Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WRC 8 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008




sõnum 31.01.2019 07:53:43 WRC 8 vasta tsitaadiga

Ei näinud, et teemat oleks seega tegin ise.

Release: september 2019
Platvormid: PlayStation®4, Xbox One, Nintendo Switch, PC

Ametlik pressiteade:

Spoiler Spoiler Spoiler

Trailer

Link


7 meeldis endale väga ja 8 tundub veel parem

Info sain siit: http://pixeljudge.com/news/wrc-8-announcement/

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 01.02.2019 10:56:42 vasta tsitaadiga

Ma olen kuute natuke mänginud, häirib, et multiplayer on kuidagi kesine. Tahaks võtta näiteks ühe rally ette ja sarnaselt career modele sõita läbi koos sõbraga kõik staged. Aga multiplayeris on kõik limiteeritud ja nö tournamenti sõita ei saa, kas 7 või 8 pakub sellele leevendust?
_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 10.02.2019 19:54:26 vasta tsitaadiga

Loodetavasti tuleb seekord asjalik tükk. Dirt rally 2.0 nigel riikide valik ja wrc autode puudumine paneb selle mängu peale veits ootusi/lootusi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008




sõnum 17.02.2019 06:39:39 vasta tsitaadiga

Sol kirjutas:
Ma olen kuute natuke mänginud, häirib, et multiplayer on kuidagi kesine. Tahaks võtta näiteks ühe rally ette ja sarnaselt career modele sõita läbi koos sõbraga kõik staged. Aga multiplayeris on kõik limiteeritud ja nö tournamenti sõita ei saa, kas 7 või 8 pakub sellele leevendust?

Juba wrc7 on multiplayer väga hästi lahendatud. Oluliselt paremini kui dirt rallyl näiteks. Viimasel on ikka korralik jebimine enne kui koos mängida saad.
Wrc7 toimib klassikalise lobby süsteemina, saad valida aint stage või terve rally või mitu rallit. Ja soovi korral näed sõpra ka nn ''ghost car''-ina

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Online

sõnum 17.02.2019 09:57:10 vasta tsitaadiga

Pole rallisi päris kaua mänginud, aga kui end realistlikuna tõestab, siis tuleb vist uut simu roolikomplekti otsima hakata. icon_smile.gif
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2019 12:55:44 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Pole rallisi päris kaua mänginud, aga kui end realistlikuna tõestab, siis tuleb vist uut simu roolikomplekti otsima hakata. icon_smile.gif
Millal Wrc mängus on realismi olnud? Puhas arcade rämps. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2019 10:28:15 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Pole rallisi päris kaua mänginud, aga kui end realistlikuna tõestab, siis tuleb vist uut simu roolikomplekti otsima hakata. icon_smile.gif
Millal Wrc mängus on realismi olnud? Puhas arcade rämps. icon_razz.gif


See, et see arcadeilikum on kui DR ei tähenda, et see rämps on. Natukene eritüüpi või siis erisuunitlusega mängud. Kui tahan teleka taga diivanil lösutades puldil midagi mängida, siis ilmselt see on mäng mille ma haaran. Tahan vähe tummisemat kogemust, siis hüppan rooli taha ja väänan seda DR'it icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2019 10:58:39 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Pole rallisi päris kaua mänginud, aga kui end realistlikuna tõestab, siis tuleb vist uut simu roolikomplekti otsima hakata. icon_smile.gif
Millal Wrc mängus on realismi olnud? Puhas arcade rämps. icon_razz.gif


See, et see arcadeilikum on kui DR ei tähenda, et see rämps on. Natukene eritüüpi või siis erisuunitlusega mängud. Kui tahan teleka taga diivanil lösutades puldil midagi mängida, siis ilmselt see on mäng mille ma haaran. Tahan vähe tummisemat kogemust, siis hüppan rooli taha ja väänan seda DR'it icon_biggrin.gif
Minu vastus oli teisele inimesele suunatud, kes ootab WRC mängust realismi. Arcadena on mäng väga hea kuigi 7-s osa mulle üldse ei meeldinud. Viimane WRC mis meeldis oli 4-s osa. 5-s jäi kah väga poolikuks. 6dat enam ei ostnud ja 7da proovisin "demo" näol ära ja veendusin, et see gameplay puldiga mulle üldse ei meeldi. Äkki 8-s on ok ja kannatab jälle puldiga mässata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2019 15:42:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
tteam kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Pole rallisi päris kaua mänginud, aga kui end realistlikuna tõestab, siis tuleb vist uut simu roolikomplekti otsima hakata. icon_smile.gif
Millal Wrc mängus on realismi olnud? Puhas arcade rämps. icon_razz.gif


