Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003




sõnum 25.01.2019 00:08:07 vasta tsitaadiga

sarnase kirjeldusega nõudekas kasutuses, kellaaeg põrandal ja ukse lahti lükkamine väga ok. pesu tulemus ja lärm ka ok. et ei oska midagi etteheita
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 25.01.2019 19:32:32 vasta tsitaadiga

Märge, mida keegi IKEA köögimööblist arvab icon_lol.gif icon_lol.gif
Pisikesele köögile väga mingit firmat taha ei taha
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2019 19:48:24 vasta tsitaadiga

IKEA köögist on siin eelpool räägitud küll. Kui ise ei hakka kõige-kõige odavamaid komponente/materjale valima ja kokkupanekus päev oled, siis saad täitsa viisaka köögi mõistliku raha eest.
Suurt "säästu" tehes ja ise soss-sepp olles on pärast endalgi piinlik vaadata. Ja mingid erilahendused võid ära unustada, tuleb standard moodulitest teha ja kuskilt võib sentimeetreid raisku minema hakata.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2019 19:54:33 vasta tsitaadiga

Jälg
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extazy
Kaevur

liitunud: 13.11.2017




sõnum 04.02.2019 13:22:12 Re: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Tere
Ootan HV kasutajate kogemusi uue köögimööbli tellimisest ja kuidas hiljem kvaliteedi/hinnasuhtega rahul olete olnud. Koos tehnikaga või ilma?

proovige https://gmi.ee/ - nad tegelevad kivi töötlemisega, te saate teelida köögi töötasapinda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004




sõnum 05.02.2019 17:55:28 vasta tsitaadiga

miks kirjutas:
Õnneks paar päeva oligi see hais, siis kadus ära.

Y2K kirjutas:
Ainuke asi, mis ka tõenäoliselt vahetusse läheb, on nõudepesumasin (Electrolux ESL5321LO)

Miks see vahetusse läheb? Mul on ilmselt sama masina kitsam variant ESL4510LO, aga pole veel saanud katsetada.


Uks on väga jäik ja kuidagi hapra tundega, alumine rest ei jookse ilusti siinis, ei näita ei pesu aega ega ka valgusega põrandal, kas käib või mitte, ulme lärmakas.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003




sõnum 05.02.2019 23:08:14 vasta tsitaadiga

vaatasin järgi, mul teine ESL4655RO, antud probleeme ei ole, lärmakus aint keskmine
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2019 12:34:10 vasta tsitaadiga

Y2K kirjutas:

Enamus tehnikat, mida müügimees soovitas oli väga hea. Eriti ahi ja pliit.

Mis tehnikat ta soovitas? Ma ise olen AEG poole hetkel vaadanud, kuna on vaja täiesti musta välimusega ahju.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.03.2019 16:52:05 vasta tsitaadiga

aims kirjutas:
Y2K kirjutas:

Enamus tehnikat, mida müügimees soovitas oli väga hea. Eriti ahi ja pliit.

Mis tehnikat ta soovitas? Ma ise olen AEG poole hetkel vaadanud, kuna on vaja täiesti musta välimusega ahju.

Ise olen ka hetkel kööki tellimas ja vaatasin seda ahju https://www.euronics.ee/t/74161/kodumasinad/integreeritav-ahi-electrolux-(puroluutilise-puhastusega)/eoc5851zoz , kahjuks käepide on ikkagi teist värvi icon_sad.gif
Täna käisin just Arensis ja esmaspäevaks lubati esialgne pakkumine teha.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koor
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2019




sõnum 17.04.2019 12:30:25 vasta tsitaadiga

Keegi siit veel https://furnum.ee/et portaali ka proovinud on ja tagasisidet oskab anda? Mulle tundub see süsteem päris asjalik ja lihtne viis palju pakkumisi saada ilma, et peaks kõikidele tootjatele eraldi e-maile saatma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalevs
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2019 16:19:23 Furnum ... vasta tsitaadiga

