Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2019 20:19:54 vasta tsitaadiga

See vist polnud laser?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagu
HV kasutaja
kagu

liitunud: 10.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 09:18:27 vasta tsitaadiga

Selle bloatwarega olen mina seda tähele pannud , et nt. kui tahad näotuvastust kasutada, siis pead ju regiooniks valma Russia, India, vms. Ja nii kui selle valiku teed, hakkab ka reklaame tulema. Selles mõttes selline saba lahti - nokk kinni teema. Kaalun ise ka sel põhjusel xiaomi.eu pealepanekut.

kacmesi kirjutas:
lopes39, Hiinas ja Indias ja säälkandis on ädsid. Globalil ehk kui su regioon on Euroopa, siis adse pole, aga.. tol ajal kui esimesed YT tehnikarevjuuerid hakkasid Mi9-t arvustama, saadeti neile Xiaomi poolt tõenäoliselt pooleldi China ROMiga telefonid, mistõttu neil ka ädid olid.



Ollaz kirjutas:
Draqula kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Magisk aitab edukalt peita seda "rootitud" olukorda, et isegi pangandusrakendused töötavad.


Ma ei tea kas pangarakendustest on sellist kontrolli ehitatud sisse.
Kas SmartID töötab sellega?

Ei tea, pole katsetanud. Algul mõtlesin, et lähen Xiaomi.eu romile üle, aga mul pole ühtegi reklaami ega muud asja ette jäänud selle õige Romi puhul. Kuna kõik toimib nii nagu peab, ei viitsi ka jebida.
Panga rakendustel on vist sees küll, ma igatahes näinud ka Eesti rakenduste puhul neid rootimise hoiatusi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 10:31:03 vasta tsitaadiga

Galaxy Beam, aasta oli siis 2012.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 16:44:53 vasta tsitaadiga

Nojah, kuidas kellelegi. Näotuvastus üksi küll pole miski, mis mind frustreeriks niivõrd. icon_biggrin.gif Sõrmejäljelugeja on väga fine ja ei sure ära ka tavalise mustrilahendusega. Ei ole meil siin nii suurt muret selle turvalisusega minu arust ka ja kui keegi tõesti tahab häkkida, häkib ta sul igaltpoolt läbi nagunii.

Ainuke asi, mille puhul ma siiani regioonivahetust pidin tegema, oli Themes rakendus. Rakendus ise töötab väga veatult, aga miskipärast Euroopas see äpp "peidetud." Valid regiooniks näiteks "United States" siis tekib ka Themes rakendus, saad seda kasutada, kõik ära sätestada ja pärast vahetad regiooni tagasi Eesti peale. Sätted säilivad, aga rakendus ise kaob. icon_biggrin.gif
Põhiline, miks Themese uurida tahtsin, oli parema grid layoutiga teema leidmine, kui vist MIUI launcherile ei saagi. Igatahes ei leidnud ja stuck with 4x hetkel, aga pole hullu.

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.07.2019 21:04:14 vasta tsitaadiga

kacmesi, teemad ei muuda ju ikoonide arvu, seda teeb ikka launcher.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagu
HV kasutaja
kagu

liitunud: 10.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2019 21:59:51 vasta tsitaadiga

No kui on nt activesync ja töömeilid telefonis, siis see elementaarne turvalisus on seal paraku nõutav. Näotuvastusega on see, kui korra oled selle maitse suhu saanud, siis on see väga mugav (nt. alati pole võimalik telefoni kätte haarata, või autohoidikus (sry, mitte sõidu ajal icon_smile.gif ), piisab kurjast pilgust telefonile, kui te ennast avab icon_smile.gif aga jah, päris ära ka ei sure, kui seda ei ole. Pocophonel on näiteks heaks alternatiivseks regiooniks Poola - saad face detectioni ja themes aga reklaame nii väga mitte. Samas Redmi Note 7 puhul Poola ei toimi, peab Indiasse või Venemaale kolima icon_smile.gif

