Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004




sõnum 05.07.2019 22:28:01 vasta tsitaadiga

sama123, Prügikasti sisu kustutasid ära?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 05.07.2019 23:39:16 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
sama123, Prügikasti sisu kustutasid ära?

Loomulikult! Aga seal on üks nüanss: laeb kirju aeglaselt, 5min....ikka tühi. Uuesti vaadates oli veel kirju alles ja ka need sai kustutatud + recyler uuesti puhtaks. Hakkan 0-ist uuesti peale ja aasta möödudes loobun google teenustest icon_biggrin.gif Facebook&Google&MC on need kolm "teenust" mille kasutusel tuleb ettevaatlik olla. Neist täielikult loobuda on raske. Olen neid kolme liiga agaralt kasutanud ja nüüd veel 100GB pilveteenust aastaks hinnaga 19.99EUR koos 20%. Las olla aga kõrini on jamadest. Parem olen viletsamas teenuses ja väiksema mahuga icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 06.07.2019 10:59:48 vasta tsitaadiga

Naisel küll kenasti toimib- oli 55GB, siis kustutas aegunud ja mittevajalikud, sai alla 30GB. Ta, mis sul seal...
Turvahoiatused on asjaks- nii naisel kui endal on püütud sisse saada, olen sedasi teada saanud ja küsimuse peale, kas oled ikka sina, eitavalt vastanud. Pealenseda on rahulikuks jäänud. Mulle küll meeldib, et küsib, kui võõrast seadmest või asukohast oma kontole logides üle küsib.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.07.2019 11:19:20 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Naisel küll kenasti toimib- oli 55GB, siis kustutas aegunud ja mittevajalikud, sai alla 30GB. Ta, mis sul seal...
Turvahoiatused on asjaks- nii naisel kui endal on püütud sisse saada, olen sedasi teada saanud ja küsimuse peale, kas oled ikka sina, eitavalt vastanud. Pealenseda on rahulikuks jäänud. Mulle küll meeldib, et küsib, kui võõrast seadmest või asukohast oma kontole logides üle küsib.

See on siis kui oled kodus ja uut seadet häälestad, Aega on piisavalt midagi vaja pole, välioludes on takistuseks. Küsib mitu korda ja vahel ei pääsegi sisse. icon_evil.gif
Häda oli kõige lihtsamat sorti, aeglaselt laadis uusi peale. Vaatad recyler tühi, paari min pärast ikka tühi ja korraga täis, sama juhtus muude kaustadega. Vihaga viskasin kõik tühjaks ja alustan otsast peale kui muidugi G maili teeneid tulevikus kasutan. Outlook-il on (minu) nägemuses paha omadus kustutada kirjad kui brauserist kustutad, seetõttu on põhiline meilboks tühi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 12:23:27 vasta tsitaadiga

Ei tea jah.. parimat teenust nagu googel pakub annab välja mõelda. On miskit asendust olemas, et vinguda? Mul on dokumendid ja pildid sünkroniseeritud kolme arvuti vahel, pluss nutitelefon. Ühes arvutis alustad, teises jätkad. Kolmandas vaatad või kustutad. Fotodega ja video failidega sama asi. Telefoniga teed pildi. Arvutis vaatad. Pere telefonide vahel hea veel fotosid ja albumeid jagada, nii, et ei pea reaalselt faile saatma. Sain veel 3a. piiramatu mahu mis teeb teenuse kasutamise veel mõnusamaks.
Ja kõik veel tasuta ka... mida veel tahta.
hotmail, Dropbox, hot või eesti teenusepakkujad... tänan ei.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.07.2019 12:41:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei tea jah..
hotmail, Dropbox, hot või eesti teenusepakkujad... tänan ei.


mis neil kolmel siis häda on? Mulle meeldib dropbox igahes rohkem minu vaates nõmedast GD lahendusest. Ja eelpool kirjeldatud lahendused on ju ka muudel platcormidel olemas, Pole hot.ee oma kasutanud,, aga teoorias ka seal saad jagada perega kõike ja avada suva arvutis.

