Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Millega videofailides olevaid audioradu vaadata/näha? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 22:55:14 Millega videofailides olevaid audioradu vaadata/näha? vasta tsitaadiga

Nii lugu järgmine. On sadu videofaile erinevates konteinerites, enamasti .mp4 ja .mkv failid, milledel on üks kuni mitu audiorada sees (mp3 või aac). Millise programmiga ma näeks kiirelt visuaalselt nende failide audioradade waveforme? Vaja selleks, et nendest välja visata tühjad audiorajad, et videot käivitades oleks esimene audiorada alati olemas, mitte ei peaks otsima, et millisest rajast hääl tuleb. Kuna radade numbrid tekivad vastavalt kasutatavatele seadmetele, siis ei saa sedasi, et alati jäta alles näiteks rada number 1 ja/või 2, sest võib olla nii, et esimesed kolm audiorada on tühjad ja alles kaks järgmist sisaldavad tegelikult audiot. Seega visuaalselt nähes, kas on audiolainet või on lihtsalt konstantne sirge, saab seda lihtsamalt teha.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 08.07.2019 20:43:27 vasta tsitaadiga

Dijital, premiere, cin, final cut pro. sony vegas, avid media editor. sonar x3 producer.

ehk leiad nende hulgast.
tagasi üles
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2019 13:45:23 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest. Ma varasemalt olen Premiere'i näppinud veidi, kuid ma ei leidnud varianti seal, et ma ei peaks kõiki faili ükshaaval avama, et neid audioradu näha. Võib-olla ka mingi seadistamise nüanss, mida ma ei tabanud. Mind huvitab just nn. nimekirjas neid juba näha, et mitte ükshaaval neid faile avada. Radade eemaldamiseks kasutan muidu MKVToolnixi.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 14.07.2019 00:56:13 vasta tsitaadiga

eeh, seda võimekust pole ühelgi, et eelvaates näitaks üldist lainekuju (nagu soundcloud?). võibolla avid ainukesena pakub seda.

see eeldaks hoopis failibrauseriga tsiki-briki tegemist.

https://kde.org/applications/internet/org.kde.konqueror

proovi selle arendajatega kontakti saavutada, võib-olla neil on ideid ja/või lahendusigi.
tagasi üles
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 14.07.2019 07:48:24 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Tänud vastuse eest. Ma varasemalt olen Premiere'i näppinud veidi, kuid ma ei leidnud varianti seal, et ma ei peaks kõiki faili ükshaaval avama, et neid audioradu näha..

Seda saabki teha MKVToolnixis-lisad lihtsalt videofailide kausta niipalju kui vaja neid videofaile ja siis kliki ühekaupa läbi tulemus on all kastis näha:

Edit:




viimati muutis Bilderberg 14.07.2019 21:12:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2019 13:28:31 vasta tsitaadiga

Bilderberg, sesmõttes jah MKVToolnix näitab, kas rada on olemas või mitte, aga probleem on selles, et rada salvestatakse faili alati, isegi siis, kui vastavat seadet pole ja tekib nö. tühi rada. Neist tahaksi lahti saada selliselt, et ma ei peaks igas failis olevat audiorada eraldi kuulama hakkama. Ning kuna mõni audiorada võib olla kommentaaride oma, kus vabalt võib olla kohti, kus on ka pikemat vaikust sees, siis peab terve faili läbi kuulama, kas millalgi keegi ütleb midagi või ei. Sellepärast kogu audioraja visuaalne pilt aitakski selliste asjade kiireks selekteerimiseks.

olavsu1, tänud, uurin.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Millega videofailides olevaid audioradu vaadata/näha?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.