Tere,
paar kuud edasi läniud - äkki on nüüd kellelgi kogemusi FurNum'iga?
(ise ka kööki valimas ja sattusin sinna lehele)

Koor kirjutas:
Keegi siit veel https://furnum.ee/et portaali ka proovinud on ja tagasisidet oskab anda? Mulle tundub see süsteem päris asjalik ja lihtne viis palju pakkumisi saada ilma, et peaks kõikidele tootjatele eraldi e-maile saatma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2019 16:54:21 vasta tsitaadiga

Lõpetasin ka just omal köögiremondi, saan jagada natuke kogemust. 220cm pikk sirge köök. Uue tellimine oli eelarvest väljas ja odavat prügi ei tahtnud. Ostsin sellise koosluse 565 raha eest. https://www.osta.ee/koogimoobel-tamme-spoon-ustega-koos-tehnikaga-120409050.html Tuli küll kilulinnast taaralinna tuua. Kogu tehnika peale ahju müüsin maha ja sain ca 150 raha tagasi. Tehnika oli osalt juba omal olemas ja puuduv sai ostetud uuena. Töötasapind sai uus tehtud (Bregvaldist 72EUR eest Eggeri 4,1m tasapinda), kantimised, augulõikamised jms tegin ise. Kogu paigaldus sai ka ise tehtud.
Mööbel osta.ee'st 565eur
Transport ca 100eur
Tehnika müük -150eur
Uus tehnika 700eur
Vinüülparkett maha 150eur
Plaadid seina 50eur
Kokku ca 1400eur
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AO199
HV vaatleja
AO199

liitunud: 01.10.2012




sõnum 15.07.2019 23:46:26 Re: Furnum ... vasta tsitaadiga

kalevs kirjutas:
Tere,
paar kuud edasi läniud - äkki on nüüd kellelgi kogemusi FurNum'iga?
(ise ka kööki valimas ja sattusin sinna lehele)

Koor kirjutas:
Keegi siit veel https://furnum.ee/et portaali ka proovinud on ja tagasisidet oskab anda? Mulle tundub see süsteem päris asjalik ja lihtne viis palju pakkumisi saada ilma, et peaks kõikidele tootjatele eraldi e-maile saatma.


Tere

Proovisin, vastuseks sain ühe umbes pakkumise ja teine pakkumine oli suht suvaline hinnavahemik kuigi kõik joonised ja 3D pilt oli kaasa pandud.

Pigem uuri erinevatelt tootjatelt otse.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2019 00:12:32 vasta tsitaadiga

Etsike, miks valamu uks niipidi läks?
Minu jaoks loogika vastane icon_rolleyes.gif
Sahtlid metalbox või vaikselt sulguvad?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2019 09:21:07 vasta tsitaadiga

jeesus188, see on tingitud sellest, et tegemist on kasutatud mööbliga. Pole kõige ideaalsem tõesti. Valamukapp oli nagu oli, ehk uksel oli käepidi niipidi küljes ja hingesüvendid ka vasakus servas. Ennast tegelikult ei häiri, sest vana kapp samal kohal käis ka sedapidi lahti.
Sahtlisiinid olid need kõige odavamad. Keskmise kapi alumised sahtlid on päris raskelt koormatud, peaks need siinid ilmutama nõrkusi, siis vahetan korralike vastu välja. Majapidamise paaril kummutil juba selline vahetus ära tehtud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004




sõnum 16.07.2019 13:12:22 vasta tsitaadiga

Nonii, minu köögisaaga sai läbi ning saan üsna pika ülevaate anda selle kohta, kuidas asi läks.

Sai siis tellitud Anankest. Läks maksma üsna palju ning võtsin ka tehnike nende käest. Ehk siis nö "võtmed kätte" või pigem "pann kätte" lahendus.

Esmane konsultatsioon oli väga hea. Käisin Tallinna esinduses ning mees teadis, mida rääkis. Oskas head nõu anda ning saime kõik kenasti kirja. Tootmise käigus ilmnes, et nurka oli väike error sisse läinud (üks uks ei avanenud korralikult) kuid see tehti kenasti korda ja asi oli super.