About layout - proovi nt. Poco launcherit - saad 5x6 ja XS layouti valida ja muid erinevaid huvitavaid feature- ja ikkagi Xiaomi enda "toode"

Xiaomi.eu Rom puhul on kõik need head asjad sinna kokku kogutud aga samas reklaamid eemaldatud, ses mõttes tasub sellele mõelda, aga eks ta kättevõtmise asi ole...


kacmesi kirjutas:
Nojah, kuidas kellelegi. Näotuvastus üksi küll pole miski, mis mind frustreeriks niivõrd. icon_biggrin.gif Sõrmejäljelugeja on väga fine ja ei sure ära ka tavalise mustrilahendusega. Ei ole meil siin nii suurt muret selle turvalisusega minu arust ka ja kui keegi tõesti tahab häkkida, häkib ta sul igaltpoolt läbi nagunii.

Ainuke asi, mille puhul ma siiani regioonivahetust pidin tegema, oli Themes rakendus. Rakendus ise töötab väga veatult, aga miskipärast Euroopas see äpp "peidetud." Valid regiooniks näiteks "United States" siis tekib ka Themes rakendus, saad seda kasutada, kõik ära sätestada ja pärast vahetad regiooni tagasi Eesti peale. Sätted säilivad, aga rakendus ise kaob. icon_biggrin.gif
Põhiline, miks Themese uurida tahtsin, oli parema grid layoutiga teema leidmine, kui vist MIUI launcherile ei saagi. Igatahes ei leidnud ja stuck with 4x hetkel, aga pole hullu.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2019 12:50:33 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
kacmesi, teemad ei muuda ju ikoonide arvu, seda teeb ikka launcher.
Ma siisku sain tavalise MIUI launcheriga 5x6 valiku peale panna lõpuks, see sobib mulle. Ma ei tea, kas see valik tekkis mingi uuendusega või kust see järsku tekkis, aga algselt seda ei olnud ja järsku oli olemas. icon_biggrin.gif

kagu, eks see olegi, mis kellelegi oluline on. Mi9 mul regiooniks Estonia ja laseb näotuvastust lisada ja kasutada. Töötab nii kiiresti, nagu ei olekski ekraanilukku peal ehk siis põhimõtteliselt avab koheselt.
Spetsiaalselt testimiseks hetkel panin peale ja pean tunnistama, et kui ta nii hästi toimib, siis tõepoolest ülimugav. icon_biggrin.gif

Xiaomi Mi 9 puhul pean ka lisama, et mind see 3300 mAh aku tõesti vähimatki igapäevaelus ei muserda. Viimane laadimine oli hetkel laupäeval (06.07) ja tänaseks (08.07) on veel 25% akut järel, millega jõuan kenasti enamvähem õhtusse, seega ca 50-60h peab vastu. icon_biggrin.gif SoT oli viimasel jälgimisel 5h ehk siis jah, need kes päevas telefonis istuvad 5 või enam tundi, neile ilmselt murekoht, aga kui päevas 1-2h ainult telefonis ollagi, siis neile see telefon väga hea. icon_biggrin.gif

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 08.07.2019 18:49:40 vasta tsitaadiga

Mul on juba pool aastat Mi Mix2 aga mitte kunagi pole tulnud pähe regiooni vahetada. Alguses kui ostsin siis lugesin küll, et justnagu peaks vōimaldama näotuvastust, kuna aga sellist settingut ei olnud siis polnud ka midagi tuvastada. Teema oli ka mingi stock ja ausaltöelda oli mul sellest juba ammu kopp. Nüüd vahetasin regiooni ja vóila! Teemasid on sadu (kuigi vōta üks ja viska teist) ja näotuvastus ilmus ka. Kuigi minu arust üle ühe korra tuvastab normaalselt. Pōhjuseks on ilmselt see, et kaamera asub all nurgas ja näpp vm. jääb tuvastamisel ette. Vōi on mul lihtsalt nii tuvastamatu nägu.
Üldiselt ma arvan, et Mi Mix2 on piix. Redmi 4x oli hea telefon, kasutan seda tänaseni varutelefoni ja gpsina. Mi Mix2 pole oma hinda väärt, kuigi ma ostsin ta üliodavalt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 09.07.2019 10:20:50 vasta tsitaadiga

