Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 97, 98, 99  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 24.06.2019 14:34:25 vasta tsitaadiga

raudpits, ametlik jutt lubab ka kuni 35km/h, aga tglt on 40km/h.
Ametlikult on kirjas kuni 120kilo aga tuttav rabas lapse ka peale, kogukaal oli 135 kokku, sõitsid ilusti.

Lühidalt öeldes "paljugi" mis seal kirjas on. See oli puhtalt minu kogemus. Jah, loomulikult sõltub sõidustiilist ka, kui näed juba eemalt et foor on punane siis mitte ei anna gaasi juurde, et saaks foori eest plokki panna pidurid ja padavai edasi, kui foor läheb roheliseks, nagu noored kuked kes just autojuhi load saanud on. Kui liigelda ei oska, siis saab sellega ka vaid 20km sõita ühe laadimisega. Minule sobiv sõidukiirus linnas näiteks on 20km/h. Mnt peal rohkem.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.06.2019 15:28:12 vasta tsitaadiga

Need kaalupiirangud on põhjusega pandud, ei tasu üle koormata
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2019 15:58:40 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
(ei ole reklaamjutt, täiesti sulatõsi, ei tunne neid mehi sealt) icon_smile.gif

Räägi-räägi, niikuinii lubati influäänsseri tagasimakset...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 24.06.2019 21:16:31 vasta tsitaadiga

rex, icon_lol.gif jäin vahele
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2019 01:19:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Õhkkumm veel purunenud pole?
Juba mitmendat korda mõtlen, et kas teil muudel sõidukitel pidevalt rehvid katki, et selline suur huvi, kuidas teisel mehel "kumm" peab icon_razz1.gif ?
_________________
M: Apple Magic Keyboard with Touch ID ja Magic Trackpad 2
M: Tasakaaluliikur
M: Ryzen 2600/B450M/16GB/1TB/GTX1080/650W
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 247
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 25.06.2019 11:24:51 vasta tsitaadiga

Helistasin esindusse ja rääkisin oma 60km loo. Kaalusin ka ratast. Mu ratas 16.5 kilo, ehk kilo raskem kui peaks olema. Selgus, et sain hoopis teise akuga mudeli. Hiinlased panid kangema aku kogemata peale icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala199
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2007




sõnum 25.06.2019 16:56:17 vasta tsitaadiga

deck555 kirjutas:
Sai tellitud Aliexpressist/Poola laost Xiaomi M365. Kohale tuli 2sel päeval thumbs_up.gif
Kuid mõned küsimused, kellel sama mudeli tõukekas on, mis teil battery status näitab? Endal normal, kuigi laetud vaid 2x. On see ok?
Kas olete võtnud selle 25km/h piirangu ka maha, mis kiiruse kasv tulnud on?


Olen ca kuu aega Xiaomi M365 rattaga ringi veerenud. Teisel nädalal võtsin juba ette custom firmware laadimise. Tippkiiruseks nüüd 28km/h. Ilmselt saaks ka juurde veel keerata kuid jäin mootori võimuse output sättimisega pigem konservatiivseks. Kiirendus paranes märgatavalt ja custom firmware'ga sain mootoriga pidurduse (KERS'i re-gen) maha keerata. Seega saab rohkem vabakäigul veereda, samas väheneb natuke range. Järgisin Rollerplausch õpetust, mis inglise keeles netist millegipärast maha võetud. Õnneks salvestasin juhendi Wordi doc faili ja jagasin seda just loodud Xiaomi M365 FB lehel: https://www.facebook.com/groups/409940679733324/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.06.2019 17:04:26 vasta tsitaadiga

Palju range vähenes umbes selle kangema softiga? Endal ka nüüdseks custom soft aga ainukese muudatusena hetkel on tehtud vaid see, et mootor rakenduks 5kmh asemel praktiliselt nullist.
KERS mulle meeldib ja on koguaeg strongi peal, mehaanilist pidurit peab üsna harva kasutama...