Kui köök valmis tuli kõigepealt transport ning siis hiljem paigaldaja. Paigaldamise käigus selgus, et ühed kapid olid vales mõõdus. Nende poolne mõõtja oli vale numbri edastanud. Aga see polnud probleem ning lubati uus teha. Üks riiul polnud selline nagu oleks pidanud kuid ka sellega tegeleti ilusti ja saime ukse ette ning riiulist sai kitsas kapp.

Mõne aja pärast selgus aga, et paigaldamise käigus oli viga saanud tööpinna üks nurk. Paigaldaja proovis seda varjata augu vahaga täites kuid see tuli kohe välja. Lisaks oli õhupuhastajaga kapp valesti projekteeritud seadsi, et uks ei sulgunud. Selle paranduseks lõikas paigaldaja sinna ühe sälgu sisse.

Pärast pikemat ootamist tuli uus tööpind ja kaks uut kappi (see, mis vales mõõdus ja õhupuhastaja oma). Asjad said paika kuid selgus, et uue kapi toomisel jäi maha kapi peale minev laeliist. Lisaks ei jäänud õhupuhastaja ilusti kuna seal üks osa käib kahepoolse teibiga, mis enam ei kleepunud pärast ühest kapist teise tõstmist. Samuti oli natuke kehvasti tehtud liitekoht kahe tööpinna vahel.

Läks jälle mõni kuu mööda ning paigaldaja tuli uuele tiirule, seekord koos uue õhupuhastajaga ning eelmisel korral maha jäänud liistuga. Tegi kõik asjad korda, mis oli välja toodud.

Lõpuks sai asi enam-vähem rahuldava lõpu. Tööpinna liigendi alune kapp on kivistunud liimi täis ning siin-seal on kapinurkadest transpordi käigus väikesed jupid välja lennanud.

Kui nüüd jälle köögiostuks läheb siis enam Anankest ei võta tõenäoliselt. See väikene hinnavahe võrreldes Arensi ja Idemaga ei ole seda peavalu vast väärt. Samas, eks tegijal ikka juhtub.

Eraldi toon välja, et kordagi ei olnud probleemi sellega, et nad poleks tahtnud praaki parandada või oleks üritanud kuskil vastutusest kõrvale hiilida. Eks probleemid saab pigem lükata paigaldaja ja transpordi kaela. Pikemaks venitas kogu saaga ka see, et köök läks maakoju, kuhu oli vaja klapitada minu ja nende poolseid kohale tuleku võimalusi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2019 14:03:35 vasta tsitaadiga

Y2K, tänud jagamast. Päris palju veakohti, mida ei oskaks ise tühja koha pealt märgatagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 21:53:56 vasta tsitaadiga

Y2K kirjutas:
Nonii, minu köögisaaga sai läbi ning saan üsna pika ülevaate anda selle kohta, kuidas asi läks.

Sai siis tellitud Anankest. Läks maksma üsna palju ning võtsin ka tehnike nende käest. Ehk siis nö "võtmed kätte" või pigem "pann kätte" lahendus.

Esmane konsultatsioon oli väga hea. Käisin Tallinna esinduses ning mees teadis, mida rääkis. Oskas head nõu anda ning saime kõik kenasti kirja. Tootmise käigus ilmnes, et nurka oli väike error sisse läinud (üks uks ei avanenud korralikult) kuid see tehti kenasti korda ja asi oli super.

Kui köök valmis tuli kõigepealt transport ning siis hiljem paigaldaja. Paigaldamise käigus selgus, et ühed kapid olid vales mõõdus. Nende poolne mõõtja oli vale numbri edastanud. Aga see polnud probleem ning lubati uus teha. Üks riiul polnud selline nagu oleks pidanud kuid ka sellega tegeleti ilusti ja saime ukse ette ning riiulist sai kitsas kapp.