Kui kõne lõpetada käib Xiaomil välsiest kõlarist mingi jube piiks. Keegi teab kuidas seda kinni panna?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 09.07.2019 16:16:03 vasta tsitaadiga

Huvitav millal 9T Pro võiks lõpuks tulla? Vaatasin et 9T koos SD 730 prosega on küll kiirem kui SD 835, aga hing ihkab ikkagi SD 855 sellisel juhul.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2019 18:54:16 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Huvitav millal 9T Pro võiks lõpuks tulla? Vaatasin et 9T koos SD 730 prosega on küll kiirem kui SD 835, aga hing ihkab ikkagi SD 855 sellisel juhul.
Suve lõpus
_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.07.2019 14:46:30 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3_specs_design_retail_box-news-38116.php
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3_specs_renders_surface-news-38114.php

Mi A3-st siis midagi rohkema infoga levima hakanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 13.07.2019 22:01:22 vasta tsitaadiga

Ei tea kui usaldusväärne see on, aga üks vene sait kinnitab et Mi 9T Pro tuleb Euroopasse augustis.
https://www.ixbt.com/news/2019/07/12/xiaomi-mi-9t-pro.html
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.07.2019 23:48:24 vasta tsitaadiga

https://www.gizmochina.com/2019/07/13/xiaomi-mi-a3-gets-a-launch-date-coming-to-poland-first/

25 juuli tuleb Poolasse see Mi A3
Raudvara poolest näev välja küll rohkem nagu see A3 Lite versioon peaks olema.
Või siis tuleb hiljem mingi Mi A3 Pro

Kui see A3 Pro ei tule ja ongi mingi lite järgmine, siis see A3 oma SD665-ga pole midagi eriline aste edasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2019 00:21:55 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust - Xiaomi MI A2 telefonil on video salestamisel selline klekiline heli. Ei salvesta puhast heli vaid mingi imelik moodustis. Android on versiooniga 9.

Mida krdit ma pean tegema, et saada korralik heli video salvestamisel? Teine telefon kindlasti lahendaks aga kasutaks olemasolevat telefoni ikka rohkem kui 2 kuud.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 14.07.2019 16:32:22 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada rugged telefoni? kuni 200 euri nt. Ise vaatasin Doogee s55 ja Ulefone Armor X. Aga on keegi miski laadse toote soetanud ja oskab kommenteerida neid? telefon läheb vanaisale esimeseks nutitelefoniks, nii et mingit high-end flagship rauda ei hakka ootamagi otsimagi icon_biggrin.gif .
_________________
58017968


viimati muutis l2bukast 14.07.2019 17:16:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2019 16:36:35 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
On kellelgi kogemust - Xiaomi MI A2 telefonil on video salestamisel selline klekiline heli. Ei salvesta puhast heli vaid mingi imelik moodustis. Android on versiooniga 9.

Mida krdit ma pean tegema, et saada korralik heli video salvestamisel? Teine telefon kindlasti lahendaks aga kasutaks olemasolevat telefoni ikka rohkem kui 2 kuud.
proovi välise mikriga
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2019 17:19:00 vasta tsitaadiga

Ise ka alles äsja avastasin, et igasugustes reviewdes väga palju mikrofonikvaliteedile tähelepanu ei pööratud. Kõige muu poolest ongi telefon timm, aga minu jaoks esimesed suuremad miinused Mi 9 puhul on ka kõnekvaliteedis. Kuularit ei õnnestu kuidagi "õigesti" kõrva äärde sättida. Nii nagu olen harjunud telefoni kõrva ääres hoidma, nii ei kuule muffigi. Mingis väga täpses positsioonis peab selle heli kõrva suunama. Kui volüüm põhja keerata, siis on see kõrvakuular jällegi nii vali, et igaüks 10m raadiuses kuuleb mu telefonikõnet pealt nagu see oleks valjuhääldil...
Samuti on teised öelnud, et minu hääl kostub neile veidralt - justkui oleks ma kuskil vannitoas või räägiks raadiosaatjaga - igatahes mitte päris puhas ja mõnus. Mingi white noise on taga ka lindistatud videotel...