Pigem on see kirjeldatu nii igapäevane ja tavaline enamustes teenustes.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 12:59:42 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei tea jah.. parimat teenust nagu googel pakub annab välja mõelda. On miskit asendust olemas, et vinguda? Mul on dokumendid ja pildid sünkroniseeritud kolme arvuti vahel, pluss nutitelefon. Ühes arvutis alustad, teises jätkad. Kolmandas vaatad või kustutad. Fotodega ja video failidega sama asi. Telefoniga teed pildi. Arvutis vaatad. Pere telefonide vahel hea veel fotosid ja albumeid jagada, nii, et ei pea reaalselt faile saatma. Sain veel 3a. piiramatu mahu mis teeb teenuse kasutamise veel mõnusamaks.
Ja kõik veel tasuta ka... mida veel tahta.
Iga natukegi kriitiliselt mõtlev inimene saab aru, et kui midagi on tasuta siis tegelikult ei ole see tasuta. Eriti kui mõni suurfirma seda jagab.

https://rakhim.org/2018/09/you-are-a-data-point/
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 13:42:55 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Outlook-il on (minu) nägemuses paha omadus kustutada kirjad kui brauserist kustutad, seetõttu on põhiline meilboks tühi. icon_biggrin.gif

IMAP hoiab mõlemad süngis, POP3 jätab serverisse alles, kui kliendist kustutad ja vastupidi. Mõlemal plussid-miinused - POP3 korral kipub serveripool täis saama, kui pole seadistatud, et pärast ära tõmbamist sealt alati kustutataks ja mõnda aega pole üle veebmaili vaatamas-hooldamas käinud. Kliendist välja saadetud kraam ei kajastu seal üldse.

pois11 kirjutas:
Ei tea jah.. parimat teenust nagu googel pakub annab välja mõelda. On miskit asendust olemas, et vinguda? Mul on dokumendid ja pildid sünkroniseeritud kolme arvuti vahel, pluss nutitelefon. Ühes arvutis alustad, teises jätkad. Kolmandas vaatad või kustutad. Fotodega ja video failidega sama asi. Telefoniga teed pildi. Arvutis vaatad. Pere telefonide vahel hea veel fotosid ja albumeid jagada, nii, et ei pea reaalselt faile saatma. Sain veel 3a. piiramatu mahu mis teeb teenuse kasutamise veel mõnusamaks.
Ja kõik veel tasuta ka... mida veel tahta.

Kui teed seda kõike täie teadmisega, et annad kõik need andmed ka google'ile, neid ei kustutata reaalselt kunagi nende serverist (isegi kui sina seda enda arust tegid ja nad EULA-s seda suure suuga lubavad), neid töödeldakse igal aastal järjest suurema arvutusvõimsusega automaatselt ja koostatakse nende baasil su variprofiil, kaardistatakse piltidelt näod, kohad, tegevused, kes kellega kus käib jne, siis aga palun. Kurb on aga, et enamik seda endale ei teadvusta ja kõik dickpic'id ja rahapesuemailid süngitakse otse serveri ja kõikide seadmete vahel. Kõik see hoitakse andmekogumiskorporatsioonide poolt alles ja kui AI miskil hetkel omapäi tegutsema hakkama peaks, on ka selle (või peaks ütlema "tema"?) määratuvõimsal ajul, mis ei ole mitte üks kiip android-roboti peakolus, nagu tihti filmidest nähtud, vaid kogu võrk ja kõik seal olevad seadmed, olemas megataskinguga ligipääs kogu su digitoimikule, et sinuga igal vajalikul viisil manipuleerida ja vajadusel sind hetkega hävitada.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 16:26:36 vasta tsitaadiga

Mul on GMail kui ka ülejäänud keskkonnad, kus võimalik, 2-tasandilise autentimisega turvatud. GMailil kaks võimalust - Authenticator või siis SMS. Pole kordagi erinevatel mandritel liikudes probleeme olnud juurdepääsudega. Kunagi 10 aasta eest, kui GMaili hakkasin kasutama, tuli USA-sse reisides teade, et ei saa ligi, aga selle lahendamine oli paari minuti küsimus (peamiselt aeglase netiühenduse tõttu).
Outlookis samuti ühe korra ära seadistatud ja kõik toimib.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 16:39:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei tea jah.. parimat teenust nagu googel pakub annab välja mõelda. On miskit asendust olemas, et vinguda?

