugi probleemiga üldse mitte tegeleda ja tuimalt kogu "Friendly fire" ära kaotada. Juba varem oli sellel mängul ajaloo ja reaalsusega sama palju ühist nagu koduseal ja tankitõrjeraketil, "friendly fire" kaotamisega aga veel vähem.
_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 17.07.2019 14:07:39 vasta tsitaadiga

kui see mäng põhineks jah reaalsusel siis huvitav miks venelased maailma ei valitse oma tankidega. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.07.2019 20:48:28 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
kui see mäng põhineks jah reaalsusel siis huvitav miks venelased maailma ei valitse oma tankidega. icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Väga hea tähelepanek!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005




sõnum 17.07.2019 21:18:42 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Ma nagu kahe käega selle poolt, et friendly fire ära võetaks. Ok, realistlikusele ei mõju hästi, aga noh, see pole simulaator nagunii. Näen ise, et sellel asjal rohkem plusse kui miinuseid. "Safe shot" mod pole mingi lahendus, kui see vanilla klienti pandaks. Põhim tuleb mod. mis kirjutab selle üle, nii, et kõik trollid saavad nagunii omasid lasta Loogika peab ikka serveri poolde implemnteeritud olema, mida kasutaja enda kliendist mõjutada ei saa - ehk see on see mille WG järgmisest patchist implementeerib.

Seelised asjad sõltuvad ka mängustiilist, kui oled sniper enamasti, siis selliseid asju juhtub harva, et keegi laseb sulle selga. Samas kui oled mängija kes mängib palju heavydega või korraliku armoriga medikaga või üldse on agressiivse mängustiiliga, siis seda selga saamist ja konflikte juhtub ikka palju tihedamalt. Hea näide siin näiteks, ok Mailandi viga, et jäi 277 mürsule ette, samas kas on mõtet niimoodi üle reageerida -> https://clips.twitch.tv/SlipperyImportantHerbsFeelsBadMan


kui FF maha võtta, siis selliseid olukordi hakkab vägagi palju rohkem olema, kui omad tankid sõidavad torule ette, kuna DMG-d enam siise ei saa. mängu meta ja loogika muutub totaalselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 21:28:01 vasta tsitaadiga

icon_question.gif beer_yum.gif Pelate ka või muidu trollite icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 17.07.2019 22:50:12 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Ma nagu kahe käega selle poolt, et friendly fire ära võetaks. Ok, realistlikusele ei mõju hästi, aga noh, see pole simulaator nagunii. Näen ise, et sellel asjal rohkem plusse kui miinuseid. "Safe shot" mod pole mingi lahendus, kui see vanilla klienti pandaks. Põhim tuleb mod. mis kirjutab selle üle, nii, et kõik trollid saavad nagunii omasid lasta Loogika peab ikka serveri poolde implemnteeritud olema, mida kasutaja enda kliendist mõjutada ei saa - ehk see on see mille WG järgmisest patchist implementeerib.

Seelised asjad sõltuvad ka mängustiilist, kui oled sniper enamasti, siis selliseid asju juhtub harva, et keegi laseb sulle selga. Samas kui oled mängija kes mängib palju heavydega või korraliku armoriga medikaga või üldse on agressiivse mängustiiliga, siis seda selga saamist ja konflikte juhtub ikka palju tihedamalt. Hea näide siin näiteks, ok Mailandi viga, et jäi 277 mürsule ette, samas kas on mõtet niimoodi üle reageerida -> https://clips.twitch.tv/SlipperyImportantHerbsFeelsBadMan


kui FF maha võtta, siis selliseid olukordi hakkab vägagi palju rohkem olema, kui omad tankid sõidavad torule ette, kuna DMG-d enam siise ei saa. mängu meta ja loogika muutub totaalselt.