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2019 21:45:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Osiris kirjutas:
On kellelgi kogemust - Xiaomi MI A2 telefonil on video salestamisel selline klekiline heli. Ei salvesta puhast heli vaid mingi imelik moodustis. Android on versiooniga 9.

Mida krdit ma pean tegema, et saada korralik heli video salvestamisel? Teine telefon kindlasti lahendaks aga kasutaks olemasolevat telefoni ikka rohkem kui 2 kuud.
proovi välise mikriga

Sai väheke uuritd - välisest mikrist pole kasu kui kasutad originaal video äppi. Kui kasutad 3 osapoole video äppi siis on 50:50 võimalus, et saad parema heli kui originaalis on.

Eraldi mikri kaasastassimine on paras bs.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2019 18:46:51 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
On kellelgi kogemust - Xiaomi MI A2 telefonil on video salestamisel selline klekiline heli. Ei salvesta puhast heli vaid mingi imelik moodustis. Android on versiooniga 9.

Mida krdit ma pean tegema, et saada korralik heli video salvestamisel? Teine telefon kindlasti lahendaks aga kasutaks olemasolevat telefoni ikka rohkem kui 2 kuud.


kui viitsimist jebida siis root ja custom rom peale-ehk see lahendab asja,kuigi kindel ju 100% olla ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepaonu
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2002




sõnum 17.07.2019 09:50:04 vasta tsitaadiga

Honor 20 on jõudnud HinnaVaatlusesse - https://www.hinnavaatlus.ee/1517954/honor-20-128gb-blue/

Ja Honor 20 Pro on jõudnud saksa Amazoni - https://www.amazon.de/Smartphone-Dual-SIM-Phantom-Micro-USB-Exklusiv-Black/dp/B07TXJPR76/

Ise mõnda aega uut telefoni jahtinud, otseselt kiire ei ole, ent vaikselt hakkab närvidele käima, kui ükski telefon, millele silma peale paned, kuidagi müüki ei tule siinkandis - Honor 20 Pro, Asus Zenphone 6 (kaamera huvitav, OIS puudu icon_sad.gif ), Xiaomi 9T Pro/Redmi K20 Pro...
(kriteeriumid: hea kaamera, sh OIS; pigem väiksem, ca 6.2", kuni 500EUR. Google'i Pixel 3L olen hetkel kõrvale jätnud, kuna sinna on ikke eriti säästuprose sisse saanud)

_________________
---
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 09:50:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka aru mis värk selle zenfone 6ga on. Seda nagu müüakse minuarust igal pool aga mitte siin ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 10:12:04 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Ma ei saa ka aru mis värk selle zenfone 6ga on. Seda nagu müüakse minuarust igal pool aga mitte siin ?


Tõenäoliselt nii väiksele ja konservatiivsele turule ei julge kohalikud kaupmehed sellise hinnaga "võõrast" tuua (pole just päris 3.50).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 15:11:03 vasta tsitaadiga

Ma ootasin mi a3, aga ekraani resolutsioon 720x1560 aastal 2019 on küll mage.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2019 15:27:17 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Ma ootasin mi a3, aga ekraani resolutsioon 720x1560 aastal 2019 on küll mage.


Ma ka ei saa aru. See A3 kõlbaks suurte mööndustega A3 Lite nime kandma.
Kardavad, et müüb liiga hästi ja keegi ei tahagi nende pointless MIUI'd?

Nad korra on küsinud seda (MIUI vs Android One) oma FB lehel (vms) ja rahva hääletuse tulemus oli selgelt Android One kasuks (mis võis neile ebameeldiv üllatus olla).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.