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala199
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2007




sõnum 26.06.2019 15:52:17 vasta tsitaadiga

Täpse sõiduulatuse juures jään vastuse võlgu. Üldjuhul päevane läbisõit alal 20km ja õhtuti panen laadima. Praegu vaatasin, et ca poole akuga olen 11km sõitnud. Kui tõukeratas on peale laadimist väga ergas, siis kuskil 60% aku juures jääb veidi uimasemaks kuid suudab tippkiiruse 28km/h saavutada siiski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argo11
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2019




sõnum 28.06.2019 14:09:37 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
raudpits, ametlik jutt lubab ka kuni 35km/h, aga tglt on 40km/h.
Ametlikult on kirjas kuni 120kilo aga tuttav rabas lapse ka peale, kogukaal oli 135 kokku, sõitsid ilusti.

Lühidalt öeldes "paljugi" mis seal kirjas on. See oli puhtalt minu kogemus. Jah, loomulikult sõltub sõidustiilist ka, kui näed juba eemalt et foor on punane siis mitte ei anna gaasi juurde, et saaks foori eest plokki panna pidurid ja padavai edasi, kui foor läheb roheliseks, nagu noored kuked kes just autojuhi load saanud on. Kui liigelda ei oska, siis saab sellega ka vaid 20km sõita ühe laadimisega. Minule sobiv sõidukiirus linnas näiteks on 20km/h. Mnt peal rohkem.


Ostsin ka antud tõuksi, kuid minul jookseb see välja ainult 25km/h. Saab selle piirangu kuidagi maha võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 28.06.2019 22:59:55 Touks vasta tsitaadiga

Hei endal sama mudel ja vaga rahul + mul on tool
posthuman kirjutas:
Teen kiire ülevaate siis enda valikust, mõni postitus eemalt saab lugeda, mis olid mu nõudmised, kui tundsin huvi, mida osta.

Võtsin ligi siis selle https://gpad.ee/elektriline-toukeratas/gpad-joyride-fix-black

Tegu jah tundmatu brändiga, aga seda seetõttu, et see on eesti poiste kokku pandud ja aretatud mudel. Ehk et muidugi tuleb ta hiinast, aga meil siin kutid nö ütlevad, mis tegema peaks ja mis lisad jne.

Sõitsin nende pirita esindusest üleeile välja. Nad vist laadisid ka toda masinat enamvähem peaaegu täis. Olen nüüd 3 päeva sellega sõitnud ja läbisõiduks on natuke üle 60km. Ja seda ilma LAADIMATA!!! Ehk , et poest välja ja selline kilometraas hetkel laadimata. ULME!

Uhab ja kiirendab nii mis vähe pole, minule isegi hetkel üleliia. Üle 25km tunnis ei julge lastagi, kuna hetkel ei ole kiivrit. Aga masin ise võtab 40km/h tunnis välja ilusti. Hästi mõnus "spidomeeter", mis näitab kõiki vahemaid, kogu kilometraazi, heteke kiirust ja muidugi aku laetust "pulkades", lisaks veel ka eraldi saad amprites vaadata, mis on täpsem.

Ostsin hinnaga 799, aga nüüd kui paar päeva sõitnud olen, siis ütleks, et ma oleks nõus selle eest ka kõvasti rohkem maksma. Väga väga väga vinge pill icon_smile.gif

Kelle eelarve jääb 500-1000 euri vahele, siis see masin on just Sulle!

(ei ole reklaamjutt, täiesti sulatõsi, ei tunne neid mehi sealt) icon_smile.gif


EDIT: Kui kellelgi on lisaküsimusi selle osas, siis võib privasse kirja saata, käin siin HVs küll 1-2 korda nädalas, aga nu püüan ikka kindlasti vastata, kui küsimusi tekib. Üldjoones ütleks, et küsida suurt pole midagi, mine osta ära icon_biggrin.gif
Hetkel küll välja müüdud, just vaatasin. Aga kirjas, et juulis tuleb uus partii sisse.
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Online

sõnum 04.07.2019 19:30:43 vasta tsitaadiga

Veits abi vaja, kas siuke vidin võib olla es1-l küljest?