https://www.techspot.com/news/80729-complete-list-alternatives-all-google-products.html
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.07.2019 16:43:21 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ei tea jah.. parimat teenust nagu googel pakub annab välja mõelda. On miskit asendust olemas, et vinguda? Mul on dokumendid ja pildid sünkroniseeritud kolme arvuti vahel, pluss nutitelefon. Ühes arvutis alustad, teises jätkad. Kolmandas vaatad või kustutad. Fotodega ja video failidega sama asi. Telefoniga teed pildi. Arvutis vaatad. Pere telefonide vahel hea veel fotosid ja albumeid jagada, nii, et ei pea reaalselt faile saatma. Sain veel 3a. piiramatu mahu mis teeb teenuse kasutamise veel mõnusamaks.
Ja kõik veel tasuta ka... mida veel tahta.
Iga natukegi kriitiliselt mõtlev inimene saab aru, et kui midagi on tasuta siis tegelikult ei ole see tasuta. Eriti kui mõni suurfirma seda jagab.

https://rakhim.org/2018/09/you-are-a-data-point/

Jalutad linnas ja Google küsib kuidas see või too koht meeldis? icon_evil.gif Mis on tema asi küsida! Mind igatahes ajab närvi! Lülitad interneti välja või hoopis kogu telefoni ja jälle on halb! FB & MS & Google ongi need kolm kurja juurt, mis teevad inimese sombiks ehk juhitavaks robotiks. Google otsing ai paku paljusid asju (mida mina just otsin!) ja pakub seda MIDA VAJA otsida. Ka ei meeldi ja üldiselt vähe kasutan. FB ei taha rääkidagi olgugi, et tihti kasutan ja loodan siiralt millal panevad eluaegse bloki....aga näe ei pane tõprad, ürita mis üritad ei saa blokki! Ju peavad vähetähtsaks "persooniks" icon_razz1.gif
See, et nende 3-e teenused on mugavad ja lihtsad ei tähenda, et sa pead neid kasutama. Kui oled alles arvuti hingeeluga tutvumas siis küll on vajalikud, teevad elu lihtsaks, samas ka nendeta saab hakkama. On väidetud, et kõikides hädades ongi need 3 eelpooltoodut süüdi seda päriselt ei usu aga suures osas on see tõde. Google on mugav aga kui jälestad siis see mugavus ei tasu meelerahu huvides ära. Parem näed kordades rohkem vaeva aga tuju on hea!


viimati muutis sama123 06.07.2019 16:46:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 16:45:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul on GMail kui ka ülejäänud keskkonnad, kus võimalik, 2-tasandilise autentimisega turvatud. GMailil kaks võimalust - Authenticator või siis SMS. Pole kordagi erinevatel mandritel liikudes probleeme olnud juurdepääsudega. Kunagi 10 aasta eest, kui GMaili hakkasin kasutama, tuli USA-sse reisides teade, et ei saa ligi, aga selle lahendamine oli paari minuti küsimus (peamiselt aeglase netiühenduse tõttu).
Outlookis samuti ühe korra ära seadistatud ja kõik toimib.

Iga kord kasutad authenticatorit või sms? Mul ikka enda kasutatavad masinad on white listitud icon_rolleyes.gif
Eks siis pärast kurda kuidas juhtmevabalt kaaperdati icon_cool.gif

tsitaat:

Jalutad linnas ja Google küsib kuidas see või too koht meeldis? Mis on tema asi küsida! Mind igatahes ajab närvi

Selle saab välja lülitada icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.07.2019 16:54:15 vasta tsitaadiga

Muidugi saab! Ka Web camera saab "välja lülitada" see ei tähenda, et siis sind ei saa jälgida. Miks telefonidel pole enam eemaldatvaid akusid? Ikka sama põhjusel ja nüüd pannakse telefonid metallkarpi näiteks Tallinna Küpsised, ilus suur ja mahutab nii 10tk. icon_biggrin.gif Mõni veel maandab ka karbi aga see on liigne ettevaatlikkus piisab üksi karbist icon_razz1.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 17:21:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mul on GMail kui ka ülejäänud keskkonnad, kus võimalik, 2-tasandilise autentimisega turvatud. GMailil kaks võimalust - Authenticator või siis SMS. Pole kordagi erinevatel mandritel liikudes probleeme olnud juurdepääsudega. Kunagi 10 aasta eest, kui GMaili hakkasin kasutama, tuli USA-sse reisides teade, et ei saa ligi, aga selle lahendamine oli paari minuti küsimus (peamiselt aeglase netiühenduse tõttu).
Outlookis samuti ühe korra ära seadistatud ja kõik toimib.

