Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.07.2019 11:02:28 Re: Facebooki kontaktide mittenägemine vasta tsitaadiga

zigzig kirjutas:
Arvutis, FB-s on paremal ääres tulbas aktiivsed kontaktid / frendid. Tekkis üks keeruline seis ja soovin ühte kontakti seal mitte nähe, samas ei tahaks inimest unfriendida. Kuna ta on pidevalt FB-s, siis on ta ka pidevalt kontaktide listis aktiivne. Soovin, et ta ei oleks niimoodi mul pidevalt silma all.
Mute või ignore seda ei tee. Kas see üldse ongi kuidagi võimalik?
tuleb endal munad pihku võtta ja üle olla sellest, või siis ise fb'st eemalduda. been there, done that.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2019 11:26:02 vasta tsitaadiga

Naine pole niikuinii sõber, nii et julmalt maha, kui eksi staatuses.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zigzig
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2018




sõnum 04.07.2019 12:06:44 vasta tsitaadiga

See on natsa keerulisem ja psühholoogilisem teema, palju detaile. Ei tahaks kõiki neid siin lahata, pigem huvitab eeskätt just FB tehniline pool;) Aga kui õigesi aru saan, siis targemad/kogenumad teavad, et FB põhist / tehnilist lahendust siin ei ole?
Kunagi vist oli FB-s mingiks perioodiks unfrendimine või frendluse pausi peale panemine, aga see vidin on vist eemaldatud. Või ei oska ma otsida. Tundub, et see võiks olla vastus minu olukorrale - ajutiselt, ja mitte päriseks, silma alt ära koristamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2019 12:10:15 Re: Facebooki kontaktide mittenägemine vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
zigzig kirjutas:
Arvutis, FB-s on paremal ääres tulbas aktiivsed kontaktid / frendid. Tekkis üks keeruline seis ja soovin ühte kontakti seal mitte nähe, samas ei tahaks inimest unfriendida. Kuna ta on pidevalt FB-s, siis on ta ka pidevalt kontaktide listis aktiivne. Soovin, et ta ei oleks niimoodi mul pidevalt silma all.
Mute või ignore seda ei tee. Kas see üldse ongi kuidagi võimalik?
tuleb endal munad pihku võtta ja üle olla sellest, või siis ise fb'st eemalduda. been there, done that.

Ignore Messages kaotab ta nimekirjast ja liigutab Filtered messages alla. Igatahes mul toimis nii.


viimati muutis Betamax 04.07.2019 12:10:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.07.2019 12:10:16 vasta tsitaadiga

Praegu saab ka pausile panna. Võtad profiili lahti ja siis vajutad sinna samasse menüüsse kus saad ta ka eemaldada sõbralistist.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.07.2019 12:27:25 Re: Facebooki kontaktide mittenägemine vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
zigzig kirjutas:
Arvutis, FB-s on paremal ääres tulbas aktiivsed kontaktid / frendid. Tekkis üks keeruline seis ja soovin ühte kontakti seal mitte nähe, samas ei tahaks inimest unfriendida. Kuna ta on pidevalt FB-s, siis on ta ka pidevalt kontaktide listis aktiivne. Soovin, et ta ei oleks niimoodi mul pidevalt silma all.
Mute või ignore seda ei tee. Kas see üldse ongi kuidagi võimalik?
tuleb endal munad pihku võtta ja üle olla sellest, või siis ise fb'st eemalduda. been there, done that.

Ignore Messages kaotab ta nimekirjast ja liigutab Filtered messages alla. Igatahes mul toimis nii.
ignore minu meelest kuskile eemale ei visand silma alt ära. :/ kunagi otsisin sama asja ja ka olin hädas.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2019 12:28:42 vasta tsitaadiga

Kaob nimekirjast ja kui soovid seda näha, pead minema Filtered messages alla. Katseta.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.07.2019 12:35:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kaob nimekirjast ja kui soovid seda näha, pead minema Filtered messages alla. Katseta.
sealt sellest chati ribast ka mis seal paremal pool servas on pc peal kus kontaktide nimekiri ja online statuse see roheline mumm kõrval? hmm, ju siis mäletan valesti midagi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2019 12:40:16 vasta tsitaadiga

Jah. Minul kadus nii sealt Facebook.com lehe küljeribalt kui ka Messenger.com nimekirjast see kontakt ära.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 04.07.2019 15:50:01 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel sellist jama, et messenger brauseris ei lase rohkem kui üht aktiivset vestlusakent lahti teha? Ülejäänud grupeeritakse kokku aktiivse vestlusakna kõrvale ja paari klikiga saab vestlusakent vahetada, aga rohkem kui üht korraga ei saa mingi nipiga.