Ise küsin, ise vastan. Paistab, et on liigendi juurest. Leidsin siukse lehe, seal all ka video kus näidatakse demonteerimist.
https://atomicsupermen.wordpress.com/2017/09/26/ninebotsegway-kickscooter-es1-detailed-examination/

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2019 20:20:01 vasta tsitaadiga

Need kummi jullad põhi asi mis pidid ära kaduma icon_mad.gif Nende jullade all metalli sees on mingid kruvid aga ei saa aru mis nende ülesanne. Need vist suruvadki kummi vastu et need ära ei kaoks äkki.
Kuidas teie ES mudelite omanikel, kui lenksu ette-taha liigutate on tunda väike loks? Või tuleb see amordist. Proovisin poes neid mudeleid ja kõigil see loks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Online

sõnum 04.07.2019 20:24:31 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Need kummi jullad põhi asi mis pidid ära kaduma icon_mad.gif Nende jullade all metalli sees on mingid kruvid aga ei saa aru mis nende ülesanne. Need vist suruvadki kummi vastu et need ära ei kaoks äkki.
Kuidas teie ES mudelite omanikel, kui lenksu ette-taha liigutate on tunda väike loks? Või tuleb see amordist. Proovisin poes neid mudeleid ja kõigil see loks icon_rolleyes.gif


jeps, panin superliimi nii julla vahele kui ka poldi keerme vahele. Teine julla ka l2inud. Ei tea kas kujutan ette, aga kui selle julla tagasi panin, läks nagu endal loks väiksemaks icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2019 21:47:44 vasta tsitaadiga

Proovisin möödunud teisipäeval kah ühte ES4 ning ise sain kiiruseks 31km/h olles 90kg/190cm. Omanik, kellega olen umbes ühes kaalus, väitis, et tuli peale tööd Tondi Selveri juurest Kiisale ning akut olla tublisti järgijäänud. Peale kolme ööd "selgeksmagamist" ja igaõhtust kerget teadustööd olen täpselt sama kombinatsiooni peale jäänud ning ilmselt lähipäevail Arvutitargast võtan ära kah. Siiski mõned kohad veel on, et pilt paremini ette saada:

1. Saan aru, et tõuksil endal korralikku "interface" pole, vaid ratta seadistamine käib ainult läbi Androidi toetava seadme?
2. Milline võiks olla hinnanguline aku degradeerumine konkreetselt ES2+lisaaku kombol? Äkki mõni isiklik kasutajakogemus veel lisaks sellele Kiisa jutule?
3. Juba proovisõidul imestati, et miks ma jalga nii palju kõrvale kasutan jne... no meeldib, seetõttu huvitabki, milline on see KERS-ist saadav efekt tegelikult? Oletame, et ees on võrdlemisi sirge ja hea teekattega pinnas. Kui sõita näiteks 10km distants nii, et kasutaks jalga ja mootorit vaheldumisi, paarikümnesekundiliste intervallidega.
4. Kes Eestis siis ikkagi hetkel nende remondiga tegeleb? Kas Arvutitargaga on kellelgi kokkupuuteid seoses Segway tõukeratastega?

Suur tänu kõigile, kes viitsivad vastata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Online

sõnum 06.07.2019 11:31:38 vasta tsitaadiga

Ega seal äppis ka midagi ülemäära seadistada ei saa, saad ratta äppiga sidumise parooliga kaitsta, püsikat näppida, eco reziimi kiirust näppida ja kersi näppida.
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 14:56:57 vasta tsitaadiga

Paugupill kirjutas:
1. Saan aru, et tõuksil endal korralikku "interface" pole, vaid ratta seadistamine käib ainult läbi Androidi toetava seadme?