Mõne aja pärast selgus aga, et paigaldamise käigus oli viga saanud tööpinna üks nurk. Paigaldaja proovis seda varjata augu vahaga täites kuid see tuli kohe välja. Lisaks oli õhupuhastajaga kapp valesti projekteeritud seadsi, et uks ei sulgunud. Selle paranduseks lõikas paigaldaja sinna ühe sälgu sisse.

Pärast pikemat ootamist tuli uus tööpind ja kaks uut kappi (see, mis vales mõõdus ja õhupuhastaja oma). Asjad said paika kuid selgus, et uue kapi toomisel jäi maha kapi peale minev laeliist. Lisaks ei jäänud õhupuhastaja ilusti kuna seal üks osa käib kahepoolse teibiga, mis enam ei kleepunud pärast ühest kapist teise tõstmist. Samuti oli natuke kehvasti tehtud liitekoht kahe tööpinna vahel.

Läks jälle mõni kuu mööda ning paigaldaja tuli uuele tiirule, seekord koos uue õhupuhastajaga ning eelmisel korral maha jäänud liistuga. Tegi kõik asjad korda, mis oli välja toodud.

Lõpuks sai asi enam-vähem rahuldava lõpu. Tööpinna liigendi alune kapp on kivistunud liimi täis ning siin-seal on kapinurkadest transpordi käigus väikesed jupid välja lennanud.

Kui nüüd jälle köögiostuks läheb siis enam Anankest ei võta tõenäoliselt. See väikene hinnavahe võrreldes Arensi ja Idemaga ei ole seda peavalu vast väärt. Samas, eks tegijal ikka juhtub.

Eraldi toon välja, et kordagi ei olnud probleemi sellega, et nad poleks tahtnud praaki parandada või oleks üritanud kuskil vastutusest kõrvale hiilida. Eks probleemid saab pigem lükata paigaldaja ja transpordi kaela. Pikemaks venitas kogu saaga ka see, et köök läks maakoju, kuhu oli vaja klapitada minu ja nende poolseid kohale tuleku võimalusi.


Köögimööblist pilti jagada ja hinnaklassi ka avaldada soovid? Puht huvi pärast vaataks, et mis hinnaklassis midagi saab.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanalill
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2019




sõnum 22.07.2019 23:13:43 vasta tsitaadiga

Olen ka tegelnud pingsalt köögimööbli tegija otsimisega ning nüüd lõpuks sai tellimus sisse antud. Köögi mõõtmed on: lae kõrgus 2700, kraanikausi külg 1800 ja lauaga külg 2300. Tööpind on Eggeri kõrgsurvelaminaat ja uksed on melamiinkattega. Kasutusel on nii voldikuksed kui push-süsteem ülemistel kappidel, kõik uksed on vaikselt sulguvad. Kogu tehnika (külmik, mikrolaineahi, nõudepesumasin, ahi) on integreeritud.
Kuna ma ise tundsin puudust näidishindadest, siis toon enda näite, kus põhimõtteliselt kahe samasuguse köögi hinnavahe oli pea kahekordne eri firmades. Me võtsime Beko tehnika ehk soodsama, mis läks kuskil 1300-1500€ maksma. Kasutasin ka Furnum.ee abi ning just kõige soodsama pakkumise sain sealt, kuid jah nagu eelnevalt mainitud, siis seal pakkumiste kvaliteet väga erineb - üks firma tegi detailse, teine kirjutas summa lihtsalt. Üldiselt soovitaksin seda kasutada ikkagi, päringut on lihtne teha ning saab mingeid lisavariante juurde ikka. Ise tõenäoliselt kasutan graderoobikappide jaoks uuesti furnumit.