Viimase paari nädala-kuu jooksul tekkinud ning ei tundu brauseri/OS spetsfiiline teema olevat - igalpool samamoodi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2019 15:51:57 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/messages
ava seda eri TAB-des palju tahad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 04.07.2019 15:56:30 vasta tsitaadiga

Ei ole sobiv lahendus - tab'e niigi metsikult lahti ning ega see otseselt ei vähenda ringiklikkimise mahtu.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.07.2019 16:16:58 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Kellelgi veel sellist jama, et messenger brauseris ei lase rohkem kui üht aktiivset vestlusakent lahti teha? Ülejäänud grupeeritakse kokku aktiivse vestlusakna kõrvale ja paari klikiga saab vestlusakent vahetada, aga rohkem kui üht korraga ei saa mingi nipiga.

Viimase paari nädala-kuu jooksul tekkinud ning ei tundu brauseri/OS spetsfiiline teema olevat - igalpool samamoodi.
mul pole sellist asja, saan mitu chati korraga lahti hoida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.07.2019 16:55:42 vasta tsitaadiga

zigzig kirjutas:
See on natsa keerulisem ja psühholoogilisem teema, palju detaile. Ei tahaks kõiki neid siin lahata, pigem huvitab eeskätt just FB tehniline pool;) Aga kui õigesi aru saan, siis targemad/kogenumad teavad, et FB põhist / tehnilist lahendust siin ei ole?
Kunagi vist oli FB-s mingiks perioodiks unfrendimine või frendluse pausi peale panemine, aga see vidin on vist eemaldatud. Või ei oska ma otsida. Tundub, et see võiks olla vastus minu olukorrale - ajutiselt, ja mitte päriseks, silma alt ära koristamine


Pole võib-olla päris see, mida otsid, aga Turn off chat valik on ka olemas brauseris chati loetelu all paremas nurgas seadete all. Läbi selle saad määrata, kes Sind online näevad ja keda Sina näed. Mul selle abil ainult kindlad kontaktid nähtavaks tehtud ja vestlused tulevad kenasti läbi ka nendelt, kes sealt peidetud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.07.2019 17:28:04 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Kellelgi veel sellist jama, et messenger brauseris ei lase rohkem kui üht aktiivset vestlusakent lahti teha? Ülejäänud grupeeritakse kokku aktiivse vestlusakna kõrvale ja paari klikiga saab vestlusakent vahetada, aga rohkem kui üht korraga ei saa mingi nipiga.

Viimase paari nädala-kuu jooksul tekkinud ning ei tundu brauseri/OS spetsfiiline teema olevat - igalpool samamoodi.
Mul oli nii, aga lahenes automaagiliselt. Rõvedalt närvi ajas.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2019 19:24:33 vasta tsitaadiga

kas keegi teab, mis jama see on

Homme hakkab teie fotosid kasutama uus Facebooki reegel. Reeglit saab kohtus kasutada teie vastu. Kõik, mida olete kunagi avalikustanud, muutub täna avalikuks, isegi kustutatud sõnumitest või privaatsetest piltidest.
Selle sõnumi kopeerimine ja kleepimine ei maksa midagi. Parem kaitsta kui hiljem kahetseda.
Ma ei anna Facebookile mingit luba oma piltide, teabe, sõnumite või väljaannete kasutamiseks mitte varem ega tulevikus. Selle avaldusega teavitan Facebooki, et selle profiili ja / või selle sisu alusel on minu vastu rangelt keelatud kasutada, avalikustada, kopeerida, levitada või muul viisil tegutseda. Selle profiili sisu on privaatne ja konfidentsiaalne. Privaatsuse rikkumise kohta kehtivad kehtivad õigusaktid.
MÄRKUS. Facebook on nüüd avalik üksus. Kõik liikmed peavad sellise teate avaldama. Soovi korral saate selle versiooni kopeerida ja kleepida. Kui te ei avalda avaldust vähemalt üks kord, aktsepteerib uus poliitika vaikimisi. Selle abil saab Facebook kasutada teie fotosid ja teavet profiili värskenduste kohta. Ära jaga. Kopeeri ja kleebi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.07.2019 19:30:27 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
kas keegi teab, mis jama see on