Iga kord kasutad authenticatorit või sms? Mul ikka enda kasutatavad masinad on white listitud icon_rolleyes.gif
Eks siis pärast kurda kuidas juhtmevabalt kaaperdati icon_cool.gif

Ei. Whitelistitud seadmed ikka. Samas ma ei pendelda erinevate riikide vahel nonstop ei füüsiliselt ega ka VPNi kaudu. Seega elu täitsa rahulik. Loogiline, et süsteem pistab karjuma ja tõmbab end lukku, kui keegi 5-minutilise vahega mõlemalt poolt maakera üritab sisse logida. Ja peabki nii tegema. Tahad mingite kräkkide-häkkide ja VPN-iga möllata, siis valmistu tagajärgedeks.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 17:28:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mul on GMail kui ka ülejäänud keskkonnad, kus võimalik, 2-tasandilise autentimisega turvatud. GMailil kaks võimalust - Authenticator või siis SMS. Pole kordagi erinevatel mandritel liikudes probleeme olnud juurdepääsudega. Kunagi 10 aasta eest, kui GMaili hakkasin kasutama, tuli USA-sse reisides teade, et ei saa ligi, aga selle lahendamine oli paari minuti küsimus (peamiselt aeglase netiühenduse tõttu).
Outlookis samuti ühe korra ära seadistatud ja kõik toimib.

Iga kord kasutad authenticatorit või sms? Mul ikka enda kasutatavad masinad on white listitud icon_rolleyes.gif
Eks siis pärast kurda kuidas juhtmevabalt kaaperdati icon_cool.gif

Ei. Whitelistitud seadmed ikka. Samas ma ei pendelda erinevate riikide vahel nonstop ei füüsiliselt ega ka VPNi kaudu. Seega elu täitsa rahulik. Loogiline, et süsteem pistab karjuma ja tõmbab end lukku, kui keegi 5-minutilise vahega mõlemalt poolt maakera üritab sisse logida. Ja peabki nii tegema. Tahad mingite kräkkide-häkkide ja VPN-iga möllata, siis valmistu tagajärgedeks.

Siin teemas ma vastu ei vaidle, see täiesti ok icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 17:36:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
sama123 kirjutas:
Outlook-il on (minu) nägemuses paha omadus kustutada kirjad kui brauserist kustutad, seetõttu on põhiline meilboks tühi. icon_biggrin.gif

IMAP hoiab mõlemad süngis, POP3 jätab serverisse alles, kui kliendist kustutad ja vastupidi. Mõlemal plussid-miinused - POP3 korral kipub serveripool täis saama, kui pole seadistatud, et pärast ära tõmbamist sealt alati kustutataks ja mõnda aega pole üle veebmaili vaatamas-hooldamas käinud. Kliendist välja saadetud kraam ei kajastu seal üldse.

pois11 kirjutas:
Ei tea jah.. parimat teenust nagu googel pakub annab välja mõelda. On miskit asendust olemas, et vinguda? Mul on dokumendid ja pildid sünkroniseeritud kolme arvuti vahel, pluss nutitelefon. Ühes arvutis alustad, teises jätkad. Kolmandas vaatad või kustutad. Fotodega ja video failidega sama asi. Telefoniga teed pildi. Arvutis vaatad. Pere telefonide vahel hea veel fotosid ja albumeid jagada, nii, et ei pea reaalselt faile saatma. Sain veel 3a. piiramatu mahu mis teeb teenuse kasutamise veel mõnusamaks.
Ja kõik veel tasuta ka... mida veel tahta.

Kui teed seda kõike täie teadmisega, et annad kõik need andmed ka google'ile, neid ei kustutata reaalselt kunagi nende serverist (isegi kui sina seda enda arust tegid ja nad EULA-s seda suure suuga lubavad), neid töödeldakse igal aastal järjest suurema arvutusvõimsusega automaatselt ja koostatakse nende baasil su variprofiil, kaardistatakse piltidelt näod, kohad, tegevused, kes kellega kus käib jne, siis aga palun. Kurb on aga, et enamik seda endale ei teadvusta ja kõik dickpic'id ja rahapesuemailid süngitakse otse serveri ja kõikide seadmete vahel. Kõik see hoitakse andmekogumiskorporatsioonide poolt alles ja kui AI miskil hetkel omapäi tegutsema hakkama peaks, on ka selle (või peaks ütlema "tema"?) määratuvõimsal ajul, mis ei ole mitte üks kiip android-roboti peakolus, nagu tihti filmidest nähtud, vaid kogu võrk ja kõik seal olevad seadmed, olemas megataskinguga ligipääs kogu su digitoimikule, et sinuga igal vajalikul viisil manipuleerida ja vajadusel sind hetkega hävitada.