Järgnevates hindades on sees juba tehnika, mitte küll Beko kõigil, aga hinnavahe oli mõnisada eurot. Ka on sees mööbli paigalduse tasu. Hinnapakkumised tulid vastavad (umbkaudselt):
Arens ja Baltest (otse küsides): 8000€ - kõige kallimad, kuid vägagi detailsed esialgsed pakkumised.
Pallantis Grupp (furnum.ee kaudu): 7000€ - ei olnud üldse detailne.
Nordest (otse küsides): 5500€ - detailne pakkumine, antud firma ka valisime.
Mebilia (furnum.ee): 4500€ - esialgne pakkumine oli piisavalt detailne.
JMööbel(furnum.ee): 3600€ (ainult mööbel) - tegid pakkumise furnumis nii, et kirjutasid sõnumi mulle, kus oli ainult number, see ei tundunud pädev.

Kokkuvõtvalt valisime välja Nordest Mööbli, sest hind oli sobiv, ei tundnud kahtlaselt odav ega ülemäära kallis ehk siis selline keskmine. Meie noormehest disainer tundus omavat ka tehnilist taiplikkust, mis tekitas usaldust. Kahjuks veel ei ole köök valmis, et kvaliteeti kommenteerida, kuid tahtsin hindu just välja tuua. Arens ja Baltest tunduvad ülemäära kallid, arvestades, et me valisime odavad materjalid. Mõlemal pool oli klienditeenindus hea muidugi ning just Arensi puhul on plussiks näidisköökide olemasolu. Mõlema puhul aga lisandub näiteks lisatasu oma tehnika intgreerimise eest ning mööblikarkassi värvi eest (ainult valge on nö hinnas). Mebiliaga ajasime ka üsna pikalt asju, kuid lõpuks jätsime asja katki, sest mingi kahtlus tekkis hinge - hinnapakkumine ei läinud detailsemaks võrreldes esialgsega, mõnede asjade kohta küsides öeldi, et "on juba hinnas", kuigi ei kajastunud kuskil. Meblia puhul tundub, et peab ise selgelt teadma, mida tahta.

Loodetavasti on abiks kellelegi. icon_smile.gif
Manus
Tellitud köögi 3D kujutis
Tellitud köögi 3D kujutis

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2019 23:32:53 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu PUHTA reklaamina......esimene postitus ja suisa 1000+ tähemärki vist icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanalill
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2019




sõnum 22.07.2019 23:44:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kõlab nagu PUHTA reklaamina......esimene postitus ja suisa 1000+ tähemärki vist icon_rolleyes.gif


Mul tõesti ei olnud siin kasutajat varem, kuid antud teemal olen pilku peal hoidnud, sest tahtsin ise ka infot saada. Eesmärk ei olnud mul reklaami teha otseselt kellelegi, lihtsalt rääkida oma kogemusest. icon_smile.gif Jah, tõesti ütlesin välja kelle valisime ja miks, kuid see on osa loost. Tähemärkide koha pealt - ma üritasin üsnagi detailselt edasi anda köögi olemust, et soovi korral keegi saaks võrrelda, varasemalt on ka antud teemas probleemiks olnud, et ainult summa ei ütle tegelikult suurt mitte midagi. Üritasin teha korraga lihtsalt taolise postituse, mida oleksin ise tahtnud lugeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2019 23:51:28 vasta tsitaadiga

Ei midagi hullu, ma kirjutasin seda, mida ma tundsin nägevat
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 27.07.2019 10:56:54 vasta tsitaadiga

3 aastat tagasi sai Baltestist võetud (kõrgläikega uksed)"köök". Ülaltoodud pildist hinnanguliselt ~60% mahus - ilma tehnika ja tööpinnata 1500.-. Vähemalt siis oli pigem "odavtootja".
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 01.08.2019 21:29:49 vasta tsitaadiga

Ise tellisin Nööblist eesti kutt valmistab soovitan soojalt 2 kööki teinud meile.
Töö pind täis puit.
Kapid freesitud ja värvitud.
Mõni pilt ehitus järgus köökist.

Väike video
http://soeta.ee/noobel/noobel.mp4

Tehnika 1800
Köök 4500
Manus


_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2019 21:52:14 vasta tsitaadiga

Käepidemete paigutusega küll pekki pandud, seda oleks saanud paremini lahendada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.