See, et see arcadeilikum on kui DR ei tähenda, et see rämps on. Natukene eritüüpi või siis erisuunitlusega mängud. Kui tahan teleka taga diivanil lösutades puldil midagi mängida, siis ilmselt see on mäng mille ma haaran. Tahan vähe tummisemat kogemust, siis hüppan rooli taha ja väänan seda DR'it icon_biggrin.gif
Minu vastus oli teisele inimesele suunatud, kes ootab WRC mängust realismi. Arcadena on mäng väga hea kuigi 7-s osa mulle üldse ei meeldinud. Viimane WRC mis meeldis oli 4-s osa. 5-s jäi kah väga poolikuks. 6dat enam ei ostnud ja 7da proovisin "demo" näol ära ja veendusin, et see gameplay puldiga mulle üldse ei meeldi. Äkki 8-s on ok ja kannatab jälle puldiga mässata. icon_smile.gif


Võiks tõesti kannatada, seda WRC sarja mängib ainult "career"'i pärast, aga DR ongi rohkem selline sõitmise pärast sõitmine (if that makes any sense) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 26.02.2019 18:20:12 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Sol kirjutas:
Ma olen kuute natuke mänginud, häirib, et multiplayer on kuidagi kesine. Tahaks võtta näiteks ühe rally ette ja sarnaselt career modele sõita läbi koos sõbraga kõik staged. Aga multiplayeris on kõik limiteeritud ja nö tournamenti sõita ei saa, kas 7 või 8 pakub sellele leevendust?

Juba wrc7 on multiplayer väga hästi lahendatud. Oluliselt paremini kui dirt rallyl näiteks. Viimasel on ikka korralik jebimine enne kui koos mängida saad.
Wrc7 toimib klassikalise lobby süsteemina, saad valida aint stage või terve rally või mitu rallit. Ja soovi korral näed sõpra ka nn ''ghost car''-ina

Jap, minu kirsiks tordil oleks see kui tervet rallit mängides oleks ka nö arvuti poolt simuleeritud vastased kuskil pingereas vaheldumisi sõbraga. Et siis, kas sellist combot leiab kuskilt rallisimudest või arcadedest?

_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.06.2019 09:24:20 vasta tsitaadiga


Link


Link


viimati muutis Arx07 19.06.2019 14:10:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.06.2019 09:43:42 vasta tsitaadiga

but can it run vr?

muidugi kui dirt rallyst rohkem arcade on, siis väga nagu ei tõmba. veidike pinget peaks ikka olema, mitte et lased mõnuga mööda kraave ja seinu ja midagi ei juhtu.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.06.2019 09:57:52 vasta tsitaadiga

Kylotonn confirms there are no plans for WRC 8 to support VR.

Eesmärgiks neil ikka võimalikult realistlik simulaator teha, eks näis kuidas hakkama saavad. Valikus on koguni 14 rallit ja üle 100 erineva kiiruskatse. Video järgi tundub okei olema, aga eks kuidas endal näpuvahel asi tundub enne Septembrit ilmselt teada ei saa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2019 10:10:07 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Kylotonn confirms there are no plans for WRC 8 to support VR.