See on üks halb asi, mis võib juhtuda tõesti. Olen ise ka mõelnud selle peale, et osad hakkavad "enda dämmi" niiöelda kaitsma. Samas ma ei harva, et seda paljudes situatsioonides teha on võimalik. Ainult lõpuolukorras, kui sul endal hitpointe palju ja üksik vastane elus. Selles olukorras nagu Mailand oli, polnud mingit pointi shieldida vastase tanki. Olukord polnud kaugeldki võidetud. Ning kui sa vaatad lähemalt, siis põhjus miks Mailand crossis enda teami tanki toru eest oli see, et E5 sai ülalt lasta, samuti oli arty oht. Meta muutustesse ma ei usu, seda on näidanud juba FL mode. Ning random on veel rohkem survival oriented. Keegi lihtsalt ei hakka niisama vastast shieldima. Ning ka praeguses metas tehakse seda lõpus, et teistele dämmi vähem jääks. Igast face huggid jms lollus..ning isegi kui keegi shieldib vastast, siis teistel palju lihtsam "riske" võtta. Ei pea enam muretsema, et tabad kogemata vastase tanki asemel oma..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 18.07.2019 20:05:32 vasta tsitaadiga

Ausalt, ma ei saa aru.. Kas te olete nagu päriselt naiivsed või oletegi naiivsed? Mis reportimisest te räägite? See on ju lastaialaste teema. Kõik trollid ja botid on woti poolt mängu pandud. Mida te seal reportite?
Ma just tegin ühe mängu, kus üks oma troll SU lasi mu ühe lasuga surnuks, ja siis teise. Ja mitte midagi temaga ei juhtu. Ei lähe siniseks, ja naerab veel pealegi. Ei saagi juhtuda, sest ta on "süsteemis".
Ausalt, ma ei saa teie naiivsusest aru. Te olete ikka täiskasvanud inimesed?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 20.07.2019 23:35:26 vasta tsitaadiga

Urood jle kanavõrgu vahelt välja pugenud.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.07.2019 19:37:36 vasta tsitaadiga

Üks ilusamaid mänge viimasel ajal. 7-9 tier, E25 tankiga. Vastaseid seitse järel, mina üksi. Enam-vähem oli joonis selge, et kõik liiguvad meie baasi poole, v.a. kaks artyt. Ootasin väheke ja liikusin nende baasi poole. Üks arty kaugelt maha. Teine vajas väheke otsimist, meie baasi cap hakkas juba tiksuma. Otsisin teise arty üles, kutupiiluks. Vastased juba kaheksi capis. Täiskäigul tagasi. Kolm vastast juba capis, kindlasti hõõrusid käsi, et "good game!", tegid isegi platooni. Viimasel sekundil (cap 97 sek) jõudsin imearmsa põõsa taha, 300 meetri peale. Ja noh, siis oli jutt suht lühike icon_smile.gif Kolm tükki ükshaaval ja viimased kaks üritasid ka veel cappida..
Üheksa killi, Kolobanov, De Langlade, Radley ja M-badge muidugi. Muid medaleid ka paar tükki.
Sellised hetked on harukordsed, aga tekitavad mõnusalt hea emotsiooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.07.2019 20:14:49 vasta tsitaadiga

FastPotty, nuuh, viska replay ülesse, vaatame üle, õpime ka äkki midagi. Kui avalikult ei julge pane PS-i.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.07.2019 23:16:28 vasta tsitaadiga

Loodame, et ikka julgeb avalikult. Seda võiks vaadata küll.

Mul endal viimasel ajal pole mitte niivõrd eepilised üksikud mängud, aga eepilised sessioonid. Keegi midagi sellist sooviks näha? Küsin, sest 10 mängulisest sessioonist video tegemine on tiba tülikas icon_biggrin.gif PS - tankiks Progetto mod 46.