Samal ajal samad tegelased saadavad vabatahtlikult oma dokumentidest tehtud koopiaid ja muid andmeid kusagile suvalistesse kohtadesse Aasiasse mingite asjade ostmiseks või hangeldamiseks.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.07.2019 17:51:49 vasta tsitaadiga

Piisab võõra riigi VPN-ist ja blokk, ka ilma anomaiserita. See ongi jamade põhjus, et ei saa turvaseadeid muuta. Mail.com on hädadest vaba. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 17:57:28 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Piisab võõra riigi VPN-ist ja blokk, ka ilma anomaiserita. See ongi jamade põhjus, et ei saa turvaseadeid muuta. Mail.com on hädadest vaba. icon_biggrin.gif

Jah. See ongi selle turvasüsteemi mõte eusa_wall.gif
Google'i kontode kaaperdamised olid pikka aega probleemiks. Tänu sellistele süsteemidele on see märkimisväärselt vähenenud. Ja selliste turvaseadete "offimise" võimalus tulebki ära võtta.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 18:09:03 vasta tsitaadiga

Jep min esimene Gmaili konto mis sai tehtud 2005 aastal kaaperdati. Tollal ei eksisteerinud veel kaheastmelist autentimist jms. Üritasin küll tagasi saada aga juba siis polnud teises otsas inimest ja ürita sa robotit veenda, et see on sinu konto. Seega see läkski kaduma. Tollal olid Gmaili kontod hinnas kuna neid sai teha ainult kutsetega. Õnneks see on jäänud ka ainsaks korraks kui midagi sellist minuga juhtunud on.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.07.2019 21:18:52 vasta tsitaadiga

Muidugi, olid ajad. Kuidas nüüd on? Pole kuulnud, et suvalise jorsi konto kaaperdatakse? Kräkkerid ja muud on läinud targemaks, teevad ainult selliseid sigadusi mis rahaliselt kasulikud, näiteks lunavara. Ajad millal punetavate silmadega pahalane tegi troojalast öösel pimedas must-valge CRD 14" kineskoobi valgel on jäänud 90-ndatesse. Tõesti siis oli ka seliiseid selle kes tegid paha paha enda pärast. Teiste meiliservererite kontosid ei kaaperdata?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 21:29:13 vasta tsitaadiga

Eelmisel aastal oli kaks juhtu minu tutvusringkonnas/kolleegide seas. Kummalgi juhul ei kasutatud kahetasandilist autentimist.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.07.2019 23:31:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Eelmisel aastal oli kaks juhtu minu tutvusringkonnas/kolleegide seas. Kummalgi juhul ei kasutatud kahetasandilist autentimist.

Juhtub ikka, ka antiviiruse korral võib system langeda kokku kui mingi viirus läbi tuleb. Win 10-ga mail.com ei saa ei outlookis ega TheBat-is tööle, win7-ga aga saab ja suurepäraselt, imeli, imelik, autorioseerimist eo läbi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.07.2019 01:31:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

GMailil kaks võimalust - Authenticator või siis SMS.

Kolm, kui gmali äpp installitud telefoni siis edaspidi küsib see lihtsalt yes või no kas üritasid just sisse logida.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.07.2019 10:13:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ei tea jah.. parimat teenust nagu googel pakub annab välja mõelda. On miskit asendust olemas, et vinguda?

https://www.techspot.com/news/80729-complete-list-alternatives-all-google-products.html


Pole seal miskit korralikku nagu vaja. Eriti veel kui G Suite vaja kasutada. Või Google Education, nagu naise koolis kasutusele võeti. Kõik töövahendid ühistööks juhtkonna ja õpetajate vahel, jne. Kui on üks-kaks seadet, üksik inimene, siis ilmselt vahet pole jah, üle selle hakkab lugema mugavus, kiirus, võimalus kasvõi võõras seadmes kodus/tööl alustatut jätkata.
Aga hea teada, et selliseid kohti on.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2019 12:34:41 vasta tsitaadiga

Tere! Gmaili Androidi äpp keeldub üheksal juhul kümnest attachmentidega kirju saatmast, jäävad lihtsalt outboxi järjekorda ("queued") ja kõik. Tuleb manused veebi kaudu lisada, siis saab saata. Probleem pidavat olema laialt levinud juba aastaid, äpi uuendamisest pole kasu. Kas keegi teab, milles asi?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.