Eesmärgiks neil ikka võimalikult realistlik simulaator teha, eks näis kuidas hakkama saavad. Valikus on koguni 14 rallit ja üle 100 erineva kiiruskatse. Video järgi tundub okei olema, aga eks kuidas endal näpuvahel asi tundub enne Septembrit ilmselt teada ei saa.
Siiamaani nad ei ole suutnud realismi saavutada. Arvatavasti ka seekord mitte.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.06.2019 10:13:46 vasta tsitaadiga

Seekord mängu ka kauem tehtud, äkki on positiivne üllatus. Kuna DR2 oli negatiivne üllatus siis võiks nagu balaansis asi olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2019 12:09:42 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Seekord mängu ka kauem tehtud, äkki on positiivne üllatus. Kuna DR2 oli negatiivne üllatus siis võiks nagu balaansis asi olla thumbs_up.gif
DR2 pole negatiivne üllatus. Lihtsalt veel pooltoores toode nagu tänapäeval kombeks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.06.2019 12:26:40 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Seekord mängu ka kauem tehtud, äkki on positiivne üllatus. Kuna DR2 oli negatiivne üllatus siis võiks nagu balaansis asi olla thumbs_up.gif
DR2 pole negatiivne üllatus. Lihtsalt veel pooltoores toode nagu tänapäeval kombeks. icon_razz.gif
dr2 ma ei tea kuidas hetkel on, aga vr ei pidavat olema, plaanis oli teha, rajad/autod väga paljud dlc või micro transaction, ehk siis nad on põmst telefoni mängude mudeli toonud arvutile. lausa kutsub pirama selline asi. steamis hinnang samuti mixed statuses.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2019 12:31:34 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Seekord mängu ka kauem tehtud, äkki on positiivne üllatus. Kuna DR2 oli negatiivne üllatus siis võiks nagu balaansis asi olla thumbs_up.gif
DR2 pole negatiivne üllatus. Lihtsalt veel pooltoores toode nagu tänapäeval kombeks. icon_razz.gif
dr2 ma ei tea kuidas hetkel on, aga vr ei pidavat olema, plaanis oli teha, rajad/autod väga paljud dlc või micro transaction, ehk siis nad on põmst telefoni mängude mudeli toonud arvutile. lausa kutsub pirama selline asi. steamis hinnang samuti mixed statuses.
VR lubati suveks. Ootan väga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.06.2019 13:01:36 vasta tsitaadiga

Eks see osati ka minu vigastus, aga DR2 puhul pole WRC hõngu nagu DR1 puhul oli. Meeldib pigem autentne rallitamine kui mingi ettevõtte poolt väljamõeldud reeglitega kihutamine.
Rääkimata igast veidrad otsused, mis Dirt 4'st kaasa võeti - debiilistunud kaardilugeja, liiga suur protsent öiseid/pimedaid katseid karjääris(mängus on see protsent ca 40% vist, päriselus WRC's ilmselt alla 10% ja needki peamiselt publikukatsed), WRC masinate puudumine(pole küll Codemastersi viga, aga suur puudus) ja suht mõttetud rallid.
Aga ma pigem rohkem ei kommenteeriks siin WRC 8 teemas Dirt Rallysid. Ootused on mul kõrged, aga olen valmis ka pettuma(gameplay osas, muusosas tundub asi väärt kraam olema).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008




sõnum 10.07.2019 10:32:11 vasta tsitaadiga

Keegi Rally Estonia ajal Tartusse proovima ka läheb?
https://sport.postimees.ee/wrc8/

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilsCry
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 15.07.2019 18:19:16 vasta tsitaadiga

Käisin proovimas. Lasti proovida Tsiili ralli ühte katset. Jäin ise gameplayga rahule. Väga mõnus oli sõita. Ühe katsetga küll midagi palju analüüsida ei kannata aga tundub küll väga 5 mäng tulevat arvestades veel seda, et career mode tehakse ümber jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 09:11:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
It appears that the new official WRC game from Bigben Interactive, WRC 8, may now be an Epic Games Store exclusive. Its official website currently has Epic’s logo and not one for Steam, suggesting that the game may not, initially, come out on Valve’s digital service.

https://www.dsogaming.com/news/wrc-8-may-now-be-exclusive-to-the-epic-games-store/
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 16.08.2019 10:10:47 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti jälle konsoolide versioonid on 30fps ehk dirt-i seeriale (60fps) vastu ei saa
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 16.08.2019 13:20:25 vasta tsitaadiga

fgth, see 30fps huumor jah, aga mind õnneks need konsoolid ei huvita.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2019 21:30:47 vasta tsitaadiga

Keegi siinsetest kasutajatest pre-orderi ka juba teinud on?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WRC 8 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.