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 29.07.2019 02:56:41 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi tegi WoT ka botid avalikuks ja ei salgagi enam, et nad mängus on. Lihtsalt nimesid pole taga. Aga pole ju raske sinna boti taha panna mingi suvaline nimi, john46738 näiteks. Ja kui täpselt nad lasevad!
Kas keegi ikka veel kahtleb, et botid meiega ja meie vastu mängivad tavalahingutes? Või et WR on paika pandud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 29.07.2019 07:33:11 vasta tsitaadiga

see jah juba ammu teada ja see wr ei ole otseselt paika pandud see lihtsalt tuleb sellest õnne ratta veeretamisest. Kui ühte lahingusse saab mitu ebaõnne venda siis polegi midagi teha. Isegi mitu korda täheldanud, et mingi lahing lihtsalt ei saa pihta ja kui saad siis ei lähe läbi ja tuleb low roll pidevalt. Ja teine lahing lase kuidas tahad pidevalt pihta ja läbi, isegi t8 lased t10 puusalt läbi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 29.07.2019 09:30:46 vasta tsitaadiga

FastPotty, Nad tegid botid avalikuks juba väga ammu. Ma päris täpselt ei mäleta, aga tier 1-4 ainult, kui MM ei suuda piisavalt kiiresti inimesi kokku saada, lisatakse botid.
Hakkasin mõtlema muidugi, kas see oli ainult aasia serveris või kõikides.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.07.2019 10:08:25 vasta tsitaadiga

Botid tulid koos 1.2 testiga välja - https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/update-1-2-common-test/

FastPotty, mida see WG sul nüüd avalikuks tegi? Mõtled et kui Homefront-s on sul tavatankid vastas et siis samamoodi on need ka tavalahingus nüüd? icon_lol.gif

Tavalahingus on sul ikka päris "inimbotid". Eile üks 38 000+ lahingut / WR 45% "bot" (top tier medikas istus terve mängu artyde kõrval põõsas) isegi üritas mulle seletada et tema statid ei loe et tavakonto ja premiumkonto arvestus käib eraldi ja üleüldse olen ma loll. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.07.2019 16:47:20 vasta tsitaadiga

Yeee! 12 killi icon_smile.gif Lõpuks ometi tuli see ka ära. Olin seda aasta oodanud. Viimased kaheksa mina üksi. E25 peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.07.2019 18:59:12 vasta tsitaadiga

Ilma replayta on see jutt soe õhk. Seniajani ootame veel eelmistki...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.07.2019 21:48:03 vasta tsitaadiga

Vaata, bladerunner. Selleks on statsid. Leiad sealt E25, ja 12 killi. Ma ei hakka mingeid replaysid üles laadima ei nüüd ega tulevikus. Ma lihtsalt andsin teada, kuigi jah, väheke edev moment see muidugi oli. Olin seda,12 killi, aasta aega oodanud, sellepärast see elevus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.07.2019 22:38:09 vasta tsitaadiga

Aga anna siis oma statsid. Ma küll su woti kasutajat ei mäleta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.07.2019 23:32:02 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, selle tuvastamine pole väga keeruline. Kuna inimene on siin korduvalt viidanud, et E25 on tema peamine tank siis wot-i statistika järgi leiab ta kerge vaevaga. Tasub ainult kasutajanimedest pilk üle lasta. icon_wink.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2019 02:40:29 vasta tsitaadiga

raske lugeda.
siin mõne venna E-peenis tungib läbi ekraani silmaauku.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.07.2019 09:20:19 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Vaata, bladerunner. Selleks on statsid. Leiad sealt E25, ja 12 killi. Ma ei hakka mingeid replaysid üles laadima ei nüüd ega tulevikus. Ma lihtsalt andsin teada, kuigi jah, väheke edev moment see muidugi oli. Olin seda,12 killi, aasta aega oodanud, sellepärast see elevus icon_smile.gif


Aga miks siis mitte? Muud moodi ei ole ju võimalik kellegi saavutusi objektiivselt hinnata. Võib muidugi pakkuda, et olid tier 5 matchmakingus ja viimased 8 tanki olid kõik tier 5 kellel pole mingit lootust E25 vastu avatud kaardil. Ega saavutus sellest olemata ei jää, aga muudab veidi mõistetavamaks selle ehk.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1094, 1095, 1096 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.