IOS'i äpp on ka täiesti olemas. Funktsionaalsuses ei tohiks droidiga võrreldes vahet olla.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 07.07.2019 20:06:49 vasta tsitaadiga

kasamo kirjutas:
Ma ostsin kuu aega tagasi Kugoo S1 ja olen väga rahul.
Nõmme mäest läheb 80kg ca 20km/h üles. Range on vähemalt 10km. Põhiprobleem on õhuta kummid, mis ei lähe katki, samas on kividega teedel nii ebameeldivad, et peab aeglaselt sõitma ja tihti lähen lihtsalt pikemat teed pidi. Lisaks hoiatuskell teeb vist vähetuntud heli.
Sarnase disainiga kallim variant on Zoom Stryder.
Minu teada plussid on veel, et pakib väikseks, vihmakindel, liigub suht hästi ka mootorita, jalgade all libisemisvastane riba(vist võiks veidi laiem olla), kiirushoidja, madal hind.


Kugoo skuuteril on palju kloone. Olen ise nüüd viiamsed 2 nädalat nautinud Geekbuyingu versiooni Antud versioonil on aku mis veab minususgust 85+ kg juntsut 20km kaugusele keskmisel kiirus reziimil. Ise olen vähemalt hetkel ostuga väga rahul.

Ühe upgrade siiski tegin juba. Tüüpilisel kugoo s1-el on tavaliselt mingist jäigast polümerist tagaratas. Jah veereb küll hästi vähese takistusega aga vähegi karedama asfaldi või tänavakivi peal on korralik "kabjaplagin" koos tuntava värinaga taga. Kuna kugoo-de disain on koopia original e-twow mudelist ja e-twow boosterit müüakse pehme kummiseguga tagarattaga siis ostsin aliekspressist selle tagaratta ära. Jah natuke kallis on aga vahe on reaalselt hoomatav. Leidsin yt näitliku klipi samal teemal - https://www.youtube.com/watch?v=fLo1qfNlVDA

Muide kugoo s1-le on juba järglane olemas - Kugoo s1 Pro
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2019 09:33:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud tõuksi lukustada Bikeepi parklasse (ilma lisalukuta)?
Unes nägin, et võiks olla võimalik kui tõstaks esiratta veidi õhku ja paneks lenksuposti diagonaalis läbi Bikeepi hoidja.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 08.07.2019 11:31:35 vasta tsitaadiga

Kas originaal õhkrehvide tubelessiks muutmine on hea idee? Jalgrataste puhul on see teostatav, sellest ka idee. Kahe kuu jooksul olen(nädalase vahega) katki sõitnud nii esimese kui ka tagumise lohvi. Väliskummid on terved. Solid rehve ma kohe üldse ei tahaks sellele paigaldada, kuna kardan vibratsiooni ning sellest tingitud tõrkeid elektroonikakomponentide töös, lisaks veel kahanenud kiirust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2019 11:37:12 vasta tsitaadiga

... ma siiralt ei saa aru, kuidas te neid rehve nii sageli katki sõidate, liiga suur kaal, vale rõhk?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 08.07.2019 11:38:43 vasta tsitaadiga

+1

~1000km ja 0 probleemi.

_________________
------
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.07.2019 11:42:17 vasta tsitaadiga

Sest need rehvid on nõrgad, vähe teravam pisike kivi võib juba viga teha. Ühel õnnestus isegi kirjaklambriga rehvi auk saada. Endal õnneks 300km jooksul veel pole juhtunud...


Sain täna enda m365le pro ekraani installitud, ägedam värk kohe.

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2019 12:52:08 vasta tsitaadiga

Kuidas lohv katki läheb, ilma et rehvi ka auk tekiks?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 08.07.2019 12:56:57 vasta tsitaadiga

Mingeid tugevamaid rehve siis ei müüda? Peate tingimata slikkidega sõitma?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 97, 98, 99  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.