Homme hakkab teie fotosid kasutama uus Facebooki reegel. Reeglit saab kohtus kasutada teie vastu. Kõik, mida olete kunagi avalikustanud, muutub täna avalikuks, isegi kustutatud sõnumitest või privaatsetest piltidest.
Selle sõnumi kopeerimine ja kleepimine ei maksa midagi. Parem kaitsta kui hiljem kahetseda.
Ma ei anna Facebookile mingit luba oma piltide, teabe, sõnumite või väljaannete kasutamiseks mitte varem ega tulevikus. Selle avaldusega teavitan Facebooki, et selle profiili ja / või selle sisu alusel on minu vastu rangelt keelatud kasutada, avalikustada, kopeerida, levitada või muul viisil tegutseda. Selle profiili sisu on privaatne ja konfidentsiaalne. Privaatsuse rikkumise kohta kehtivad kehtivad õigusaktid.
MÄRKUS. Facebook on nüüd avalik üksus. Kõik liikmed peavad sellise teate avaldama. Soovi korral saate selle versiooni kopeerida ja kleepida. Kui te ei avalda avaldust vähemalt üks kord, aktsepteerib uus poliitika vaikimisi. Selle abil saab Facebook kasutada teie fotosid ja teavet profiili värskenduste kohta. Ära jaga. Kopeeri ja kleebi.
"Much stupid oled" on selle nimi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2019 19:30:32 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2019 19:40:44 vasta tsitaadiga

Õnneks ei ole"Much stupid oled"....lehel vedeles selline jama kellegi poolt postitatuna...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.07.2019 06:09:38 vasta tsitaadiga

ahelkiri, ilmselt maailma vanim spam vorm.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 17.07.2019 11:51:25 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/news/digi/facebookis-leviv-andmekaitsepostitus-kas-sellel-on-pariselt-sisu-voi-tegemist-on-lihtsalt-spammiga?id=86851787
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 12:00:06 Re: Facebooki kontaktide mittenägemine vasta tsitaadiga

zigzig kirjutas:
Arvutis, FB-s on paremal ääres tulbas aktiivsed kontaktid / frendid. Tekkis üks keeruline seis ja soovin ühte kontakti seal mitte nähe, samas ei tahaks inimest unfriendida. Kuna ta on pidevalt FB-s, siis on ta ka pidevalt kontaktide listis aktiivne. Soovin, et ta ei oleks niimoodi mul pidevalt silma all.
Mute või ignore seda ei tee. Kas see üldse ongi kuidagi võimalik?


Kunagi oli soov ka eksi peita, siis lahendus on selline. Chat tabis all on hammasratta märk -> Turn off active status -> Turn off Active Status for some contacts... -> Väljale kirjutad eksi nime.

Küll aga telefoni messengeris ta ära ei kao.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 12:04:22 vasta tsitaadiga

Aga kui ma oleks spämmer, siis mis kasu ma sellisest jurast saaks? Spämmer üritab enamasti ikka mingit <piix> pähe määrida või meelitada klikkima mingil kahtlase väärtusega lingil.
Need omaaegsed ahelkirjad, mis juba tigupostiga liikusid, olid ju põhimõtteliselt airplain game stiilis püramiidskeem.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.07.2019 10:18:08 vasta tsitaadiga

Selline on selge spämm, kui natukegi sisu üle mõelda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2019 01:16:41 vasta tsitaadiga

Üsna lapsik ka pealekauba - justkui Fakebooki kotiks andmemüügi puhul mingid sellised protestiaktsioonid...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.